Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkie Kobietki;) Szczególnie ciepło witam \"nowe\" twarze. Bardzo cieszy fakt rozrastania się naszego forum, bo dzięki temu możemy w szerszym gronie dzielić się naszą tematyką:) A czy nie sądzicie, że najwyższy czas sporządzić listę z datami naszych ślubów i na bieżąco dopisywać??? Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstępnie wyglądałoby to następująco: ami27---02.06 agi58---09.06 Myszka---09.06 wiosna---07.07 Aagness---21.07 trzy kropki---01.09 monia.kami78---08.09 Jeśli macie życzenie, to proszę o kolejne wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam: Widzę, że chwilowo czerwiec górą ;) A ja cierpliwie czekam, aż mój suwak zacznie pokazywać rok i mniej :) ami --> Mnie już ludzie zaczynają podpytywać, co chcę na prezent ślubny, chyba niektórzy wolą dać prezent niż bezosobową kopertę. W takim wypadku też powoli się zastanawiam nad zrobieniem listy prezentów...Po ślubie przeprowadzamy się do wspólnego, nowego mieszkania, więc pewnie pare takich drobiazgów się znajdzie, które mogą się przydać. Dziś o 17 mam egzamin, do którego nie zdążyłam się przygotować, bo wcześniej uczyłam się do zaliczeń w poniedziałek i wtorek :-o Pewnie jeszcze się odezwę, ale na razie znikam zakuwać . Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem 🖐️ Witam nowe osoby :-) Brida - jak najbardziej dziękuję za komplement, że \"twarda kobietka\" ze mnie :-D Ale oświeć mnie, po czym to wnosisz ? A czy taka jestem ? Nie wiem, ale fajnie by było taką być :-) Co do ładnych zdjęć w Warszawie, to jeszcze ogród botaniczny jest przepiękny, i wiem, że pary robią tam sobie zdjęcia. Ami - no popatrz, mój facet też zdecydował, że będzie wesele - mi było obojętne - i wesele mi się podobało i przyjęcie :-) Czy my przesadzamy, ze już wszystko przygotowywujemy ?? A bo ja wiem :-) Nas ciotki i Mama pogoniły, strasząc, że z niczym się wyrobimy, jak zaczniemy rok przed ślubem. No więc ruszyliśmy tyłki, i coś tam zrobiliśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy ochotę i się dopisujemy :) ami27---02.06 agi58---09.06 Myszka---09.06 Brida----30.06. wiosna---07.07 Aagness---21.07 trzy kropki---01.09 monia.kami78---08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki... uważam że jesteś twardą kobietką po tym ja piszesz i w jaki sposób piszesz... może się myle... nie wiem... ale konkretna jesteś napewno ... i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
2 czerwiec 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna : jeżeli się zdcecydujesz na listę prezentów do zapraszam do mnie ... w ofercie mamy Villeroy & Boch, Fissler, Zwilling, WMF, KitchenAid - a lista prowadzona jest naprawdę profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida, kochana, no konkretna to jestem na pewno - rozgryzłaś mnie :-D :-D Monia, o czym Ty piszesz ?? Jak to masz w ofercie dane firmy ? Wyjaśnisz koleżance ? :-) Rany, czerwiec 2007 zapowiada sie iście szczęśliwie :-) Tyle ślubów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czerwiec ma literkę R więc jest szczęśliwy ;) Wiecie co, ja również nie chciałam wesela, bo prawdę mówiąc nie cierpię wesel ;) (złe wspomnienia itp.) Narzeczony i rodzina się uparli, że wesele być musi... i zgadnijcie na kogo spadła organizacja ;) Trochę poczytalam po necie, narzeczony wykonał pare telefonów i jak się okazało, za przygotowania do wesela wzięliśmy się nie za wcześnie, ale już za późno... (jak na realia warszawskie). Ale nie narzekam. W przerwach od nauki oglądam sobie zdjęcia różnych fotografów, strony kamerzystów - zawsze to jakaś odskocznia. Szybko wciągnęło mnie to całe planowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki ja mam nadzieję że cały 2007r bedzie SZCZĘŚLIWY DLA NAS WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję w sklepie z porcelaną + akcesoria kuchenne, z dobrymi markami. Oprócz zwykłej sprzedaży mamy w ofercie prowadzenie list ślubnych od A do Z. I tak w skrócie : Villeroy & Boch - porcelana stołowa ,szkło, krysztaly , sztućce Fissler , Zwilling - garnki, noże ( są naprdę rewelacyjne ) WMF - akcesoria kuchenne KitchenAid - miksery , blendery, ekspresy , tostery Z tych rzeczy korzysta Pascal na TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, czy Ty pracujesz na Świętokrzyskiej ?? :-D Ale by było..... :-) Wiosna - no mnie też wciągnęły te rozmowy o przygotowaniac, itd. a ten topik jeszcze bardziej mnie nakręca - muszę się uspokoić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to ich salon, ale mają mnóstwo tego typu rzeczy, i też robią listy prezentów ślubnych :-) I myślałam, że Ty właśnie tam pracujesz :-) A Wy wolicie prezenty, czy pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam monia---- aile te talezra kwadratowe kosztują?są przepiekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pieniądze (na meble do mieszkania zbieramy), ale z przydatnych prezentów również się ucieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Monia, ja mam tak samo - mieszkanie urządzone, w zeszłym roku je jeszcze wyremontowaliśmy, i ostatecznie wykończyliśmy, więc nic nam nie potrzeba :-) A poza tym, jak słusznie Brida zauważyła, jestem \"twarda babka\" i chcę mieć tak urządzone jak nam się podoba, i nie chciałabym np. dostać żółtych ręczników, bo mam zielone i tylko takie, albo zastawy stołowej w kwiatki, bo mam białą. W związku z tym prezenty musiałabym oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, talerz obiadowy plaski 149 zł, talerz głęboki tyle samo , a miseczka kwadratowa ( ta z oferty Knora) 110 zł. Ale możesz liczyć , że dostaniesz u mnie rabat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolała pieniądze. wtedy kupilibysmy to co chcemy:D a wiecie ostanio spotakałma sie ze zutką kilku osób na wycieczke na rodos dla młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie dopisuje - my łamiemy wszelkie zasady - slub 13 stycznia 2007, nie ma \"R\" w nazwie i jeszcze ta trzynastka;-)) Ale to dla nas szczęśliwy dzionek;-0 Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi ulżyło :-) Że nie jesteśmy jakimiś \"chytrusami\", skoro chcemy kasę. Szczerzę mówiąc, to po cichu liczymy, że uzbieramy tyle, żeby nam starczyło na naszą podróż poślubną. Bo strasznie chciałabym tam pojechać, i tylko dlatego zgodziłam się na ślub, bo obiecano mi wspaniały tydzień w raju ;-) Nie no żartuję, ale moim wielkim marzeniem było i jest tam pojechać po ślubie, i tylko wtedy - własnie pierwszy nasz wyjazd jako małżeństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej turn_me_on. Dlatego warto zrobić listę prezentów dla osób które takowe chcą nam wręczyć. Sama też nie chciałabym dostać dziesięciu tosterów. Z tego co czytałam na innych topicach niektóre osoby by się ogromnie obraziły za listę prezentów, bo młodym w głowach się przewraca, że chcą np. czajnik elektryczny Bosha za 230 zł, niż polski za 50 zł... Ja dając prezent wolałabym, żeby ofiarowany cieszył się z niego, a nie wrzucił go do szafy, lub wystawił na Allegro. Więc mam nadzieję, że nasi goście są na tyle wyrozumiali, że nie obrażą się za listę prezentów (jeśli takowa powstanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto szczęśliwe przyszłoroczne Panny Młode: turn_me_on---13.01 ami27---02.06 czerwcowa doli---02.06 agi58---09.06 Myszka---09.06 Brida----30.06 wiosna---07.07 Aagness---21.07 trzy kropki---01.09 monia.kami78---08.09 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRnikova
Hej!Laseczki ja chetnie bym z Wami poklikałą , ale niestety nie mam czasu i nawet nienadąrzam czytać waszych wypowiedzi;-/ja tez biore slub 9.06.2007 :)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRnikova
Hej!Laseczki ja chetnie bym z Wami poklikałą , ale niestety nie mam czasu i nawet nienadąrzam czytać waszych wypowiedzi;-/ja tez biore slub 9.06.2007 :)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×