Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ja rownez witam, Kinia moj mail kaczka196@wp.pl jesli chodzi o mieszkanie to ja mieszkam z rodzicami i moj R.tez ze swoimi,ale to jest takie mieszkanie ze kazdą chwile jestesmy razem i raktycznie ciagle on jest i spi u mnie /czasem ja u niego/wiec to jest tak jakbysmy razem mieszkali bo praktycznie jestesmy caly czas razem,w sumie to on est u mnie calkiem zadomowiony i traktoway jak normalny domownik ma swoja szafe i w ogole. I tez uwazam ze mieszkanie razem jest bardzo istotne bo mozna mega poznac druga osobe,to nie to co sie spotka na randce czy raz na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wpadam tu rzadko, bo rzadko jestem na kafe, ale super porady i fajny praktyczny temat! My wybralismy na miejsce swej uroczystosci dworek, lubie taki klimat, chatka bridy bardzo urocza i niespotykany pomysl ... Aaa, przepis Kaczki na tiramisu podchwycilam, rewelacja, jutro robie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie;) Jeśli jakaś Pani planuje zakup sukni używanej, a marzy się jej elegancka suknia urzekająca prostotą formy i elegancją satyny jedwabnej, z której suknia została uszyta, to zapraszam serdecznie na mój topic: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3296759 Serdecznie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobote:) Piekny dzionek u mnie, chociaz ja musze sie uczyc, bo 12 mam egz poprawkowy:) Summertea----> Jesli chodzi o ten palacyk, to tam bylam tylko na weselu, slub byl normalnie w kosciele. Ale wesele bylo naprawde fajne, jedzenie bardzo dobre, wiec o to nie musisz sie martwic. Jesli chodzi o ustawienie stolow, to byly ustawione w tzw. podkowe, panstwo mlodzi siedzieli pod oknem, a po bokach wzdluz scian byly ustawione pozostale stoly. To bylo male wesele, na ok 60 osob, wiec nie wiem, jak to jest podczas wiekszyej liczby osob. Ale miejsce naprawde wyjatkowe, a te schody, jak w Dynastii u Carringtonow... hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) taki jakis zwariowany dzień dzis mam... ...choć trochę leniwy :P ...na szczęście M mnie trochę zdopingował i idziemy zaraz na spacer, miłej soboty :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie się obudziłam. Zrobiłam sobie małą poobiednią drzemkę. Zrobiłam dziś swój pierwszy w życiu żurek :) I nawet dało się go zjeść. Zmykam zrobić sobie kawkę inkę waniliową, taką dla dzieci, pyyychotka :) Brida -> Ty to masz fajnie, ja mojego M. siłą z domciu dziś nie wyciągne. Siedzi i przeinstalowuje systemy w laptopach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj man teoretycznie dzisiaj powinien byc w pracy od 9 do 21 /plus w sumie 3 godziny na dojazdy/ ale chce sie wczesniej zwolnic.... pomyslec by mozna bylo \"jakie to sweet,facet ktory sie zwalnia z pracy zeby pobyc wiecej ze swoja narzeczona\" ale bajka nie jest taka piekna,on sie zwalnia bo dzisiaj jest w telewizji jakis wazny mecz !!! :-P a ja na poprawe chumoru kupilam sobie dzisiaj sliczna spódniczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania...*************
Cześć dziewczyny !!! Macie tu bardzo ciekawy temat. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie pod swoje skrzydła i razem bedziemy mogły sobie doradzać w sprawach ślubu...ja wychodzę zamąż 30.06.07r Mam 21 lat i jestem z moim słoneczkiem już prawie 4 lata. Jak narazie mamy tylko fotografa i sen z powiek mi spędza znalezienie jakiegoś dobrego zespołu. Może mi polecicie jakieś zespoły z podkarpacia? Była bym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Cie Aniu bardzo serdecznie, na powitanko symbolicznie 🌻 dziewczyny porusze ciekaw temacik..... jak bedziecie sie spowiadac przed slubem to powiecie całą prawde?Np.Ze mieszkacie razem,ze ze nie zaczekayscie na noc poślubną :) bo z tego co slyszalam to wiele osob woli sklamac bo ksieza nie udzielaja rozgrzeszenia??!! I jeszcze w poradni /na kursach przed,alzenskich/ gdzieniegdzie każa robic wykresy temperatury /wiecie o co chodzi/ to co wtedy zrobicie? Bo przeciez niektóre z nas biorą tabletki antykonc. I pytanko gdzie nasze dziewczynki starsze?Np. Gradia,Anku,Atena,Doroti,Myszka??? Gdzie was wywiało?A moze sobie na wakacyjkach jeszcze odpoczywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstawiliśmy ciasto do piekarnika. Mam nadzieję, że się pięknie upiecze bo M. tak ładnie mi pomagał. W sumie to on robił ciasto a ja tylko podawał składniki :P Ania -> witaj :) Poponuję tak jak wczoraj Kini i Madzi, zaczernij nicka :) Jesteś z podkarpacia, a skąd konkretnie jeśli można zapytać? Bo ja pochodzę z okolic Przemyśla. Co do zespołu to muszę zadzwonić do brata bo nawet nie wiem czy podpisana jest już ta moja umowa czy nadal nie. Kaczka -> odpowiadając na Twoje pytanie. Tak powiem prawdę. W końcu przynajmniej wg. mnie na tym polega spowiedź. Jeśli nie dostanę rozgrzeszenia to.... nie wiem co zrobię. Teraz się nad tym nie zastanawiam. Co do poradni to nie mam tego problemu bo dałąm sobie spokój z tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Aniu**** brdzo serdecznie, masz piekną date slubu - dokładnie taką jak moja :) miło że do nas dołaczyłaś :) spacer nam sie bardzo udał, zasypam na stojaco z tego przetlenienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor 🌻 mam troche zaleglosci w czytaniu i pisaniu ale ostatnie dni sa koszmarne w zaiwzku z przeprowadzka. dzis caly czas bylismy w sklepach, jeden w krakowie reszta u nas... przynjamniej mamy lazienke prwie skonczona... poza tym, ze deska do sedesu nie pasuje do tego, ktory mamy zamontowany... wiec czekamy na nowa. koszmar. . . jak znajde troche czasu, poczytam co piszecie i cos naskrobie.. teraz klade sie spac, jutro rano jade sprzatac do mieszkania . . . dobrej nocy babeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu (moja imienniczko), miło że do nas dołączyłaś. Ja biorę ślub tydzień po tobie :) kaczka196 ----- właśnie w czwartek byłam na ostatnim wspólnym spotkaniu w poradni rodzinnej...Teraz czeka mnie jescze spotkanie indywidualne 12 października. Do tego czasu powinnam co rano mierzyć temperaturę, sprawdzać wygląd śluzu, pozycję rozwarcia i twardość szyjki, czy miałam jakieś bóle i napięcie w piersiach. Wszystko to notować i na ostatnim spotkaniu muszę pokazać tej kobiecie, że potrafię wszystko wpisać w tabelę i powiedzieć jej kiedy były dni płodne, kiedy nie, itp... Powinnam, bo na pewno tego robić nie będę. Biorę tabletki antykoncepcyjne i nawet gdybym chciała się w to pobawić to i tak nic sensownego mi nie wyjdzie. Moim zdaniem te całe wykresy to głupota i strata czasu w poradni, jest tyle ciekawszych tematów, no nie? Budowa narządów rozrodczych i jak dochodzi do zapłodnienia, to wszystko było w 7 klasie szkoły podstawowej... Ściągnę sobie jakiś wykres z internetu, trochę pozmieniam dane i będzie dobrze. Nie chciałabym wszystkiego przechodzić jeszcze raz z powodu jakiegoś tam wykresu. A jeśli chodzi o spowiedź, to powiem całą prawdę: biorę tabletki, mieszkam z miom mężczyzną i na dodatek kocham się z nim (bo samo mieszkanie razem nie jest grzechem :p ). Ale mi ulżyło :) Miłej niedzieli i całego tygodnia (u mnie jest piękna słoneczna pogoda) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim pare dni mojej nieopbecności a tu tyle sie rozpisałyście ale super: Czytałam o błogosławieństwie ja chcę aby błogosławiła mnie z mim tatą moja chrzestna bo mamy jak wiecie nie mam Podziękowanie dla rodziców nie wiem czy bedzie raczej tak bedziemy dziękowac rodzicóm mojego M. i mojemu tacie choć on mnie nie wychowywał tylko mama ale zawsze sie o mnie starał bardzo i martwił wiec wypada Mu podziękować. Chciałabym cos zrobic specjalnego dla mojej wspanialej chrzestnej ale nie wiem co takiej chrzetnej ze świeczką szukać!!Podsuncie pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry.... u mnie niestety pada deszc i jest zimno brrrrr.... :( Kasia ja również szukam pomysłu na super podziekowania i jakoś zupełnie nic nie moge wymyśleć, dobrze ze jest jeszcze na to wystarczajaco duzo czasu :) Carmen -- ja podobnie jak ty uważam że zajęcia w poradni to stek bzdur, czas tam spędzony powinien byc wykorzystany w zupełnie inny sposób... czasami mysle że program nauk w tej poradni zatrzymał się w czasach średniowiecza... ale trzeba jakoś to przetrwać... My wybierzemy sie na nauki w kosciele i w poradni dopiero na początku 2007r, mój M wylatuje 1 X na szkolenie i wróci dopiero na święta :( co oznacza że prawie 3 miesiace będe sama :( :( :( wcale mi sie to nie podoba... ale z drugiej strony wszystko to wiąże się ze zmiana pracy na znacznie bardziej atrakcyjnieszą :) więc chyba powinnam się cieszyć.... ...miłej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszcz
Cześć dziewczyny!! Zarezerwowałam salę :)) Był tylko jeden termin majowy wolny, akurat ten, na który mam już zarezerwowaną orkiestrę! Mamy szczęście. Daliśmy już zaliczke i podpisaliśmy umowę. W tym roku jeszcze tylko do księdza się wybierzemy i na tym koniec. Reszta - w przyszłym rok. Chociaż wychodzimy z założenia, że jak wszystko rozłożymy w czasie to i kasowo lepiej się to układa. Może zatem i zaproszenia w tym roku kupimy. Miłego popołudnia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Zarezerwowałam salę :) Był tylko jeden termin majowy wolny, akurat ten, na który mam już zarezerwowaną orkiestrę! Mamy szczęście. Daliśmy już zaliczke i podpisaliśmy umowę. W tym roku jeszcze tylko do księdza się wybierzemy i na tym koniec. Reszta - w przyszłym rok. Chociaż wychodzimy z założenia, że jak wszystko rozłożymy w czasie to i kasowo lepiej się to układa. Może zatem i zaproszenia w tym roku kupimy. Miłego popołudnia!! Coś sie "pokićkało" z moją poprzednią wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chyba pora obiadowa ja tez czekam az mi sie kurczak podsmarzy w piekarniku a i zrobiłam nowa sałatkę z selera i rodzynek i śmietany pychotka a jak wpłya na ochote na sex hihihi istny afrodyzjak! No chyba pogadamy dopiero wieczorem a tak wogóle to co dzis robicie odpoczywacie?? bo ja tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był bardzo rozrywkowy dzień, moja babcia obchodziła imieniny :) jutro rozpoczęcie roku szkolenego :) bardzo się cieszę... mam nadzieję że szybko minie bo zaraz po jego zakończeniiu jest nasza magiczna data 30 VI 2007 :) miłej nocy, dobranoc :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie Wczoraj ustaliliśmy z moim P. że ślub jednak wcześniej, tzn w sierpniu, 25 albo 18. To jednak wakacje, pogoda pewniejsza:) Nasi rodzice przypadli sobie do gustu, nawet sie niezle bawili:) A tak sie obawialam tego spotkania, ale nie bylo czego. Zycze milego poczatku i reszty tygodnia, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czseść dziewczyny Ale miałam nadrabiania w czytaniu nieżle się rozpisałyście. Mimo fajnie że mamy nowe towarzyszki :) Zaraz poprawie liste z datami naszych slubów :) Ja tez poprosze wasze zdjęcia a jak będę miała wasze maile to wyśle swoje :) chyba się nie opisywalam mam 170 cm jakies 56-58 kg i ubolewam nad tym ze wygladam jak wieszak na ubrania :( w dodatku mój J mówi ze do slubu musze przytyc i wazyc 60 kg ciekawe jak to zrobie jak ja mam problem z tyciem Moja sala http://www.groman.oit.pl/ trzeba wejść w hotel gromam a potem w wesela po prawej str jest moja sala weselna i przykladowe menu. Pozdrawiam wszytskie stare i nowe forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa-munde 6.01. Turm_me_on 13.01. Och Karol 3.02 Ancura84 14.04 Barra78 21.04 Mrowka cz. 21.04 aleksah 28.04 Jaskółka27 5.05 Lila 12.05 Pszczółkamadzia 12.05 Asega 28.05 Charismaa 2.06 Ami27 2.06 Czerwcowa doli 2.06 Sylwia2007 2.06 Sylwia85_Paweł84 2.06 Basia19g 2.06 Jasminum 2.06 Zegarynka82 2.06 Kinia21 2.06 Agi58 9.06 Tusia_Q 9.06 Myszka*19 9.06 Colodent 9.06 Kornikowa 9.06 Izabelusza 9.06 Avrill 16.06 Anielina 16.06 Pani Jeziora 16.06 Doroti22 23.06 Agatki 23.06 Nadziejamyszki 27.06 Jeszcze_Panna 30.06 Brida 30.06 Monika_W 30.06 Ania...***** 30.06 KK23 ... 06.2007 Wiosna 7.07 Maltankaaa 7.07 Jussi 7.07 Kasieńka25 prawdopodobnie 7.07 Gradia 7.07 Mystica 7.07 Carmen260 7.07 Katoeio 7.07 Papierowe_Nożyczki 14.07 Agness 21.07 Sabcia85 4.08 Iga 4.08 Anku31 4.08 Anetka83 4.08 Sierpniowa 2007 4.08 Ashia 11.08 Madzianietka83 11.08 Kaśka22 18.08 Extaza218 18.08 Ajjj 18.08 Anowka2 18.08 Magnoliaija 25.08 Summertea 25.08 Trzy kropki 1.09 Nirvanka 1.09 Kaczka196 1.09 Vall 2.09 Monia.kami78 8.09 Agatka1984 9.09 Zombiaczek 22.09 Tygrysica20 22.09 Vavava 09.2007 Nixe planuje 09.2007 Namagnesowana_Pinezka ...09.2007 Ewa_Marchewa1984 14.10 Onaonaona/Kaśka planuje w 2007r. NAsze grono coraz większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam!!!!jak ja nie znosze poniedziałków:(:(:(:(:( wczoraj pokazałam G. 3 rodzaje zaproszen(te które tu wczesniej wklejałam) bardzo mu sie podobały... słuchajcie :i moi i G. Rodzice uparli sie ze muszą nam\"choc troche\" finasowo pomóc...ale my naprawde nie chcemy....musieli by brac kredyt zeby nam choc po 2-3tys -a kiedy mówie do Taty ze sie nie zgadzamy-bo tak duze wesle -to nasz(własciwie G.:P pomysł-i sami chcemy go sfinasowac-to Tato robi sie smutny,zły w sumie ze co my wygadujemy etc...to samo z Rodzicami G.... qrde niby pierdoła,ale mnie męczy!tu nie chodzi op to ze my tych pieniedzy nie potrzebujemy,bo potrzebujemy i to bardzo-ale wiemy jaki to problem dlanich..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, ja uważam że to jest tak że rodzice czasami czują się w obowiązku pomóc nam trochę... .... miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka brida!!!!ja wiem rozumiem i doceniam-ale poprostu my jestesmy te pieniądze w stanie odłożyc...a oni bedą prze zrok spłacac te pozyczkę:O...a jak to jest u was z finasami brida-ty dzis masz rozpoczecie roku szkolnego?chciało ci sie do pracy wracac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o finansownie wesela, to nam beda sponsorowac rodzice po polowie, ja dopiero za rok koncze studia, potem egz na aplikacje, moj dopiero skonczyl studia i rozglada sie za praca, a rodzice na szczescie moga sobie pozwolic na to. Chociaz oczywiscie wolalabym troche ich odciazyc finansowo. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z finansowaniem wesela to jest tak ze moi rodzice odłożyli dla mnie i dla brata po 10 tys i po takiej kwocie dostaniemy a reszta w mojej gesti. Moj J dostanie 6 tys. Wiem ze musimy jeszcze sporo odłożyć ale mamy na to 8 miesiecy no i staramy się rozkladac wydatki w czasie tak zeby czasami nie zabraklo nam kaski. W ostatecznosci wezmiemy u mojej mamy w pracy pozyczke taka dla pracownikow nie oprocentowaną :) wiec jest niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mysmy odrazu założyli-ze sami zapłacimy za wszystko...poprostu moi Rodzice są na rencie i razem maja 1300zł mc-!nie miałabym sumienia ich obciążac..zresztą dzis są bardzo ciezkie czasy-wiem ze gdyby mieli na tyle gotówki zrobili by mi \"teradycyjne dzielone kosztami na pół\":) wesle..a mniej wiecej podliczałyscie kobiety ile wam wyjdzie całkowity koszt ślubu i wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, nam rodzie w połowe sponsoruja wesele. bez ich pomocy pewnie byłoby nam trudno.. o 12 rozpczynam kolejny rok szkolny :) oby szbko minął.... ;) jeszcze raz miłego dnia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×