Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Lila - tak udało się, odebrał chyba jakiś woźny, z prośbą żeby po 17.00 zadzwonić, bo wtedy będą ksiaża, co wszystko wiedzą. No więc po 17.00 zadzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! mam pytanie o fotgrafa: Ile za niego płacicie? i czy dostaniecie oryginalne zdjęcia na płycie (ew. negatywy)?? Bo za oryginały życzą sobie straszne sumy i my myślimy, czy nie zrezygnować z profesjonalnego fotografa, a zrobić zdjęcia we włanym zakresie (kilku znajomych ma extra aparaty i zna się na tym dobrze) Nie mam zamiaru wydawać kolejnego tysiąca czy dwóch... a i tak wydatki ślubno-weselne mnie przerażają :( Kamerzystę chyba weźmiemy, ale tylko do kościoła. Cyba że nie będzie drogi :) Podajcie mi ceny, bo ja nie wiem już co wybrać... Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiq - ja tez sie zastanawiam, czy jest sens brać fotografa. A jak Ty masz znajomych, którzy umieją robić dobre zdjęcia, to bym się nie zastanawiała :-) A ceny są różne od 2500 do 700 jak widziałam na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiq -- ja proszę brata żeby zrobił mi zdjecia ma swiętny sprzęt a przy okazji troche kaski sie zaoszczędzi co do kamerzysty wiem że będzie ale jakoś utknełam w jego poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to Lila pewnie spory dylemat jakiego kamerzystę wybrać, żeby chociaż troche był artystą, a nie rzemieślnikiem i zeby nie zdarł kasy z nas. Ja akurat nie mam tego \"problemu\", bo jakoś tak sie zgadaliśmy, że nie chcemy pana z kamerą w ogóle. Jakoś nie chce nas oglądać w TV podczas przysięgi jak jesteśmy zdenerwowani a głosy mamy piskliwe ;-) Lila - tak się nakręciłam na te nauki, ze się wkurzę, jak miejsc nie będzie 😠 Wczoraj spotkałam mamę mojej koleżanki, która miesiąc przde mną bierze ślub - jak usłyszała, że ja chcę mieć krótką sukienkę, to mnie bardzo przekonywała, zebym w długiej wystąpiła. Kurcze, to chyba MOJA sprawa, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
Ami---Dobrze ci radzę, zacznij jednak łykać tabletki, bo różnie może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- ja tak samo jak nie bedzie teraz to tzreba od razu zapisać się na następne żeby tylko one faktycznie trwały jeden dzień a nie jeden dzien w tygodniu przez 10 kolejnych tygodni ;) Dokładnie to Twoja sprawa czy pojdziesz w dlugiej czy w krotkiej a jak bedziesz miala ochote to pojdziesz w spodniach to twoj dzien i twoja decyzja :) Tylko gdzie takiego kamerzyste \"artyste\" znalezc hmmm bedzie ciezko ale jak znajde natchnienie to sie za nim porozgladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Mnie też interesują nauki jednorazowe, wiem że cos takiego jest w krakowie, kupel tak zrobił, zapłacił 100 i miał św spokój z tym średniowieczem. Wiec musze wziąść namiary od niego gdzie dokładnie to jest. Bo jak się domyślam to wy mówicie chyba o Warszawie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila &Kropka -> też wysłałam maila do Pallotynow i też zero odpowiedzi. Kropkeczka a czy zamiast o 4 możesz zapytać o 6 miejsc? :> Wybacz, że się narzucam, ale jak już będziesz dzwonić :P Na razie zmykam bo czekam na ważny telefon. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze mogę sie zapytac :-) Co mi szkodzi, w końcu jak już dzwonię ;-) to żadna różnica, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam zespołu. Mój brat był u gościa miał podpisać umowę, ale się okazało, że facet się pomylił bo nie był na 100% penwien czy ma wolny termin, ale na 90 % mówił, że ma. A teraz się okazało, że jednak nie ma :( Eh szukamy dalej, ale już mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica20
kto jest taki bezczelny i sie podszył pod moj nick?? :( o to przykład:( tygrysica20 Ami---Dobrze ci radzę, zacznij jednak łykać tabletki, bo różnie może być... ludzie dajcie sobie spokoj:// jestescie skrzywieni czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej tygrisica!:D tabsy łykałam b.b. długo teraz juz nie biore,,,staramy sie uwazac,choc przykro jest chamowac sponatan:P kobiety jak to jest z tymi naukami????ile trwają?czy co region to co innego? jak to wygląda?Boże ciemna jak tabaka w rogu jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - ja chodzilam na nauki w Krakowie - byly 4 spotkania po 1,5 h (1 x w tygodniu) - 30 zł/osoba + 3 spotkania w poradni Organizowane są tez kursy, ktore trwają caly weekend, ale ja bym tyle nie wytrzymala :P Ale słyszalam, ze co region to cos tam jest inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, oba wydają się fajne, pierwsze studio bardziej mi si podoba - tzn. ich zdjęcia. W stronie domowej tego na piętrze wyświetla się naprawdę brzydkie dziecko, i może stad moja ocena, że w tamtym pierwszym robią ładniejsze zdjęcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropko---dzięki za odzew serdecznie!!!!!ja (unas w sz-nie tak jest) bezwzględnie musze w tym lub w przyszłym m-cu podpisac umowe z któryms z fotografów!!!!!kiloro wprost mi powiedziłu ze w okolicy grudnia to juz lipe z termonami mają:O:O:O a ja nadal nie wiem który,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - czemu nie weźmiesz tego pierwszego studia ? Ja wiem, że to straszny dylemat, ale żebyś nie zostałą na lodzie. Nie martw się, ja tez jeszcze nie mam fotografa, ale jakoś tak bardzo do tego wagi nie przykładam - ktoś się na pewno znajdzie. A tak a propos - gdzie jest Zabulina ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie, zainteresowane kursem przedmałżeńskim u Pallotynów: - dzwoniłam, cholernie trudno się tam dodzwonić, ale dałam radę ;-), termin 16 września, jest już nieaktyalny, bo mają full :-( Natomiast będą organizować te kursy również w październiku :-) Za jakiś niedługi czas takie info sie pojawi na ich stronie, to trzeba się wtedy zapisać. Ogółem nie wygląda to aż tak cudnie, że to tylko 1 dzień (najlepiej godzinka ;-) ), ale nie jest źle. Kurs w parafii trwa faktycznie 1 dzień od 9.00 do 18.00 - nie wiem, jak ja to wytrzyma, ale chyba muszę ;-) Dają nawet obiad. Ale do tego dochodzą 3 spotkania z tzw. poradnią rodzinną - jedno jakieś zbiorcze, i dwa spotkania indywidualne, czyli baba z poradni + para. Czyli - nie jest aż tak strasznie :-D Można to nawet szybko załatwić. Koszt całej imprezy, to 70 zł/osobę, czyli 140 zeta na oboje narzeczonych. Mi się podoba - zwłaszcza, ze to nie jest takie długie - bierę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki chwilkę mnie nie był a juz tyle czytania! Jeśli chodzi o finansowanie to ja zbieram od roku na ksiązeczkę i tata mi pomoże bo się jeszcze ucze.i nie mam wypłaty z umowy zlecenia fajnej Mój M. tez zbiera a i za sale nam jego rodzice za płaca ok 7 tys bo 150 zł od osoby ok 50 osób to na to nie musimy mieć czyli my orkiestra ubranie, kamerzysta , fotograf kosciół no i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> właśnie dostałam odpowiedź ad. kurs od tego księdza co będzie go prowadził. Właściwie napisał to samo co Ty, z tą różnicą że inna \"stawka\" 75 zł, ale to nie duża różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila dzienki za link, napewno mi się przyda :),w tym tygodniu bedziemy dzewnić i się umawiać. Co do fotografa to pierweszy link bardziej mi się podoba. Fajne zdjećia z plenru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam w ten słoneczny dzień :) trzy kropki --- dzieki za info ja w 99% skorzystam z tej oferty nauk co prawda nie wiem jak wytrzymam tyle godzin w jednym miejscu ale jak nam uda sie spotkac to chociaz sie poznamy i sobie pogadamy (w przerwach na kawke).To opserwujemy ich strony www i się zapisujemy :) Ancura--- proszę bardzo jak coś jeszcze wpadnie mi w dłonie to też ci przekaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami Pierwsze Studio ESTE bardzo mi się podoba. Zdjęcia rewelacyjne!! A my zapiszemy się do naszego kościoła w mieście na nauki. 4 niedziele po godzince. Myślę, że nie będzie tak źle. Dzisiaj jade podpisać umowę z orkiestrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!z tymi studiami to jest tak różnie....ja na poczatku wcale nie chciałam fotografa...ale po zobaczeniu (książki-z weslela-albumu-pisałam o tym piękne-aranzacja fenomenalna) ESTE zmienilam zdanie..500zł /30zdjęc-nie wiem czy to duzo-30 zdjec \"wkąponowanych\" w książke. z tymi naukami jak to jest?wybieramy sobie miejsce i czas..?a jak jest z naukami u księdza?mozemy isc do jakiegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×