Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Perełka --> cudowna jest ta suknia, do której link wkleiłaś. Ale pewnie dla bardzo szczupłych kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze tak myslisz, tym bardziej, ze widzialas cos w tym stylu. Ja niestety nie, ale tak sobie pomyslalam, ze wygladaloby oryginalnie i bardzo kontrastowo : ) To znaczy my - tak swiezo wygladajacy i sceneria - ohydnie zerdzewiala, industrialna : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna ----- dziękuję za namiary na szkołę tańca, musi być naprawdę dobra bo już kilka pozytywnych opinii słyszałam. Jak tylko mój narzeczony wróci to zapisujemy się na kurs żeby na weselu zaskoczyć wszystkich pięknym tańcem!!! Ja już uciekam bo jest bardzo późno. Super mi się z Wami rozmawiało!!! Dobranoc Dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.demetriosbride.com/intl/index.php?page=collection_illusions_06 To ja swoja wklejam : ) Co myslicie ?? Perelko - twoja jest bardzo ladna, uwielbiam ten styl : ) Fakt - akryl jest juz troche przestarzaly, tzn. jest starsza metoda niz zel, co nie znaczy, ze jest juz niemodny. Bo wlasciwie paznokcie wygladaja bardzo podobnie, tylko zel mniej niszczy twoje naturalne. A znam dziewczyny, ktore robia akryl, bo sa do tego bardzo przyzwyczajone.( pomimo wynalazku jakim sa zelowe paznokcie). A tipsy raczej bym odradzala : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka --> Z tego co wiem zamykają już listy kursantów, więc decydujcie się szybko!!! (ponoć zostały im już tylko kursy zaczynające się w godzinach 14-16). Dee --> Bardzo ładna suknia, ale pewnie tylko na modelce. Bardzo ciekawa jestem jak w takiej sukni wyglądałaby normalna kobieta na zdjęciu nie obrabianym w programie graficznym. Pewnie przeciętnie. Obiło mi się o uszy, że żelem można wydłużyć sobie tylko końcówki paznokci, ale o co dokładnie chodzi w tej metodzie i czy jest ona bardziej nail-friendly nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.demetriosbride.com/intl/collections/illusions_06/highres/3048.jpg Teraz moze sie uda.... Nie ta mi sie wkleila co chcialam !!! A jeszcze apropos tych paznokci - zelowe czy akrylowe, nie ma zadnej roznicy !!! I jeden i drugi material za pierwszym razem musisz zalozyc na caly paznokiec, a potem przy korektach sie to tylko poprawia. Ale - jak juz wczesniej napisalam - zelowe sa bardziej przyjazne dla paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie. W poprzednim poscie moja suknia marzen. Jestem prawie w 100% na nia zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!robie kawe,kto sie przyłączy??;) produkujecie w zastraszającym tępie:D dzis wyjezdzam do mamy nie wiem czy podołam czytaniu! dee----witaj u nas!suknia piękna,,,tylko ze wg. mnie na wyższą niż ja:(ale tez obstaje przy tych salonach tylko ja z lisy ferrery ,ta sukienka zupełnie inaczej wyglada \"na zywo\" jest prosta na maxa a jej upiększeniami są tylko kamyki błyszcące http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/5?osCsid=97b496b9b6d2e1e0c7a8f89d06310fa0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej tak zdjęcia w studią sa brzydkie... dlatego chcemy miec tylko plener, dogadaliśmy się tak z fotografem, że gdyby nie było pogody w dzień ślubu, zdjecia mozemy przenieść na inny dzień. i to rozwiązanie nam najbardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki 🌼 Ami i Monia --> moje usilne próby wysłania WAM muzyki trwają, coś już powysyłałam, ale nie wiem czy doszło... coś dziwnego dzieje się z wysyłaniem wiadomości z załącznikami :( we wtorek bylismy u kamerzysty i... jestem mile zaskoczona... filmy jakie mątują sa naprawdę takie jakie być powinny.. proste, \"łapiące\" chwilę.. bez kiczowatych udziwnień i animacji... poprostu film, który chce sie ogladać :) w przyszłym tygodniu podpiszemy już chyba umowę .... dziś już czwartek, tydzień mija za tygodniem... zaczyna mi sie podobać to tempo :) miłego dnia dla WSZYSTKICH 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida---ja nic niemam:(ale specjalnie opróżniłam skrzynke do minimum...ale ja mam czas ,poczekam sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka suknia bardzo mi sie podoba, dee- tez mi sie podoba, tylko goresty mi się już trochę znudzily i jakby ta miaała cieniutkie ramiaczka to dla mnie była by super:) ale to prawda dziewczyny, ze na zdjęciach suknie wyglądają całkiem inaczej!!! dlatego poprzymierzajcie różne, nawet te które w katalogu was nie zachwyciły, bo jak je ubierzecie, to morzecie być bardzo zaskoczone efektem. dobrym przykładem sa zdjęcia sukien slubnych na allegro, często dziewczyny wklejają zdjęcie sukni na modelce z internetu, a potem swoje zdjęcie, często te dwie sukienki wyglądają jakby to nie były te same ami- kawy nie piję, ale herbatke sobie zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ale dałyście czadu z tym pisaniem:) Ale to bardzo dobrze. Wieczorem Was poczytam, bo teraz pędzę do pracy, niestety tylko dorywczej. Oczywiście, jeśli net mi na to pozwoli, bo coś zmieniają i raz jest raz go nie ma.. Milego dnia, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie drogie koleżanki!!!!! Ależ mi się spodobały te \"pogaduszki\" z Wami!!! Mam nadzieję, że w weekendy też czasem zaglądacie na forum, bo ja akurat wtedy mam najwięcej czasu, a póki mój D jest tak daleko źle znoszę wszystkie wolne od pracy chwile :-( Kasieńko-----dziękuję bardzo za linka, niedługo będę wybierać kurs tańca!!!!! Pozdrawiam i życzę Wam miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ No uporałam się z przeczytaniem tego ogromu podtów Waszych :) Dee ---------witaj 🌻 . Coś mi świata że już zaglądałaś tu. A jeżeli nie to miło że dołączyłaś . Niby tez wychodziłam z założenia ,ze na modelce suknia wyglada zawsze ładnie , a na NAS dużo gorzej. Zresztą na allegro nieraz aż żal oglądać co poniektóre dziewczyny, bo nie ma się co oszukiwać miały źle dobrane sukienki ... ale wczoraj oglądałam zdjęcia dziewczyn z sąsiedniego topiku , które w tym roku ślubowały i musze powiedzieć że wygladały ślicznie ! Dla mnie niczym nie różniły od modelek. Jedna suknia była bardzo rozłożysta , a druga \"rybka \" tylko rozszerzała się od połowy uda mniej więcej. Dziewczyny naprawdę wygladały świetnie i nie miałabym problemu z rozpoznaniem jaki to model i firma , bo nieraz na allegro dziewczyny podają najpierw zdjęcie modelki a potem swoje ... które nie rzadko w niczym nie przypomina fasonu ogladanego na modelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja na chwilę, bo zaraz wyjeżdżam: Monia - co do tej sali, to nie martw się, koleżanka tam była, no i fakt, jest śliczna ale nie za duża, tzn. też nie maleństwo, ale nie tak przestronna, jak na zdjęciach, jedzenie, które napisałaś, że kotlet, sugeruje, że będzie tradycyjnie, i wcale niekoniecznie dobrze, no i to jest daleko od Wawy, w pobliżu żadnego kościoła, itd. Więc Twoja sala jest dobra, a może lepsza. A link wkleiłam, żeby pokazać, że wśród zalewu kiczowatych wnętrz, można też znaleźć i bardzo ładny \"dom weselny\" - szczerze mówiac mają o wiele ładniejsze wnętrz niż Sobieski ;-) Perełka - sukienka śliczna, i jeśli masz figurę podobną do modelki na zdjęciu, to będziesz bosko wyglądać :-) A co do sukienek, to nie ma co sie nastawiać na jakiś model, tylko mierzyć i dobierać do swojej figury a nie dla modelu. A co do paznokci, to no cóż - mam brzydkie krótkie palce, ii wszelkie długaśne pazury wyglądają głupio, a poza tym nie cierpię długich paznokci - 2 mm to jest max. Więc będę miała bardzo krótkie nie kwadratowe swoje paznokcie, pomalowane na cielisto - różowy. To się u mnie najlepiej sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A mnie coś przeziębienie łapie i wcale mi nie do śmiechu, na uczelnii nie przewidzieli płatnego urlopu zdrowotnego. ami --> świetny link nam wkleiłaś, szczególnie podobają mi się 1, 15, 16 - marzenie. A ja od dzisiaj zaczynam dietę. Zamiast kanapki, sałatka, zamiast słodyczy jogurt. Zobaczymy ile tym razem wytrzymam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.ale dużo czytania dziewczyny:)....jadę zaraz dod domu i tam spróbuję włączyć się do pogaduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiczną muzykę wysłałam poraz kolejny, mam nadzieję, że tym razem dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś poraz pierwszy przy okazji zakupów wybralismy się na mierzenie obrączek, bardziej dla zabawy, niż dla dokonania jakiegoś wyboru. M obstaje przy jenolitych, frezowanych z żółtego złota... http://www.wec.com.pl/product.php/1,29/379/Obraczki-tradycyjne-fazowane-P410-szer.-4-mm.html w ramach kompromisu również te nam sie spodobały: http://sklepjubilerski.com/sklep/d/o4?PHPSESSID=27e5a836f5463b51cb575c4c7d5768ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Chcialam tylko powiedziec czesc, ale patrze, ze jakosc pusto dzisiaj : ( Zadnej kawoszki nie ma ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzis dzień minoł mi pod znakiem lenistwa wstałam o 10 i zanim sie wydramoliłam z łóżka to była 11 ale w końcu jestem chora . Wiecie co nie chodze do pracy i od 2 nocy nie śnie o niej tylko o moim ślubie czyli o sukience i o tej całej imprezie ale chyba trzeba mi było takiej odskoczni!!! Pierwsze co musze zrobic to założyc zeszyt 16 kartkowy w którym bede pisała wszystkie wydatki związane z weselem i z remontem jak mnie czeka czyli malowanie i płot i tynkowanie!!! Stwierdziłąmze bez małego kretytu się nie wyrobie ale to tata weźnie mi jako prezent!!!Tak stwierdził Co do paznokci to znajoma mi zrobi żelowe, a zafarbuje mi właosy pare dni przed weselem 2 znajoma a potem reszta zrobi kosmetyczka bo nie moge sobie pozwolić aby w dzień wesela jeszcze jeździć i do fryziera i do kosmetyczki do 2 różnycj salomów wszystko musi być na miejscu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wybieram się dzisiaj do kosmetyczki. Przy okazji zapytam o makijaż ślubny i paznokcie. Może wstąpię też do fryzjera by wstępnie zarezerwować godzinkę wizyty ślubnej. Dzisiaj zaprosiłam same koleżanki na degustację wina zrobionego w ubiegłym roku przez mojego K. Tzn. ja już je degustowałam przy prasowaniu :) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek 13-go:) Oby ten dzień był dla Was szczęsliwy:) Ja i tak nie wierze w takie rzeczy, raczej to ludzie sami sobie wmawiaja, ze maja pecha i to dziala jak samospelniajaca sie przepowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×