Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

troszke dzisiaj nas przybyło wiec kolejne poprawki: Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. Och Karol 3.02 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Ashia 11.08 Madzianietka83 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 Zombiaczek 22.09 Tygrysica20 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Namagnesowana_Pinezka ...09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 Onaonaona/Kaśka planuje w 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia -- dzieki, czasami mam watpliwosci czy nie przesadziliśmy z ta chatką... wpadłąa nam przez przypadek, jechalismy podpisac juz umowę która miała dotyczyc bardzo restauracji w zupełnie innym stylu : http://www.hotel-prestige.com.pl/ jednak w ostatniej chwili zdecydowaliśmy sie na bardziej swobodne rozwiazanie, rodzina nasza nie bardzo sie zachwyca, jestesmychyba za mało standardowi :) ...ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancura -> ładna ta Twoja sala :) Niezła się robi ta nasza lista :) Ami -> wspomnialas o alkoholu, ja mam o tyle dobrze, że mój tato ma sklep spożywczy więc tym samym dostęp do hurtowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida powiem tak: u mnie w 90% przeważyło to, że w koło jest park i można się czuć tam swobodnie. Można sobie wyjść na spacer nad staw. Po zdjęciach sądząc u Ciebie tez jest gdzie pospacerować i to właśnie tworzy taki fajny klimacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty nie przesadzaj.Ja mam w ogóle dom wczasowy,gdzie głownie kolonie przyjezdzają ale w srodku salka zwykla ale dla nas wystarczajaca,w sumie lubie takie biesiadne wiejskie nieco wesela dlatego mysle ze styl pieknej restauracji /na ktora i tak nas nie stac/nie pasowalby za bardzo /choc z drugiej strony gdzies tam w podswiadomosci marzy mi sie taka sala balowa. Powiedzcie mi przed slubem ja mieszkacie razem czy tez nie mieszkacie to macie wspolne pieniążki czy kazdy sobie osobno swoimi zarządza? My zaczelismy skladać na jedna kupkę,choć teoretycznie nie mieszkamy razem. AAha i jeszcze jedno,co to ma znaczyc?! ymiana fotek sie już skonczyła?Dziewczyny nowe nie wiem czy wiecie ale u nas sie zrobila taka mala tradycje ze sie wymieniamy swoimi fotkami,woec prosiłabym od was na mojego maila kaczka196@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy \'okraglejszych\'/ja juz teraz wygladam jak mały pulpet w sosie własnym:) a teraz pije sobie piwko zazeram sie fetą +pomidory +swieza bazylia +czosnek+oliwki:) ja tam wierze ze wszystkie bedziemy w tym najwazniejszym dniu czuły sie piękne i niepowtarzalne! brida-ja twojej chatki nie przezyje normalnie!u nas w sz-nie tez była podobna,nazywała sie\"pod strzechą\"klimat był niepowtarzalny-ale ktos podłozył ogien...niestety... ja sobie tak muzdze na temat podziekowan dla Rodziców-i nic nie wymuzdze..:P bedzie \"cudownych\"///kosze kwiatów i zrobie cos takiego:z racji ze pewnie bedzie mi głos drzał(bo ja taki mały choleryk uczuciowy jestem)zrobie w formir opalanego rulonu w duzym formacie podziekowania i je przeczytam.poprostu.potem owniemy je wstążką czerwoną i wreczymy na pamiątke Rodzicą.no.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie musze gadac (w kólko) ze tez chce zdjecia:) my mieszkamy ze sobą od 2lat-na razie w kawalerce służbowej G.nie płacimy rachunków zadnych(firma płaci) wiec odkąłdamy(choc nie bardzo nam to wychodzi-teraz kupilismy drugi samochód-dostawczy mam czy g. wypuszcza w trase wieczorem po 18 swojego tate z czesciami-on sam siedzi w firmir na miejscu-piętro pod kawalerką nasza) pozatym teraz wypadł dentysta G.-on bardzo chce miec piękny usmiech a z racji mojej pracy załatwiłam mu dojscie do w sumie najlepszego stomatologia-wiec 2100 popłynie jutro:( w kazdym razie-mamy osobne konta-ale nie ma problemu ja wybieram sos od niego i on odemnie:Pchoc czesciej ja od niego oczywiscie:D mysle ze dobrze sie stało ze zamieszkalismy razem.przynajmniej jeden test zyciowy mamy za sobą...choc nie obyło sie bez zgrzytów-typusprzatanie na \"odwal sie\",lub jego zdaniem źle wyprasowana koszula....ale dzięki tej koszuli wiem ze mój dom jest wszędzie tam gdzie ramię G. no.rozpisałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancura84 No dobra to ja postram sie wysłać narzie tym dziewczynom co są na tej stonce. TYlko sie nie przestraszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy razem. Z kasą bywa różnie. W sumie to dopiero od niedawna oboje zarabiamy, z tym że mój M. zarabia ok. 4 razy wiecej niz ja :P Rachunki dzielimy na 3 i każde z nas płaci swoja cześć. Z takimi codziennymi zakupami to bywa różnie. Płaci ten kto ma kasę przy sobie. Za to ja kupiłam prawie wszystkie meble do mieszkania, a M. ostatnio kupil krajalnicę i odkurzacz. Ogolnie to nie rozliczamy sie co do grosza, ale naszą sytuację komplikuje fakt, że mieszka z nami siostra M. i czasem już nie wiadomo kto komu co kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a moze wytlumaczycie mi /jesli w ogole da sie tak zrobic/.Mam zdjecie na kompie i chciałabym wkleic je wam na forum /jakis link zrobic z tego lub cos/własnie nie mam pojecia jak to zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka-ja ciemnogród jestem:( ale zaraz przyjdzie z pracy mój G. i mu dupe zawróce-on bedzie wiedział:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczka przedtem jakos mi sie udalo chociaz robilam to poraz pierwszy to teraz mzoe uda mi sie wyjasnic :) Niestety teraz coś mi padło i nie mogę Ci wyjaśnić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancura -> fajne te Twoje foteczki :) Ładna dziewczyna z Ciebie :) Najbardziej mi sie podoba to w basenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia dzęki za komplemnt ale ładna to dopiero będe jak mi sie uda schudnąc hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancura-to popatrz namnie to ci sie humor(chodzi mi o tusze) poprawi odrazu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancura, dziekuję za zdjęcie, swoje już wysłałam :) nie narzekaj na swoja figurę.... wygladasz na bardzo milutką kobietkę :) dobranoc dziewczynki.... zmykam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam kobiety spac!juz mój G nadciąga!dobrej nocy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę mi tu nie narzekać!! Zmykam zaraz pod prysznic i spać. Może uda mi się M. od nowego dziś kupionego laptopka odciagnać bo widzę, że mu się już oczka kleją, a dziś spał tylko 4 godziny. Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane 😘 i dodatkowo duzy 🌻 dla dziewczat nowo przybylych przez ostatnie dwa tygodnie ... Jescze nie powrocilam do Wawy, ale wkoncu dorwalam jakiegos kompa , na ktorym \"odbiera\" kafeteria :( Naprodukowalyscie tyle, ze chyba dopierow Polsce przeczytam wszystko :) Jezeli chodzi o jakies zdjeciowki... to ja tez bardzo poprosze 🌻 -odwdziecze sie okolo 7 wrzesnia :) Odzewe sie jak poczytam ostatnich pare stron ... يخلاقثت ىخؤنه

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia do mnie doszły, fajne laski z was są :) Czekam na reszte. :) Teraz to już naprwde wyłanczam koputer i ide pod kołdre, dziś spie sama ,\"chłop\" w robocie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze isc,moj luby mnie do łazienki wygania,dopiero z pracy wrocil a juz sie rzadzi ;) /ancura ja tez uwazam ze ladna dziewuszka z ciebie,moje fotki poszly. Ide zaraz spac wiec i wam zycze milej oki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... mieszkamy ze sobą od lutego :) i póki co jest cudnie :) Podział obowiązków - na pewno nie jest równy - tzn... ja robie więcej, ale to dlatego, że ostatnio mam więcej czasu, więc się nie buntuję. No i niestety tylko ja gotuję :( Od trzech tygodni mieszka z nami labka - Emma :) Co do kasy - mamy osobne konta, ale znamy swoje piny, więc nie ma zupełnej oddzielności - jakos tak naturalnie do tego doszło :) No i bierzemy juz wspólny kredyt hipoteczny - więc dla banku jesteśmy juz rodzinką :) a... ślub i wesele będziemy mieć tu: http://80.55.105.230/swierklaniec/strony/palac.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie! Jestem tu od niedawna, ale pilnie sledze wszystkie posty:) Milo tu, zadomowilam sie chyba na dobre. W niedziele przychodza do mnie moi przyszli tesciowie w celach \"zapoznawczych\" z moimi rodzicami, bo jakos jeszcze sie nie poznali. Chyba ustalimy konkretnie date na 29.09.2007. summertea----> Piekne miejsce na slub i wesele!!! Bylam tam na weselu 2 lata temu u mojego brata, bylo cudownie, tak bajkowo i romantycznie, po prostu idealne miejsce. Zmykam spac, dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namagnesowana_Pinezka -> witaj :) Masz taką samą datę ślubu jak mój brat, mam nadzieję że to będzie piękna wrześniowa słoneczna sobota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko - a możesz mi więcej powiedzieć na temat ślubów i wesel w Świerklańcu? Tak naprawdę nie znam nikogo, kto miałby tam przyjęcie, a chciałabym wiedzieć jakie są opinie na temat jedzenia, obsługi i ustawienia stołów. Wesele będzie na piętrze :) i z tego się baaaardzo cieszę. Twój brat też miał ślub w parku? Nigdy nie trafiłam tam na otwarty kościół i nie mam pojęcia jak wygląda... Ale z miejsca jesteśmy ogromnie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w słoneczną sobotę!!!własnie pakujemy się jedziemy do Rodziców na wekend! życze wam udanego wekendu! ps. dzis dwuczerwcówką;D stuknęło 9mcy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry! Chyba dziś jestem pierwsza??!! Wstawać śpiochy!!!!!! Dziś jedziemy po południu oglądać sale z tesciami i moimi rodzicami (troszke mam nerwa) Jak już wcześniej pisałam jesteśmy ze sobą od ponad 5 lat, właściwie w sylwestra stuknie 6. Mój M. mieszka u mnie od ponad roku , a ja mieszkam z rodzicami :) Sytuacja u mnie jest dziwna i wszystko zaczęło się od tyłu, gdyż z powodu dzidziusia. Mam 22latka, studiujemy oboje zaocznie i jak na razie jest cudownie. Podajcie mi swoje maile...to powysyłam Wam moje zdięcia i mojego M. Odezwe się póxniej, jak znajde wolną chwilke. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ami> zazdroszczę wyjazdu. Mój plan na weekend... hmmm właściwie to jeszcze nie mam planu, ale zaraz coś się wymyśli :) Kinia > poproszę o foteczki na mrowka_r@poczta.fm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesć Posprzatałam chatkę, i teraz pije kawkę. Mój wraca z roboty dopiero o 14 więc mam troche czasu dla sibie i buszuje po necie. O to mój adres : ancura84@o2.pl A my dziś pójdziemy do Erwina dziadka bo ma imieniny. A potem to najchetniej wybrała bym się do kina. Dawno nie byliśmy. Ale to sie jeszcze zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×