Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

iiiaaaiaiai nie mam pojecia w jakich sukienkach bedzie mi dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami ja wiem, w jakich ci nie będzie dobrze- w takich rozłożystych, jak np. miała senioritka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co ja robie źle:(beztalancie jestem-NIE UMIEM wam wysłac pliku z \"niebieską/...\":(:( juz tyle razy próbowałam!!!!!!!!!! a zdjecia przeciez chodzą! i fragmenty z \"naszego\" kamerzysty tez! p.s ja nie wiem gdzie reszta ekipy anielina wiosna(pewnie sie uczy)...etc? ja własnie szykuje sie do wyjazdy na szafirowe gody do MAMUSI I TATUSIA:D impreza będzie zacna;) jakby co-do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami może jest za duży albo masz za wolny internet. A wysyłasz do jednego odbiorcy czy do wielu? Spróbuj do jednego tylko wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topic
jak już ustalimy naszą datę to dołączę do was napewno :) s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami... ja również mam \"niebieską\" może ja powysyłam... tylko komu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGATKO--->>ja tak samo,mam 1,74 i waze jakies 6 dyszek.... ;( AMI--->>>mogłabym takze dostać fragment tego twojego kamerzysty? Jestem bardzo ciekawa jak on \"sobie radzi\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku... wysłałam już.... mam nadzieję że dotarła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Ami, strasznie się cieszę, że te nowiutkie zdjęcia aż tak Ci się spodobały:):) mam newsa - chłopak, którego ślub obsługiwaliśmy 2 tyg temu, wygrał Krakowski Festiwal Piosenki (transmisja jutro o 15.10 w jedynce albo dwójce) :) Możesz sobie obejrzeć, to zrozumiesz, dlaczego on taki wydawał się.. inny. Hehe, ale tu znajomych się zaroiło:) Ale wy wszystkie chude jesteście.. :) Trzy kropki, a z ta wagą to nawet nie żartuj - bo wylądujesz u mnie albo u innego psychologa jako anorektyczny szkielet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina... a czy ja również mogłabym prosić Cię o jakieś zdjęcia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Brida , to ja też poproszę o pioseneczkę :) Czasu nie mam by do kompa podejść , bo zachciało mi się pieska ... No i mam teraz 8 tygodniowe \"dziecko\" w domu i na dokładkę najmniejsze z możliwych ... Ech , ale jest słodziutki ! PS. To ja jestem "wielkolud" 175 cm i do tego na końcu wychodzę za mąż ... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, monia... piosenka wysłana...mam nadzieję że doszła... odezwijcie się proszę bo jakoś nie mam pewności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina.... dziekuję bardzo za zdjęcia.... są REWELACYJNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka-z-okienka
czywtam was i czytam i muszę przyznać że całkiem fajnie na tym waszym topiku. jak ustalę datę do dołączę npewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta 🖐️ Jak tak podajecie swoje wymiary, to i ja się dołączę :-) 168 cm, 52 kg, biust 75B Jaka sukienka na mnie pasuje, to pojęcia nie ma :-o Zabulinko, coś Ty daleko mi do anoreksji, nigdy nie miałam takich ciągot, tak sobie wymyśliłam, że fajnie by było zejść do wagi 49 i koniec. Ostatnio, jak się koleżanka dowiedziała, że ważę 52 kg, to powiedziała: \"nie obraź się, ale myślałam, że więcej ważysz, nie wyglądasz na 52\" 😠 Już się nie pytałam, na ile więcej wg niej, co będę sobie humor psuć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na chwilkę:) Brida, cieszę sie, że ci się spodobały, powysyłam ci zatem jeszcze z następnych sesji (ale to dopiero od 22 lipca, bo teraz mam mgr..) Trzy kropki, a może ta koleżanka to tzw życzliwa..? Ja ważę prawie tyle samo, a mam 160 i cieszę sie z tej wagi, choć przez pucołowatą i trochę dziecinną twarz też wyglądam na wiecej, póki nie spojrzy się niżej (tzn poniżej biustu;) ) Za 15 min na dójce będzie śpiewał nasz Klient sprzed 2 tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita witam:D jestem juz po świetowaniu-45 rocznicy slubu mamy i taty!pieknie było.... ja mam taka prosbe:jakby któras miała niech wysle \"nasza niebezpieczna miłość\" bajora. ale upał! dziewczyny mam pytanie-czy któras ma upatrzonego kamerzyste?jesli tak-jak zwykle o linka prosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Sporo tu widze nowych wątków przybyło. Musiałam nadrobić lekturę. Właśnie się przeprowadzam i dorywczo jestem przy kompie. Ale jestem... Myślałam, że \"niebieska piosenka\" jest mniej znana, tez o niej myślę, chociaż zaczęłam sie wachać bo moja mama stwierdziła że za smutna na taki szczęśliwy dzień. Nie będę się bardzo tym przejmować, ale jeszcze nic nie wybralismy więc biorę różne sugestie pod uwagę. Ja też musze koniecznie zgubić parę kilo. 165CM, 62 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeszcze jedno. Jeśli myślicie poważnie o wybielaniu zębów. Ostrożnie. Wybieżcie się do dentysty, niech powie co myśli na ten temat. To trzeba zrobic z rozwagą, bo mozna sobie zrobić krzywdę. Ja tez jestem z tej \"branży\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami- właśnie ściągam tą piosenkę, wyslę Ci jak będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gradia----jestes wielka i kofana;) pustki-sa-bo pewnie 99% z nas na plazy lezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałuje, bo za tydzień nie będę miała przez jakiś czas internetu z powodu przeprowadzki, a juz przywykłam do tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami- właśnie wysłałam Ci ta piosenkę. Jak ją dostaniesz to potwierdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×