Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ja też chcę by miejsca były podpisane. Będzie mniejsze zamieszanie. A oboje wiemy kto koło kogo chce siedzieć, a kto za kim nie przepada i lepiej ich rozdzielić. A czy same zrobicie takie wizytóweczki czy też zlecicie komuś?? A co w przypadku gdy zapraszamy kolegów z osobami towarzyszącymi i nie znamy nazwisk ich towarzyszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba był temat wizytówek i każda (no prawie każda) się zgodziła, ze to dobry pomysł :-) U mnie będą. Ami -to b. dobry pomysł rozłożenia kosztów - my też tak robimy, do lutego kupujemy obrączki, może ciuchy, teraz te nauki, tak, zeby nie okazało sie że jest sierpień 2007 a my musimy np. skądś wziąć 10 tys. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółkamadzia --- ja w przesądy nie wierze w koncu ze swoim J poznalismy sie 13 w piątek :) tak poza tym to maj jest pięknym miesiącem a jak komuś brakuje literki r to zamias Maj moze być Raj ;) Moi rodzice też na początku zrobili dziwną minę ale potem okazało się że rodzice mojego taty też w maju brali ślub i w tamtych czasach był to miesiąc bardzo oblegany przez pary ślubne tylko ze to bylo przed wojną. Moja koleżnak brała w ubieglym roku ślub w maju i teraz jest szczesliwa mężatka i od miesiąca mamą :) NIe warto wierzyć w przesądy co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - Przyjaciele moich rodziców brali ślub w maju i są 32 lata już po ślubie. Nie, ja też nie wierzę w przesądy tylko zaczyna mnie denerwować to gadanie ludzi. Osobiście uważam że maj to piękny wiosenny miesiąc, taki miłosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszytko budzi się do życia :) też uwielbiam ten miesiąc i nikt mojego myslenia nie zmieni. Ludzie są czasami dziwni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje tym co wierzą w przesądy, czarne koty, drabiny, jakies miesiace bez R, pechowe 13, zbite lusterka etc dla mnie to jest smieszne w moim zyciu są prawie same 13 i chyba z ta cyfra nie rozstane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ufff.... jestem juz po egzaminie, zrobili mi pranie mózu i doczepili się że mam jeszcze stary dowód...oczywiście poinformowałam ich że za rok zmienę nazwisko i nie mam zamiaru bawić sie w dodatkoa biurokrację... na to jeden angol z Komisji że po co zdaję na uczelnę... powinnam zając sie domem... kretyn!!! wkurzył mnie, pozostała część egzaminu wypadła w miare dobrze, jutro a najpóźniej w poniedziałek bede maiała wyniki, wiec zobaczymy.... na razie jestem straszliwie zmeczona i zła.... idę po czekoladę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy krpoki, my ustalilismy już godzinę 17.00 :) wg nas to bardzo optymalna godzina w przypadku upałów jak i pochmurnego/deszczowego dnia.... chociaż ja tam mam nadzieję na piekne słonko :) 30 VI dni są jeszcze długie, więc powinno byc ok :) ps. już z wcinam czekoladę, za chwile humor wróci do normy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na chwilkę, bo zaraz kończę pracę:D U mnie godzinka 14.00. Chcę, aby wesele trwało optymalnie długo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no dla mnie to już za długo ;-) Brida - jaki DUPEK z tego anglika !! 😠 Trzeba mu było puścić jakaś ripostę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moich stronach 14.00 to idealna godzina. Najpóźniejsza to 15.00. To rzeczywiście dosyć wcześnie, ale tak już u nas jest. Jak dla nas odpowiednia pora, tym bardziej, że nie spodziewam się upałów 9 czerwca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Tobą trzy krpoki, ja wiem że nie dałabym rady ;) nawet myslę że ta nasza 17 to może troche za wczesnie... ale z drugiej strony zostałaby nam 19 a to trochę za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie bo nie wiem o co chodzi. Zrobilam sobie suwaczka wkleilam go w stopke w preferencjach i po potwierdzeniu wyskoczylo ze nie okreslono identyfikatora uzytkownika:( wiecie moze co z tym zrobic? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... dziwna sprawa, a wpisujesz swój nick? (przed zatwierdzeniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak mialam z ta stopka i juz wiem, ze musisz zrobic tak: otwierasz jakis temat obojetnie jaki i do gory jest napis preferencje, klikasz na niego i dzialasz. Po prostu chodzi o to ze nie zmienisz swojej stopki jesli probujesz wejsc i zalogowac sie z glownej strony forum z tego miejsca: \"Internautko, zarezerwuj swój nick\". Maslo maslane ale mam nadzieje ze zorientujesz sie o co mi chodzilo:) pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 I\'m LIVE !!!!! Jestem w 90% zdrowa :) Ja będę mieć ślub albo na 17.30 albo na 18.00 - to w zależności od księdza , bo chce mieć tę krtótszą mszę - a wtedy i ta para przede mną i po mnie musiałyby też mieć krótszą mszę chyba ... Jeżeli chodzi o oprawę muzyczną w Kościele to podaję namiary (nie wiem jaki zasięg tereytorialny mają ) : kwartet Premiere ---------- http://www.premiere.arts.pl/ - chcą 800 zł skrzypaczka ---------- http://www.premiere.arts.pl/ ----- 200 zł + ewentualnie 100 zł za granie przy składaniu życzeń ( za parą młodą) trąbka ---------------http://www.borowski.art.pl/ ------ 300 zł no i mój faworyt :) Strauss -klasycznie, z muzyką Bacha, Mozarta, Vivaldiego, -romantycznie, z muzyką Schumanna, Masseneta, -jazzowo, z utworami typu : Summertime, Black Orpheus -awangardowo, z muzyką filmową (np. Duch, Misja, Shrek) Przykładowe ceny : - skrzypce, trąbka, flet, obój, puzon, saxofon 250zł. - wiolonczela 300zł. - organy, piano 250zł. - śpiew 350zł. - harfa 450zł. - harfa i flet 750zł. - harfa i skrzypce 750zł. - harfa i wiolonczela 800zł. - kwartet smyczkowy od 1200zł. - kwartet dęty blaszany od 1200zł. - chór gospel 3000zł. - gołąbki 250zł. Opracowanie utworu na życzenie klienta 200zł. *Jeżeli ślub odbywa się po za Warszawą, do cen należy doliczyć koszt dojazdu. Zaraz powysyłam zdjęcia do nowych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ---- oczywiście !! Właśnie się zabierałam za pisanie posta do Ciebie :) A na jakiej to jest ulicy ? I podaj mi linka do \"tego miejsca\" jeżli możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×