Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

cześć Dziewczyny trochę tego napisałyście to pokolei: pszczółkamadzia -pracujemy w poczcie, dostarczamy paczki, co prawda jeździmy własnym autkiem, ale to i tak nie daje jak jest zimno to i w autku mroźno, a poza tym i tak trzeba biegać z tymi paczkami po dworze. ostatnio w domu bylismy dopiero o 20:40...:( my poprawin nie mamy , zamierzamy w piatek, sobotę pojechać w podróż poślubną ( ślub w środę) marfuszka - o pracy wyżej to napisz czy pokrewne:D Capria, purrpura,- gratuluję pracy!!!! sylwia, agapa, domiś, fmartunia - witajcie:D 🌼 dla Was :) z tymi popdziękowaniami dla rodziców trochę ciężko u nas, bo z moim tata jest problem, ale to dluga i nieprzyjemna historia:9 coraz częściej myślę o tym, zeby może dzień dwa przed ślube zrobić coś dla rodziców A. i mojej mamy i wtedy im podziękować... Zombiaczek - sukienka śliczna i bardzo bardzo podobna do tej jaka ja bedą miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purrpurra - zdjęcia cudowne:) a co to za mała dzidzia na jednym ze zdjęć? ja swoje już też wysłałąm. na 10 przychodzą pomierzyć okna, wymieniamy w sypialni i wkuchni, myśleliśmy że damradę wszystkie na raz- ale nie ma szans za drogo. więć narazie 2. już nie mogę się doczekac jak bedzie gotowe wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten pochmurny i zimny dzień (brrr!!) U mnie humorek dopisuje bo jeszcze tylko dziś i jutro i urlop,,,,, u Ukochanego!!!!! Myszko----- podziwiam Cie :-) ciężką masz pracę,,,, dzielna z Ciebie dziewczyna!!!! Mogę prosić o Twoje zdjęcia na maila - zrewanżuję się!!!!!! Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! dziewczynki nowe witam serdecznie🌻 dla WAS!mam nadzieje ze bedziecie się tu dobrze czuły... ja ostatnio mam podwójną ilość pracy(taki zawsze jest w mojej branży listopad)-dlatego żadziej zaglądam.Pozatym chodze juz na siłownie i pod czujnym okiem instruktora gubie kilosy:) ,przy diecie MŻ.:D sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
hej laski co u was slychac ???ja generalnie zalozylam swoje forum i jakos wiecej spedzam czasu tam ale niezapomnialam o was u mie przygotowania stanely w miejscu jak narzie mamy sale orkietser w przyszlym tygodeniu jedziemy zalatwic sobie kamerzyste i fotografa co do kwiatowe i reszte drobiazgow poojade sobie na gielde kwiatowa i kupie po cenie hurtu slubna wizanke tez sobie zrobie sama nbo w koncu pracuje w wkwiaciarni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny, ja zaczęłam chodzić na masaże Rolletic, ponoć po nich można zgubić sporo kg ale i tez centymetry. A od stycznia zaczynam chodzic na siłkę, przed świętami nie ma się co męczyć, a tak, wraz z nowym rokiem beda silne postanowienia. Pozdrawiam wszytskich w ten pochmury i deszcowy dzionek. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ fmarunia ------ 🌻 na powitanie Domiś ---- my będziemy mieć prawdopodobnie takie same obrączki , ewentualnie takie bardziej owalne i tez będziemy ze swojego złota je robić. Ja też dopiero od nowego roku zajmę sie tężyzną fizyczną i ostrą dietą , bo faktycznie przed Świętami mogłabym zmieknąć ... Perełka ----- nie jest tak zimno :) Jak jechałam do pracy było 12 stopni. Nawet jeżeli jest Ci zimno to za dwa dni będziesz chyba najbardziej rozgrzaną kobietą na świecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nadziejamyszki: trzymaj sie cieplutko w ten zimny dzien, Tobie najbardziej doskwiera ta pogoda🌻 Perelko, zycze udanego wyjazdu i milego czasu spedzonego z ukochanym:) Purrpurra, dziekuje za zdjecia, bardzo ladne:) swoje tez wyslalam Domis, a co na czym polegaja te masaze?? Moze i ja bym sie na cos takiego zdecydowala, bo len ze mnie straszny:) Pozdrawiam i udanego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W załaczeniu przesyłam link http://www.rolleticpolska.pl/. Mi taki sposób masazu odpowiada, bo nie trzeba się za bardzo wysilać a rezultaty juz widać po 3 razie. Spodnie są troszczkę luźniejsze i ciałko bardziej jędrniejsze. Trwa godzinke i masuję wszytskie partkie ciała ( oprócz kręgosłupa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony_groszek
Witam, dopisuję się do listy:))) Paula.........perełka............26.05.2007.......Warszawa (NDM) marta........ami27..............2.06.2007.......Szczecin Madzia......purrpurra.......09.06.2007..........Kluczbork Kasia........Pani Jeziora......16.06.2007.......Częstochowa Kasia........tygrysica20.....23.06.2007.........Rzeszów Kasia......nadziejamyszki.....27.06.2007......Rybnik agata........wiosna.............7.7.2007........Warszawa Ania.........gala.................11.08.2007.......Kraków Marta.......marfuszka........11.08.2007.......Olsztyn Kasia.........Kaśka22..........18.08.2007.........Gostyń.... Ania......Namagnesowana_Pinezka...18.08.2007.... Janów Lubelski Milena.........młoda2..........18.08.2007.......Zduńska Wola Monika........Capria...........18.08.2007.......Częstochowa Iza......Automaniaczka24....25.08.2007.......Kraków(Mogilany) Monika.......monia.kami......8.09.2007........Warszawa Gosia........Zombiaczek.....22.09.2007........Sokółka(k.Białegostoku) Gosia.........czerwony_groszek........07.07.2007...........SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony_groszek
Nie mogę sie zdecydować jaką chce mieć suknie. Teraz jest tak duzy wybór. Nie wiem czy chce kupowac czy lepeij wypozyczyć. Może coś doradzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - dziękuję bardzo - śliczny strój, myślałam nad nim, czy by się nie ubrać, ale jedak pozostanę trochę tradycjonalistką i wystąpię w kiecce :-) Ale bardzo dziękuję za pamięć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo, dziewcyzny :) ledwo jeden dzień mnie nie było i ile czytania, ale fajnie, tyle że na razie nie mogę dłużej pisać, obowiążki wzywają, ale odezwę się później, chyba zaczne poszukiwać sukni, jakoś Wasze linki mnie natchnęły... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony_groszek
Halo może jednak któraś mi doradzi :((( Wypożyczać, kupować czy szyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupię. Nie bedę wyporzyczać zeby nie miec zadnych zobowiązań. Radziłabym Ci podobnie. Możesz kupic uzywaną myśle ze cenowo podobnie do wypożyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Witam wszystkie nowe planujące ślub 🌻 🌻 Fajnie, że jest nas coraz wiecej. Wpadłam się tylko przywitać, bo uciekam na jakieś zakupy. Dziś mam wolny dzień:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZerwona jarzębina ---- to zalezy ile zamierzasz wydać pieniążków i jakie suknie Ci sie podobają. Bo można kupić nową suknię za 4.000- 5.000 , ale można tez uszyc za 1.500 wzorując sie na tej drogiej... Jezeli nie masz dobrej , poleconej i sprawdzonej krawcowej to bedziesz dużo ryzykowała szyjąc suknię . Jezeli chcesz wypożyczyć to licz sie , że cena takiego wypożyczenia może być równa 50 % , albo i więcej wartości sukni .... Nowe suknie kosztują w granicach 1.500 - 5.000. Najdroższe są chyba z Madonny. Ale np. już Demetrios ma suknie i po 2.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20,- za masaż ale w karnecie ejst taniej ja za 8 masaży płace 100,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony_groszek
Hmmm, czyli jednak najprościej kupić. To czas na zakupy :)) dzięki dobre kobietki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam do nich maila i wiesz ile kosztuje takie cudo? 12 000. Nie zle co? Uciekam do ogrodu posprzatac. Do napisania pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda no to ładną kasiurke trzeba wydać na ten sprzęt! Dziewczyny od których zdjęć nie dostałam-wysyłajcie!:) ppoomm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszczie w domu. Miałam dzisiaj takiego lenia w pracy, dobrze, że jutro mamy wolne. A ten rolletic to rzeczywiście drogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam :) u nas zdecydowanie nic nowego... czas tylko biegnie zbyt szybko.. choć z drugiej strony to chyba dobrze... kolejny tydzień już prawie za nami... ten wekend będzie pierwszym od 1,5 miesiąca który wreszcie normalnie spędzimy razem... pogoda marna... ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też się dopisuję: Paula.........perełka............26.05.2007.......Warszawa (NDM) marta........ami27..............2.06.2007.......Szczecin Madzia......purrpurra.......09.06.2007..........Kluczbork Kasia........Pani Jeziora......16.06.2007.......Częstochowa Kasia........tygrysica20.....23.06.2007.........Rzeszów Kasia......nadziejamyszki.....27.06.2007......Rybnik agata........wiosna.............7.7.2007........Warszawa Ania.........gala.................11.08.2007.......Kraków Marta.......marfuszka........11.08.2007.......Olsztyn Kasia.........Kaśka22..........18.08.2007.........Gostyń.... Ania......Namagnesowana_Pinezka...18.08.2007.... Janów Lubelski Milena.........młoda2..........18.08.2007.......Zduńska Wola Monika........Capria...........18.08.2007.......Częstochowa Marlena.......-lena-............18.08.2007........Orzesze Iza......Automaniaczka24....25.08.2007.......Kraków(Mogilany) Monika.......monia.kami......8.09.2007........Warszawa Gosia........Zombiaczek.....22.09.2007........Sokółka(k.Białegostoku) Gosia.........czerwony_groszek........07.07.2007...........SZCZECIN A przy okazji jeszcze raz proszę dziewczyny ze Śląska o pomoc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×