Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć Ancura84 !1 Nie nie, ja nie jestem z Twoich okolic! Ja mam tylko orkiestrę zarezerwowaną. W weekend rozglądniemy się za knajpkami a na końcu do księdza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UU szkoda ,a jest ktoś może z moich okolic?? My tylko mamy sale jak narazie, z kamerzysty rezygnujemy na rzecz dobrego fotografa. Ale nic nie wiadomo jeszcze do końca . Nie bedzie typowej orkiestry, tylko taki znajomy chłopak z orkiestry mojego przyszłego teścia bedzie śpiewał i grał na gitarze a z podkładu bedzie lecieć muzyka. Wiekszość zespołuw tak robi .No i przy wyborze orkiestry pytajcie czy jest perkusja , bo to naprwde w tedy o wile lepij brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI jest jeszcze??? ja dopiero dochodze do siebie;),,a pracowac trzeba:O do 18. dzieczyny jak jest taniej z allegro zaproszenia czy szukac gdzies po sklepach? bo powiem wam,że u nas w sklepach to tak(wg mnie)tandetne oklepane..same gołębie i serduszka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u mnie to są ceny podobne w sklepach i na allegro /tu dochdzi cena przesylki/ wiec sie wyrownują. Oj Amisiu a gdzie ty tak i z jakiej okazji wczoraj balowalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Witam nowe przyszłe Panny Młode :) Ami -> jak tam Twoje samopoczucie? Juz lepiej? Co do zaproszeń to ja już jestem zdecydowana. Kupujemy papier czerpany, szyfonowe tasiemki i sami drukujemy zaproszenia :) Będziemy mogli dostosować tekst zaproszenia do gości - inne dla dziadków i rodzicow, a inne dla mlodych gosci :) Normalnie coraz bardziej zdołowana jestem tym cywilnym. Nie mamy kiedy pojechac i zlozyc papierow :( Nawet nie mam pewnosci czy w ktorym USC to będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megakac puszcza! wczoraj kolezanka robiła pozegnanie wyjezdza na stałe do niemiec,poszłysmy do klubu,same panny(11) ale był ubaw,do 4 rano! dobrze sie bawiłam-nad ranem moralizowałam pana taksówlarza zeby pozwolił zamieszkac bez slubu swojej córce z jej narzeczonym(wyszło w trakcie rozmowy,po drodze):D a jak jest uwas? przypomnicie ile i czy wogóle mieszkacie ze sobą?i jak wam idzie podział obowiązków?a moze macie obawy z tego powodu że -nie mieszkacie ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona
czesć, mam na imię kaśka, mam 18 lat i jestem tu nowa :D też zostanę żoną w 2007 w związku czym mam parę pytan: *czy to prawda ze slub trzeba brać w miesiącu mającym literę 'r' ?? *czy można zrobić bardzo skromne weselu, w jakimś lokalu tak na 30 osób, bez orkiestry, po prostu jakiś uroczysty obiad?? I jaką wtedy suknię ?? jaki też jest koszt takiej imprezy (orientacyjnie) ?? *Ile trwają nauki przedmałżeńskie?? *czy to prawda, że teraz nie trzeba brać śluu cywilnego, wszystkie formalności załatwia się w kościele ?? z góry dziękuję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia-przepraszam-ale przypomnij mi oco chodzi ztym cywilnym?chyba cos przeoczyłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ami :-D Nareszcie jesteś :-) Ashia chce wziąć teraz ślub cywilny ze względów rozliczeniowo-oszczędnościowych :-) A co do Twoich pytań, to my to \"stare wygi jesteśmy\" - 6 lat mieszkamy razem, tylko sami (tzn. + kot), więc znamy się już \"od podszewki\" :-) Podział obowiązków - właściwie żaden - jak sie komu zachce to coś posprząta, a takie duże sprzątanie robi nam dziewczyna, która sobie w ten sposób dorabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami -> całkiem możliwe, że niezbyt dobitnie to ogłosiłam. W końcu Kropka też się dziwiła ostatnio... Postanowiliśmy z moim M. ze względów praktycznych brać ślub cywilny jeszcze w tym roku. Tak więc teraz szukamy obrączek, mamy juz odpisy aktów urodzenia, teraz tylko musimy pojechac do USC złożyć \"papierki\" i potem czekać na wyznaczoną datę ślubu :) Chcemy cichy ślub, może być po prostu w środku tygodnia dowolny dzień. Bo dla mnie taki \"prawdziwy ślub\" to będzie za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kropeczko :) Zapomniałam dopisać ad. mieszkanie: mieszkamy razem od 4 lat. Od 1.5 roku mieszka z nami KOT i siostra mojego M. bo zaczeła tu studia i mamy ją na oku :) Podobnie jak u Kropki -> znamy się bardzo dobrze. Z tym podziałem obowiązków to różnie bywa. Ja lubie mieć wszystko zaplanowane więc wymyśliłam podział w sprzątaniu. Każdy robi to co lubi (ja sprzątam łazieke, a M. ściera kurze i odkurza, czasem mniej chetnie wtedy trzeba mu o tym przypomniec pare razy hehe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka----> po pierwsze zrób sie na czarno to bedziesz formalną kafeterką ;) po drugie napisz cos o sobie skad jestes,jczy ustaliliscie juz date *slub nie musi byc w miesiacu na litere r,to tylko przesąd ale jak dla mnie głupi,wiele osob robi w innych mieiacach i sa szczesliwi *oczywiscie ze mozna zrobic male wesele na 30 osób,koszty?różnie zależy co chcesz miec na tym skromnym weselu a sukienka jaką tylko chcez! może być skromna a moze byc rownie dobrze typowo ślubna suknia *nauki trwaja różnie,czasami mozna spotkac skrócone nauki /ale rzadko/ przeciętnie ok.10 spotkań *tak to prawda ze teraz nie trzeba brac osobno slunu w USC i w kosciele,teraz wystarczy w kosciele i tam sie podpisuje odpowiedznie papiery a ja narazie zmykam z moim pieskiem do weterynarza bo cos smętnie wygląda cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My znamy się już z 10 lat jako kumple z wiochy :) , potem razem chodziliśmy do tej samej klasy, a od 3 lat jesteśmy jako para. Mieszkamy razem już 2,5 roku. ,mieszkamy u mnie czyli u moich rodziców. Mamy swój pokój i swoją łazienkę, kuchnie dzielimy z mamą. Obowiązki głównie spadają na mnie z racji tego że jak na razie nie mam pracy . Miśek ile może to mi pomaga. Po ślubie zamieszkamy już z swoim domku które jak narazie remontujemy. Uważam że to fajna sprawa mieszkać ze sobą przed ślubem bo naprawdę można partnera poznać na wylot he :D wszystkie jego dobre i złe nawyki, które już można wcześniej tępić hehe :P Ja biore ślub w miesiącu bez r, i głupotami się nie przejmuje ,coma być to bedzie ,wszytko zależy od nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobiety!!!!!!!!!!uciekam do domu-jeszcze bratu musze prezent kupic na urodziny wiec mam troche latania:) życze odpoczynku w ostatni wekend wakacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia21
Witam! Planuje ślub na 2.06.2007r. jestem z Krakowa. Czy przymiecie mnie do siebie? Mam 22lata, narzeczony również :) Wesele ma być na ok120-130osób w dworku. Jutro jedziemy oglądać z rodzicami sale. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia witamy cie bardzo serdecznie 🌻 for you ;) napisz jeszcze skad jestes,ile jestescie ze sobą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianietka111
CZESC MAM NA IMIĘ MAGDA. PLANUJE ZE SWOIM CHŁOPAKIEM W 2007 11 SIERPNIA, W MOJE 24 URODZINY:) SŁUCHAJCIE, JAK TO JEST Z WYNAJMOWANIEM SALI, ROK WCZEŚNIEJ TZREBA SIE JUZ ZA TYM ROZGLĄDAĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianietka111
I WOGULE TO NAPISZCIE WSZYSTKO OD CZEGO ZACZYNACIE, BO JA JESTEM POPROSTU JAKAŚ ZAMULONA CHYBA, BOJE SIE I TYLE:) JESTEM Z DOLNOŚLĄSKIEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze dzisiaj ja przejelam dyżur na naszm topiku ;) witamy Cie Madziu 🌻 dla ciebie... ja jestem z Wrocławia :) jesli chodzi o organizacje to przewaznie jest tak ze najpierw termin,sala,zespół potem kamerzysta i fotograf,to najważniejsze. A jesli chodzi o sale to zalezy czy robisz w malej miejscowaosci /tam zazwyczaj wystarczy pół roku/ a jesli w wiekszym miescie to niestety trzeba z wiekszym wyprzedzeniem,my na tym opiku mamy prawie wszystkie juz sale pozajmowane. A tak w ogóle to sie bardzo ciesze bo w dzisiejszym dniu tyle nas przybyło!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia21
dzięki za miłe powitanie! Jestem z Karkowa i jesteśmy razem ponad 5 lat :) madzianietka111 -z tego co wiem to z salą na przyszły rok w hotelach, dworkach itp jest ciężko. Większość terminów jest zaklepana na conajmniej rok wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia21 -> witam :) Proponuje zaczernić nick to nikt nie będzie się pod Ciebie podszywał. Masz taka sama date ślubu jak Ami :) Madzianietka111 -> witaj :) Ale zbieg okoliczności: mamy tą samą datę ślubu i to są również moje urodziny tyle, że ja będę mieć wtedy 25 lat :) Tak jak Kini, Tobie również proponuję zaczernić nick. Co do rezerwacji sali to my rezerwowalismy 12 sierpnia i nasza data była ostatnim wolnym terminem w sierpniu. Napewno warto zorientowac się w sytuacji jak najwcześniej tzn. popytać o terminy w miejscach które najabrdziej Ci się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianietka11
ja jestem ze Świdnicy wiec mamy od siebie niedaleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
data mojego ślubu tez jest blisko moich urodzin :) jestem już czarna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzianietka11
ciekawe czy ja tez jestem CZARNA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka ma rację z tym rezerwowaniem sali to zależy od wielkości miejsca w którym mieszkasz, ale również od popularności danego lokalu. \"Nasz\" dworek jest chyba najbardziej \"trendy\" ostatnio w moich stronach :) Podobno teraz jak ktoś chce mieć tam wesele do dostosowuje datę ślubu do wolnych terminów a nie odwrotnie :P Właśnie się objadłam sałatkami. Najpierw jarzynowa, a potem z tuńczyka. Oj chyba się muszę zabrac za siebie bo inaczej trzeba będzie kupić więcej materiału na sukienkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1
muszą być w świdnicy jakieś ładne sale! A jak nie znajdziesz to wpadaj do Krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×