Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość liviaaaaaaa
czasami tu zaglądam, milo tu u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam!!!padam:O kobiety słyszłayscie \"psalm dla ciebie\" z tu es petrus?????? PIĘKNY!!!!!!!!! idę spać.dobrej nocy👄- dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciliśmy - kamerzysta załatwiony:):):) jestem bardzo szczęsliwa z tego powodu, jeszcze fotograf i to by narazie było wszystko - chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami przesłuchałąm tą piosenkę, podoba mi się, ale niebieska i takjest nie do pobicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida >> czy mogłabyś mi przesłać niebieską piosenkę na maila? mrowka_r@poczta.fm Z góry dziękuję :) Zmykamy zaraz na miasto w poszukiwaniu odkurzacza. Jak wrócę to postaram się napisać co nieco o naszych planach weselnych. Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoRnikova
Prosze mi przeslac pslam z tu es Petrus oraz niebieską piosenkę, z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
hej dziewczyny juz wcześniej pisałam o sobie na 153 czy 154...od tego czasu zmieniło sie min.to ze mam sukienke ;-);-);-)...może to troszke szalone bo to pierwsza sukienka jaka przymierzyłam w życiu ale nie chce innej poniewaz ...od jakis 5 m-cy ogladam sukienki na allegro i nic mi sie nie podobało az tu tydzien temu pojawiła się sukienka w sumie było kilka modeli takich samych na jedne większe inne mniejsze a ta idealna na mnie ....oprócz tego dziewczyna przywiozła ja z Londynu i ma inny materiał jak nasze polskie bardziej sie błyszczy na więcej kamyków saworiego koronkowe bolerko idealnie pasujące do gorsetu który ma szeleczki cieniutkie tez przyozdobione koronką i kamykami model farage galaxy...śliczna.... a dziś bede oglądała kasete z weselea która kręcił kamarzysta i może go zamówię bo podobno jest dobry bierze 850..a u mnie zespół bierze 1600 no i może nie graja idealnie ale ludzie sie przy nich bdb bawią bo miesiąc temu bylamna weselu gdzie grali ai uważam ze 3000to strasznie dużo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za kamerzyste płacimy 550 zł- za 3 godzinę płytę. zespół 900 zł , i co najwazniejsze grają bez ograniczeń czasowych, nie ma określonej liczby godzin, zostaje tylko fotograf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
dziewczyny mam pytaańko czy któraś z was ma krótkie włosy...co z nimi robi....ja ma króciutkie choc moja mama powiedziała ze w welonie mi do twarzy ale jakoś mi nie pasuję i nie tylko do mojego wyglądu ale raczej do stylu macie jakies pomysły albo linki slubnych "takich"fryzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki bardzo gorąco ;D dawno mnie tu nie było,znaczy dawno nie pisałam ale ciągle obserwuje topiczek... Po prostu nic ciekawego sie nie działo u mnie. A teraz mam juz sale zajklepaną,fotografa i kamerzyste/nie mam linków do nich niestety/,zespół, no i znalazłam idealny salonik w którym juz sie umówiłam z babką na maj i bedzie mi szyła sukienke-zapłace 1600 góra 1800złotych a w salonie dałabym za taką 3550zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tez najchetnie poszłabymdo salonów pooglądać i poprzymierzać suknie, ale czekam na siostrę. jest teraz w Anglii i za miesiąc wraca. więc myśle , że w październiku pójdę coś pooglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba przyznac ze adrenalinka niezła jest i jest to w ogóle cudowne uczucie........ ;) ja przymierzyłam tylko 8 sukienek w sumie,ale chyba wiecej nie musze,bo wiem od poczatku czego chce. Ale w prawie kazdej wydaje sie ze \"w tej tez slicznie wygladam\".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już się nie moge doczekać tego przymierzania, boję się tylko , że bede miała problem z kupnem sukienki. oglądałam juz pełno w internecie ale były moze 2 które mi sie naprawdę podobały. a reszta była ładna... ale to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laski wracam do was wlasnie wrocilismy z spotkania co kto ma placic za wesele.moj ma zaplacic za orkiestre obraczki kosciol alkohol i transport amy placimy za jedzenie ktore w restauracji zamowilimy wsumie wyjdzie na jedno po rowno ojciec obejrzal dom gdzie bedziemy mieszkac no wsumie jest duzo do roboty...aco do przymierzenia sukien chce szukac od maja wiec musze do tego czasu schudnac bo odkad bralam tabletki antyk.przytylam dzis wzielam ost tabletke i niebiore bo normalnie nic sie nbieje atyje normalnie porazka tak chce 10kilo zrzucic uda mi sie 5 lat temu w ciagu roku zrzucilam prawie 22kg ale to bylo takszybko ze potem zaplacilam zdrowiem ateraz chce z glowa mam nadzieje ze mi sie uda a jest tak ciezko zaczoc moze ktos mi do doradzi jaka dieta??jest dobra wiem wiem mniej zryj yhehheh...ale tak na serio jakas skuteczna ??czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poprostu mialas zle tabletki dobrane,teraz juz przeciez sa takie skladniki ze malo kiedy sie tyje od tabletek anty. A diety niestety nie znam,w sumie ja nigdy sie nie odchudzalam,mam w miare w normie wage i mi nie przeszkadza,jesynie chcialabym pozbyc sie celulitu z tyłka i ud i ujedrnic tylek,zeby moc sie w koncu bez stresu pokazac facetowi /a nie ukrywac sie tam gdzie jest ciemno ;) /a macie moze na to jakies rady? Hihi zaraz założymy tu nowy mini topik -super diety i wspaniałe cwiczenia przedslubne- w kocu kazda z nas widzi w sobie jakis niedoskonalosci ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sądzicie o tych obrączkach? Mojemu przyszłemu mężowi bardzo się spodobały. Tylko zamiast żółtego złota będzie pasek z białego. http://www.wec.com.pl/e4u.php/1,ModProducts/ShowProduct/22/74/11,30 Zmykam spać. Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kobietki :) dziejsza słoneczna niedziela nastawiła mnie bardzo optymistycznie :) ashia - obrączki to rzecz gustu, jedni wolą z żółtego złota, inni z białego, a jeszcze inni z tytanu.. bądź łaczone :) mnie osobiście podobają sie obrączki z żółtego złota, kwadratowe, frezowane... i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza218
hej laski chcilam sie spytac jak u was jest zpokryciem wszystkich wydatkow u nas ustalili rodzice ze moi placa za jedzenie czyli za jedna osobe 110zl w sumie wyjdzie 6000zl amoj placi za kosciol obraczki alkohol zespol i transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce slubu i wesela
ech.. dziewczyny.. podniecacie się jedną marną chwilą, po której nastąpią dłuuugie lata zbierania w domu brudnych gaci po swojej "wielkiej miłości" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!co do obrączek-g.uparł sie na kwadratowy(nie obły) tytan+zólte złoto,ja chciałam \"standardowe\" ale te z tego linku takze mi sie podobaja.. mam nadzieje ze wypracujemy jakis kompromis:Dco do kosztów....niema \"po połowie\" czy ja za swoich on za swoich...wszystko idze z naszej wspólnej kasy-Rodzice nie beda nam pomagac(z prostej przyczyny-nie stac ich) choc i jedna i druga strona,upiera sie ze chce choc troche pomóc.... ide pomóc tesciowej robic rodzinny obiad do później🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ami---Czy mogłabym prosić o przesłanie na maila Psalmu, o którym wcześniej wspominałaś? 58agi@interia.pl Dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie Znowu zaczął sie tydzień mozolnej pracy aż mi sie nie chce mysleć ile mam do zrobienia :( ale jedyne co mnie trzyma przy życiu to wspomnienie skoku spadochronowego w tandemie który miałam w ten weekend. Moje kochenie zrobiło mi prezen z okazji naszej 2 letniej znajomości. Co do ślubu i wesela mam sale, orkiestre, zaklepaną godzine w kościele, zaklepana nauke tańca, fotograf teraz wybieramy pierwsza piosenką a mamy ich troszke i musimy wybrac tak ktora najbardziej nam sie podoba a nie jest lekko mamy inne zdanie na te temat. Cały czas mamy problem z kamerzystą ale chyba weźmieny poleconego przez naszego fotografa. Zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a myślałyście nad tym czy przyjmujecie nazwisko męża czy dołączacie do swojego a może zostajecie tylko przy swoim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
witam:0 a ile przed slubem zaklepalas godzine w kościlele? a co do nazwiska to będe miala dwu członowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Lila -- jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji w sprawie nazwiska, bardzo chciałabym zatrzymac swoje (bo bardzo je lubie) i dodac nazwisko mojego M, które niestety jest bardzo długie i mimo że ładne to jednak nie bardzo pasuje do mojego :( Tygrysiaca -- kiedy zabralismy sie za przygotowania poszlismy również do kościoła, ksiądz wstępnie zapisał nam godzinę, ale poniewaz nie miał jeszcze kalendarza na 2007r wpisał nas na koniec kalendarza 2006... wstepnie mówił że wystarczy 4 miesiace perzed slubem zaklepać datę.. w kazdym razie ja ciesze się że mamy już godzinę zaklepaną i nie muszę się tym stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znając moją parafię i jakie ma oblożenie wolałam sobie wczesniej zarezerwować godzine ślubu :) Ale z tego co się orientuje koleżanki chodziły rezewować godzine ceremonii ślubnej na 4-5 miesięcy przed ślubem. Tez bede chciala miec dwu czlonowe ale moje jest dlugie a jego jeszcze dluzsze i nie wiem czy nie bedzie czasami w przyszlosci problemow w urzedach z wypelnianiem roznych wnioskow moje nazwisko ma 8 liter a jego 11 liter - bedzie mały tasiemiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
dlatego pytam o godzine bo dowiedzilama sie w sobote ze wten dzien co my planujemy tzn wrzesien za rok juz maja byc dwa sluby dodatkowo i boje sie o godzine czy inna para nie zarezerwuje, ale ten ksiadz przyjazni sie z moimi rodizcami wiec mysle ze jka wpadnie to powiem mu o godzinie;)) ale dzieki z ainformacje..LILA Jjak sie czujesz 10 miesiecy pprzed slubem to juz tak blisko...no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
oj sorki 9 miesiecy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×