Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ami, ja sobie dzisiaj rano myślałam o tych Twoich fotografach, i myśle, że to pierwsze studio - este chyba jest najlepsze. Ja bym ich wybrała. Co do nauk, to też nic nie wiedziałam, ale już sie orientuję coś niecoś - musisz przejść nauki od księdza i od poradni małżeńskiej. Jak to zrobisz zależy od Ciebie - jedni mają rozciagnięte w czasie, inny skondensowane - kwestia parafii chyba. Ashia - ja tez w końcu dostałam odpowiedź - cena faktycznie 75 za łebka ;-) Dziwne, ale i tak sie chce zapisać. No a jak Ci sie mail podobał ? Jakiś taki zakręcony, co nie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --- dostałam maila w spr nauk ale zakręcony jakiś taki dziwny troszkę ale najważniejsza wiadomość jest od poniedziałku będzie wiadomo jaki jest następny termin nauk przedmałżeńskich. Ja na pewno się wybiorę lepiej jeden dzien niż 10 kolejnych spotkan po godzinie. Mam nadzieje że spotkamy sie na tych naukach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wolę odsiedzieć nawet i 10 godzin, tym bardziej, że dają obiad ;-) niż przez 10 tyg po godzinie. Mam dużo zajęć po pracy, w weekendy wyjeżdżamy, więc to by było straszne \"uwiązanie\". Jeden dzien jestem w stanie na to przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, to studio ma bardzo ładne zdjęcia :-) Na Twoim miejscu porównałabym cene, i wzięła albo ten albo este. Nie wybieraj w nieskończoność bo na nic się nie zdecydujesz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam :):):) Ami ---> Moim zdaniem zdecydowanie najlepsze zdjęcia prezentuje studio Este. Jednakże radziłabym Wam obejrzeć różne ich zdjęcia już na miejscu, ponieważ oczywistym jest fakt, że na stronkę wrzuca się najlepsze i wybrane. Mimo wszystko uważam, że z podanych przez Ciebie są zdecydowanie najlepsi i na njawyższym poziomie pod każdym względem.;) Życzę trafnego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) własnie wróciłam z pracy.... a teraz właśnie relaksuję się z kawką na kafe ;) w związku z wylotem mojego M musimy wreszcie zdecydować się na jakiegos fotografa i kamerzystę, nie chce podejmowac sama decyzji, a gdy M wróci to bedą już święta , a obawiam sie że to trochę za późno na rozpoczecie poszukiwań w tej kwestii.... z fotografem nie ma zbyt duzych problemów, gorzej z poszukiwaniami kamerzysty... kiedy ogladam te dosępne krótkie filmiki to jakos bardziej widzę w nich tandetną amatorszczyznę a nie film łapiący magiczną chwilę.... :( .....ale wyjścia nie ma trzeba szukać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysica20
brida ale ci dobrze juz po pracy;) ja jescze dwie godziny;( a gdzie twoj M wylatuje jezeli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Koleżanki , Wróciłam dzisiaj rano , ale raczej nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać , bo złapałam na wakacjach ... anginę :( ... Dwa ostatnie dni przeleżałam w łóżku. Tak na marginesie to absolutnie NIE polecam biura podruzy TRIADA - zero poczucia obowiązku lub chociażby zwykłej ludzkiej życzliwości ... Te babsztyle mają chyba prenensje do calego świata, że to my przyjechaliśmy na wakacje a one biedne muszą pracować ... Ech... szkoda gadać . Ze spraw , które mi nawinęły się w szybkim przeglądaniu stron : Jutro - jak bede miec swój komputer to podam namiary na oprawę ślubu w Kościele. Ami ---- mi sie podoba \"studio22\" i \"este\" ( te już wczesniej chyba wklejałaś) - wszystko od ceny zależy :) Trzy Kropki ----- a gdzie te nauki są .. w Wawie ? Podaję swojego maila w sprawie przysłania do mnie Waszych fotek :) monika_artdetable@interia.pl Teraz kladę sie spać z nadzieją, że jak się obudzę to atybiotyk zdziała cuda i będę zdrowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Monia, zastanawiałam sie kiedy Ty z urlopu wracasz, i chyba Cię myślami ściągnęłam - nauki jak najbardziej w Wawie - przyłączas sie ? Myślałam, że Triada, to dobre biuro :-o To które jest dobre ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia---Witam i o zdrowie pytam. Liczę na Twoją pomoc w kwestii oprawy muzycznej ślubu w kościele. Ale póki co odpoczywaj... Dużo zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie fafetki:) moj slub 18.8.2007 my mamy juz wszystko zalatwione oprocz ksiedza. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zlatwialismy wszystko w maju a juz byly problemy a mielismy na to tylko 2 dni bo nie mieszkamy w polsce-to byl wielki kociol tyle biegania ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej dwa dni i wszytko załatwione podziwiam na prawde jestem pod wielkim wrazeniem. To moze i ja się zmobilizuje i w koncu doprowadze swoja czesc organizacji do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co takiego jeszcze ci zostalo? a nie wiesz moze ile przed slubem powinno isc sie do ksiedza? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zalatwiona sale, orkiestre, fotografa i slub w kosciele tzn godzina zarezerwowana zostal kamerzysta, zaproszenia ,etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajac oblozenie w moim kosciele wolalam isc wczesniej chociaz w kancelarii powiedzieli mi ze wystarczyloby jakies 3-4 miesiace przed slubem przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia --- witaj po ulopie!! życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🌼 Tygrysica --- mój M zmienia pracę, będze teraz pracował we włoskiej firmie, która na powitanie wysyłaja go na trzy miesieczne szkolenie do Włoch... cieszę się że zmienia pracę bo poprawią sie warunki finansowe, ale wcale nie cieszy mnie to że nie bedzie go aż do samych świąt :( wiecie, wczoraj miałam egazmin wstepny na anglistykę, ha.... zabawnie było... chyba już odzwyczaiłam sie od takich \"imprez\", podeszłam do tego bardzo luźno, dzis się okazało że zaliczyłam część pisemną i jestem dopuszczona do części ustnej, która bedzie jutro, więc trzymajcie kciuki bo powoli zaczynam oswajać się z tym że znów mogę być studentką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, kamerzysta stajesię dla mnie powoli zmorą przygotowań, nie mamy wiele czasu by igo znaleźć.... mam nadzieję że wkrótce nasze poszukiwania w tym temacie zostana zakończone sukcesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tkwiąc w monologu pisze jeszcze raz do Moni, jak juz wyzdrowiejesz ( a mam nadzieje że juz wyzdrowiałaś) to przyłączam się do prośby Agi -- ja równiez licze na pomoc przy wyborze oprawy muzycznej w kosciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez to jest zmora całych przygotowań nic nam sie nie podoba :( chce artystę a nie jakiegos rzeznika. Licze ze do konca miesiaca zalatwie ta spraw ale jakos nie mam juz do niej siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Lila, nie powinnam chyba dziekowac, ale mimo wszystko dziekuję ;) mam bardzo bardzo luxny stosunek do tego egzaminu.. jesli sie uda to sie uda, jesli nie to dla mnie nie bedzie to koniec swiata :) moje studia najważniejsze dla mnie już skonczyłam te to ma byc taki niby dodatek do nienormalnego awansu zawodowego , który to jest w szkolnictwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila dzieki za podpowiedz. My myslimy ze pojdziemy w swieta bozego narodzenia (bo wtedy bedziemy w polsce) i zarezerujem godzine slubu. Tak teraz pomyslalam i zostal nam jeszcze fotograf:) Brida zycze powodzenia na egzaminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj młoda :) 🌼 dla ciebie :) zawsze możesz spróbować szukac fotorafa w waszej okolicy przez internet :) wbrew pozorom naprawde moża cos wynaleźć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu - witaj po urlopie i kuruj sie dzielnie :) Wyobraźcie sobie, że załatwiłam dziś termin ślubu i godzinę TELEFONICZNIE :) :) :) Ledwo słyszałam księdza - dosłownie jak z zaświatów (przydałby mu się nowy aparat) ;) a dzwoniłam tylko, by potwierdzić godziny otwarcia kancelarii, i tak od słowa do słowa mam zarezerwowany termin :) matko ale się cieszę :) mój Mężczyna bał się bardzo tego spotkania, a tak mamy to za sobą. Mamy tylko załatwić własnego księdza (ale o tym juz wiedziałam wcześniej) i podjechać tam w przyszłym roku, żeby ksiądz wiedział, że nie zmieniliśmy decyzji :) No REWELACJA! A byłam nastawiona na istną biurokrację... A tak poza tym w przyszłym tygodniu jestem umowiona w dwóch salonach na przymiarki sukni :) hmmm.... ciekawa jestem jak to jest :) Umowy też podpisujemy na początku przyszłego tygodnia (fotograf i orkiestra). Z orkiestry jestem baaaardzo zadowola będziemy mieli najprawdopodobniej 7 - osobowy skład :) ale brzmią rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :) ja równiez pozdrawiam i mam nadzieje że zadomowisz sie na naszym topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×