Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

My dzisiaj byliśmy na pierwszej wspólnej lekcji tańca. Padam! Jak byłam młodsza potrafiłam bez problemu przetrwać 1,5 h tańca nonstop, dziś ledwo żyłam po 30 minutach. Dobranoc! PS. Nikt mi nie wmówi, że mając ściągniete z netu kroki można nauczyc sie tańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj przyjemność rozpocząć dzień na naszym topiku :) Życzę miłego dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko sie przywitam zebyscie mnie nie zapomniłay :) i spadam do pracy :( zabulino prosze o twoje zdjecie slubne tez bym sie chciała pozachwycac ta sukinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz jestem w pracy niestety:( jakie plany na wekend???przeciez to juz wtorek to prawie jak sroda...a sroda to juz srodek tygodnia bo poniej jest czwartek..a później to juz wekend only:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) ja od dziś zaczynam leniuchowanie.... miłego dnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ami> podoba mi się Twoje podejście odnośnie weekendu :) W piątkowy wieczór kolega mojego M. robi jakaś imprezke i zostaliśmy na nią zaproszeni. W sobotę mam wycieczkę z Seniorami do Rogowa. Na niedziele narazie brak planów, ale postaram się wyciągnac Miska z domu chociaż na jakis spacer. Dziś zupełnie przypadkiem trafiłam na http://www.vitalia.pl/?mid=4&fid=4 Narazie założyłam tam sobie bezpłatne konto, tak w ramach testu. Zobaczymy czy mi to jakos pomoze schudnac. Dziewczyny czy ktoras z Was zapuszcza włosy na ślub? Czy jestem jedyna nienormalna? Mam teraz krotkie, od kwietnia nie obcinałam wlosow, tylko fryzjerka mi je "wydegazowała" (nie wiem jak to sie pisze), ale już ich nie moge po prostu dostaje bzika. Pewnie bym juz obcieła, ale w niedziele jakos tak wyszło, że M. stwierdził ze fajnie, ze bede mniec dluzsze wlosy bo jego zdaniem ładnie wygladam z dluzszymi i... no narazie postanowilam sie pomeczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!!! U mnie jest taki ukrop że nie wyrabiam przed kompem :( słonce wali mi wprost na mnie! jest po 9:00 a słonce pali jak o 12:00- tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia --> ja również zapuszczam... moje włosy wogóle są dziwaczne, kręcone, obecnie mam długość również dziwaczną bo są mocno wycieneiowane.. ale generalnie są krótkie ... wymysliłam sobie że musza być tak minimum za ramona żeby dało się z nimi coś zrobić... podobnie jak TY mam bzika i nie lubię tego etapu \"zapuszczania\", jednak mój M równiez silnie mnie mobilizuje i pewnie tylko dlatego trwam \"w zapuszczaniu\" hihihi :) w weekend jedziemy do rodziny mojego M, mam nadzieje że bedzie miło....chociaż ma pojechać z nami jego mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Monia, dzieki za radę, ale kiedy to pisałaś, my juz byliśmy po przystawkach:) Znalazłam chińską restauracje o nazwie Hong Ha - bardzo polecam, choć porcje są tam robione chyba z myślą o plutonie wojska... odpadliśmy w połowie... Co do włosów - warto je zapuszczać do ślubu. W międzyczasie, aby były zdrowe i mocne, najlepiej ich nie farbować i oszczędzić im suszarki, prostownicy etc. Jeśli przed samym ślubem zdecydujecie się iść w krótkich, to nie ma problemu - obetni się. Na odwrót niestety się nie da, i jeśli mając krótkie pomyslicie przed ślubem, że jednak trzeba było zapuszczać, będzie za późno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Zabulinko! :) ja mam juz włosy do zapiecia stanika, a szybko mi rosną, wiec do slubu bede miała do pasa :) niestety jakośc ich nie jest cudna,dobrze sie ukladają, ale szybko sie rozpada to co zrobie(szczegolnie loki) staram sie o nie dbac jak moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa! dziewczyny musze sie wam pochwalic! na moim weselu bedzie gotował kucharz, który wygrał mistrzostwa Polski w kucharzeniu:) okazało sie że to kolega mojego P. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam odżywkę VAX - to jest taka maska zawierająca wyciąg z henny, do kupienia tylko w aptece, za około 20 zł (starcza w zależności od długości włosów, przy moich - długich- na około 10 razy). Włosy są po niej mocniejsze, mniej wypadają i ładnie się błyszczą:) Wcieram też w końcówki Biosilk, ale trudno mi powiedzieć, czy to coś daje - i tak mi isę rozdwajają. Może jest trochę lepiej, a może to tylko efekt placebo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy za rok pewno będą gdzieś do pasa. Jeśli chodzi o końcówki, to muszę przyznać, że nie mają raczej skłonności do rozdwajania się, mimo to regularnie je podcinam. Latem unikam suszarki, bo poznałam na własnym przykłądzie, jak bardzo niszczy włosy :( A czy możecie polecić mi jakiś kosmetyk do długich (trochę suchych) włosów, lekko falowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys potwornie sie rozdajały konce, ale odkąd uzywam odzywek albo loreala, albo glisskur + serum na koncówki avon, to nie musze skracac włosów od roku, bo nic mi sie nie rozwoiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina ma rację , odżywaka Vax-a naprawdę jest rewelacyjna.... ja ją POLECAM :) dla kobiet które farbuja włosy polecam również kosmetki z dove, uważam je za skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny...dawno mnie nie bylo ale to wszystko przez prace...jezeli chodzi o odzywke do wlosow to ja we wrzesniu mialam włosy sciete na \"chłopaka\" uzywalam henne vax do wlosow ciemnych i nadal uzywam i włosy urosly mi nawet nie wiem kiedy bo teraz mam juz duzo za ramiona i sa miekkie, latwo sie ukladaja i najwazniejsze nie rozdwajaja sie...ja osobiscie polecam, nie jest droga i starcza na długo ja mam jedno opakowanie na ok 4 mkiiesiace bo nakladam ja rowna co tydzien(a naklada sie jej ok lyzeczke). wazne jest by robic to systematycznie i trzymac w cieple pol godziny(ja zakladam czepek i grzeje suszarka).Dziewczyny maja racje to naprawde jest rewelacja. [url=http://www.forum.e-wesele.pl/] http://www.forum.e-wesele.pl/liczniki/tmp/1223.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sylwia!!! co do odzywki kupie dzis w aptece-ale powiedzcie czy jest jakas inna do włosów rozjasnionych np. balejazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak chwalicie to chyba sie wybiore do apteki po ten Wax. Raczej nie uzywam suszarki, ale moje włosy po balejazu (w kwietniu) są suche i sianowate, bez połysku. Co prawda to też efekt mojej diety za mało warzyw i owocow, ale powoli staram się to zmieniac. Wracam do sprzątania, w domu mamy mega bałagan bo zaczynamy w poniedziałek remont i trzeba troche mebli powynosic i nie mam gdzie tych wszystkich rzeczy trzymac :/ Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej: Ja mam włosy prawie do pasa, ale cały czas je lekko zapuszczam (lekko, znaczy się mimo wszystko staram się odwiedzać fryzjera, żeby obciął gdzieniegdzie wystające siano). Jak napisała zabulina - wolę przed ślubem zapuścić, żeby było potem co ewentualnie ścinać. Jako, że długie włosy hoduję od lat powiem szczerze, że nie da się uniknąć przy takich włosach problemu rozdwajających się końcówek. Takie włosy niszczą się od wszystkiego - spinania, dotykania, a to w autobusie ktoś za nie pociągnie, a to w zamek od torebki się wplączą itp. Jedyna rada, to stosować dobre odżywki (ja używam Dove i Wax) + wizyty u fryzjera. Zaraz idę sprzątać, bo taki mam bałagan w ciuchach, że szok (a dziś znów byłam na zakupach i przybyło kilka letnich bluzeczek ;) ). Od soboty na mojej nowej diecie schudłam już 2 kg i do tego nie jestem wcale głodna. Do tego sporo się ruszam (codziennie będzie 1,5h tańca) więc mam nadzieję, że pod koniec lipca na plaży nie będę się musiała wstydzić mojego wystającego (na razie) brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami --> odżywka z Wax-y jest do włosów ciemnych i jasnych... z tego co wiem są tylko te dwa rodzaje, dostepne w aptece ... na efekty trzeb trochę poczekac, ja zauwazyłam różnicę, dopiero po 2 miesiacach, ale warto byc cierpliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję znaleźć jakieś oryginlane utwory muzyczne, lecz niestety nie mogę wyszukać jakiejś strony z muzyką mp3. Proszę o podpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Z przygotowań ślubnych- tych najważniejszych mamy już wszystko!!! Dzięki Wam uratuje też moje włosy!! Tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju- palę papierosy! Chciałabym rzucić przed ślubem i wydaje mi się, że to będzie największy problem!!!! Czy któraś też ma taki problem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi --> bo pirackiej muzyki nie znajdziesz na www ;) Polecam programy P2P. A czego Ci trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę ślub to doskonały moment, by wziąć się za siebie :D Zaczynamy od zapuszczania i pielęgnacji włosów, przez odchudzanie i modelowanie sylwetki (właśnie dostałam spam, że w okolicy mojego zamieszkania otworzyli nowy salon urody i całkiem poważnie się zastanawiam, czy nie zapisać się tam na zabiegi likwidujące cellulitis) do rzucania palenia. Taka jednodniowa uroczystość, a ile pozytywnych zmian może wnieść w życie kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna---dokładnie tak:( Jestem w toku przygotowywania repertuaru do filmu. Do kilku scen będę potrzebować utworów Leonarda Cohena i nie mogę ich nigdzie zdobyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×