Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ale pustki ! Nie zaglądalam , bo przede wszystkim priorytetem było dla mnie znalezienie jakichś fajnych wakacji ... I mam ! Wyjeźdżam 22 sierpnia i już nie mogę sie doczekać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura pilnie poszukiwana u mnie :( Witam nowe koleżanki 🌻 Maria M ------ ja też z Warszawy jestem :) Masz sale czu jeszce szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej: monia --> gratuluję :) Pochwal się gdzie i na ile jedziecie. anetka --> bardzo ładna suknia :) Maria M --> powtórzę się po moni, macie już salę i zespół? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz mamy sale zaplacilismy zaliczke 2000 :/ od osoby 150 zl w tym wszystko oprocz tortu :) wiec nie musimy sie o nic martwic :) z zespolem sie wlasnie umawiamy jeszcze tak wczesnie do zalatwienia kosciol a reszta to pol roku przed :) ja 4 sierpnia nie bede juz panienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli dochodzę do wniosku, że sale w Warszawie są tańsze niż na Śląsku... jak widać duża konkurencja świetnie wpływa na ceny... no cóż na Śląsku ładnych miejsc jest naprawdę niewiele a ceny spore... Może przynajmniej z sukienką będzie lepiej ;) Prawfopodobnie zdecydujemy się na plener po ślubie, bo nie chcemy opuszczać własnego wesela na 2-3h, zresztą rozmawiałam z różnymi fotografami i oni polecaja ten wariant. No cóz dla nich to też lepiej :) Ale nie chcę stracić własnego wesela, a kilka plenerowych fotek możemy zrobić podczas spaceru z kościoła do sali (wszystko w jednym parku), a co za tym idzie samochód odpada (gdyby lało - to bierzemy nasz) :) ta opcja mi się najbardziej podoba. Moniu - pochwal się gdzie jedziesz :) nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! nam może się uda wyjechać na weekend... Ale zdecydowanie potrzebuje prawdziwych wakacji :) PS: kurs jest boski - tańczymy już nawet w domu!!! :0 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Fajnie, że pojawiają się nowe osobki na naszym topiku. Dla wszystkich nowych koleżanek 🌻 Jutro rano wyjeżdzam do rodzicow na tydzien. Mam nadzieje, że uda mi się załatwic wszystko to co sobie zaplanowałam. Jak sobie pomyślę, że za rok o tej porze będę się powoli szykować do ślubu to .... nie potrafię sobie tego wyobrazić :P Ale ten czas leci :) Pozdrawiam cieplutko i zmykam spac. Buziaki. Do poczytania za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jadę do Egiptu , ale tym razem do Sharmu na 2 tyg. . I trochę się obawiam , bo jedziemy w opacji NO NAME , tzn. że hotel poznamy dopiero na lotnisku w Sharm El Shaik .... Co prawda wzięliśmy opcję z hotem 4-ro gwiadkowym i do wyboru z ofert biura mamy 4 hotele w tej kategorii . Jedzie nas 5 osób i muszą nas zakwaterować w jednym hotelu i nawet jest możlwość ze wylądujemy w 5-ciu gwiazdkach jak w 4*** nie będzie tylu wolnych pokoi :) Co jest możlwe - bo ludzie poszaleli z wyjazdami ... nic nie ma wolnego !!! Nigdzie ! Skusiła nas dobra cena :) summerata ---- a nigdzie nie miałam jechać i gdybym miała sama za to płacić to pewnie nawet na weekend bym nie pojechała ... Dostałam coś w rodzaju premii w pracy ... takiej wycieczkowej do określonej kwoty - a nie pieniężnej ... Mam nadzieje , że będzie tam net i będe mogła z Wami sobie popisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summerata ---- ja też Ci radzę plener po ślubie .... Kolezanka mi opwowiadała, że jej ostatnia para ktróej robiła zdjęcia zażyczyła sobie kategorycznie plener w dniu ślubu i to w takim pałacynku w Jabłonnej ... Do pałacku i ch nie wpuścili , ale pozwolili w takim jakimś bocznym w krzakach ... Dziewczyna zaczepiła siewelonem o gałąź , rozdarła i tylko się wnerwiła ... A tak po ślubie nie przejmujesz się niczym ... możesz kłaść się na trawie , włazić w krzaki , nie dbać o fryzurę i makijaż . Jezeli bierzesz fotografa tylko do zdjęć plenerowych to powinnen chyba nawet policzyć to taniej ... Ja też robie po ślubie , bo kumpela ma \"odważne\" plany co do scenerii ... wymyśliła międzyinnymi stadninę koni i plażę , czego uwieńczeniem mają być zdjęcia w co prawda płytkiej ...ale wodzie :) Anetka ---- a skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, myślę, że będziesz bardziej zadowolona z Sharm niż z Hurghady. Jest ładniejsza rafa i i jakoś mniej egipsko (dla mnie to akurat plus) ;) Hotel 4* powinien być już całkiem ok, także nie przejmuj się - zawsze może byc lepiej (z ta opcją 5* - fajnie Wam wyszło). :) Widziałam zdjęcia w wodzie (już takie \"plenerowe poślubne\" i są cudowne! Aż mi szkoda, że tak daleko mam do morza :) Ostatnio spotkałam się z tym, że fotograf życzy sobie, żeby na plener przyjechać do niego - bo on u siebie zna najlepsze miejsca na zdjecia - i coś w tym jest... Póki co na zdjęcia plenerowe nierzemy pod uwagę dwie firmy... mają zdjęcia w niesamowitym klimacie - i na tym mi bardzo zależy - zresztą moj Meżczyzna trochę się na tym zna... miałam ostatnio wkuwaną zasadę złotego(?) podziału w Rzymie przy pstrykaniu zdjęć (wyszło nam wtedy ok. 500). Także, nie ma lekko - ja odpowiadam za stronę artystyczna wyboru fotografa - a Moje Kochanie - za technikę ;) Zresztą jeszcze rzuca się w oczy przy poszukiwaniu tego właściwego fotografa - że u niektórych jest smutek... a u innych radość... Wracając jeszcze do wakacji - szczęściaro - przynajmniej nikt Ci nie narzucił gdzie masz jechać... i mam nadzieję, że bedziecie się cudowanie bawić... ech... sama bym ponurkowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia---> nie, sali nie mamy i w tym największy szkopół. Nie miałam pojęcia z jakim wyprzedzeniem trzeba te sprawy załatwiać. Zespołu nie będzie, bo chcemy wesele zrobić skromne, tylko dj. 53 gości. Jedyne co mam to sukienka ślubna, która jest teraz u psiapsióły. Szukając sali rozglądałam się też za tymi w okolicach, ale już pisałyście że nawet tam są pozajmowane. Może któraś z Was słyszała o clubie Belissima w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem z lublina :) a wesele ma byc 20 km za lublinem w Siedlisko Folkloru Marzanna www.marzanna.pl fajny klimat duuuuuuuza sala noi wszystko pachnie drzewem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) wczoraj wrocilam wieczorem, dopiero zajrzalam - fajnie ze tyle napisalyscie :-) ponadrabiam zaleglosci w czytaniu i cos skrobne od siebie, chociaz przez dwa tygodnie ostatnie sie obijalam i nic nie ruszylo do przodu w sprawie przygotowan :-) do uslyszenia :-) heh i ciekawa jestem jak tam moj suwaczek ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summerata ---- też mam nadzieję że będzie fajnie , bo wczesniej byłam w hurgadzie i właśnie podobało mi się to że jest tam po \"egipsku\". W Sharmie sa ładniejsze rafy i tez zaraziłam sięnurkowaniem :) - ale z akwalungiem . tylko mam ostatnio problem z uszami (zatykają mi się czaami) i nie wiem czy sie do lekarza wyrobię :( Maria M ----- Bellisima , to jest przy Wiśle ? Nie byłąm tam nigdy , ale ponoć mają bardzo ładne zaplecze zieleni i ładny widok na Wisłę . Co do reszty to nie wiem i nic innego nie słyszałam . Ale jak masz mniejsze wesele to zastanów się może nad pałacykiem w Jabłonnie. Tam jest bardzo ładnie ale na mniejsze imprezy :) http://www.palacjablonna.pl/przyj.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ---- bardzo fajne miejsce ... tylko zwróć uwagę czy tam jest jakaś wentylacja , bo u nas pod Warszawą jest podobny lokal \"Galop\" i jak goście zaczęli tanczyć to mało co się podusili ( bardzo niskiu sufit) . Wesele przeniosło sie na zewnątrz . Oglądałm płyte - bawili sie wyśmienicie ale na dworzu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam :) Maria M. --> salę na małe wesele powinnaś jeszcze bez problemu znaleść w Warszawie (problemy się zaczynają jak ktoś planuje wesele na 100 i więcej osób - takie sale są pozajmowane z dużym wyprzedzeniem). O Bellisimie niestety nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychylam się do propozycji Moni - pałac w Jabłonnej jest bardzo ładny, oblegany przez nowożeńców, bo plenery urocze. Spędziłam tam weekend i baaaardzo mi się podobało :-) Przeurocze miejsce. Tylko kuchnię mają trochę kiepską - w restauracji nie za smaczne potrawy, ale może na wesele można wziąć swoją kucharkę/kucharza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llila_12.05.07
My mamy ślub 12 maja 2007, sala zarezerwowana zaliczka już dana 1200 do tego rezerwacja kościoła i godziny ślubu, orkiestra wielkim fuksem też zarezerowana tylko musimy dogadac sie co do ceny bo wywolawcza to 3300 a my chcielibysmy troche uciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llila_12.05.07
czy macie już ustalone menu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llila_12.05.07
Dostałam propozycje menu od szefa kuchni i po jej przeczytaniu mam wrazenie ze jest więcej cieczy niż konkretnego jedzonka 1 flaki i rosołek do wyboru + kotlet neapolitański 2 strogonoff 3 indyk w sosie morelowym 4 barszcz czerwony 5 barsz biały z kiełbaską chyba za duzo tych wodnistych dań myślałam o jakiejś zamianie na coś konkretniejszego może macie jakąs propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, każdy ma menu mniej więcej wg swojego pomysłu :-) Sama wiesz, zcego chcesz. Ja mam tylko jedną zupę - Zupa krem szpinakowy z grzankami i szynką parmeńską. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! I z Wami się przywitam:) Bo okazjonalnie uzyskałam niniejszym dostęp do netu nie-modemowego:) Monia - super:) Jak chcesz, to podeślij mi na maila listę tych hoteli do wyboru - powiem Ci, który jest wg mnie najlepszy. Mogę to zrobić z czystym sumieniem, bo wybierając hotel w zeszłym roku stałam się w tym ekspertem;) a rafa to moje główne kryterium. Nie w całym Sharm jest taka sama. Miejscami nie ma jej prawie wcale. Summerata - podam Ci, ale muszę poszukać, a to trochę zajmie, bo mam te namiary w drugim domu - i na pewno na maila, bo dostałam je po znajomości i w zaufaniu;) więc koniecznie do mnie napisz - nie widzę Twojego adresu mailowego. Mój jest pod nickiem - na stronie. Jeszcze dziś wieczorem mogę Ci napisać, ale musisz mailnąć. Nie dam rady Was poczytać dokładnie, kobiety:) W każdym razie - pozdrawiam Was serdecznie i życzę owocnego.. załatwiania;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam menu do wyboru - kilka opcji ... Dopiero przed ślubem mamy podać co wybieramy :) Zabulinko ---- generalnie wszystkie hotele z katalogu mi się podobają , ale wiesz jak to jest ... najlepsze zdjęcia umieścili pewnie i zawsze przesadzają z odległosciami do morza i centrum :( Możemy się znaleźć w : COUNTRY CLUB- poozony na klifie Ras Um el Sid - około 6 km. od cenytum HILIDAY INN AMPHORA - też na klifie Ras Um ... , a 8 km od Naama Bay ROYAL PARADISE - j.w. NORIA - i tu jest problem , bo wyczytałam na forum wakacyjnym , że ten hotel sąsiaduje z tym, gdzie w tamtym roku wybuchła bomba ... Jest w samym centrum ... Jedziemy z Triadą . Ale co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llila_12.05.07
do monia.kami78 - a czy mogłabyś mi użyczyć swoje propozycje menu?? Szukam w necie akiegoś fajnego menu ale nic mnie nie powala. Na szczescie jest jeszcze duzo czasu do podjecia ostatecznej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie Panie :) Jeśli chodzi o menu weselne to podobnie jak Monia ostateczną decyzję podejmiemy dopiero miesiąc przed ślubem. Kuchnię serwowaną w moim lokalu doskonale znam, więc na pewno nie będziemy mieć żadnych niemiłych niespodzianek. I właśnie dlatego nie mieliśmy potrzeby wybierania menu z rocznym wyprzedzeniem;) Monia --- My też będziemy wkrótce odpoczywać. Planujemy jak zwykle aktywny urlop w polskich górach. W tym roku planujemy zdobyć: Dolinę Pięciu Stawów, Czerwone Wierchy, trzeci dzień ...RYSY (ja po raz drugi, mój narzeczony po raz trzeci:) Oprócz tego 2 dni spędzimy w Orawie na SŁowacji w przepięknym ośrodku. Życzę Wam wspaniałęgo wypoczynku i cudownej opalenizny ;) Aha ... miałam się Wam pochwalić. Mój narzeczony coraz bardziej angażuje się w próby taneczne. Uczę go sama od 6 lat, z racj tego, że tańczyłam zawodowo prze 5 lat. Postępy są widoczne, chociaż na początku katastrofa była :( Nie wiem, czy uda mi się do Was zaglądnąć przed urlopem. Dlatego też rozstaję się życząc wszystkim przyszłorocznym Pannom Młodym cudownego wypoczynku i powortu na nasze forum!!! Bo myślę, że po wakacjach zaczniemy pełną parą posuwać się w przygotowaniach.:) :) :) :) Gorąco Was ściskam i do zobaczenia :) :) :D :D :) :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - no i widzisz, od ręki Ci doradzę :) Z tego, co wymieniłaś, ZDECYDOWANIE najlepszy jest Royal Paradise. Ma najlepszą rafę i recenzje. Holiday Inn Amphora ma kichowatą plażę (byliśmy) z malusieńką rafką. Im dalej od centrum, tym lepsze rafy - więc Country Club jest gorszy niż Holiday, a Noira - lepiej nie mówić. My mieszkaliśmy w Sharming Inn, trochę dalej od Holiday Inn Amphoras (tak się chyba nazywa dokładnie;) ) i bardzo skrupulatnie przebadaliśmy Sharmowskie hotele na miejscu, żeby wiedzieć, gdzie wybrać się następnym razem. Więc zdecydowanie Royal - tam jest taka rafa, że nawet organizują wycieczki z innych hoteli (ale tłoku na plaży nie ma). Naj-naj lepszy w Sharm jest Iberotel Club - Farana, Garden etc, kompleks 3 hoteli obok siebie. I odpowiednio drogi. Nie iwem, czemu, ale najdroższe hotele są najbliżejcentrum - tam, gdzie najmniej bezpiecznie i najgorsze rafy (albo brak). Zdecydowanie odradzamy Sheratona, Hiltona etc. Summerata - czekam na maila od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nam dali do wyboru 6 róznych zestawów menu :-) Ale już się zdecydowaliśmy, wiec nie czekam z tym do \"tuż przed ślubem\" :-) Kuchnię tego hotelu też znam, bo to był właśnie główny powód, żeby tam było wesele - z racji genialnego kucharza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ----- dzięki i ja tez Ci życze udanego wypoczynku :) Zabulinko ----- dzięki wielkeeeee . Będę \"walczyc\" na lotnisku o ten hotel :) Trzy Kropki ------ a tam jest szefem kuchni Robert Sowa ... ? Mniam , mniam ... nasza firma z nim współpracuje , gotuje na naszej zastawie :) - ale nie w hotelu chyba .... Lila ----- ale dopiero jak w domu będę to mogę wysłac ... daj maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×