Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Heh, po pierwsze to pasowałaś mi Ty , tak jakoś wyczułam , że możesz tak wyglądać , a Twojego M to siłą rzeczy ... bo skoro Ty masz takie zdjęcie pod wodą to pewnie takie samo ma i On :) Ja to skutecznie kaleczę rzemiosło jakim jest robienie zdjęc, a natomiast mój narzeczony to chyba do tego niezły dryg . Dlatego wkurza się nieraz , że nie żadnych fajnych zdjęć w fajnych miejscach ... Dopiero na ostanich wakacjach zobaczyłam, że naprawdę fajne zdjęcia wychodzą kiedy podejdzie się blisko z obiektywem ... Mamy takie jedno zrobione beduińskiej dziewczynce. Jak oglądał to fotograf to powiedział , ze zdjęcie jest rewelacyjne w stosunku do możliwości aparatu którym było zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina dostanie pod upie bo mnie ignoruje:(:(:(😭 ja tez czekam na zdjecia(pare juz mam:P ) teraz cos zjesc ide:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, nie mi to nie przeskadza... Ja tez nie zawsze piszę z dużej litery , nawet dość często poprawiam teks już napisany, ale ja osobiście \" się nie obrażam\" bo nawet u kogoś nie zwracam na to uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale na tym podwodnym to nieszczególnie wyszedł! :D Lepsze ma to w \"portretach niezwykłych\" :) Robienie zdjęć to straszna frajda:):) Gdybym tak tego nie uwielbiała, to nie włóczyłabym sie po ślubach z aparatem, bo naprwdę nie mamy takiej finansowej konieczności. Jeśli będziecie się przymierzać do kupienia jakiegoś lepszego aparatu, to chętnie doradzę na miarę swojej wiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z katowic
a czy mogłabym dostać linka do tej strony, o której piszecie? ze zdjęciami Zabuliny...? ładnie proszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, kochanie, do Ciebie te zdjęcia poszły w pierwszej kolejności, dawno temu:) Nowych nie mam od tamtej pory - daj spokój, kilku sesji ślubnych jeszcze w tygodniu nie mam:) Choć będę mieć jak nadejdzie 22 lipiec - robię wtedy \"normalną\" klientkę i naszą marcy:) A te z balu dostaniesz jak tylko je obrobie.. i wcale Cię nie ignoruję, tylko musisz doczytać:):) Np nadal nie wiem, dlaczego chodzisz głodna..? monia, to nie chodzi o obrażanie się, tylko o taką etykietę internetową:) Ja w mailach zawsze piszę z dużej, ale tu mnie inaczej tresowano;) ale się przewarunkowuję w takim razie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie przyszłe piękne panny młode....ja jeszcze nie zastanawiam sie nad kamerzysta i fotografem dlatego tez niestety nie znajde z wami wspolnego tematu...czy ktoras z was wie moze gdzie w warszawie jest naprawde niezla szkola tanca??bo nie chce stracic roku na nauki, chciala bym aby zajelo mi to ze 3 miesiace i by naprawde byla niezla...dzieki...pozdrawiam gorąco :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z katowic- to mnie powinnaś o to poprosić, szczerze mówiąc. Chętnie podeślę ci link na maila - i proszę wzajemnie o link tego fotografa, o którym pisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem... prześlij link na mmklepaccy@op.pl i odpiszę:) Choć uprzedzam, że strona njest nieaktualizowana od stu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z katowic
nie chodziło mi o twoje zdjęcia prywatne, tylko o ślubne - czyli o twoją ogólnodostępną ofertę. i prośbę skierowałam ogólnie do tych, które mają do tej strony dostęp. już je obejrzałam. widzę, że też fotografujesz w WPKiW - spacerek naokoło Przystani to chyba norma wśród młodych par. zaraz sprawdzę, czy mój fotograf ma stronę internetową - jak robił nam zdjęcia na ślubie, wspominał, że nie ma, bo albo dobra, albo żadna, a na tamten moment zajmował się urządzeniem dużego studia. chwila, moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Zabulinko, masz racje- chore jest to że to co slubne droższe... Ja jak pojde do kosmetyczki na malowanie paznokci czy makijaż, lub fryzjera to zwyczajnie nie powiem że to do slubu. Kiedys jak poszlam do fryzjerki, a czesałam sie na wesele, zaplacilam wiecej niż zawsze za to samo- dopiero jakis tydz pozniej zorientowałam sie, że bylo tam zamieszanie i fryzjerki myslały że ja czeszę sie do slubu... Chamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh , Anku masz rację miże lepiej nie mówić, że do ślubu bo tak to policzą 100 zł , a za to samo tylko \"że niby nie do ślubu\" będzie 50 zł. A wogóle to głupota bo jak się idzie na tzw. próbną fryzurę to płaci się prawie tyle co za tą \" włąsciwą\" - fryzjerka powinna wtedy wziąć w dniu slubu dużo mniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! ja na probną pojde 2 tyg wczesniej przed slubem i powiem że na wesele ide :) a zresztą nic nie powiem hehe, pokaze zdjecie i powiem że ma byc tak :) jak bedzie ok, to na slub przyjde i kaze sie uczesac tak samo i tyle. Manikiurzystka tez nie musi wiedziec, w koncu francuzki maikiur robi sie nie tylko na ślub ;) a makijaż moge powiedziec że mam slub brata i juz :) trzeba kombinować, bo inaczej obtancują z kasy jak sie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczek
monia.kami78 - przeczytałam twój wpisik na temat kamerzystów i muszę cię zdziwić, bo w tej chwili cały materiał filmowy jest edytowany w komputerach i nie są do tego potrzebne jakieś cuda na kiju. Tylko komputery z porządnymi podzespołami. Montażysta w porządnym programie edycyjnym to dopiero zrobi cuda, które zachwycą nawet najbardziej wymagających. W dzisiejszych czasach cała edycja filmowa(nie tylko weselnych) odbywa się na stacjach roboczych. Jedynym ograniczeniem jest znajomość programów edycyjnych i wyobraźnia osoby pracującej nad materiałem. I do tego nie musi mieszkać w stolicy. Pozdrwaiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z katowic
no niestety, stronki nie ma :-( a co do kwiatów - Zabulina ma rację. ja robiłam sobie "nieślubny" bukiet w kwiaciarni galerii Auchan - za 45 zł. jak już sie umówiłam i dogadałam, narzeczony mnie wsypał, bo zapytał o stroik dla niego. i paniom już głupio było podnieść cenę, i stroik miał w cenie mojego bukietu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem - nie wiem, czy to taka znów norma -to była nasza jedyna do tej pory sesja w Parku i nie szykuje się kolejna. Akurat ta para ma z tymi konkretnymi miejscami związane swoje miłe wsponnienia - no i było blisko, a to był dzień ślubu. U nas to pary decydują o tym ,gdzie chcą mieć plener, nie \"nawracamy\" ich na miejsca wg nas ciekawsze, jeżeli sobie tego nie życzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo , halo Stoliczku - ale ja nie napisałam, że musi mieszkać w Warszawie ... A z tym sprzętem to nie wiem , być może masz rację , że można zmontowac film na jednym komputerze mając tylko oprogramowanie ... Heh , to po co w telewizji mają tyle sprzętu ? :) Wiesz oprócz programu - bo to ma każdy kamerzysta ... chyba coś takiego jak korektory dźwięku też by się przydało, bo obraz to nie wszystko :) Z tego co wiem zwykła karta graficzna jest mało profesjonalana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczek
Ja nie piszę o zwykłej karcie graficznej, tylko o specjalizowanych kartach do obróbki wideo. W chwili obecnej ceny tego typu urządzeń poszły tak w dół, że za 10 tyś. zł. można kupić sobie całkiem przyzwoity komputer do edycji wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrróć ! Chodziło mi o kartę dźwiękową a nie graficzną ... Zresztą już nie dyskutujmy na ten temat , bo nie jestem specjalistą więc więcej nie będę się mądrlalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stoliczek
:D ja tylko tak chciałam troszke naświetlić temat, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie idzie do kwiaciarni to co powiedziec jak zapytają na co ten bukiet? :) hehe, bo chyba na slub to oni czyms utrwalają wiązanki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare godzin mnie nie było a tu tyle rzeczy do czytania się namnożyło. monika --> www.taniec.net - polecam :) Dziewczyny co do tych bukietów weselnych, to jak się pytać w kwiaciarnii? Żeby zrobili mi bukiet do sukni wieczorowej (to chyba od razu się połapią, że to o bukiet ślubny chodzi)? Bo bukiety ślubne chyba są nieco specyficzne. Dziewczyny ja też czekam na jakieś linki polecanych przez Was kamerzystów i fotografów z Warszawy :) zabulina --> co do aparatu fotograficznego to słyszałaś coś o Olympusie 7070? Ja też proszę o przesłanie nowych zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie o bukiet Panny Młodej mi chodziło, ale o np. bukiet na samochód, dla druchen etc:) Moja koleżanka tak zrobiła - w jednej kwiaciarni zamówiła dal siebie, a w innej - na samochód (miała dość nieskomplikowane kwiaty - kremowe róże, więc nie miała problemu z np. dokładnym dopasowaniem odcienia) i w obydwóch kwiaciarniach zapłaciła tyle samo - w jednej za jeden bukiet, w drugiej - za 2 + na samochód (robiony jako bukiet ozdobny do ułożenia na stole, żeby było śmieszniej:) ) Ja nie miałam tego problemu, bo moja ciocia jest florystką i zrobiła mi wszystko :) Co do tego typu myków, to polecam tym z was, które mają suknie ecru, żeby zrobiły sobie rundkę po sklepach, w których nie ma kolekcji ślubnych - można kupić ładne kremowe skórzane sandałki za połowę ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno, to jest całkiem przyzwoity aparat. Ja w ogóle uwielbiam Olympusy, mają świetną optykę. W połączeniu z dużą ilością punktów pomiaru autofokusa w tym modelu powinno to dać obraz ostry jak żyleta. Ma też funkcję \"dobiegaczki\", czyli bieżącej korekcji ostrości przy np. zdjęciach sportowych. Fajny. A ile ma Cie kosztować? Ami, posłałam Ci zdjęcia z sobotniego balu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... cieszę się że \"niebieska piosena\" dotarła... gdyby jeszcze któraś miała ochotę posłuchać to proszę się zgłaszać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałam bryką ale mamy za daleko i tylko muszki w zębach nam pozostną po tej bryczce!!:D musze isc cos do jedzenia na jutro przygotowac-moze botwinke co wy na to;)? zabulinko ja ciebie mocno👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, o muchach nie pomyslałam, ale na szczescie bede miec welonik- wykorzystam go jako moskiterie haha ja mam tylko 6km od kociola do sali, wiec to u mnie przejdzie (oby nie padalo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×