Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

noż kurde!Konspiracja miała wszystko sprawdzic!:P Myslalam że dojade na wyspy a tam na mnie bedzie juz czekalo mieszkanko i browarek, no masz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
browarek i mieszkanko może czeka, nie wiem ;) wyspy są duuże, a wody wkoło ile..:P nie przejmuj się Mery, staniesz pod "ścianą płaczu" w Londynie i załapiesz jakąś robotę ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej 🖐️ bleeee chyba się porzygam...:P:Pbyłam właśnie na zakupach i zaczepił mnie facet.....nie no co za rzeczy mi gadał,co za \"wyszukane\" komplementy....cholera że ja nie jestem jak Czarna M i nie dałam mu w papę...wrrrr...... ( jak się robi tą emotkę z taką skrzywioną buzią? ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórz bo nie słyszałam :P a tak a propo konia, co to ty robisz w łykend na necie, heeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka 🖐️ właśnie jem loda :Pmogę dać troszkę polizać:D Kokosowy z advocatem,mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam wiedźmo, że kumpele na stację benzynową posłałaś :P ja chcę loda, ja! w czekoladzie na patyku :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salut!:) Novenna tylko nie sprzątanie w Maku bo sie obraże:P kolega chcial mnie na te noc muzeów wyciagnąc ale sie nie dalam, bylam twarda, poszlam na piwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie!? jesli czegos potrzebujecie, kasy, wakacji, samochodu, obligacji czy cos to idzcie na Fatalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu zaraz tam napisze żeby mi zasponsorował ktorys magisterke i doktorat bo mi sie pisac nie chce:P No chyba sie wybieram tylko nie mam tych całych wejściówek więc pewnie bede gdzies na ulicy pod ktoryms telebimem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Novenka
to dopiero komunistka :-P Nie ma placu Zwycięstwa w Warszawie :-P Jest plac Piłsudskiego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka mądra pomarańcza
nie wie że plac Zwycięstwa to nazwa już niejako symboliczna (jakby go inaczej nie nazwano) bo tak się właśnie ten plac nazywał gdy odprawiał tam po raz pierwszy mszę Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Novenka
nio i plac Dzierżyńskiego też niejako symboliczna.... ale ja nie z tobą gadam, to sio...... Novenna się na żarcie poznała.... :-P;-) i fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Novenka woli tak mówic to mi to nie wadzi;) dla mnie mozesz mowic plac Zwyciestwa, Plac Komuny paryskiej i jak tam lubisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Novenka
Wilsona :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcież,witajcież:) U mjenja wsjo (c)araszo:))) (u mjenja njet ruskich znakob:D) I po weekendzie(jaki weekend?!:D) i przed i w trakcie...always:)) Wybieram...się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o ruskie to znam sie tylko na pierogach:P qurcze chyba każdy sie wybiera na Papieża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.....jutrzejszy:P Gdzież w glanach w maju:) (nie powoduję mną żadna ideologia,nosze bo lubię,ale tylko w zimę:):D) A dlaczego tak myślisz?(chodzi o znajomość języka.....czyżby z moim rosyjskim było tak tragicznie?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie Stachursky\'ego:P pamietasz Willemo??Ten jej X też chyba byl w takim stylu:) kurcze ciekawe co u niej słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D albo Pod Budą wzglednie Arke Noego:P ciekawe czemu w ogóle sie od tamtego czasu nie odezwala, i czy nas czasem czyta, może siedzi gdzies z tym swoim na jakis wyspach na końcu świata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,za zniknięcie,ale Ksiądz też czasem je:P I jeszcze kilka innych spraw nie cierpiących zwłoki:) Hm...solarium,nie nie:D To nie dla mnie:P Aż tak zniewieściały nie jestem:P Stachurski,Ich Troje i Mandaryna-tak tego słucham:P Czy to źle?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że ksiądz to nie ma takich potrzeb:P to jakby co można księdzu w prezencie np. na dzień ksiedza kupic składanke Bravo hits 2006:) Tak czy inaczej mam nadzieje, że wszystko u niej ok a przynajmniej z grubsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby nie ale czasem jak sie mine ze mna jakiś facet na solarium to troche to dziwnie wyglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×