Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Lila --- mam taki sprawdzony salon, moje dwie siostry i przyjaciółka się tam ubierały do ślubu, mają duży wybór, ceny są różne zalezy jaki model ale i tak taniej niż w w-wie. Salon nazywa się Adria i jest w miejscowości Tłuszcz k.Radzymina. Jak byłam z siostrą w zeszłym roku to już przynajmniej 3 modele sobie upatrzyłam!!! Pozatym obsługa jest przemiła i można przymierzać do woli a w wielu innych salonach moja siostra usłyszała że przymierzać owszem można ale trzeba się potem na którąś suknie zdecydować ---była w szoku jak to usłyszała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się bałam tych przymiarek, ale nie było problemu, moja suknie będzie podobna do tej http://suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=6&gr=0&poz=396 tylko nie bedzie miała trenu, tył bedzie leciutko dłuższy od przudu, będzie tylko jedno koło na dole , mniejesze niż tu na zdjeciu, suknia bedzie raczej taka prosta, będzie się delikatnie rozszerzała. a z tyłu suknia ma coś takiego jak frak... i wzdłuż tych rozcięć ma motyw z koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - dobrą decyzję podjęłaś co do koloru - ecri by Cię przygaszał jakoś tak, a Twoja karnacja w bieli będzie się bardzo ładnie prezentować. Pisałaś o sukience bez gorsetu - a na tym zdjęciu jest jednak gorset - to jaką będziesz mieć ? Wasze przymiarki trochę mnie poddenerwowały, bo ja nawet nie wiem, jaką chcę sukienkę a co dopiero przymiarki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki 🖐️ Ja na razie też nie wybieram sięna przymiarke . Zamierzam najpierw pooglądac trochę sukni na targach w listopadzie i grudniu. Perełka ------ byliśmy na weselu w lipcu i młoda miała wlaśnie suknię z tego salonu. Bardzo sobie chwaliła obsługę. Ale z tego co ona mówiłą to ceny wcale nie były duzo niższe .... Ona za swoją \"rybke\" zaplaciła rawie 3.000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyrzy kropki - nie ma co się denerwować, ja przed przymiarkami tez nie wiedziałam co chce, a suknie w internecie mnie nie zachwycały, były może z 2 co mi się bardzo podobały, inne były ładne, ale czegoś im brakowało. myślałam, że z wyborem sukni będę miała straszny problem. ale jak zaczniesz przymierzać jest całkiem inaczej, sukinki całkiem innaczej wyglądają. i jak je ubierzesz to albo Ci się to podoba albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko---Bardzo mi się podoba ta suknia:) Czy wiesz może, jaka jest jej cena? A czy Ty ją kupisz, czy też zamierzasz szyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest dokładnie ta suknia, ale jest bardzo bardzo podobna, góra właściwie taka sama, ja ją kupuję w salonie, ale pobierają miarę i będą szyć na mnie, a nie że zamówią np. rozmiar 38. początkowa cena była 1990 zł, ja dostałam troszkę upust i będe ja miała za 1850 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - dziękuję za pocieszenie :-) Tylko, że ja szerokim łukiem będę omijała salony ślubne, bo się nie widzę w takiej typowej ślubnej sukience, a jak do tej pory w innym (normalnym) sklepie NIC mi sie nie rzuciło, co mogłabym założyć 😠 Wiem, ze mam jeszcze kupę czasu, ale jak nic nie znajdę ??? Myszka - Twoja sukienka bardzo ładna - zresztą ta strona z sukienkami jest chyba najfajniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki 🌼 ja nie bardzo wiem jaka bedzie moja suknia, ostatnio często zmieniam jej wizję.. na przymiarki umówiłam się w piatek w Krakowie w madonnie, suknie tam naprawdę są piękne.. a poza tym ja bardzo lubię takie wyjazdy do Krakowa...ale na razie jadę sobie tylko poprzymierzać w czym ewentualnie byłoby mi najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki- ja tez właściwie nie chciałam ślubnej, bo chciałam prostą sukienkę. bez żadnych falban , halek z dużą ilością kól... i taka właśnie będzie moja sukienka, chociaż w rzeczywistości halka do tej sukienki jest bardzo szeroka i ma trzy koła. ale przy przymiarce mówiłam, że nie chcę takiej szerokiej, to pani zaraz przyniosła bardzo skromną halkę, i sukienka już całkiem inaczej wyglądała:) koło też będzie zmniejszone.... bedzie tak jak chcę:) i powiem wam że warto przymierzyać, bo to jest całkiem innaczej. a zazwyczaj można w sukience zrobić poprawki, żeby nie było trenu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia --- tak jak pisałam cena zależy od modelu, ja nie będę kupować aż tak drogiej, myślę że znajde dla siebie coś tańszego a chce kupić tam bo to sprawdzony salon, oni sami szyją te suknie i robią wszystkie poprawki, nie wiem ale jakoś czuję że tam znajdę swoją wymarzoną suknię. A tak a propos chyba czas już zacząć odkładać kasę na suknię i dodatki :-) zaczynam od następnego miesiąca,,,, co miesiąc sobie tak powtarzam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia --- tak jak pisałam cena zależy od modelu, ja nie będę kupować aż tak drogiej, myślę że znajde dla siebie coś tańszego a chce kupić tam bo to sprawdzony salon, oni sami szyją te suknie i robią wszystkie poprawki, nie wiem ale jakoś czuję że tam znajdę swoją wymarzoną suknię. A tak a propos chyba czas już zacząć odkładać kasę na suknię i dodatki :-) zaczynam od następnego miesiąca,,,, co miesiąc sobie tak powtarzam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - nie ma gorsetu - jest cała z materiału. Na marginesie ładna ta modelka z pierwszego zdjęcia :-) A tak w ogóle to chyba ciemne włosy zdecydowanie lepiej wygladają w sukniech ślubnych, niż jasne. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia --- tak jak pisałam cena zależy od modelu, ja nie będę kupować aż tak drogiej, myślę że znajde dla siebie coś tańszego a chce kupić tam bo to sprawdzony salon, oni sami szyją te suknie i robią wszystkie poprawki, nie wiem ale jakoś czuję że tam znajdę swoją wymarzoną suknię. A tak a propos chyba czas już zacząć odkładać kasę na suknię i dodatki :-) zaczynam od następnego miesiąca,,,, co miesiąc sobie tak powtarzam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkładam powiedzmy konsekwentnie - tzn zawsze w miesiacu coś odłożę, ale czasem to tylko jest 50 zł. Za to razem z facetem odkładamy gorliwie - jak obliczyliśmy, to do końca roku będziemy mieli 3/4 kasy potrzebnej na ślub i wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety mam nietypowe pytanie:ile wy macie wzrostu? bo zastanawiam sie czy jest tu taki kurdupel jak ja?(158cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli dopada mnie załamka:(ze jakąkolwiek suknie nie wybiore bede wyglądać smiesznie,że jakakolwiek fryzura nie powstanie ..i tak bedzie do bani ze wzg. na moje suche jak siano włosy.... buuuuu:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, nie załamuj się, bo nie każda ma wzros i figurę jak modelka, i nie każda piękne włosy - szczerze powiedziawszy, to mało która z nas ma. I sęk w tym, żeby dobrać coś pod siebie - jesteś mniejsza niż my ? To też ma swój urok :-) Po prostu powinnaś mieć (wg mnie) prostą sukienkę, bez żadnych halek i kół. Fryzurę tutaj kiedyś dawałaś, i jak dla mnie to do Ciebie pasuje :-) Nie załamuj sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami nie załamuj sie napewno dobierzesz cos do siebie, ja mam kolezanke ktora jest jeszcze nizsza od ciebie. Ja mam 164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ---- a ja mam 160 cm wzrostu i nie stanowi to dla mnie większego problemu :-) Wybiore taką suknię w jakiej będę poprostu najlepiej i najkorzystniej wygladać. Suknia i cała reszta musi być dopasowana do osoby a nie na odwrót. Właśnie z powodu mojego wzrostu i dosyć filigranowej figury będę mieć suknie raczej dopasowaną a nie jakąś \"bombę\", która mnie pogrubi i przytłoczy moją osobę :-) Tak więc Ami --- głowa do góry!!!! To będzie twój dzień i Ty będziesz najpiękniejsza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 162 cm zwrostu Co do fryzurki - to chyba będę miała normalny \"koński ogon\" związany. Mam długie, proste włosy. Co Wy o tym myślicie? Bo jak oglądam te modeli w internecie prezentujące sukienki ślubne, to zauważyłam, że fryzury mają bardzo skromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Macie moze adresy i telefony osób które fajnie szyja suknie ale za Śląska no i wieciue nie zadrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 172. Niemartw się trzeba tylko dobrać dobry fason bez zbędnych halek przymierz kilka modeli na pewno coś znajdziesz dla siebie w czym ładnie będziesz wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami----- mamy teraz taki wybór róznych fasonów sukni i to niekoniecznie skierowanych do modelek 185 cm i 50 kg wagi , że napewo każda z nas znajdzie swój ideał. Najważniejsze żeby sie upierac przy danym modelu obejrzanym w katologu ... Akurat dyskusję na ten temat mamy już za sobą :) Ja Ciebie widzę w sukni w literkę A , a czy to będzie z gorsetem czy bez to już sama ocenisz przy mierzeniu. Ja mam 175 cm , a mój R. ma 176 cm. Jesteśmy równi . Nawet jak założę buty na 3 centymetrowycm obcasie i tak bedę wyższa... Trudno , ani ja nie zmaleję , ani on nie urośnie .... Na codzień chodze w płaskich butach , ale tylko daltego że nie umiem chodzić w \"obcasach\" i są dla mnie nie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×