Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cocoloko - jakie tylko motorkiem ?? Ja nawet motorem nie jeżdżę, nie mówiąc o tym co Lila wyczynia ;-) U mnie plany co do wyjazdu po ślubie się zmieniają - najpierw był tydzień na Malediwach, ale odpadł bo drogo, bardzo daleko (ja nie za bardzo lubię latać na takie duże odległości), no i niebezpieczeństwo tsunami. Był tez pomysł tydzień do Wenecji, ale praegrał z 2 tygodniami w Maroko :-D Maroko, to nasz najaktualniejszy cel : -D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica, ja już czekam długo na Twoje fotki, ale to dlatego, że Ci adresu nie podałam - didi-dexter@wp.pl, więc poproszę. Coco - nie martw się tym mieszkaniem, w końcu coś wymyślicie - jeszcze macie trochę czasu - rozumiem, ze u rodziców kompletnie odpada ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica ----- ja żadnych wogóle nie dostałam , więc podaję adresik : monika_artdetable@interia.pl Kropka ------- osobiście nie byłam w Maroku , ale \"znam kogoś kto był\" i bardzo dobrze wspomina ten wyjazd. Z tym że była to objazdówka. A nie każdy lubi . Trzeba wstawać rano , a tego stanowczo nie lubię na wakacjach . Noi cały czas na walizkach . W każdym bądź razie kraj ponoć piękny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzykropeczki----> A w jakim terminie to Maroko???? Może sie umówimy??? hehe :) U rodziców A. odpada za ciasno, u mnie w domu rodzinnym jak najbardziej- mama by chciała- jest miejsce ale mieszkalibyśmy z mamą i dziadkiem..a nie powiem ,zeby mój A. przepadałą za tym towarzystwem...poza tym mama ma trudny charakter i uwielbia wszystkimi sterować więc absolutnie odpada... Zostaje mieszkanie w Łodzi- tu aktualnie mieszkamy- ale to jest mieszkanie mamy do remontu no i... to co najgorsze mam zostaje u nas 2 3 razy w tygodniu.... chcemy mieszkać sami...teraz jakoś daje się wytrzymać z mamą ale jak zaczyna ją choroba brać (psychiczna) to jest nie do wytrzymania... no i tak to wygląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocoloko wysłałam Ci moje zdjęcia ponownie. Ale ja od ciebie nic nie dostałam, mój mail to paula2705@poczta.onet.pl ---- wyslij please!!! My wybieramy sie w podroz poslubna na Rhodos,,, chociaz marzy nam się tez Cypr,,, no nie wiem zobaczymy jak to bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka - Rodos jest piękne, jedźcie tam :-) Monia - to nie będzie objazdówka, coś innego wymyślimy. Coco - najprawdopodobniej wyjeżdżamy 2, albo 3 września, a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :))))) zabulince, pszcółcemadzi, trzemkropką, tygrysicy, domiś, ami27, młodej2, bridzie, monikami, ...kurde ale Was jest!!!! i innym.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny A my pewnie wybierzemy się w stare dobre ppolskie Tatry - tam bywamy ze dwa razy do roku, to jest nasza druga miłość, tam moj ukochany poprosil mnie o rękę :) a że większymi funduszami nie dysponujemy tam też pojedziemy i w podróż poślubną... chociaż druga opcją są nniższe góry żeby nie tylko chodzic i zdobywac szczyty górskie ale tez troche blogiego lenistwa pouprawiać..mmm Ja również życzę szczesliwego Nowego Roku 2007 wszystkim przyszlprocznym pannom mlodym, niech będzie niezapomniany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko, słyszałam już wiele pozytywnych opinii o Rodos, dlatego bardzo chiałabym zebyśmy właśnie tam spędzili podróz poślubną. Pozatym nie jest to aż tak drogi wyjazd wiec będziemy mogli (mam nadzieję) pozwolić sobie na 2tygodnie. Na tydzien nie za bardzo oplaca się jechac bo nie zobaczy się polowy a taniej jest doslownie o pare groszy od 2 tygodni,,,,, Chetnie wybralibysmy sie np. do Meksyku ale szkoda nam kasy bo czeka nas jeszcze remont mieszkania i mnostwo innych wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę wam wszystkim DOSIEGO ROKU :p Co do wyjazdu... ja i mój K. jęsli wogóle bedziemy mogli sobie na coś pozwolić to najwyżej na 3 -dniowy wyjazd do Karpacza hehehe Niestety, wydatki są zbyt duże a marzy nam się kupno działki budowlanej.... kto wie, kto wie.... moze za kilka latek stanie na niej nasz dom ?! Ale nie wybiegam z planami zbyt daleko, bo to nigdy nic nie wiadomo Tak więc na razie marzymy o skrawku NASZEJ ziemi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełko, tam jest ślicznie ! Naprawdę warte miejsce obejrzenia. Ciepło, egzotycznie, piękne krajobrazy - właściwie to chętnie byśmy się tam przeprowadzili na stałe, ale to dopiero za kilka lat. Naprawdę inna kultura - trochę sie już o orient \"ocierasz\", a w sumie blisko, bo lot trwa ok. 2,5 godzin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety!!!!jakbyśmy się miały\"nie spotkać\":D zycze WAM pogody ducha zdrowia szcześcia i miłości w 2007!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, to co Wy już na sylwestra odpływacie ?? Jeszcze sobota jest i cała niedziela ;-) No Ami, z powodu urodzin jest usprawiedliwiona, ale gdzie reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie napisałam usprawieliwienie:D chodze tak chodze obok szefostwa a oni wogóle zanic mają moją chęć pójścia NATYCHMIAST do domu..:( uwierzcie mi-jak mi sie nie chce tu siedziec dzis szlag mnie normalnie trafia!!!poszłabym się spakowac..i.. własnie dlatego DZIS pisze WAM zyczeni,przez najbliższe dni nie bede miała dostępu do neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc po pierwsze ami 27 wszystkiego naj... , żeby nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. po drugie poprosze o zdjecia k.hyla@op.pl a po trzecie widzę ,że zaczynacie z życzeniami noworocznymi , bo juz paru dziewczyn nie będzie, to ja też Wam życzę SZczęśliwego NOWEGO ROKU, niech będzie wyjątkowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
ami27 wszystkiego najlepszego......zyczy extaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samych szczęśliwych dni w Nowym Roku, odwagi w marzeniach i ich realizacji i oby się wiodło jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mnie chyba dzisiaj nie bedzie wiec życzę Wam duuuuzo szczescia w tym 2007 roku i oby każdy nastepny był tak samo przepełniony miłością i szczęściem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NADCHODZĄCĄCYCYM 2007 ROKU ! Udanej zabawy dla tych dziewczyn ,które świętują w wiekszym gronie i dla tych które spedzają Sylwester kameralnie ze swoimi połówkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego dobrego w tym nowym roku 2007 w tym roku co bedzie dla nas przełomem w Życiu osobistym i nie tylko!!! Dziewczyny trzymajmy sie razem!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Zycze wam wszystkim szczesliwego nowego roku, aby byl jeszcze lepszy niz poprzedni. Ami dla ciebie spoznione ale gorace zyczonka z okazji urodzin. pozdrawiam i do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) Mam na imie Justyna. Mam 20 lat, mój R 24. We wrzesniu (dokłądniej 1.09.2007) pobieramy się. Mamy załatwione już: Nauki przedmłażenskie Zespół muzyczny Salę + jedzenie (czyli menu) dekorację na samochód samochód starszych ja mam wybraną suknię, buty kupione PS. czy mogę do Was dołączyć? (do grona stałych bywalców) ;) Pozdrawiam, Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spoznione ale szczere życzenia noworoczne, oby tegoroczne decyzje dostarczyly Wam szczecia na cale zycie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry Kobietki 🌼 SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !! :) wróciliśmy wczoraj wieczorem pełni sił i wypoczęci... w górach było naprawdę miło... dziś nastąpił powrót do rzeczywistości... uciekam do pracy..... miłego dnia dla WAS :) kikunia --> miło że dołączyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... :) :) :) witam wszystkie posylwestrowo..... ......oj wybawiłam się ,że hej!!! nawet niepodejrzewałam,że tak świetnie spędzimy ten ostatni sylwester panieńsko/kawalerski.. ...i co dziwne dziś czuję się kwitnąco!!! :) wczoraj bez bólu głowy...:) po prostu fantastyczny początek roku!!!- przy okazji pozdrawiam te ,które w nieco gorszej formie przywitały Nowy Rok ... Perełko----> też zastanawialiśmy sie nad Meksykiem albo Peru- to moje wielkie marzenie :) Kasielekg----> wiadomo plany planami a rzeczywistość swoją drogą . Może i my zdecydujemy sie na wspólne gniazdko...więc wiadomo koszty będą...ale my chcemy przeznaczyć część kasy z wesela na podróż... ami27--------> hurtownia farmaceutyczna???? a ja na Wydziale Farmaceytycznym w Łodzi.. hehehee :) brido---> buźka! :) ja też w pracy...ale na razie bez większych szaleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×