Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

hehe:) w jeździe bryczką najmniej podobałby mi sie zapach konia, choć niby jestem przyzwyczajona, bo jeżdżę;) ale wygląda to fajnie:) Ami - 👄 dla Ciebie, a czy zdjęcia z balu doszły..? Jak Ci ise widzi moja krwistoczerwona suknia??? :D Wyonraź sobie, że kupiłam ją za 35 zł (!!!!!) w tej galerii, gdzie sprzedają moją biżuterię:) powoli się żegnam, papapa:) i dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina hehe w jeździe bryczką najmniej podobałby mi sie zapach konia, choć niby jestem przyzwyczajona, bo jeżdżę ale wygląda to fajnie eee tam swojskie klimaty ;) ahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amku - a jak suknia tym przejdzie? :D:D Żartuję, nie ma raczej na to szans.. ;) ale już to widzę - aromat w powietrzu, Ty otulona welonem - moskitierą.. i banda gości zastanawiających sie - PO JAKIEGO GRZYBA NIE JEDZIE SAMOCHODEM??? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ale jak tak w sumie myślę, to bryczką chyba nigdy nie jechałam... zawsze tylko na koniu... więc nie wypowiadam się juz na ten temat nic a nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co wszystkie jeszcze śpia ???? co do pojazdów do ślubu to baaaardzo bym chciała jechac garbuskiem, niestety nie posiadma własnego i nikt z naszych znajomych rowniez i pewnie bede miala problem z wypozyczeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja już nie śpię. Idę na testy do ewentualnej nowej pracy, więc odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, suknia sie zmieści ;) ja jestem mała to problem znika haha. Ja bryczką jezdzilam i to nie raz, wiec nie potrafie sobie odmówic tej przyjemnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana!!!!!u nas w sz-nie ma byc dzis 40 stopni-nie przezyje tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde! ja mieszkam 20km od centrum Wawy i mam taka duchotę że aż mi słabo... :( mam nadzieje że jak wyjade nad morze (za 2tyg) to pogoda nie sie nie zmieni na gorsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sukni i jazdy garbusem to nie jestem małą kobietką :) ale chce miec skromna sukienke wiec chyba nie bedzie problemu (w samochodzie bedziemy tylko my) ale gdzie ja garbuska znajde... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, garbuska szybciej znajdziesz niż cokolwiek tak wymyslnego. Ja to bym sie nawet rozejrzała po ulicach i jakby co to poprosila własciciela :) A skąd jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z wałbrzycha tez nad tym myslałam i pewnie tak zrobie :) no chyba ze do 2007 sama nabede takie cudo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem z katowic
w jeździe bryczką zapach konia nie przeszkadza :-) to tak na marginesie. przede wszystkim koń jeste zdecydowanie dalej niż wtedy, kiedy się na nim jedzie. poza tym z reguły bryczka jest udekorowana kwiatami, masz je blizej i pachną. poza tym - nie zauważyłam muszek w zębach. :-) to nie motocykl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! anku ma rację, porozgladaj się. Jak wypatrzysz jakiegoś to zapytaj właściciela. Ja bym nie odmówiła młodej parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a`propos garbusa - właścieciele fakich najfajniejszych garbusów tworzą jakiś związek (nie wiem, jak się nazywa, ale może jak w googla wrzucisz garbusy to wyjdzie - pewnie jakiś Klub Miłośników Garbusów) i tworzą zloty ogólnopolskie raz na jakiś czas. Tam, to dopiero są garbuski!!! :):) Więc musisz, myślę, poszukać, i na pewno kogoś z okolicy znajdziesz:) Ja jestem, zaczernij się lepiej, mamy tu złe doświadczenia z pomarańczowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem spod Wawy i tu jest taki salon, gdzie mozna rozne cuda wypozyczyc :) moge wam wrzucic linka jak ktos chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko podaj mi adres Waszej strony. kiedys ogladałam ale to było dawno i nie pamiętam :) a nie mam teraz czasu na szukanie w topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko, a Ty podaj mi maila:) to Ci prześlę, bo nie chcę sobie tu reklamy zapodawać:) Przesłać Ci też nowe fotki? Bo na stronie nic sie nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pomarańczek to chyba bedę musiała polubic ten kolor bo wczoraj malowaliśmy NASZ salon i miał wyjsc kolor miodowy a wyszedł pomarańczowy wiec pozostało mam cieszysc sie z tego co jest bo nie chcemy juz tracic czasu i kasy na poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michasaw@interia.pl a wiec czekam na fotki i adresik "nowe" koleżanki równiez prosze o zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effect
hej laski ja biorę ślub we wześniu 2007 roku i jestem lekko przerażona jak czytam ze Wy mając ślub w czerwcu 2007 macie już zarezerwowaną salę, kupioną suknie obrączki ...itd... a ja myślałam że mam jeszcze tyleeeeee czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze mnie ignorujecie, a myślałam że chocaiż z wami poklikam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effect, nie przejmuj sie:) Prędkość \"podejmowanych kroków\" zależy w głównej mierze od miejsca zamieszkania. Skąd jesteś? Adres i foty poszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena poszlo zdjecie :) effect- witaj! Jak msz slubik w 2007 roku to lepiej zacznij szukac sali, orkiestry i ksiedza zamawiaj! to najwazniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemu tylko jak bede w domu bo obecnie cięzko pracuje ;) jak widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×