Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

hehe, tylko na fali zachwytu niską ceną w ciemno nie bierz!! :D Daj maila, to ci choć zdjęcia najświeższe podeślę:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko, pewnie, że wysyłam ;-) A tak serio, serio, to muszę się z facetem naradzić, nie będę sama takiej decyzji podejmować. Niech obejrzy kilka propozycji fotek, żeby z pełną świadomością sie decydował na fotografa. Ale w razie co, to wstępnie zabukuj 1.09.2007 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mail, to didi-dexter@wp.pl jak mi zdjęcia prześlesz, to Ci swoją fotkę wyślę, cobyśmy sie zapoznały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak - w ciemno :D Przeciż ty nawet nie widizałaś moich fotek! A jak ci się nie spodobają?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz miejsca na skrzynce..? Bo muszę coś wybrać:) M zaktualizuje nam stronę, jak będzie miał chwilę, ale na razie nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee jakie \"w ciemno\", Ty przecież dawałaś linka do swojej strony, to se oglądnęłam. Jaka mam pojemność ?? A taką standardową, jak to na darmowej skrzynce wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę jeszcze w pracy, Zabulinko - fajnie masz. Czasem też bym w domu posiedziała i pogotowała - tak z 2 dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He He Trzy Kropki ja też jeszcze w pracy siedzę .... no i posiedzę jeszcze .... do 21.00 ... :( :( :( Sprzedawcy są na 2-dniowym szkoleniu i sidzę w sklepie dziś i jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ 😭 KRZYCZE O WASZE ZDJECIA(tych których niemam) i zabulinko kofana!!!!!!!🌻 -bosmy sie dawno nie widziały!!! ale nie mów mi wiecej o marchewce i ogólnie o jedzeniu kiedy mój żołądek krzyczy JESC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, nie wiesz, o co prosisz... każdy, kto dostaje te zdjecia, znika w tajemniczych okolicznościach... widzisz - Trzy Kropki przepadła ;) A tak poważnie - już przesyłam, ale chyba trochę tego dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, kochanie, a dlczego jesteś głodna??? :( Chyba się nie odchudzasz, wariacie jeden??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amisiu - w odpowiedzi na twoje piękne fotki postaram się dzisiaj przysłać ci nasze zdjęcia z sobotniego balu:) 🌼 🌼 🌼 dla ciebie!!! I też ładnie proszę o zdjęcia wasze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina ja też chcę! I przysle po ciebie nawet samolot! hihi anku31@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z katowic
i za przepiękne zdjęcia ślubne dałam ponad dwa tysiace złotych. robione na cyfrze, ale za to przez fotografa z dużym doświadczeniem. miałam w tym 30 zdjęć dużych w trzech egzemplarzach, ozdobny jeden album, 250 zdjec reportażowych na CD, dwa powiększenia do wyboru 30 x 40cm. a ponieważ fotografka mnie lubi, to dodatkowo mam w tym jedną sesję w studio, kiedy np. będzie już maluszek :-) od razu zaznaczam, że to były tylko zdjęcia - reportaż od błogosławieństwa do wesela, sesja w studio i trzygodzinny plener. za film zapłaciłam dodatkowo 1300 zł i dostaję go w 3 kopiach na DVD. lokalne wsioki, jak to mawia Zabulina, też potrafią się cenić. ale efekt jest niesamowity. :-) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z katowic
i jeszcze jedno - któraś z Was poruszała tu temat gołębi. to niemiecki zwyczaj i dlatego u nas, na Śląsku, częsty. :-) miałam gołebie na ślubie, wyglądało to pięknie, mąz je wypuścił z koszyka i poszybowały w niebo, przez chwilę tylko unosząc się nad nami. na zdjęciach wygląda to bajkowo :-) polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) Masz rację, to prawda, że u nas w okolicy też bywają podobne ceny. My jesteśmy niedrodzy, bo to nie jest nasze źródło utrzymania, tylko hobby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, tak a`propos gołębi - przypomniała mi się ta tragedia... ale to z innej beczki. Macie rację, to może być bardzo piękny element - ja się z nim nie spotkałam, ale przecież warto być oryginalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby, nie straszcie mnie - ja tylko żartowałam, że kto dostanie, ten przepada:D ! Odezwijcie się któraś!! Doszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje że te ceny to nie zależą tylko do tego czy ktoś jest \"wsiokiem\" czy nie. Im dłuzej stąpam po tej ziemi, tym bardzij sie utwierdzam, że w Polsce poprpstu są regiony gdzie jedne rzeczy są droższe a inne tańsze.. Dam prosty przykład: w Wawie pizza w Telepizzy średnia margerita kosztuje przypuscmy 10 zł, natomiast w kierunku Mazur badź Radomia cena takiej pizzy jest niższa, mimo że firma ta sama... Wydaje mi sie że te ceny zależą troszkę od bezrobocia w danym regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówiąc \"wsioki\" miałam na myśli wszystkich poza Stolycą - taka wredność mała z mojej strony, bo wiem, że niektórzy mają takie podejście;) A cena zależy od bardzo wielu rzeczy... Zauważyłyście, że jeśli cos jest \"ślubne\" to kosztuje więcej, niż takie samo, tylko normalne? Mnie się to nie podoba i nie zamierzam zdzierać z ludzi więcej - to jest cena za określony czas pracy (robienie zdjęć i obróbka) - i wychodzi u nas tak samo, jak np. zrobienie tableau maturzystom. Żyjemy w takim dziwnym kraju poza tym, że pewne kompleksy odruchowo karzą nam myśleć, że drożdże=lepsze. Wiecie, że kiedy zagraniczna firma odzieżowa wchodzi na nasz rynek, to od razu podnosi ceny? Już to pisałam, na tamtym topiku - bluzka zary w Barcelonie kosztowała mnie ok.30 zł. U nas..? Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdej wysłałam po 3 maile:) Skrzyneczka mi zastrajkuje i ogłosi głodówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko , ja dostałam na razie pierwszą partię ... i melduję , że mnie nie wcieło tylko powedrowałam jeszcze na Twoją stronkę www. A tam ... zobaczyłam jeszcze zdjęcia z Afryki no i nurkowanie... Czy na tych zdjęciach to Ty i Twój \"ślubny\" ... ? Uwielbiam takie zdjęcia, które przedstawiają życie codzienne , tak jak tamte z Afryki lub pozostałe ( np. świeczki ) . Nurkujecie ? Ja nurkuję i niestety moje podwodne zdj ecia są żałosne wręcz okropne . Zakupiłam aparat jedeorazowy i wszystki sa szare ...a przecież tam jest tak kolorowo ! A jeżeli chodzi o fotografię ślubną to coś czuję, że rozniesiesz się po całym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, naszych zdjęć ślubnych nie mogłabym dać na naszą stronę jako robionych przez nas:) Ale jesteśmy na kilku \"nieślubnych\", które robiliśy sobie wzajemnie - ja np. to ten portret w wodzie, a M to na przykład w \"portretach niezwykłych\" w \"fotografii analogowej\" taki chłopak z rozpuszczonymi blond włosami opadającymi na twarz:) Ja też tam jeszcze jestem, na zdjęciu pośród gałęzi kwitnącego drzewa:) Nie nurkujemy z ekwipunkiem, ale snoorkujemy sobie:) No i uprawiamy windsurfing. Kocham rafę!! Wpadliśmy jak śliwki w kompot - nie wyobrażamy sobie już jeździć na wakacje gdzieś, gdzie nie ma rafy... tzn w Polsce - OK, ale płacić za wyjazd zagraniczny bez dostępu do tych cudowności - niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, ja nawet nie pomyślałam że Wy na tych ślubnych jesteście , ja się pytałam właśnie o te z galerii \" nieślubnej\" tylko myślałam, że Ty to ta pod wodą z kasztanowymi włosami , a On to ten właśnie z długimi włosami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - to masz nosa, dziewczyno:):) A ja pomyślałam ,ze chodzi o te ujęcia wspólne, czyli siłą rzeczy - ślubne;) daruj 🌼 🌼 a skąd wiedziałaś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mam do was pytanie z gatunku savoir-vivre`owego, Widzę, że z uporem stukacie \"Ty\", \"Wy\" z dużej litery. Kiedy przyszłam na Kafe parę miesięcy tamu na \"przygotowania\".., to mnie dziewczyny szybko \"sprowadziły do pionu\", żeby nie bawić się w duże litery, no i tak mi zostało. Czy wolicie, żeby pisać tutaj z dużych liter? Bo widzę, że raczej tak piszecie i trochę mi głupio, więc mogę się przestawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×