Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Wow, Basia, ale masz uroczy suwaczek :-D :-D Jakkolwiek głupio by nie zabrzmiało poprzednie zdanie :-D :-D ale naprawdę mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz tylko 3h do wolnego!!!! dziewczyny czy uwas w restaracjach tez mozecie same wstawiac cos?? ja moge i sie bardzo ciesze!! ciasto-swoje(siostry cukierniczki) dzik swój(wujek G.-jest mysliwym) węgorz-mój barciszek kofany! no i nie płacimy 5zeta kapslowego!!!!!a w innej restauracji nam kazano! jak to jest uwas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia jeszcze Twoje zdjecie do doszlo:( Anku podaj mi swojego maila to Ci wysle w domu ale Ty tez mi oczywiscie wyslij swoje:) buziaki bo zaraz koncze prace:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi nie wchodzi strona z kafe... wogóle nie widze waszych wypowiedzi... dopiero po kilkakrotnym odświeżaniu coś sie pojawia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... moze teraz zadziała... dziewczyny ja również prosze o zdjęcia bo chyba zostałam gdzieś daleko w tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie , już wysyłam a mój mail to: brida@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, my również bedziemy mieli swoje ciasta, alkohol i dodatkowe zimne napoje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domku sprawdze i wysle Tobie bo wlasnie koncze prace:):) zycze milego popoludnia papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, u mnie nie można chyba wstawiać swojego jedzenia - ale na 100% nie wiem, bo nie pytaliśmy o to. Kapslowe jest, ale nie wiem, ile chcą, bo bierzemy od nich alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ,,,, ja nie wiem czy u mnie można coś swojego wstawić ... ale pewnie można . Chociaż w cenie mam dośyć obszerne menu :) . A z tym korkowym , to mnie zagięłaś .... we wszystkich miejscach gdzie się dowiadywałam o salę , to nie było korkowego ... Ba, nawet orhganizatorzy proponowali , że jako że mają koncesję na alkohol to mogą zakupić np. w Makro , a ja po prostu za fakturę zapłacę - bez żadnej prowizji ... No cóż konkurencja rośnie, wiec chcą być o krok przed ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ----- mam nowy news odnośnie płaskiego brzucha ... Otóż włąnie przeczytałam na jakimś innym topiku , że nalezy pić wywar imbiru . A robi się tak : 2-4 cm imbiru kroi się w plasterki i gotuje w 1 l wody przez ok. 10 minut . i to koniec .. :) Ponoć jest nawet niezły w maku , można ewentualnie dosłodzić go miodem ... Ciekawee, dzisiaj wyprubuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bede starała wczesniej wyjsc-jakby co do napisania:D 🌻 -dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytako .... czy któraś widział może takie obrączki , które składają sie z trzech obrączek i tak ładnie się przeplatają ... Wszystkie trzy krażki są odzzielne ! Moja szefowa ma taką obrączkę , ale cena pozostawia wiele do myślenia :) Ona ma od Cartiera . Z tego co ja przeglądałam , w tych salonach dostępnych dla mnie cenowo - to takiego wzorku nie widziałam ... Może Wam takie cuś się obiło o oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój G. uparła sie jak osioł tytan+żólte złoto-w kruku kosztuja ok 1500 za dwie. oki one efektowne są -ale ja sie tak zastanawiam -jak ja beda wyglądał z gruba obraczka za 30 lat??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona powiem Ci, że cena nie jest jakaś szłowa. Podliczając wydalibyście za nie coś ponad 1000zł. My mamy obrączki z Apartu i daliśmy za nie 950 z rabatem 10% coś koło 870zł. To tylko 200 zł więcej. Obrączki bardzo ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, a musicie mieć dokładnie takie same obrączki ? My sie dzielimy - ja będe miała taką, jaka mi sie podoba, a facet taką, jaka Jemu. Moni - dzięki za imbir - też widziałam ten topik, ale boję się spróbować, bo mi imbir bardzo nie smakuje, i w język szczypie. Za to nakupowałam sobie soku pomidorowego i piję :-) Ciekawe, czy to coś da ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na płaski brzuch - szukam rewelacyjnej metody, po której można jeść dużo, i mieć płaski brzuch - byle tylko nie ćwiczyć :-D Leń jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×