Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ami--- ja probowalam podliczyc koszty ale nie za bardzo mi wychodzilo bo co rusz podoba mi sie inna sukienka a te z kolei maja inne ceny do tego nie wiem i nie orientuje sie ile kosztuje fryzjer i wiązanki. Wstępne cena oscyluje za dwie osoby ok 25 000 pewnie troche zawyzylam no ale lepiej zawyzyc niz pozniej byc nie mile zaskoczona Jak znajde sukienke ta z moich marzen to bede mogla podliczyc dokladnie koszty slubu i wesela. A Ty podliczylas już swoje koszty weselne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wstepnie liczylam i wyszlo mi ok 22 tys. Myslalam, ze mniej, bo nie spodziewalam sie, ze zaprosimy tyle osob - ok 140. Na pewno nie wszyscy przyjda, ale zaprosic wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstepnie jak liczylismy to wszystko razem wyniesie nas ok. 23.000, liczba gości jaką przewidujemy to ok. 60-64.... kosztowana cała ta impreza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy mysmy liczyli wyszło ok24tys-130 +/- osób.z tym ze G. nie wie ile \"liczyc\"na garnitur(mysli o ok.800-1000) zł-moja na 99% sukienka-wypozyczenie ok.1400..ah te koszty sie mnożą...z tym ze np. zaproszenia liczylismy po ok4zł/szt a te które \"wykopałam\' ok 2,70 wiec oszczedzimy kropelke w morzu...G mnie pociesza ze zdązymy uzbierac..a mi sie cos wierzyc nie chce..a to buty nowe trzeba kupic a to choroba i leki a to zęby G.,a to rocznica slub G. Rodziców etc... mnie sie marzy aby po wesleu byc\"na czysto\",że z pieniedzy weselnych wyjechac gdzies na tydzien do kraju ciepłego-nigdy tam nie byłam a tak np w poniedziałek po weslelu na taka Djerbe np polzeciec...ehhhh az sie w pracy nie chce siedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami --- Ja tez mam wątpliwości czy uzbieram kaskę w końcu pensja nie za wysoka a wydatki miesięczne są . W dodatku nie portafie sobie odmówić wyjazdów i jak nie nad morze to w góry mnie ciągnie . Po ślubie mój J powiedział że zabierze mnie do Grecji na jedną w wysp którą zawsze chciałam strasznie zwiedzic, tylko nie chce powiedziec którą to ma być niespodzianka i prezent od niego dla mnie :) Za pieniądze ktore uzbieramy mamy zamiar przeprowadzić remont łazienki i kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, a którą wyspę chciałabyś odwiedzić ? Cześć dziewczyny :-) My finansujemy cały ślub i wesele sami - ani grosza nie bierzemy od rodziców, bo ich na to nie stać. I mam nadzieję, że nie będą nam chcieli pomóc finansowo - w sensie - zadłużyli się. Ami rozumiem Cię - też bym nie chciała. Cała impreza może nas wyjść do 40 tys., w wersji, że wszyscy goście przyjadą, albo mniej, jeśli nie każdy się stawi. Płacę 270 zł za osobę, więc jeśli nie przyjedzie nawet 30 osób, to jest to spora oszczędność. A planujemy wesele na 100 osób. W końcu podjęliśmy decyzję - i wybieramy zespół, zamiast dj\'a, to koszt 3500 zł. Dj był tańszy o 1000 zł. Ale jeśli u nas ma nie być żadnych zabaw weselnych, to lepeij niech zespół śpiewa, bo w razie czego mogą rozruszać towarzystwo. Kamerzysty nie będzie, więc i ten wydatek odpada, zastanawiam sie, czy by nie wyrzucić fotografa, a zdjęcia robili by nam znajomi i rodzina, ale nie wiem. Musze to przemyśleć. Koszt wypożyczenia samochodu też odpada, bo jedziemy własnym. No i to chyba tyle. \"Pędzący\" suwaczek mnie troche przeraża ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- zawsze marzyłam o Rodos a nastęnie o Krecie. Oglądałam zdjęcia i film mojej coci z rodos i poprostu zakochałam się w tej wyspie mam tylko nadzieje że przez ten czas (a minelo 3 lata)wyspa nie została zaśmiecona przez turystów. W zimę wybier się tam moja kolezanka i bede miala siweze wiadomosci czy cos zmienilo sie czy nadal jest tak cudownie. HMmmm rozmarzylam sie .... :) Ten suwaczek faktycznie coś za szybko pędzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, tak po cichu miałam nadzieję, że powiesz Rodos - byłam tam ze swoim facetem 3 lata temu, i oboje się zakochaliśmy w tej wyspie ! Jest wspaniała :-) Mamy taki plan, zeby tam zamieszkać, z moim wtedy już mężem. Tam czas inaczej płynie, wartości sie zmieniają, jest ślicznie, ciepló. Normalnie raj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- cudownie że jest nastpna osoba która też pokochała tą wyspę z tym małym wyjątkiem ze Ty tam już byłaś a ja bardzo chcę być :) Zazdroszcze ci tego że moglas tam byc hmmm może i ja niedługo tam będe w końcu do ślubu zostało tylko 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, wiesz, przypomniałaś mi Rodos, i tak się zastanawiam, czy by tez tam w podróż nie pojechac :-) Pisałam wcześniej dziewczynom, że marzę o podróży poślubnej na Malediwy, ale facet mnie jakoś tak studzi w tych zamiarach, co i rusz napomykając o tsunami, przecież nie tak dawno była tam masakra, i tyle ludzi zginęło :-o Skąd mam wiedzieć, że sie już nie przydaży ? A poza tym tam jest bardzo daleko, a ja, im dalej, i dłużej, to tym bardziej boje się latać :-( No i zawsze to spory wydatek, który można przeznaczyć na coś innego. Musze się nad tym poważnie zastanowić. Lila, na Rodos, są przepiękne puste plaże. Co prawda kamieniste, ale co tam :-) Jak będziecie chcieli tylko razem spędzać czas, to jest to wymarzone miejsce. Pamiętam, jak sobie leżałam nago na plaży, i się opalałam, a wokół nie było żywego ducha - bosko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem z topiku - \"przygotowania w toku...\" ale tam panuje juz straszny marazm, wiec pomyślalam sobie , ze wpadne do Was, bo panuje tu większy ruch :)) Mam tam juz jakies doswiadczenie w paru rzeczach związanych z organizacją wesela, wiec moge Wam w czyms pomoc :) Gdybyscie mialy jakies pytania, to piszcie ! :P pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly-jak tam nerwy??????rozumiem że twoja bajkowa suknia juz w domu czeka???? powiedz mi tylko jedno czy i co zmieniłąbys w przygotowaniach gdybys miała je przezywac jeszcze raz?co zrobiłabys inaczej a czym np. nie zaprząta sobie głowy zupełnie?i powiedz mi jak tam relacje z \"prawie mężem\"-czy stres daje sie wam we znaki?i powiedz jak godziny rozplanowałas?tj. okórej fryzjer itp.. i nie zapominaj o zdjecicach dlamnie:)bo jak powszechcnie wiadomo w waszych liczydłąch jestem \"na koncu\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki, chcemy być sami nacieszyć się sobą, słońcem i morzem, taki błogi odpoczynek po tych wszytkich stresach jakie nas czekają. plaże kamieniste w żadnym wypadku mi nie przeszkadzają w te wakacje też takie mieliśmy więc z tym nie bedzie problemu a kazdy rodzaj plazy ma swoj urok. Ja chce nas morze ... :) holly -- witamy i na pewno przydasz sie ze swoja pomoca :) już za chwile bedziesz miala slub :) skad jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i juz odpisuje :)) Mieszkam i pracuje w Krakowie :) Mam prawie 27 lat Pochodze podobnie jak moj narzeczony z Zywca i tam bedzie nasz slub :)) Niby wesele za niecale 2 tygodnie, ale w ogole nie czuje nerwów - wesele planujemy od prawie roku, wiec myśle, ze oswojenie sie z tą myślą powoduje, ze stres jest mniejszy. Poza tym juz zyjemy praktycznie jak maż i zona, bo mieszkamy z moim narzeczonym pod jednym dachem od 5 lat ( tak w ogole bardzo polecam poszmieszkanie razem przed ślubem - to niepowtarzalna szansa na poznanie drugiej połowki :) W zeszła sb byl moj panieński - obchodziłysmy go bardzo hucznie i samopoczucie dzisiaj nie jest najlepsze... :P :P :P Ami - w zeszly piatek mialam ostatnia przymiarke mojej sukni (demetrios 896 - zeby bylo wiadomo o czym mowa :P) i wszystko juz jest prawie GIT - tylko jeszcze male dopasowanie w pasie i odbieram ją w nastepny pt :)) Widze, ze pisalyscie o Rodos - ja wylatuje z moim juz wtedy męzem na Krete - na 2 tyg - zaraz po slubie 20 wrzesnia - podziele sie wrazeniami jak wroce :)) :)) Co do przygotowan co bym zmienila: - hmmmmmmmmm - niech pomyśle....... W zasadzie jestem osoba dosc dobrze zorganizowana, wiec wszystkie wazne sprawy zalatwialam duzo wczesniej ........ Nie wiem, chyba na dobra sprawe nic bym nie zmieniła :) Chyba, ze mniejsza ilosc zaproszonych gosci - zawsze chcialam miec male przyjecie weselne, a teraz mam prawie setkę gosci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
hloy i jak wygladzasz wtej sukinece/? mi tez bardzo sie podoba ta kreacja, ile zaplacilas? z góry dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
hloy i jak wygladzasz wtej sukinece/? mi tez bardzo sie podoba ta kreacja, ile zaplacilas? z góry dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico , z przyjemnoscią przesle Ci zdjecia ze slubu - ale to bedzie dopiero za 2 tyg :)) Dlatego jesli chcesz miec je szybciej podaj maila a ja wysle foty z przymiarki - co prawda są amatorskie - ale na pewno przybliza Ci obraz kiecki :P Ja mam 175cm wzrostu i mam 93 cm w biuscie, 65 - pas, 90 - biodra - tak zeby Ci przyblizyc moją sylwetke - i chyba gdybym nie byla taka wysoka, to bym jej nie zamówila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anura84
CZeść :) Więc jak pisałem byłam w kinie na lot 93 ,strasznie przeżyłam ten film i teraz mysle żę będę się bała w ziasc do samolotu. My też planujemy podróż poślubną i też myślimy o Grecji. Nasze wesele będą nam po połowie sponsorować rodzice np sala ,ciasta alkohol. Obrączki, kwiatki, zaproszenia będziemy sami sobie kupować. Suknie mi mama kupi. Ale ja nie będę szaleć. Mamy znajomą krawcową w salonie, wiec prywatnie mi coś ładnego uszyje. samochodem pojedziemy teściów ,mają opla astre srebrną, wiec już wydatek odpada. Kamerzysty raczej nie ,będzie. Hmm tak liczę że w 18 tysięcy powinno się zamknąć Za chwile postaram się podesłać reszcie dziewczyn moje zdjęcie. Holly, miło cię poznać :) Ja też poproszę o zdjecie twojej sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ancura, Milo Cie poznać, fotki wysylam :)) pozdróweczka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, niestety nie mam teraz zeby tu bywac czesciej no i efekty widze, bo juz nie jestem zupelnie nia biezaco.... nadrobie jak sie wszystko uspokoi :-) z nowosci to dzis ide do obydwu kosciolow- do mojego i do tego gdzie ma byc wesele i troche sie boje co tam moj proboszcz powie na to przeniesienie... trzymajcie sie cieplo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Holly:) Mam podobne wymiary co ty, 176 cm wzrostu i tez sie zastanawiam nad ta sukienka. Jesli to dla Ciebie nie problem, podeslij mi kilka fotek z przymiarki aniutka_ak@o2.pl Z gory dzieki:) Sliczna ta sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×