Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Brida, to trzeba było go zostawić z tym mnóstwem czasu ;-) No chyba, że wykonał już parę telefonów, i się dowiedział :-) Ale rozumiem go - bo też uważam, że mam jeszcze mnóstwo czasu. Chociaż w sumie, to co było najpilniejsze mamy pozałatwiane, i teraz sie mozemy \"byczyć\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....oczywiście tkwilismy w wersji długo czasowej , jednak któregoś dnia przez przypadek zaproponował żebysmy obejrzeli restaurację w której moglibysmy zrobić wesele, oj minkę miał marna gdy pani uprzejmie nas poinformowała że wolne terminy jakie pozostały to listopad 2007 ... i wtedy nagle nie było już czasu .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ponownie :) Wiecie co, macie rację dziewczyny - nie ma na co czekac. Przesiedzialam pol dnia na necie w poszukiwaniu hoteli i restauracyjek i znalazłam parę. Z czego połowa odpadła bo najwczesniejsze mozliwe terminy to pazdziernik 2007...:-O Widzę ze jestesmy wszystkie w podobnym wieku - ja rocznik 80\' :) W ogóle to mysle że ze slubem nie ma co sie spieszyc, koło dwudziestki człowiek ma siu-bździu w głowie bez względu na płeć ;) Mi zaczęło bardziej zależeć gdy moi znajomi zaczeli lawinowo się pobierac, wciagac w przygotowania slubne i zachwalac jakie to wspaniałe. No i mnie wzięło... No wiec znalazlam parę ofert hoteli i zajazdów ktore sa osiągalne na wakacje 2007 ale nie wiem czy tu wklejac bo jeszcze mi ktos sprzed nosa sprzątnie. Na prawdę wszedzie są tylko pojedyncze terminy! Ceny - od 110 do 180zł bez alkoholu i z małym deserem. Za 180 to już na prawdę luksusy w stylu raki, mięsko w sosie z kurek i owoce morza. Duzo hoteli oferuje apartament dla nowożeńców gratis :D To na pewno spodoba się mojemu S. :D Niestety wszystkie zameczki i pałacyki znikają jako pierwsze i terminy juz tylko na 2008.....Co ciekawe, ceny nie za wysokie, kolo 150 zł za osobę. Brida- moj mężczyzna tez uwaza ze mamy mnostwo czasu...ale juz ja go ocknę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki masz ABSOLUTNA rację ;) Agutka, naprawdę nie ma na co czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutka :) większość mężczyzn ma duzo czasu ;) faktycznie szybko zbierajcie się z ustaleniam miejsca a tym samym daty i szybko zabierajcie sie za zespół muzyczny bo z tym również bywaja problemy, pisałaś o cenach my płacimy 170 zł/os bez alkoholu i ciast i tortu... ale my wogóle bedziemy mieli mało standardowe wesele, nie wybralismy ekeganckiej restauracji/hotelu tylko drewnianą chatke nad jeziorem :) nie wiem czy gościom sie spodoba, my chcielismy tak inaczej wszystko zorganizowac i tak też zrobilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem pod wrażeniem :D na pewno bardzo romantyczny pomysł. Oby tylko Wam pogoda dopisała. Rozumiem że cała ekipa gastronomiczna i osprzęt przyjeżdza do tej chatki nad jeziorem? Kurcze, ja to juz nie mam za bardzo czasu na fantazjowanie z miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
Brida: super pomysł z chatką, moze wam naprawde fajnie wyjsc. i co jeszcze niestandardowego macie? opowiedz cos :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam I NOWE I STARE TWARZE:D,mysmy wczoraj z poprawin wrócili,ja dzis odsypiałam(miałam wolne) miło było przeczytac ile nas jest!!!!i jak duzo je3st z 2.06;) dzis only na chwile,musze jakis obiad na jutro przygotowac. aa!jeden wniosek mi sie nasunął po weselu sobotnim:NIE MOZE BYC CIASNO!!!oni mieli 115 osób-mała slaka-kazdy sie cisnął-tanczylismy w korytarzu bądz na dworze!!!!makabra! buziasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chatka zostałą zbudowana w tym roku, jest całą z bali, na górze - poddaszu ustawone sa stoły,przy których się je ;) natomiast na parterze się tańczy. Mielismy duże watpliwości co do takiego podziału góra -dół jednak w naszej rodzinie przewyższają osoby dojrzałe i w dość okragłym wieku (nasze babcie mają po 88 i 86 lat) stwierdzilismy że taki podział moze być korzystny. kto bedzie miał ochote się bawić może na dole, natomiast kto bedzie chciał spokojnie jeść i rozmawiac będze równiez miał odpowiednie warunki :) jeziorko jest sztuczne ale sliczne, ma piaszczystą plażę i mozna tam zrobic super zdjęcia w plenerze :) nasz znajomy ma tam wypozyczalnię łódek i obiecał nam je wypożyczyć... więc może zdjęcia będę ciekawe :) czasami kiedy czytam o waszych super eleganckich restauracjach i hotelach mam watpliwosci czy nie przesadziliśmy z ta chatką... jednak mój M jest nią oczarowany i ja na swój sposób również.... niestety nasza chatka nie ma strony internetowej i nie moge podac linka, jednak właściciele obiecali nadrobic ta zaległośc i mam nadzieje że wkrótce bedę mogła to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chatka jest w srodku miasta , całą obsługę gwarantuja właściciele, kucharz, kelnerki przebrane w góralskie stroje.... stoły równiez sa góralskie, krzesła tylko bardziej \"miejskie\" dla wygody gosci :) ...wszystko jest kwestą gustu... ...kazdy działa według własnego uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida----jakie wątpliwosci????????????????????????????? to miejsce jest chyba najbardziej urocze z wszystkich naszych miejsc,ma dusze,klimat....gdyby tylko cos takiego w mojej okolicy,,,,ale nie ma:( piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami cieszę się że Ci się podoba :) cały urok jest w środku.... magiczny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dawno tu nie byłam ale jak widac na dole tez należę do tego grona. Ostatnio chodzilismy z narzeczonym i gadalismy wszystkim \"wiecie co bedzie za równy rok ... bedziemy tańczyc jesć pić\" ale i moze to smieszne mieliśmy obydwaj schizy z tego powodu jedna noc śniło sie mojej miłości o weselu ( dziwnym trafem nieudanym) a w następna noc mnie sie śniło tez o nieudanym weselu. Ale wydaje mi sie ze poprostu strasznie to przeżywalismy i dlatego. Ale teraz moge odliczac a nawet nie wiecie jak ten rok przekleci nawet sie nie obejrzę a za suknią bede musiała sie oglądac ale szczerze wam powioemn ze nawet nie widZiałam ładnych sukni i mnie to narazie przeraża. mam stronę www.papilio.ru zobaczcie sobie ciekawa. A jak u was???? Jak macie ciekawe linki gdzie suknie mozna popglądac to napiszcie ja wiem ze dużo tu takich tematów ale wy wiecie cio ładne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia---bardzo estetyczna ładna restauracja!!!ja bede w gostyniu na koniec sierpnia(mojego G. firma organizuje tam impreze firmową,zostaniemy tam na noc mam nadzieje ze bedzie fajnie! co do zaproszen-------my w zasadzie wszystkie sami bedziemy rozwozic...moze z 5 bedzie pocztą wysyłane,wiec mysle ze damy rade! dobra uciekam kobiety do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejść na stronę: www.waszślub.pl i tam kliknąć w kolorowy suwaczek, wpisać właściwadate slubu, wybrać kolorowy motyw i juz :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje napewno wejdę ale w tej chwili na ta strone nie moge wejść bo mam jakąs blokadę i nie wpuszcze mnie na ta strone ale napewnio sobie zrobie temn suwaczek. A jak z pierwsza piosenka macie jakąś wybraną? My orkiestrze powiedzieliśmy zeby to była \"W taką ciszę \" Univers a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Piosenka - G. Tomczaka, Ami mnie nią zaraziła, kiedy dałam ją do przesłuchania mojemu narzeczonemu od razu wspólnie zdecydowalismy ze to właśnie TA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jej nie znasz a miałabys ochotę ją przesłuchac to chętnie wyslę Ci ją na maila :) podaj tylko adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
brida przeslij mi tę piosenkę bardzo Cię proszę- z ciekawością zobaczę co to za jedna, bo nie kojarzę.. mój adres: pinq@o2.pl (pisane przez qu) dzięki z góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
słowa bardzo bogate. piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby mrówka tez sie zaraziła\"niebieską\" ??? ja jestem zakochana w tej piosence!!! kobiety prosba:gdyby któras miała lub trafiła-na \"list do koryntian\" sw.pawła-w wersjii spiewanej-niech mi podrzuci. jest tam cos takiego\"połuz mnie jak pieczec na swoim sercu jak pieczec na swoim ramieniu,bo jak smierc potezna jest miłosc\" itp...ja nawet nie wiem gdzie tego szukac:O dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×