Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

No dobra dziewczynki. Bylo mi bardzo miło. Fajna odskocznia, ale trzeba wracać do rzeczywistości. Ale na pewno za jakis czas się odezwę :-D 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dorwałam się do kompa ... a tu klops - nikogo nie ma :( Ami------ wszytsko będzie dobrze - przynajmniej tego z całego serca Wam życzę :) Ja balonów też nie trawie , ale widziałm jeden fiem z wesela, gdzie pod koniec pierwszego tańca "peka" wielka kula , w której są baloniki ?( chyba ze 100-150 szt) .. Fajnie to wygląda - tylko co potem z tymi balonami pałętającymi się zrobić ? Koszt takiego urozmaicenia to 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o wieksza ilość balonów - to czytałam o innym sposobie na oczepiny, Do balonów wkłada się kartke z napisem Panna Młoda a na drugiej Pan młody . panny i kawalerowie na weselu przebijaja baloniki i ten facet który znajdzie karteczke z napisem pan mlody to jest\"nowym panem\" mlodym i tak samo z panną. to zamiast rzucania walonu i krawatu. ja się nad tym zastanawiam bo na 99 % nie bede miała welonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelusia
WItam Was!!! Mam dylemat co do sukni Sincerity 3116. Czy ktos juz bral slub w takiej? Chcialabym uslyszec opinie. Mi sie wydaje ona bardzo ciezka i zastanawiam sie czy uda mi sie dobrze w niej bawic cala noc. Slub 09.06.2007 Jako alternatywe mam sukienke Athena z kolekcji Jola www.jola-moda.pl Co Wy babki na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, doszły już zdjęcia :) Sukienkę Twoja koleżanka miała przepiękną (strasznie lubię takie połączenie złotej siateczki z bielą) - nie wiesz jaka to firma i model? Bardzo fajny pomysł z takim bukietem - jestem ciekawa ile takie cudo kosztuje :) Jeszcze mam małe pytanie gdzie odbywał się ślub, że młodzi odjechali bryczką? :) (potem się przesiedli w samochód, który ich dowiózł do sali weselnej? sama byćmoże będę brać ślub na Starówce więc biorę pod uwagę opcję z bryczką ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki --> ja się spotkałam z wersją gdzie zamiast welonu panna młoda rzucała bukiet ;) Ja również raczej nie chcę mieć welonu, ale z drugiej strony żal mi w tak niecny sposób potraktować biedne kwiatki. Może zabulinka wypowie się w temacie, czym rzucała na własnym weselu, bo z tego co pamiętam ona również nie miała welonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaets któras??? az e tak zapytam gdzie ty sie zabulinko podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno------za bukiet zapłaciła 150 zł - mam go w domu :) - bo właśnie na tym weselu był rzucany bukiet a nie welon ( bo takiowego nie było ) :) A wesele było w Rybienku Leśnym jakieś 35-40 km od Warszawy i oni faktycznie tą bryczką wyjechali spod domu Młodej w Wyszkowie a sam ślub rzut beretem od tego pałacyku w którym było wesele :) Sukniękupiła w jakimś salonie w Tłuszczu ( okolice Wyszkowa ) za 2.600 ... ale teraz chce sprzedać :) Podeślę Ci jescze inne zdjęcie ( już przez fotografa zrobione ) - bo suknia naprawdę była śliczna ... Jakby któraś była zainteresowana to suknia \"rybka\" na 170 zm i rozmiar 36 :) Zabulina pewnie w rozjazdach bo sezon slubno-fotograficzny w pełni .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam czy mi stopka weszla...czytam czytam forum..nie odzywam sie ale obserwuje ;-) no i idac za wskazowkami tez stworzylam sobie stopke..tylko nie wiem czy dziala..TEST 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test 2 ..przepraszam zdiewczyny nie chce wam zasmiecac ale ze mnie to zaden komputerowiec wiec coooz...probuje dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe:-)))) dziekuje za wskazowki..niie byly do mnie ale z nich skorzystalam i..udalo sie :-) pozdrawiam stale i nowe bywalczynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica ---- 🖐️ ... jak tam wybór fotografa .. ? Ja dostałam dzisiaj odpowiedź z www.bogucka.pl ... i chyba na nią się zdecyduję . Za reportaż z przygotowań , ślubu i 2 godz wesela chce 1.550 zł , a jak wesele do krojenia tortu to 1.950 ... Więc nawet mi pasi taka cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nie dziala..wrrrrr....fotografa nadal szukam, napisalam sporo maili i zbieram odp potem bede analizowac z J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no dziala :-))) monia pamietasz moze jak byla sala udekorowana w Rybienu? Materialami czy balonami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co .... chyba niczym , ewentualnie wazony z kwiatami....chodzi o tę \"Twoją\" salę oczywiście :) zresztą ta druga też niczym - tylko kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo mystica:)ja sobie sałatke z fety pomidorów i bazylii zrobiłam i powiem wam że sie wstawiłam...winem teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"połuz mnie jak pieczęciec na twoim sercu ..jak pieczęc na twoim ramieniu bo jak śmierc potezna jest miłosc..miłosc cierpliwa jest łaskawa jest..nie szuka poklasku....srebrnikami pogardza tylko...\' PIEKNE TO KOBIETY PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee juto bedzie głowa bolała potym winie..ale bardzo sie ciesze ze jestem z wami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..to jest Ami najpiekniejszy tekst o milosci EVER :-) ehhhh...... chyba tez sobie wleje winka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to merlot mnie wprowadził a \"mój kamerzyta\" mi podesłał schole co tak pieknie spiewa i gra....własnie zadzwoniła siotra moja kochana..bede miała 4 dziewczyny i 1 pana 2 gitary organy i tamburyn...z chóru koscielnego..zupełnie za free:) gdybym chciala miec cały chór-25 osób w kosciele to musiałabym zapłacic 300zł.uwazam ze to zbyteczne.nie wiem jak wy kobiety ale mnie wszelkaie \"wstązki\"dekoracje\" kolory\" mało interesują(choc nie móiw ze nie tworza idealnej całosci)...mnie interesuje bardziej spowiedz i te kursy dla narzeczonych o ktorych pisała któras wczesniej..i muzyka.. uwielbiam chóry gereorianskie...a \"ave maria\" na 3 głosy to fenomen.. boże ale monotematyczna jestem;) przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×