Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Zbieram sie z tym własnie zamiarem , ale z tego co wiem to na jedną z tych kobiet były pisane już wcześniej skargi ( niejaka Monika Kamińska :( ) i nic ... dalej sobie tam siedzi w najlepsze .... i do tego nazywa się tak samo jak ja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki jeszcze raz prosze o przeslanie fotek a ja sie odwdziecze:) Mam jeszcze jedno pytanko odnosnie sukni slubnej, ile przed slubem idziecie rozgladac sie juz tak powaznie za suknia np. przymiarki czy cos w tym stylu? jesli chodzi o biura podrozy to ja nie mam zielonego pojecia ktore jest lepsze, ktore gorsze. nie kozystalam nigdy z zadnego. a narazie nigdzie sie nie wybieram bo mieszkam na slicznej malej wysepce dunskiej i bardzo mi sie tutaj podoba. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz - ja byłam w Egipcie właśnie z Eximem i byłam bardzo zadowolona, praktycznie żadnych niedociągnięć, a naszym hotelu byli ludzie z Alfa Star - i ich wycieczki (ta sama długość pobytu i all incl.) były droższe od naszych, więc akurat do Eximu nic nie mam :) Za to Neckermann - hmmm... bylam w styczniu na Kanarach... no i powiem jedno... wybiore się z nimi następny raz jak bedę bliżej siedemdziesiatki. Bo to średnia wieku ich wycieczek ;) Oczywiście pod kątem niemieckich turystów (czytaj staruszków) jest organizowany cały pobyt, imprezy wieczorne i cała reszta. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i muszę się pochwalić, że byłam dziś na przymiarkach w Lilea. Hmm... jedna sukienka mi się podoba... ale jeszcze sprawdzę resztę salonów. wkleję Wam link tej \"mojej\": http://www.lilea.com/index.php/galeria_zobacz,1,32 na żywo wygląda znacznie i lepiej i jestem już w 100% przekonana do fasonu - czyli będzie rybka :) W poniedziałek mam przymiarki w LaSposa i chyba Pronoviasie, jest jeszcze kilka sukni, które podobają mi się w Demetriosie i jedna Sincerity (czy jakoś tak), w Cymbeline nie znalazłam niczego (przynajmniej w sieci), a.. bo zapomniałam wspomnieć - suknia musi być jednoczęsciowa :) PS: czy nie obedzie się bez wysyłania zdjęć? Mam takie studyjne i wakacyjne i naprawdę jakoś nie lubie ich pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summertea moje zdjecia tez sa nie za specjalne. ale jesli nie lubisz pokazywac to nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na większości zdjęć wyglądam jakby mnie coś ukąsiło - albo połamało .... Młoda ---- wysłałam do Ciebie rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda ----- noe wiesz .... \"nie są za specjalne ..\" ... jesteś bardzo fotogieniczna ! Te w kole jest super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami naprawde tak sadzisz? to bardzo ci dziekuje:) a z tym kolem to bylo tyle smiechu...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - gdzie do licha jest Twoj adres mailowy, większość już znalazłąm - a twoj gdzieś przepadł... pisz szybko, bo wysyłam zbiorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszły :) a tak w ogóle - to dziękuję Wam bardzo za komentarze sukienki :P :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summertea ---- dzięki za zdjęcia ! nie potrzebnie miałaś jakieś obiekcje ... przecież jesteś zdrową , normalną , atrakcyjną młodą kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O maj got - znowu przerabiacie temat zdjęć ;-) Summertea - jeśli Twoja sukienka to ta na stronie co się otwiera zaraz po prawej stronie, to jest śliczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila --> nie doszły, bo zdjęcia od innych dziewczyn \"zapchały\" mi skrzynkę :p Już ściągnęłam pocztę, więc można do mnie pisać śmiało :) Wyślę Ci pare moich fotek na lila_24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie :) tak, tak 3Kropki - to ta po prawej :) ten temat ze zdjęciami też mi jakoś nie pasuje - ale straszna nagonka sie zribiłą ;) ;) ;) no więc musiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady z tą nagonką, nikt tu nikogo do niczego nie zmusza :) Jeśli ktoś ceni sobie prywatność w sieci to przecież nie przestaniemy rozmawiać z tą osobą z powodu braku zdjęcia :p summertea --> świetna jest ta \"twoja\" rybka. Jeśli można zapytać - ile sobie za nią życzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest rybka ?? Hm...... zawsze myślałam, ze rybka jakoś inaczej wygląda :-) Co do zdjęć, to ja już wysyłałam swoje \"starym\" dziewczynom, i nie mam nic przeciwko wysyłaniu, tyle, ze mi się nie chce, bo to zamiesznie straszne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest promocja w Lilea - na stronie niby do 60% - faktycznie 10% na nowe i ok. 20 - 30% na te które są wystawione w salonie. Sukienki są włoskie, i podobno ręcznie haftowane i niestety ta, która mi się podoba (nowa) kosztuje w promocji ;) 3100. A tak poza tym dziękuję za zdjęcia - fajne jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summertea, a nie massz wrażenia, ze modelka, która ja prezentuje nie ma wcięcia w talii, i akurat ona wygląda źle w tej sukience ? Źle ją dobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Kropki - no właśnie :) to samo podsumowanie wrzuciłyśmy z moją przyjaciółką :) Dziewczyna zupełnie nie nadaje się do tego fasonu - ma bardzo chłopięcą figurę. Ale pochwalę się, że na mnie leży lepiej :) mam zdjęcia - ale robione komórką - więc kiepskiej jakości, ale szczęśliwie wcięcie mam ;) A.. wiesz widziałam gdzieś śliczną krótką sukienkę i wrzucę Ci link, bo sobie zostawiłam dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --> w mojej definicji rybka jest dopasowana w talii i na biodrach, w nogach rozszerzana - ta sukienka spełnia powyższe warunki :) Takie sukienki są wymagające odnośnie figury kobiecej - dlatego modelka z małym wcięciem w talli gorzej w niej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sukienka - to dokładnie ta, która jest podana w linku, i mam taką samą definicję rybki jak Wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet ta moja rybka ma ogon ;-) Summertei sukienka jednak trochę inaczej wyglada, a jeśli masz talię, to musisz bardzo ładnie wyglądać :-) Bo ja to mam taką figurę, jak ta modelka, więc już wiem, bez przymierzania że w tym modelu bym wyglądała głupio. Jak znajdziesz ten link z krótką sukienką, to będę bardzo wdzięczna, jak wkleisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3Kropki - ta Twoja to też rybka (w tej mojej też jest długi tren - czego oczywiście na zdjęciu nie widać i faktycznie dziewczyna ma ją słabo dopasowaną). Z tego linku, który podałam - bierz pod uwagę i sukienki ślubne i te dla bridesmaid, bo normalnie można je zamówić w jasnych kolorach :) a wybór jest spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×