Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witam wszystkie nowe i stare :) chciałam sie tylko przypomniec, do długiego czasu sie nie udzielałam bo: - w sprawie ślubu nie ma jeszcze przygotowań (ale i tak was czytam na bieżąco) no jedyne co to postanowiłam sie odchudzac ;) - powoli konczymy remont mieszkania i czeka mnie przeprowadzka :)) - w pracy siedze po 12 godz dziennie i tak w sumie to nie mam na nic siły ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzień dobry 🌼 jak to miło wrócic do pracy :) wczoraj przeżyłam \"atak\'\' małych ludzików, którzy koniecznie musieli opowiedzieć mi o wakacyjnych przeżyciach :) nawet nie myslałam że az tak bardzo brakowało i tej pracy :) mój suwaczek również pędzi... i dobrze - niech pędzi ;) miłego dnia :) ---> proszę dziś za mnie trzymać kciuki ;) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzień dobry 🌼 jak to miło wrócic do pracy :) wczoraj przeżyłam \"atak\'\' małych ludzików, którzy koniecznie musieli opowiedzieć mi o wakacyjnych przeżyciach :) nawet nie myslałam że az tak bardzo brakowało i tej pracy :) mój suwaczek również pędzi... i dobrze - niech pędzi ;) miłego dnia :) ---> proszę dziś za mnie trzymać kciuki ;) >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny życze milego dnia oby był lepszy od mojego... mnie zaraz odwiezie z pracy kolega do domu od rana wymiotuje i tragicznie sie czuje - bede miala okazje popracowac zdalnie. A mialysmy z kolezanka iść poprzymierzac sukienki slubne :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!ateno----miło ze wpadasz,afi-to samo-wiem ze bedziecie wpadac czesciej w przyszłym roku:D lila---------a może bedziemy forumowymi ciociami;) w kazdym razie kuruj sie. mi dzis okropnie nie chce sie siedziec w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami --- nie kracz bo juz to samo powiedziała mi astystentka naszego działu ;) a jak bedziecie ciociami to przesle wam zdjecie dzidziusia chociaz podejrzewam ze to zwykla grypa zoladkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
witam kobietki:) holy mam pytanko do ciebie, ile czekalas na pierwsza przymiarkę? czy mieli ten model sukni w twoim salonie? bo wkrakowie nie ma z tego co wiem, a wiem bo dzwonilam i ze moga sciagnac wlasnie gdzie z twoich okolic :) a cena tylko 40 zł za transport wiec jak cos;) odpisz ile czekalas na 1 przymiarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobiety a zastanawiałyscie sie co byłoby gdybyscie wczesniej zaszły w ciąże???ja wiem ze to only hipotetyczne pytanie...ale pomimo wszystko...powiem wam ze ja juz dawno tablety odstawiłam..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami -- hipotetycznie ja zapewne przesunełabym ślub na wcześniej bądź później wszystko zalezałoby od naszych ustaleń i wolnych terminów sal weselnych. Bo jakbym tak sobie policzylam to do slubu mam 8 miesiecy biorac pod uwage ze np jestem miedzy 3-6 tygodniem ciazy to akurat maj bylby terminem mojego slubu i porodu wiec lepiej niech tabletki dzialaja dalej a ja bede spac spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami27 ---> Zastanawialam sie nad tym przez ostatnie kilka dni i dalej sie zastanawiam, bo nie jestem do konca pewna, czy nie jestem w ciazy, ale moze po porstu tak schizuje. Ja tez odstawilam tabl, w kwietniu, od tamtego czasu cykle mi sie rozregulowaly i teraz od prawie 6 tyg nie mam okresu. Juz robilam 3 testy, wszystkie negatywne, cos mnie jajnik pobolewa co jakis czas, wiec sie wystraszylam i jutro ide na usg, moze to rozwieje moje watpliwosci. Bo jesli to ciaza, to nie wiem co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezka --- po odstawieniu tabletek organizm dochodzi do siebie przez jakies 3 miesiace wiec moze teraz swiruja ci hormony i dlatego nie masz okresu. Ja od 6 lat biore tabsy i az boje sie mometu ich odstawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny 🌻 Tygrysico, juz odpowiadam :)) Ja mieszkam w Krakowie, ale jak szukalam tej sukni (kwiecien tego roku)- to najblizszy salon byl albo w Bytomiu, albo Czestochowie - wybralam Bytom....W Krakowie otwarli dopiero w czerwcu :( Oczywiście wczesniej tam zadzwonilam - pytajac czy mają ten model - nie mieli - i powiedziano mi, ze sprowadza (koszt 40 zł - przesylka kurierska). Z danego modelu (Demetrios, Cosmobella) jest z reguly po 1 szt na Polske - przewaznie jest to rozmiar 38 - czyli 10. Umowilam sie na spotkanie - jak ja przymierzylam to praktycznie z miejsca sie zdecydowalam na ten model - spisalysmy umowe, ktora nabrala mocy dopiero po wplacie przeze mnie zaliczki :)) ...i Pani nie wzięla ode mnie pieniązkow (40 zł) za sprowadzenie sukni :)) Tygrysico, jesli podoba Ci sie wiecej niz 1 model z kolekcji Demetriosa, czy Cosmobelli, to lepiej pojechac do W-wy (oni mają wszystkie suknie) - wydasz na bilet i reszte wydatkow bedziesz miala z glowy - a potem suknie np zamowisz w Krakowie :)) Ja moja kiecke zamowilam w kwietniu (natomiast 1 przymiarke mialam dokladnie 18 sierpnia - natomiast suknie odbieram teraz 8 wrzesnia)) :)) Moja suknia byla dopasowywana tylko w pasie - bo na dlugosc byla GIt i w biuscie tez :)) Gdybys miala jakies pytania, to chetnie odpowiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki na 2007 r 🖐️ Mój suwak zdecydowanie za szybko pędzi, ale któraś z Was miała rację mówiąc, że jak zostanie już tylko rok do ślubu, to już czas będzie leciał \"na łeb na szyję\" ;-) Co do ciąży, i zajścia w nią, no to mam nadzieję (wielką), że mi się coś takiego nie \"przydaży\". Z tym, że jak pewnie niektóre z Was wiedzą, w ogóle nie chcę mieć dzieci, więc ciąża przed ślubem, czy po to byłby szok ;-) Nie myśle nawet o takiej mozliwości. Wysłałam maila do tych Pallotynów, oni robią nauki w jeden dzień, ale mi nie odpisali. W ogóle zastanawiam się, co to za nauki - jednodniowe tylko ?? Ale chyba chciałabym na nie pójść, i mieć je z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
holy aczy ty bedziesz sprzedawala ta kreacje? ja jestem z tarnowa wiec blisko i jaka cena by byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- ja tez do nich wyslalam maila ale jakos cisza z ich strony moze trzeba zadzwonic... Tez bym chciała na nie iść i miec to z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, to ja tam dzisiaj zadzwonię, bo mnie już wkurzają - po co podają maila, jak na niego nie odpowiadają 😠 Jakby się udało, to byśmy się tam spotkały, ale nie wiem, czy się poznały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico, tak bede ją sprzedawala :)) Mam ją w rozmiarze 10. Mozna bedzie ją skrocic - bo ja mam 175 cm wzrosu + obcas (6 cm) Mozemy sie umowic na przymiarke (oczywiście jak ją wyczyszcze) - co do ceny to sie zamierzam dogadac (bo nie chce zeby ją mole zjadły) :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :-) Muszę się zmusić, żeby zadzwonić :-o Nie lubie dzwonić w nieznane mi miejsca. Pytać sie od razu o 4 miejsca, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że tak :) no i oczywiscie ile kosztuje i czy w tym dniu tez zalatwia sie ta cala poradnie malzenska czy jak ja tam zwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - zajebista figura :-) Twoja of course :-) Po pierwszym zdjęciu bym Cię nie poznała ;-) Jakie wrażenia ? Ten facet nad Tobą, to instruktor ? Zaraz wyślę swoje najbardziej aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tenw niebieskim stroju w biale kułka to instruktor a ten w białym kasku za nami to moj J Moj J nazywa mnie \"kurczakiem wyscigowym\" - taka chuda jestem :) Czekam na rewanż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz wzrostu i ile ważysz ? Ja mam 1,68 a ważę tak z 52-53 kg. Ten isntruktor, to jakiś \"zabójczy przystojniak\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 172 cm i 55 kg mało jak dla mnie :( Instruktor ma cos ok 40 lat ale nie widac tego mam zdjecia gdzie widac go blizej jak chesz to ci przesle. Jak biega po lotnisku bez koszulki to widac niesamowite miesnie zero tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dzieki za więcej zdjęć instruktora - jeszcze padnę z wrażenia i co ? Ślub będę musiała odwoływać ;-) Lila, jak dla mnie to ważysz w sam raz i wyglądasz super. Chcesz przytyć ? Masz przecież idealną figurę :-) Przesłałam Ci moje zdjęcia z tego roku. Muszę w końcu dupę ruszyć i do nich zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×