Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

właśnie wróciłam,skrzynke sprawdzę jutro..dziś był dobry dzień,spotakałam sie z przyjaciółką-która wychodzi zamąż 3tyg pomnie...ale miałyśmy temat:Dpozatym bedzie miała wesele tam gdzie ja-okazało sie ze tej \"maxymalnej\"cenie(taką opcje wybraliśmy) są ciepłe posiłki co 1h... w przyszłym tygodniu mija 6lat jak jesteśmy razem z G.-dziś on z tej okzaji kupił mi \'dolce vita\' diora...już wiem że tym bede pachniała w dniu ślubu.. a wy? jaki jest wasz ulubiony zapach perfum?co bedziecie \'nosić\' na sobie w tym ważnym dniu? dobrej nocy kobiety!!!! aaa! ta sukienka spodobała mi sie(dzięki brido:) http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=3&gr=0&poz=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również proszę o zaległe zdjęcia :) A tak wogóle to witam po niewielkiej przerwie ;) U mnie mały rozgardiasz życiowy, mam nieco mniej czasu na forumowanie. Już pare miesięcy siedzę z Wami w tej tematyce ślubnej, pierwsze emocje opadły, teraz faktycznie coraz bardziej zaczynamy liczyć się z każdym groszem. Moja mama co prawda zapowiedziała, że na suknię ślubną mogą się dla mnie wykosztować ok. 2500-3000 zł, bo wiadomo, że każda kobieta chciałaby w tym dniu wyglądać wyjątkowo. Znowu ja doszłam do wniosku, że źle bym się czuła w sukni za średnią krajową, która po tym jednym dniu stanie się pokarmem dla moli w szafie. Nie znam żadnej godnej zaufania krawcowej, wypożyczalnia raczej nie wchodzi w grę (plener), zdecyduję się raczej na kupno sukni w komisie lub na Allegro. Narzeczony pewnie za 1000 zł będzie miał garnitur, w którym pochodzi na różne przjęcia przez najbliższe pare lat. Mam nadzieję, że za sukienkę, którą założę tylko raz w życiu również nie wydam więcej niż 1000 zł (jeszcze bielizna, buty, biżuteria, fryzura... jest na co wydawać). ami --> ja również uwielbiam perfumy Diora: Forever and ever i Chris 1947. Miałam je na sobie gdy poznaliśmy się z narzeczonym, obydwoje uwielbiamy ten zapach, więc na ślubie jest konieczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za sukienką będę rozglądać się dopiero zimową porą, ale już nie mogę się doczekać. Mam zamiar kupić nową, ponieważ nie znam dobrej krawcowej, która uszyłaby mi coś, z czego byłabym zadowolona. Byliśmy wczoraj na drugim spotkaniu (nauki przedmałżeńskie). Było super!! Ksiądz bardzo mądrze mówił. Podejrzewam że miał o niebo lepszą wiedzę niż pani z poradni (ta od niekochanych jajników :) ) Podawał przykłady z życia wzięte, mówił ciekawie i z humorem. Przed nami jeszcze 2 spotkania i koniec. Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie sobie kawke,czekam na was-jestem w domu(zwolnienie do konica m-ca)-ale zaraz G. zabierze mi kompa,więc tylko na chwilkę do was... wiosna-------dobrze że jesteś!mam podobne poglądy co do sukni jak ty...umnie tata i mama tez zapowiedzieli ze dołożą ile mogą(wtym wypadku ok 3000)a kiedy z G. zaprotestowaliśmy(od poczatku trzymalismy sie zdania ze to \"nasza fanaberia\"-musimy sami zanią zapłacić)wtedy obrazili się na amen:O piękne zapachy przedstawiłas wiosno,,,nam nieodmienie kojarzyć sie bedzie z poznaniem \"emporio\"...ale \"dolce vita\' jest takie ,,radosne wg. mnie,dobrze mi się kojarzy \"chance\"ale mwczoraj przesadzili 450zł za 100ml! dziewczyny prośba:jesli któraś miałaby te piosenke...prosze onią bardzo Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt Bo tego nie wiesz nawet sama Ty W tańczących wokół szarych lustrach dni Rozbłyska Twój złoty śmiech Przerwany w pół czuły gest W pamięci składam wciąż Pasjans z samych serc Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój Uniosę go ocalę wszędzie Czy będziesz przy mnie, czy nie będziesz Talizman mój, zamyśleń nagłych Twych i rzęs Obdarowany Tobą miła Gdy powiesz do mnie kiedyś: wybacz Przez życie pójdę oglądając się wstecz Wokaliza Uniosę go ocalę wszędzie.. Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki, Ami ta piosenka to jest --- jej portret --- świewało tą piosenkę wielu artystów, zaraz postaram się ją ściagnąć i wtedy prześlę Ci ją AMI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie :) Ami -- kamerzysta moim zdaniem super ja bym się nie zastanawiała :) a jak zdrowie mam nadzieje że coraz lepiej i lepiej :) Obrączki chyba znalazłam takie jak trzeba proste bez udziwnień niestety nie moge znaleźć nigdzie ich na stroniach www ale jeśli mi się uda to umieszcze link do nich. Króciutki opis plaskie żółte słoto z cienkim paskiem białego delikatne ale za razem bardzo eleganckie :) Zapomniałabym w niedziele mieliśmy zapoznanie rodziców na szczęście mamy jużto za sobą. Odbyło się w miłej atmosferze ale jak zwykle wszystko dzięki mojej mamie która potafi rozluźnić atmosfere i z każdej sytuacji wyjść z uśmiechem. Mój J powiedział że jego mama wyjątkow dobrze się zachowywała i wyjątkow nie stawiała fochów ale jak to określił to chyba za sprawą moich rodziców i cytuje jego słowa \"będę miał cudownych teściów a tobie współczuje teściowej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa59
5 listopada 2006 Targi Ślubne Sala Kongresowa Warszawa (markowe suknie w cenie wypożyczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila-dzieki bardzo!juz oniebo lepiej!kamerzyte zaliczkowliśmy!bardzo się ciesze że spotkanie przebiegło\"bez komplikacji\":D brida-bede ci wdzieczna bardzo!ja sobvie postanowiłam że powoli bede kompletować muzyke jako podkład pod film...zeby potem nie było warjacji..bedzie masa spraw do załatwienia,,,więc sobie skrobie skoro mam czas! u nas targi ślubne 21.01.wiem że warto sie tam wybrać-kolezanka kupiła w tamtym roku piękne zaproszenia po okazyjnej cenie 1,99(bez nadruku) i wogóle warto sie pokręcić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Ami dzięki za fotki, naprawde ten wasz kamerzysta jest super:) A co do sukienki to mamy podobne gusta, bo ta sama mi sie spodobala ale wybralam jak narazie troche inna. Lila ciesze sie ze spotkanie rodziców przebieglo dobrze. A twój przyszly maz bardzo fajnie to podsumowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda-musze zapytać bo nie doczytałam-ile masz lat?bo wg. mnie jeteś bardzo ładną młodziutką kobietą!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kaska ------- ja też poprosze o fotki . Wysłałabym Ci pierwsza ale nie masz w stopce maila. Mój to : monika_artdetable@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami własnie obejzałam pierwszy filmik i powiem ci że ta sukienka bardzo ładna jest, drugi mi sie siąga. Dzieki za pozostale linki:) napewno sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami... piosenka wysłana, dziwacznie jakoś sie wysyłała więc zostaw mi wiadomość czy dotarła :) miłego dnia dziewczynki, zmykam do pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI, cieszę się że mogłam pomóc... wieczorkiem, ponieważ teraz spieszę się do pracy prześlę Ci wg mnie ładny podkład pod fim... sama muzyka... :) sama ocenisz, może przyda Ci się do czegoś, ja wiem że go wykorzystamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, pozostałym dziewczynom wyślę wieczorkiem, teraz naprawdę muszę uciekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Witaj emeena! Widzę, że szybciutko się zdecydowaliście. Napisz coś więcej o tej decyzji:) Kaśka, dzięki za zdjęcia, przesłałam swoje. Brida, chyba przeoczyłam link jak kiedyś wkleiłaś. Suknia świetna! czy ja też mogę prosić ten podkład pod film? Ami super, że masz bratnią duszę w sprawie ślubu, ja z mojego grona jestem samiuśka. Widzę, że oglądałaś dziś na dobre i niedobre skoro wkleiłaś tekst tej piosenki:) Mnie też się podoba i chciałam Cie prosić żebyś mi ja przesłała bo widzę, ze już ją masz. Dzięki za linki, na pewno się przydadzą. Pszczółko nieżle się uśmiała jak kiedyś napisałaś o tych niekochanych jajnikach;) Dobrze, że chociaż ksiądz takich bzdur nie plecie. Lila zdjątka wysłałam. Cieszę się, że spotkanie się udało, na pewno miałaś niezłego stresa, ja się okropnie bałam. Dobrze, że już to za nami. Ja chyba kupię suknię, ale będę szyukać takiej do 1300zł. Więcej nie chcę wydawać, bo nie widzę sensu. A co do perfum to uwielbiam mexxa klasycznego i pume, tzw białą. Spokojnego poniedziałku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×