Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ami i Pinezka cieszę się razem z Wami, jak to dobrze słyszeć dobre wieści!!!! Świętujcie kobietki :-) Aga ----- witam Cię serdecznie, fajnie że przyłączyłaś się do Nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI i PINEZKA ściskam WAS bardzo mocno ... bardzo, bardzo się cieszę że wszystko jest ok.... ja własnie wróciłam do domu... poniedziałki i wtorki są dla mnie najgorsze pod względem ilości godzin pracy i wszystkich obowiązków... dobrze że poniedziałek już za mną :) miłych snów Kobietki, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami27, namagnesowana pinezka - moje gratulacje, Dziewczyny w górach było tak fajnie, ale to co piękne szybko się kończy. tydzień jak zawsze zaczął się od ogromnej ilości pracy a do tego jeszcze kłopot w pracy, i znaszym domkiem... ale jakoś to trzeba przejśc, do tego jeszcze studia... czasami za dużo tego wszystkiego... no na tych naukach nie miałyście się tak źle, z tego co piszecie i poznałyście się osobiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka-madzia ---> dziękuję za namiary odnośnie zaproszeń... już zamówiłam próbki :) a teraz to już naprawdę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami i Pinezka - gratuluję Aga - witamy na naszym forum. Ja jestem z okolic Krakowa Jeśli tylko K nie zostanie dłużej w pracy to wybierzemy się do poradni rodzinnej by jak najszybciej mieć to za sobą :) Miłego dnia Kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Pinezko---Gratuluję Ci bardzo i cieszę się razem z Tobą, że masz to już za sobą:) Ami---Jak tam wczorajsze świętowanie??? Bo przecież takie dwa wspaniałe powody nie zdarzają się codziennie;) A tak na marginesie, Ami, to my we wrześniu również obchodziliśmy 6 rocznicę... Brida---Ja zamawiałm próbki zaproszeń z firmy itd. Chyba dziewczyny podawały Ci namiary gdzieś wcześniej. Muszę przyznać, że są naprawdę solidni i wzory również są piękne. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko---Niestety sytuacja zmusza mnie do bycia rannym ptaszkiem, a z natury jestem śpiochem, więc nie jest mi to na rękę, ale cóż... Pisałaś, że mieszkasz w okolicach Krakowa, to pewnie gdzieś niedaleko ode mnie.;) Robiłaś już może rozeznanie w krakowskich salonach mody ślubnej? Wybieram się w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam jakieś 30 km od Krakowa, ale to właśnie w tym mieście mam zamiar kupić sukienkę. Nie, jeszcze nie chodziłam po salonach. Czekam jak mama będzie miała więcej wolnego i wyruszymy na poszukiwania razem. Będzie to dopiero w okolicach grudnia lub stycznia. A Ty?? Masz już rozeznaną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co to jestem bardzo zdesperowana poziomem zaopatrzenia salonów ślubnych w Rzeszowie. Jednym słowem - porażka :( Rónież planuję zakupić suknię w Krakowie. Wiem, jakie modele wchodzą w rachubę, a jakich nawet nie zamierzam mierzyć. Wydawało mi się z początku, że moje dokładniejsze sprecyzowanie ułatwi mi poszukiwania. Niestety chyba się pomyliłam, bo okazuje się, że wchodzę do salonu i nie ma sukni, którą chciałabym przymierzyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam nic konkretnego upatrzonego. Wiem tylko jedno, nie chcę dwuczęściowej sukienki, co do reszty to nie mam bladego pojęcia. Być może to co podoba mi się na internecie nie będzie na mnie dobrze leżało. Jestem bardzo niezdecydowaną osobą więc troszkę obawiam się tego zimowego poszukiwania sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć W końcu zmusiłam się do pierwszych przymiarek sukni slubnych. Po przymierzeniu 8 sztuk już wiem że będzie to biała całościowa suknia, gorset odpada strasznie chydo w nim wyglądałam. Spróbuje z naleźć w necie suknie które najładniej na mnie leżały dzisiaj chyba będzie dalsza część poszukiwań Pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - jestem przerażona - mamy ślub tego samego dnia, Ty już poszukujesz sukienki, a ja nawet nie wiem jaką chcę!! Koniecznie prześlij nam link z upatrzoną przez Ciebie sukienką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ślub już za pół roku :) jeżeli wybierasz suknię z salonu to będziesz musiała ją zamówić conajmniej trzy miechy przed, tak więc szukaj szukaj :) tylko trzy miesiące Ci zostały. Ależ Ci fajnie 🌻 Przepraszam, że tak się wtrąciłam, ale te przygotowania są u mnie jeszcze takie świeże :) super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku----Czy ja mam Twoje fotki ślubne? Dostałam ostatnio śliczne zdjęcia od którejś z Was i niestety nie były podpisane. Ale są naprawdę cudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółkamadzia --- ja wczoraj czekałamna mojego J a że się spóźniał weszłam do salonu i troszkę tam posiedziałam. Pani mi powiedziała że na suknie czeka się 3 miesiące do tego poprawki ok miesiąca więc się przeraziłam ile trzeba na to czasu. Bardzo się cieszę że będziemy świętować tego samego dnia :) Jedną z tych co mi się podobała znalazłam tylko tu jest w opci ecru a ja jednak będę w bieli. Poniżej link do dwóch ujęć tej samej sukni http://slubne.pl/?pid=3&col=29&item_id=1196&cmd=show_item&gallery_id=&shift=2 http://slubne.pl/?pid=3&col=29&item_id=916&cmd=show_item&gallery_id=&shift=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już poszły :) powinny dojść do 15 minut :) daj znać czy doszły bo czasem wracają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wiem co zrobię, poprosze przyjaciółkę by pobuszowała ze mną po salonach. A jak coś sobie upatrzę to zaciągnę mamę by mi pomogła dokonać ostatecznego wyboru! Przynajmniej będę miała rozeznanie co jest i za ile, oraz jaki jest termin oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dzziewczyna, ja w tym tygodniu musze iść na zdjęcie miary.. ten czas faktycznie leci, za 4 dni będzie 7 miesięciyi 29 dni.. już nie 8 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku---Rzeczywiście te zdjęcia, które wcześniej dostałam to były Twoje zdjęcia. Ślicznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! dziś głowa boli😭 po winie wczorajszym...:D ale nic to.. dostałam od G. nowy telefon(trzymał skubaniec w tajemnicy to) bardzo jestem zadowolona. a jak samopoczucie u was??ja od dziś jestem w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Czytam o Waszych przymiarkach sukien ślubnych i przyznam że zaczynam się stresować!!! Nie mierzyłam jeszcze żadnej sukni :-( Lila ----- ja mam ślub 2 tyg po Tobie , Ty już się rozglądasz a ja jeszcze nic!!! Zamierzam się wybrać do salonu dopiero w nowym roku, tylko że ja już wiem w jakim salonie będę kupować i wiem mniej więcej jaki model więc może w styczniu nie będzie za późno. Chociaż mieszkam pod Warszawą to nie wybieram się nawet oglądać tam sukni,,,, bo są bardzo drogie a takie same można kupić o wiele taniej prosto z pracowni a nie z salonu gdzie się płaci tylko za to, że to stolica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Perełko w zupelnosci sie z toba zgadzam, juz sobie wyobrazam jakie sa ceny w wawie. Ja w grudniu mam isc na zdjecie miary ale przed tym chyba wybiore sie poprzymierzac troch w salonach. Co by miec jakie takie rozeznanie ja sie wyglada. Agi witam cie bardzo goraco, fajnie ze nas ciagle przybywa (wiecej radosci bedzie) Milego dnia wam zycze, do napisania A tak odskakujac od tematu, musze dzis wybrac imie dla mojej psinki, moze macie jakies propozycje? Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka --- ja nadal nie wiem jaką chcę suknię dlatego stwierdziłam że sobie różne poprzymierzam. Przymierzam różne modele żeby sprawdzić w którym najlepiej się czuję. Na początku byłam przekonana że będę w kolerze ecru ale po przymiarkach lepiej mi w bieli :) A w jakim salonie pod wawą będziesz chciała kupić sobie suknię może i ja bym się tam przejechała jeśli faktycznie byłoby tam taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×