Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

zabulina, a jaką TY miałas sukienkę ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie wyglądałaś :) ...bardzo delikatna i elegancka suknia, super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałyscie mecz?????ja jestem za włochami absolutnie!!!:D zabulciu----dziekis bardzo-jutro zrobie te z fetą:) a teraz ide spac-tzn jeszcze jakies piwko spje(g.własnie przywiózł) jak ja lubie piwko:D dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja znów mówie tylko dzień dobry i spadam do pracy :( p.s. ale czytam was na bieżąco :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo:Dja juz w pracy jestem i pracuje ciężko.. a w sobote nad morze sie wybieram coprawda only na 1dzien-ale to zawsze cos! jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem musze sie kawy napic-moze któras sie przyłączy:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć AMI... i wogóle dzień dobry..... ja teraz własnie z kawką przy komputerze.... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brida :) Właśnie z pracki wróciłam i też jestem zaskoczona ciszą na forum. Zabulinka wczoraj pytała ile mam wzrostu. Otóż mam 152 cm + buty 7 cm wiec nie całe 160 cm bede miec w dniu ślubu. Niestety mój M. strasznie mnie rozpieszcza, siebei z reszta tez. Znowu wcinam ciasteczka bo wczoraj kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze ze tu cos sie niedobrego dzieje...ale nauczona doswiadczeniem z poprzedniego topiku wiem ze musza byc lepsze i gorsze dni:) ja w kazdym razie juz jestem.tylko kawe sobie zrobie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowaaaaaaa 2007
:-) startuje z przygotowaniami ... ufff. Strasznie mnie wzielo! Nawet juz sukienke przymierzalam, sliczna, jak ja zobaczylam olsnilo mnie!!!A najwazniejsze - dobra cena, jest na nia promocja, wiec moze sie skusze? W przyszlym roku na pewno nie bedzie tansza. I tu pojawia sie problemik ... sukienka z moich marzen ecru, skromna, gorset na ramiaczkach, a poniewaz mam maly biust, cos tam musze wlozyc ... no wlasnie, tylko CO??? Powiedzcie, jesli macie wieksze doswiadczenie, wszywacie jakies poduszki, czy zakladacie kobiety jakis stanik bez ramiaczek? Nie bedzie taki push-up opadal nawet pod ciasnym gorsetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....witaj lipcowa.... :) miło że do nas dołączyłaś .... ja również mam małe piersi (70A-B)i dlatego zdecydowałam sie na suknienkę jedno-częściową i bez gorsetu... ashia ---> ja jestem niewiele wyższa od Ciebie (156), natomiast mój M ma 183 ale nam to wogóle nie przeszkadza, wręcz przeciwnie ;P poza tym małe jest piękne :) ami... ja mam nadzieję że nadejdą lepsze dni i nasz topik przetrwa .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo upał nie sprzyja przygotowaniom weselnym ;) Również witam. U mnie w domu dodatkowo wynikło pare problemów rodzinnych, więc wybieranie fotografa i kamerzysty trochę się odłoży nam w czasie. Za to z narzeczonym uczymy się tańczyć i prawdę mówiąc jak na razie średnio nam to idzie. Najzwyczajniej w świecie jestem za gruba do chasania po parkiecie :D Dietę plaż połudiowych powoli odstawiam, bo źle się na niej czułam i stosuje zwykłą dietę 1000 kcal + ćwiczenia + picie dużej ilości wody (w upał to nie trudno) + nie jedzenie pieczywa, słodyczy, owoców. Mam nadzieję, że do września zrzucę jeszcze z 6 kg - chcemy się wtedy zapisać z narzeczonym na regularny kurs tańca. Do pogadania później - zmykam na spotkanie z koleżanką i potem na kurs tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lipcowa :) Niestety nie mogę Ci nic doradzić bo ja mam odwrotny problem ;) Brida czy ja mam już Twoja fotke? :> Czy mogę prosić o podesłanie foteczki na mrowka_r@poczta.fm Mój M. to taki typ misia,ja przy nim to taka kruszynka jestem :P Ami - ile Ty tych kaw pijesz dziennie? :) Dopieor niedawno rzuciłam kawę, jestem na kawowym odwyku od miesiąca i czasem ledwo daje radę, ale jestem dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowaaaaaaa 2007
aha, pewnie wiekszosc z was nie ma mojego problemu ... brida, a masz zdjecie takiej sukienki? Tez myslalam nad twoja opcja, ale po przymiarce zauwazylam, ze skromna sukienka ----> z gorsetem obszytym delikatna koronka w stylu retro jakos tuszuje ten brak duzego biustu...poza tym jest do niej bolerko z krotkim rekawkiem! Tylko jeszcze raz powtorze, czy cos zakladac pod spod, robi sie tak??? Widzialyscie na przyklad panne mloda z ramiaczkami od stanika? Moze naiwnie pytam, ale od lat nie bylam na zadnym weselu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lipcowa 🖐️ oraz reszta \"starych\" koleżanek 🌻 Lipcowa ------ może to co jest w linku to jakieś rozwiązanie ? ... Ja zamówiłam wczoraj i zobaczymy .... :) http://www.allegro.pl/item112675488_anglia_samonosny_biustonosz_silikonowy_bialy_b.html Nie było mnie dzisiaj wogóle ... ale tak się podekscytowałam tym że jednak pojadę na wakacje , że aż się powaznie do roboty wzięłam ... Szefowa daje kaskę na wyjazd :) z zastrzeniem że koniecznie ma to być na wakacje a nie np. na spłatę kredytu , itp :) Jednak system premii jest bardzoooo motywujący :) Także nie będę teraz cały dzień na kafe 😭, ale w granicach rozsądku to i owszem :classic_cool: Wiosno----- a ja dzisiaj 1 dzień na diecie plaż południowych :) Mam nadzieję , że dam radę ... o ile ja tez nie będę się źle czuła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany pomyliłam numerki i sie wybiłam pod czyjąś kasywą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku suknia podobna, ale Zabulinka miała inną koronkę. Ale i tak oby dwie są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Kasiak :) anku, ta jest podobna o tyle, że ma na górze warstwę bardziej przesroczystą niż wierzchnia:) Ale na moje oko to w ogóle nie jest koronka, tylko zdobiony tiul. No i nie ma rozkloszowanych rękawków:) Mniejsza z tym - najbardziej uderzyło mnie to, że ta modelka wygląda, jakby zaraz miała kogoś walnąć!! Bardzo niemarketingowe zdjęcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa!!!! Przezroczystą.... matko, nie poprawiam się już, bo szkoda miejsca na topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskółka27
uffffffff...goraco strasznie; wogole nie chce nam sie jezdzic i szukac jakis lokali w taki żar tropików.... jak tak dalej bedzie to nic nie zdazymy zalatwic:( Ami---------"Rycerska " gdzie sie miesci u nas w Szczecinie, bo nie kojarze? Ile tam za osobe placicie? Czy slyszalas jakies opinie na temat tego lokalu nad Miedwiem- "Weranda" lub jakiegos innego w tamtel okolicy? Moj narzeczony pochodzi ze Stargardu, wiec gdyby w tamtym rejonie zorganizowac wesele, to odpadl by nam nocleg dla wiekszosci osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo!ja długo i namietnie sie do meczu szykuje:D jaskólko-nie rycerska jest w chojnie ok 100km od sz-na(z tamtych okolic oboje pochodzimy)ide jakis obiad na jutro zrobic. do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×