Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Nie wiem, bo dopiero od 3 dni piję - ale to Monia mi powiedziała - Jej podziękuj. Monia, a ten sok pomidorowy to na Ciebie działa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o płaski brzuch to polecam WAM brzuszki... dziennie 40 i będzie super, efekty po tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIAK ----- szięki wielkie za ten link 🌻 . Faktycznie drogie nie są . Ale mój R. to powiedział mi , że na pewno takich nie chce , bo będzie wyglądał jakby miał pierścionek . Może uda się go namówić .. :) on chce takie proste i grube - coś w stylu jak BRIDA pokazała ... A jeżeli o sok pomidorowy chodzi , to na mnie działa - tak przynajmniej myślę bo mi nic jak na razie nie odstaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ;) spoko, ale o takie Ci chodziło??? Bardzo ładne są i życzę powodzenia w przekonywaniu narzeczonego. Na pewno sie uda bo równie dobrze może je nosić facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej monia.... ja też jeszcze będę walczyła o jakieś inne.... jest tyle pieknych wzorów - łączenia złota.... ale również słyszę że one pasuja kobiecie, mężczyźnie natomiast nie bardzo.... czasami faktycznie trudno mi wyobrazić sobie faceta z taką przekombinowana obrączką... niemniej jednak jest wiele nie-przekombinowanych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hmmm.... no to tylko ja mam narzeczonego upartego jak osiołek pod względem obrączek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kASIAK --- właśnie o takie , z tym , że moja szefowa ma jedną z obrączek taką grubą i wszystkie w kolorze jasnego złota , tzw. wloskiego .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście podobają się obrączki łączone -- białe i żółte złoto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida, Monia, i inne dziewczyny, których faceci chcą inne obrączki niż Wy - czemu Wy chcecia mieć koniecznie takie same ? Obrączka, to obrączka - po prostu jakiś symbol. Każde z Was pewnie będzie ję nosić, to nie lepiej taką, która obojgu będzie sie podobać ? Nie wiem, u nas były różnice zdań nie do pogoddzenia, i momentalnie wpadliśmy na pomysł obrączek różnych - dla mnie inna dla Niego inna. I każde z nas jest zadowolone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki... chyba jednak chciałabym by obrączki były takie same... jeszcze jest dużo czasu ( dla nas od dziś dokładnie ROK) i mam nadzieję że uda nam sie dojśc do jakiegoś kompromisu i to lepszego od tego do którego wklejałam linka wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczynki, idę sie pakować, bo dzis jedziemy na weekend w góry.... może zrobimy jakieś ładne zdjęcia, które będę mogła później WAM powysyłać... MIŁEGO WEEKENDU dla WAS Wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez szykuje sie do wyjscia-jade do siostrzycy sredniej an libacje-only my tu:D jakies winko i muzyka bedziemy siedziały do rana:) moze sie jutro odezwe-jak nie to do niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja również na chwilę. Jedziemy na działkę więc pewnie odezwę się najwcześniej wi niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doszly od Was zdjecia do mnie:(:(:( zycze wszystkim udanego weekendu:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, miłego weekendu życzę:) W sprawie obrączek - może zabrzmię jak stara ciotka, ale jestem już zaobrączkowana prawie dwa lata, hehe:) - trzeba jednak patrzeć, aby były.. praktyczne. Jak chcecie, zobaczcie sobie na naszej stronie w dziale ślubnym 0 to są nasze obrączki. Zakochaliśmy się w nich oboje, więc problemu nie było - ale jednak taki rowek w obrączce jest superniepraktyczny:( Myślałam, że obrączki nie będę zdejmować prawie nigdy, tymczasem - noszę ja prawie wyłącznie poza domem:( W ten rowek włazi wszystko - krem do rąk, mydło, proszek do prania, ciasto - no wszystko. A póxniej trzeba ślęczeć z wykałaczką i grzebać, żeby toto wyciągnąć :( Dlatego już odruchowo zdejmuję ją z palca w domu, a nie chciałabym :( Podobie ma sie rzecz z obrączkami złoconymi na różne kolory - wiecie, czerwony, zielony etc - to schodzi. Tu jest kolosalna przewaga modeli klasycznych. Tak do przemyślenia:) 🌼 dla Was na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskólka27
witam wszystkie przyszle męzatki:) my w koncu sie zdecydowalismy na date wstepnie 5.05.2007r. oprocz wstepniej daty nic jeszcze nie mamy ....nie wiem jaka kolejnosc. Moze cos podpowiecie w skrocie. Mieszkamy w szczecinie. Moze dacie namiary na jakis fajny , niedrogi lokal( bo sami bedziemy finansowac imprezke). Moze byc cos nad jeziorkiem, moze zalewem szcz. w jkaim miłym osrodku. Dzieki za wszystkie wskazowki. Acha, a kiedy zameldowac sie w kosciele??????? Co z naukami przedmalzenskimi? To obowiazkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jaskółko 🖐️ Miło, że dołączyłaś do naszego grona :) Jeżeli chodzi o wesele w Szczecinie to pomóc Ci może szczecinianka Ami :) Ona ma zarezerwowaną salę w restauracji \"Rycerska\" . Ale to ją musisz pytać o szczegóły ... Zabulinko ----- ja wiem że przede wszystkim przy obrączkach trzeba zwracać uwagę na ich praktyczność . Wiele znajomych już zaobrączkowanych mi tak powtarza. Mają własnie jakieś grawerowane i też tak jak Ty poźniej ślęczą z wykłączką .. :) Mi się podoba właśnie taka z trzech krążków oddzielnych . które ładnie na siebie nachodzą . Ale jezeli nie uda mi się przekonać do nich Robcia to pewnie będziemy mieć zwykłe gładkie - też mi się takie podoają , ale te potójne są takie inne :) Kropka ---- jeżeli o mnie chodzi to chyba też chciałabym mieć obrączki jednakowe :) Teraz spadam na zakupki - muszę jakiąś kieckę kupić na wesele 22 lipca i na 5 sierpnia. Dobrze że nie będzie wspólnych gości i pójdę w jednej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jaskółko! Milo nam bardzo! Jezeli masz slub 5 maja, to najlepiej bedzie jezeli juz zaczniesz wszystko załatwiać, bo nie wiem czy wiesz, że w biznesie weselnym wszystko sie zamawia rok wczesniej... niestety... Najpierw poszukaj sali, potem idz do ksiedza (nauki sa obowiazkowe), potem poszukaj orkiestry (i kucharek jezeli nie masz cateringu). Reszta potem :) życze ci powodzenia! :) napisz cos o sobie, ile masz lat, ile jestes z facetem itd :) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu,to bardzo dobrze, że o tym wiesz:) Mnie nie miał w wielu ślubnych sprawach kto przestrzec, ponieważ za czasów moich rodziców wszystko było wiadomo jakie, a z koleżanek i znajomych \"zaobrączkowałam sie\" jako pierwsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskólko27
dzieki za miłe powitanie:) jestem z moim narzeczonym juz od ponad 4 lat, zareczylismy sie 1,5 roku temu....acha zamieszkalismy razem po ok. 7 mc. znajomosci wiec znamy sie juz nawylot. Ze slubem troche zwlekalismy, zwsze było cos innego i inne wesela w naszych rodzinach. Poza tym ja wolalabym nie organizowac wesela , tylko jakies obiad dla najblizszej rodziny po slubie czy cos w tym stylu. On jednak chce wesela ( tradycjonalista!) Wstepnie ustalilismy date na maj, bo to rocznica naszego pierwszego majowkowego wyjazdu i wogole taki miły miesiac. Latem za goraco, zima na zimno- hehe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskólko27
tak myslalam ze bedzie sie trzeba streszczac z tym wszystkim , ze trudno znalezc jakies fajne miejsce, ale chyba zdazymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam----ja tylko na chwilke:classic_cool: jaskułko--witaj-ja tez jestem ze szczecina-czyli jesy nas dwie:D:Danielinko ja zespól twój przesłucham w domu-teraz jestem na \"obcym\' kompie;) ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskułka-zapytaj w bartoszewie pomiedzy policami a sz-nem..tam sa lasy i jeziora-menu wybierasz sama-mozesz wstawiac swój alkohol-pani jest bardzo\"układna\":) czyzbym monolog prowadziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik zdycha i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×