Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Eeee tam, Doli, co Ty się tak przejmujesz. Ja z \"chłopem\" już 5 lat mieszkam, nie po katolicku, i nikt słówkiem nie pisnął, z rodziny, że się powinniśmy pożenić, a nie w \"grzechu\" żyć :-) To moje życie, i robię to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ----- nie dostałam zwrotu .... ale za to dostałam zwrot od ATENY :( Doli ---- no właśnie ... nie zamartwiaj się tak :) daj lepiej link do Twojej sali , no i powiedz coś o sobie w końcu :) Ile masz lat , skąd jesteś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
widzisz u mnie przeciwnie....wszędzie słysze o grzechu......to przykre wysłuchiwac.więc sami widzicie wesele tez musi być nieskazitelne bo sie przyczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
pisałam ze jest tu miedzy nami jedna dziewczyną bądz dwie, która na mnie najeżdzały pod pomarańczowym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
mam 70- 75 pod biustem i 85 w biuście i problem bedzie z gorsetem bo bede wyglądała jak deska, chyba nawsadzam waty tam:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jak moj M wroci to z nim zamieszkam choc tez duzo osob z rodziny gada ze to nie po ,,katolicku\" a mam wierzaca rodzinke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
wydaje się ze duze, w gorsecie bede wyglądała płasko, rozleje mi sie on a gorset przypłaszczy. jakbym miała 97 -100 to by ładnie biuscik wystawał, a tak tu sie schowa, rozleje i dupka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
trzeba zamieszkac by się przekonac czy leń, czy brudas, czy myje po sobie, czy ubrania składac umie, kawalerzy często mają swoje nawyki, a jak juz mieszkali u mamy to totalne leniuszki. przy wspólnym mieszkaniu poznajecie swoje przyzwyczajenia, nawyki, czy rzuca skarpetki czy nie, czy chodzi w jednych dzień czy tydzień, czy puszcz bąki na głos czy w toalecie. wszystko jest wazne. czy pomaga w obiedzie czy krytykuje , czy marudzi,zycie to życie. inaczej na randkach jesta inaczej jak się mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj to maly balaganiarz:) ale mu to wybaczam bo ciezko pracuje zawodowo no i w domku przy pracach ,,meskich\" do prac domowych typu gotowanie sprzatanie malo sie wlancza chyba ze go ladnie poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my się znamy jak łyse konie :-D Doli, a co Ty sie tak gadaniem rodziny przejmujesz ?? To Twoje życie czy ich ? A musisz mieć koniecznie gorset w tej sukience ? Inna nie wchodzi w rachubę ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
a są inne bez gorsetu? jednoczęsciowa wchodzi, taka z trenem moze byc, ale jak w nim tańczyc?. chciałabym taka by talie podkreslała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni ja w domku zrobie porzadek z ta skrzynka to mi wysles wieczorkiem jak bedziesz miala czas albo jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku ----- no weszłam wstępnie na grono i jak do domu wrócę to bardziej się tam zaglębię :) P.S. Skromna byłaś mówiąc, że zdjęcia ktróre do nas porozsyłałas to Twoje najlepsze .... W \"gronie\" też masz b. ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak oglądałam, to jest mnóstwo bez gorsetu, i chyba wszystkie z zasady mają talię podkreślać. Może znajdziesz jakąś dla Twojego biustu - zresztą ja mam taki sam, i właśnie z powodu płaskości nie będę miała gorsetu. Zabulinko - Ty sie mnie chyba pytałaś czy Twoje zdjęcia do mnie dotarły - dotarły - ale teraz kompletnie nie mam głowy i czasu do ich oglądania, a to trzeba na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
powiedzcie mi np jak bede miała kok to jak mi upnie wiekszy kwiatek fryzjerka to czy welon ni ebedzie przeszkadzała albo kwiatek nie bedzie przeszkadzał temu welonikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ---------- puścilam , ale pewnie z 5 min. będzie mielił outlook ...:) czerwcowa --- zależy jaki kwiat i zalezy jaki welon ... najlepiej idź na próbną fryzurę .... albo sama spróbuj zrobić prowioryczny kok i niecha jakaś kolezanka zobaczy jak będzie dobrze ... a dopiero potem pójdziesz do fryzjerki i ona wg Twoich wskazuwek poupina ci to wszystko ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama to musisz sprawdzić - my tego nie zobaczymy :-) dziewczęta, co tutaj za fotki tak śmigają między Wami ? Czym Wy się wymieniacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie:( ja mam tylko zdjecie Gradi a teraz jeszcze Monia mi wyslala, a ja jeszcze nikomu nie wyslalam bo musze sobie na kompa wgrac i wtedy powysylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozesz to mi oczywiscie wyslij:) fajniej sie rozmawia jak sie wie jak dana osoba wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musisz się uzbroić w cierpliwość :_D, bo teraz wyjeżdżam, a poza tym odłączaja nas od źródła - czyli netu, i nie wiem, kiedy będę go miała. Z pracy nie wysyłam, bo nie mam dostępu do prywatnej skrzynki. Ale na pewno Ci wyśle - pytanie tylko kiedy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witaj Doli, miło że do nas dołączyłaś.... powoli nadrabiam straty i czytam co \"naskrobałyście\" gdy mnie nie było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×