Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

cześć! młoda---kuruj się!zrób domowy rosół i wlewaj w siebie dużoo wody..choćbyś miała jąpóźniej zwrócić:) purpurra---napisz jak poszła rozmowa,ja 3mam kciuki! miłego(choć deszczowego dnia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także dopisuje się do listy Paula.........perełka............26.05.2007.......Warszawa (NDM) marta........ami27..............2.06.2007.......Szczecin Kasia......nadziejamyszki.....27.06.2007......Rybnik agata........wiosna.............7.7.2007........Warszawa Ania.........gala.................11.08.2007.......Kraków Marta.......marfuszka........11.08.2007.......Olsztyn Kasia.........Kaśka22..........18.08.2007.........Gostyń.... Ania......Namagnesowana_Pinezka...18.08.2007.... Janów Lubelski Milena.........młoda2..........18.08.2007.......Zduńska Wola Monika........Capria...........18.08.2007.......Częstochowa Iza......Automaniaczka24....25.08.2007.......Kraków(Mogilany) Monika.......monia.kami......8.09.2007........Warszawa Gosia........Zombiaczek.....22.09.2007........Sokółka(k.Białegostoku) Kasia........tygrysica20.....23.06.2007.........Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula.........perełka........26.05.2007.......Warszawa (NDM) marta........ami27............2.06.2007.......Szczecin Kasia......nadziejamyszki...27.06.2007......Rybnik agata........wiosna............7.7.2007........Warszawa Ania.........gala...............11.08.2007.......Kraków Kasia.........Kaśka22........18.08.2007.........Gostyń Ania........Namagnesowana_Pinezka...18.08.2007.... Janów Lubelski Milena.........młoda2........18.08.2007.......Zduńska Wola Monika........Capria.........18.08.2007.......Częstochowa Iza......Automaniaczka24..25.08.2007.......Kraków(Mogilany) Monika.......monia.kami......8.09.2007........Warszawa Gosia........Zombiaczek.....22.09.2007........Sokółka(k.Białegostoku) Madzia......purrpurra.......09.06.2007..........Kluczbork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda2 ja zdecydowanie coi plecam Alkazelcer..wypijesz, polozysz sie na pol godzinki i jak wstaniesz to bedziesz sie czula jak \"Młody Bóg\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz sie dopisuje bo przegapilam tygrysice20 Paula.........perełka............26.05.2007.......Warszawa (NDM) marta........ami27..............2.06.2007.......Szczecin Kasia......nadziejamyszki.....27.06.2007......Rybnik agata........wiosna.............7.7.2007........Warszawa Ania.........gala.................11.08.2007.......Kraków Marta.......marfuszka........11.08.2007.......Olsztyn Kasia.........Kaśka22..........18.08.2007.........Gostyń.... Ania......Namagnesowana_Pinezka...18.08.2007.... Janów Lubelski Milena.........młoda2..........18.08.2007.......Zduńska Wola Monika........Capria...........18.08.2007.......Częstochowa Iza......Automaniaczka24....25.08.2007.......Kraków(Mogilany) Monika.......monia.kami......8.09.2007........Warszawa Gosia........Zombiaczek.....22.09.2007........Sokółka(k.Białegostoku) Kasia........tygrysica20.....23.06.2007.........Rzeszów Madzia......purrpurra.......09.06.2007..........Kluczbork

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie :) Ashia: GRATULACJE i duużo , dużo szczęścia Pszczolkamadzia: Sukienka mimo tego ze nie w moim typie bardzo mi sie podoba :) Witam Wszystkie nowe forumowiczki ... ale nas duzo się zrobiło :) Strasznie duzo napisałyście mam nadzieje że uda mi sie nadrobić zaległosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!!!! Młoda ---- współczuję, wiem jak się czujesz też to przerabiałam, poleż sobie w domku to szybciej Ci przejdzie niż jak pójdziesz do pracy. Purrpurra --- trzymam kciuki mocno :-) Ja pomimo że dziś poniedziałek jestem w dobrym nastroju, bo jeszcze tylko 5 dni i lecę do mojego Ukochanego!!!!! Życzę miłego poniedziałku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry .... ....ja miałam bardzo trudny weekend............. życzę WAM miłego tygodnia... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę , że ostatnio trudne dni... ja tez od jakiegoś czasu nie najlepiej się czuję, czytam Was ale nawet nie wiem co napisać.... purrpurra - napisz jak Ci poszło, ale napewno dobrze bo bedziemy wszystkie trzymac kciuki!:) Młoda- jak możesz to zostań w domu, napewno szybciej sie wyleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!łebki do góry!!!!!🌻 po każdej burzy świeci słońce///jakby nie te \"trudne dni\" nie wiadomo czy umiałybysmy cieszeć się z całej reszty..spięcia(jesli o to chodzi) są zawsze i wszędzie..zawsze znajdzie sie coś co powoduje zgrzyty...np. umnie G. uważa że wszystko,ale to absolutnie wszystko wie najlepiej!do tego stopnia że mówi \"chętnie wybrałbym sie z tobą po kiecke\" co w dosłownym znaczeniu oznacza\"wolałbym przytym być bo jestes tak rozstrzepana że nie zauwazysz niedoróbek ze strony pań w salonie,a wogóle to nikt lepiej niz ja ci nie doradzi:D\" ręce opadają.. brida,myszka---------nie dajcie się zwariować!nie ma w życiu sytacjii bez wyjścia..jak Bóg drzwi zamyka to zwykle otwiera okno-poco tracić czas na smutki,żale kłótnie..życie jest tak krótkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami27-- masz racje, tylko to tak samo przychodzi, ipewnie wszystkiego za dużo na głowie, praca, studia... a szkoda gadać, trzeba zacząć się cieszyć i wogóle bo zycie jest za krótkie, a tak a propo krótkiego zycia, ja się boję , że nie zdążymy spełnić naszych marzeń, że może się coś któremuś z nas stac.... chyba jestem jakas nienormalna, nie wyobrażam sobie życia bez mojego A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko--ja ciebie rozumiem...dlamnie najgorszym przezyciem była choroba lub co gorsza śmierć kogoś z moich najbliższych..ee nostalgicznie się zrobiło.. trzeba cieszyć sie życiem.i to mówie ja-osoba która jeszcze w piątek miała MEGA doła...leżałam gapiłam sie w sufit masakra:O:O i myślałam że \\*nie uzbieramy całej kasy na wesele *wyniki usg moje okaza sie pomyłką i NAPEWNO cos mi dolega;) *nigdy nas nie bedzie stac na domek z ogródkiem*mój G. jest pracoholikiem który mnie nie docenia etc..etc..etc.. a potem ZALAŁAM ROBAKA żubrówką z sokiem jabłkowym. i już się gad nie pojawił. bo wiem że bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa KROPKO jak już sie pojawisz daj znać czy dzwoniłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany to chyba przez tę paskudną pogodę takie myśli nas nachodzą??!!! Ja tez ostatnio jakoś często łapie doła, najbardziej boję się o swoich bliskich,,,, jestem bardzo rodzinną osobą i zdrowie najbliższych jest dla mnie najważniejsze. Martwie się też o mojego D, czy znajdzie pracę jak już tu wróci,,,, czy nam sie to wspólne życie jakoś poukłada??!!! Wogóle mnóstwo obaw,,, ale staram się nie myśleć o tym za dużo żeby nie przyciągać \"złego\"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki 🖐️ Młoda ------ wiem co czujesz :) Ja kiedyś też miałam zatrucie alkoholowe i wylądowałam w szpitalu na płukaniu żołądka ... Ale miałm wtedy obciach :( Znaczy się już \"po\" jak wychodziłam ze szpitala... Od tamtej pory praktycznie nie piję alkoholu... Praktycznie , bo od miesiaca piwkuję sobie w weekendy :) Musisz to poprostu \"wyleżeć\". Mój kolega mówi , ze jemu zawsze pomaga alkazelcer rozpuszczony w litrze wody niegazowanej. Wypija na raz - duszkiem i ponoć za każdym razem mu przechodzi. Purrpurra - trzymam kciuki ! A dla dzisiejszych smutasków 😘 🌻 A tak z innej beczki ..... Co mam zrobić jak mnie połamało/zawiało ... a nie chcę iść do lekarza ... ? Przykleić te plasty KAPSI ? Miałyście taką sytuację ? Bo ja mam pierwszy raz ! Nie mogę sie schylić zeby buty założyć , nie mówiąc o moim 5-minutowym wstawaniu dzisiaj z łóżka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam taki zły nastrój że sama z sobą nie mogę wytrzymać. Mimo, że chcę zmienić pracę, to 5 min temu oddzwoniłam, że nie pojawię się na rozmowie kwalifikacyjnej. Tak po prostu nie mam ochoty nigdzie jechać. Być może na nasze złe samopoczucie ma wpływ ta paskudna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz isc do lekarza ja sobie tak pozwoliam..i sama sie leczylam a poyem tylko sie pogorszylo i 20 zastrzyków boooolących w dupsko:( wiec lepiej do ogólnego sie wybierz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, są choroby i \"choroby\", i o ile w niektórych przypadkach można sie leczyć domowymi sposobami, tak w Twoim przypadku wydaje mi sie, ze to nie zabawa. Pewnie też nic mega poważnego, ale nie bagatelizuj tego, tylko odwiedź medyka ! Ami - nie dzwoniłam jeszcze, bardzo dziękuję za kontakt i komplement. I nie do wiary, że mnie nie pamiętałaś ;-) Bo ja Cię pamiętam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dziewczynki cyba mocno trzymalyscie kciuki, bo juz jestem po rozmowie i przeszlam pierwszy etam Pani dyrektor powiedziala ze bardzo chetnie sie spotka ze mna jeszcze raz, no ale pozniej jeszcze rozmowa z ekspertem od zatrudnienia i Panem prezesem....moze staralyscie sie kiedys o prace w banku to napiszcie jak to wygladalo zeyby wiedziala czego sie spodziewac nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --> Jak mnie przewiało na wycieczce w górach, to później kilka dni głową nie mogłam ruszać. Smarowałam się Fastum żelem i pomagało. Jest ponoć jeszcze maść Bengaj, którą stosują sportowcy na obolałe stawy. Może najlepiej będzie jak dopytasz się w aptece, są to środki dostępne bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki !!!! Do lekarza na razie sie nie wybiorę, bo czuję że \"zaleci\" mi właśnie takie leki , które można bez recepty zakupić. Więc jutro nie idę do pracy tylko będe sie smarowała tym co mi w aptece doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za to...
Tygrysica jest okropna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co oznacza termin\"straszna\"?:O??? łatwo jest oceniać innych///zwłaszcza jeśli się ich niezna zupełnie\"P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle - Młoda, dotarło do Ciebie to moje zdjęcie ?? Bo ja od Ciebie też żadnego nie mam :-( Monia - ale obiecaj mi coś - jak Ci nie przejdzie, po tej masci, to biegusiem do lekarza, dobrze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczyki za dobre rady, na szczescie czuje sie juz w miare dobrze, w pracy oczywiscie nie bylam. Wczoraj caly dzien lezalam w lozku bralam wszystkie srodki jaki tylko mialam i po kazdym mi sie zwracalo. Wymeczylam sie za wszystkie czasy. No ale na szczescie moje kochanie jak tylko bylo w domu to dbalo o mnie. Kolezanka, jak mnie zobaczyla to rosolku mi ugotowala, ale to dopiero wieczorem. Dobrze ze wracam juz do zywych:) Purrpurra gratulacje i trzymam kciuki aby dalej tak dobrze ci poszlo:) Dziewczynkom ktore maja dzisiaj zły dzien przesylam 👄 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy Kropki niestety zdjecie nie dotarlo, pisalam juz musialas pewnie przeoczyc. podaje jeszcze raz maila milena_19@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×