Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Mam 23. Kiedys, jeszcze w liceum mowilam sobie, ze nie wyjde za mąż przed 30:) A tu prosze, plany sie zmieniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
ja mam 20 w styczniu 21 wiec w dniu slubu bede miala jakies 21 i 9 miesiecy wiec prawie 22;) moj kochany bedzie mial 25:) a na ile osób masz wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
pineska jak mam sobie zaczernic nick?? pliska odpwoiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszonych bedzie ok 140 osob, ale pewnie nie wszyscy beda, wiec ostatecznie bedzie pewnie ok 120. Chociaz nie mozemy wykluczyc, ze wszyscy zaproszeni goscie przyjada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysico20 --- wejdz na ogolne Forum na gorze masz zdanie \"Internautko, zarezerwuj swój nick » (dla chętnych)\" następnie postępuj według tego co jest tam napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
PINEZKO A SKAD JESTES? JAKI MODEL SUKNI CI SIE POODBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica, na gorze strony masz Preferencje, wejdz tam, a dalej to juz prosto, dasz sobie radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka mi sie podoba,ale wszystko wyjdzie w trakcie szukania po salonach podczas przymierzania. Oczywiscie podobaja mi sie niektore modele, ale nie wiadomo, czy akurat bede w nich ladnie wygladac np. http://suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=6&gr=0&poz=396 http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=54 http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NAD 2 POZYCJA TEZ MYSLE AZ JEDNAK MAM WIEKSZE PRZEKONANIE DO MODELU 896 I 893:) ALE KAZDY LUBI SWOJE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namagnesowana_Pinezka - to trzymam kciuki za egzamin, ja też mam 18.09 jeden poprawkowy ale nie mam sił się zabrać za naukę, jak wracam koło 20 z pracy to juz mi się nic nie chce:( od poniedziałku miałam się uczyć a tu czwartek i jeszcze nie zaczełam:) dotego dostaąłm okres i cholernie mnie boli brzuch.. ale co tam nikt nie obiecywał że będzie łatwo:) pocieszam się myślą że jeszcze 9 miesięcy i 20 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica20 ---- powyżej wkleiłam link to jest twoj suwaczek mozesz sobie go skopiowac i wkleic w stopke w preferencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kompa musze wylaczyc bo na nauce sie nie moge skoncentrowac:) A jeszcze tylko 5 dni...:( A tyle nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezko,spokojnie zrób sobie melisy(albo kawy w zaleznosci czego potrzebuje organizm) wyjdz na spacer 20 min-i mysl pozytywnie-wszystko się uda! dziewczyny kiedy kupujecie zaproszenia?tj. kiedy dokładnie zamwaicie lub cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ami, jak kiedyś pisałam, zaproszenia sa dla mnie najmniej chyba istotne, i po macoszemu je traktuję, poza tym mój facet deklarował sie, że sie tym zajmie, wiec w ogóle nic w tej sprawie nie robię. Ważniejsze są dla mnie nauki przedmałżeńskie, zespół i fotograf. Na nauki może uda mi się pójść w październiku, zespół już wybrałam, a z fotografem mam problem, bo jeszcze się za to nie zabraliśmy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - u mnie podobnie jak u 3Kropki zaproszeniami ma się zając mój przyszły mąż - co z tego wyjdzie - zobaczymy :) mam nadzieję, że nie będę musiała na szybko coś kupić ;) Ale chcemy je rozdać jakieś 2 miesiące przed ślubem - czyli w czerwcu, więc nad projektem trzeba będzie usiąść miesiąc wcześniej (by zdązyły się wydrukować). Także to dość odległy termin. Staram się za to znaleźć firmę, która wypozycza proste białe pokrowce na krzesła. Na allegro swojego czasu były takie - tyle, że bardzo marszczone - a akurat takich nie chcę, więc szukam odpowiednich. Co prawda krzesła na sali są całkiem znośne, ale chcę koniecznie mieć te pokrowce. Zresztą co do wizerunku stołów - mam bardzo wykrystalizowany obraz :) kilka lat temu bedąc au-pair w usa, dorabiałam w restauracji, więc wiem wszystko o nakryciu stołów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia kupimy chyba gotowe, a karteczki z tekstem wydrukujemy sami. Potem wkleimy. Idziemy w przyszłym tygodniu ustalić datę do kościoła i wtedy zabierzemy się za zaproszenia. Jak już pisałam wcześniej - rozłożymy wszystko w czasie i z kasą się wyrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez zamierzamy kupic gotowe zaproszenia. Zalezy mi na tym, zeby byly proste i eleganckie, bez zbednych obrazkow i ozdóbek, mam nadzieje, ze znajde takie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ,racja,ja tez myslałam o tym aby sukcesywanie dokupowac pewne rzeczy,,nie wszystko naraz,bo nas koszty zjedzą:Dzresztą co do zaproszen-chcemy miec proste na maxa-tu wklejałam linki genarlnie cena ok 3zł/sz mam pytanie:będą u was winietki? moja przyszła tesciowa uważa ze kazdy powinien siadac gdzie mu sie podoba-ja sądze że właśnie z tego robi sie rozpiździel na wstępie-wszędzie gdzie byłam-a gdzie były wizytówki nie było\"walki o miejsce\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na weselu, gdzie wszystko bylo ustalone, tzn gdzie kto siedzi juz przed weselem i nawet byla mapka z rozkladem stolikow i kto gdzie siedzi, takze nawet troche przesadzone. Ale dzieki temu nie bylo zamieszania i wszyscy wiedzieli wczesniej gdzie siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na weselu gdzie były wizytówki i bardzo mi się to podobało - u mnie też będą przynajmniej nie będzie nie potrzebnych przepychanek o dane miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×