Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Wow !!!! Ale super miejsce ! Pierwszy raz widzę ten lokal. Ciekawe ile chcą za osobę .. Chyba z ciekawość i zadzwonię ... Ale jest super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sala jest sliczna:) Bardzo ale to bardzo mi sie podoba, tylko szkoda ze to nie w moich stronach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam ... Pan na wstepie poinformowł, że dwie soboty w maju i dwie w październiku zostały tylko wolne. Cena - 160 zł za osobę , bez napoi i alkoholu w wersji gdzie na obiad jest devolay , a 200 zł za osobę w wersji ze sznyclem - tez bez alkoholu i napoi. Cenowo tak sobie , ale miejsce jest rewelacyjne jak dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. Sprawy kościoła załatwiona ustalona data i godzina. Narzie nic nie płaciliśmy księdzu, kazał nam chodzić teraz na te spotkania, i potem mamy się z głośić 3 miesiące ptrzed ślubem do niego. FAjna ta sala. u nas jest podobna , okolice krakowa. http://valley.mv.net.pl/imprezy/wesela.php, ceny śa różne zależności od meni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra w drodze do domu ochłonęłam ... Bo już wzięło mi sie na żale dlaczego wczesniej tej sali nie widziałam. Ale kalkulacja wyszła na korzyść mojej Magnolii . Po pierwsze różnica cenie 10.000 ( doliczyłam napoje w \"Królewskiej\" , po drugie jest to daleko, a po trzecie nie wiadomo w jakiej ilości podają jedzenie i czy dokładają jak zabraknie, noi czy jest dobre. A poza tym wolnych miejsc nie ma i nie znaczy że np. w kwietniu były . Poza tym nie wiadomo jak tam jest w realu, moze nie ma wcale dużo miejsca ...w każdym bądź razie nie będe napewno tego szczegółowo badać :) Nie zmienia to faktu że sala jest super i zrobiła na mnie duże wrażenie . Ta w Krakowie też jest fajna. Dziewczyny z Krakowa mają wogóle więcej fajnych miejsc do wyboru ... zwaszcza są piękne zamki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!!! To znowu Ja, tak mnie wciągnęła rozmowa z wami że nie mogłam sobie odmówić wtrącenia na chwilke!!! Widze że oglądałyście sale królewską, otóż to jest w mojej okolicy i braliśmy ten lokal pod uwagę ale jak zaczęli wyliczać ile co u nich kosztuje to stwierdziliśmy ze to lekka przesada.Oni liczą tam za wszystko osobno podczas gdy w naszej sali praktycznie wszystko czego nam potrzeba mamy wliczone w cenę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak sie domyśłałam , że coś więcej niż za alkohol i napoje trzeba będzie dopłacić .... Niby mają stosunkowo drogo , ale na brak klientów nie mogą marzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo!mam pytanie szczególnie do dziewczyn które mierzyły juz sukienki otóż jak to jest z gorsetami ?czy one automatycznie\"wysmuklają\" wyszczuplaja (chodzi mi szcególnie o boki i brzuch..bo ja juz mam \"prorocze sny\" tj. mój mega wzrost 75-c-d, i ładki na boczkach:( a jakos do diety nie moge sie zmobilizowac...ramiona mam oki wąskie zgrabne tylko te piersi:( poracha:O jeszcze do tego na gimbli widziałam zdjecia takich\"wciśnietych\"w suknie nie dla siebie(z reguły nie było przynich nikogo kto by dobrze doradził...a panie w salonie..hmmm czasem szkoda gadać-moją koleżanke przy wzroscie 163 i wadze 71 kg próbowała wbić w rybke!) nie wiem zaczynam mieć pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie chodziło mi o wzrost 157cm:) dziewczyny powiem wam co mój G.: otóż jak wspominalismy bedziemy chcieli dla najblizej rodzinki i kilkorga przyjaciól zrobic taki mini-koncert zyczen..taki zartobliwej formie...więc wymyslił że dla moich 3 najlepszych przyjaciólek prócz dedykacjii puścimy\"simple the best \"tiny -a dla jego kolegów be\"macho\" kasy:)mnie sie ten pomysł podoba,zwłaszcza ze włsnie ci nasi przyjaciele b. aktywnie(juz!!) włączyli sie w przygotowania,wiemy ze mozemy na nich liczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ------ w sprawie gorsetu to nie pomogę ... chyba bedziesz musiała na własnym przykładzie dojść do sensownych wniosków. A z tą \"rybką\" dla Twojej kolezanki to dobre było ... heheh A ten pomysł z dedykacjami dla przyjaciół fajny jest ! Zapożycze sobie go od Ciebie :) Tylko będe musiałą ułożyc listę co dla kogo .. Mamy taką bardzo dobra koleżankę Halinkę , to dla niej \"Love song for Halina\" to napewno. A dla reszty może coś zbiorowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu monia!!!!poto tu jestem,poto wszystkie tu jestesmy...aby sie wspierać pomagać podsuwac rozwiązania,wybierac najbardzie korzystne opcje:D ale zabrzmiało jak bysmy nalezały doAA 😭 w kazdym ja z was czerpie pełnymi garsciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanki moje Drogie---Dziś mam straszne zawirowania w moich ślubnych przygotowaniach. Napiszę Wam o tym, jak się wszystko u mnie ustabilizuje... Za dużo emocji jak na jeden październikowy dzień :( Oby wszystko zakończyło się z pozytywnym skutkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ----- trzymam kciuki zeby było ok!!! A ja już tak tęsknię za moim misiaczkiem i chce żeby już wrócił do mnie!!!! Strasznie samotne są te październikowe wieczory!!! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jestem od dzis na L-4 mam anginę a wczoraj byliśmy u zanjomych co mieli wesele 5.08 i ogrladałam skróty wesela i dostałam od mojej przyjaciółki fpldery i wybrałam juz suknie jaką bede szyła!!!!Mam ja w folderze jak znajdę na stronie to wam wyslę.Zreszta poszukam!!! http://www.sarah.com.pl/kolekcje2.php?lan=p&id=5 Na pierwszej stronie w pierwszym rzędzie pierwsza nr 2405 Podoba mi sie i o tej myślę!!! Co sadzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi--> trzymaj się, oby było dobrze 🌼 U mnie kolejny dzień minął pod znakiem migreny z przepracowania. Na paniach w salonach faktycznie czasem nie ma co polegać. Sama słyszałam podobną historię (co prawda znajoma była w sklepie z bielizną takim z górnej półki, a nie w salonie ślubnym, ale akurat szukała bielizny pod suknię ślubną). Sprzedawczyni próbowała dziewczynie noszącej stanik 70B wcisnąć 70E i twierdziła, że taki namiot idealnie na niej leży i podtrzymuje jej piersi :D Sama jak czasami chodzę sobie po sklepach z ciuchami to widzę sprzedawczynie piejące nad klientkami wyglądającymi w przymierzanych strojach delikatnie mówiąc średnio. Czego się nie zrobi dla pieniędzy ;) Pooglądałam podesłane przez Was linki sal i coraz mniej zaczyna podobać się moja własna :( Teraz żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na mniejsze wesele, ale ciekawszą (droższą) salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a co do kupna sukni teraz w niektórych salonach jest obniżka np o 50 % co sadzicie to chyba za wcześnie na kupno sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ----- sukienka rzeczywiście ładna, moja siostra miała podobną i wygladała zachwycająco!!! Ja myśle o takiej w stylu \"rybka\" bo jestem filigranowa i lepiej mi w bardziej dopasowanych sukienkach. Jak tylko znajde jakiś fajny model prześlę Wam linka, a póki co jeszcze się nie rozglądałam za suknią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Dee
Hej Kobitki, Takie rozgadane jestescie dzisiaj to i ja sie przylaczam : ) Ogladam sukienki i przeraza mnie to troche bo jak kupuje spodnie to normalne mierze z 10 par minimum, a to przeciez suknia slubna !!!!!!!!!! Najbardziej podobaja mi sie z Pronovias albo Demetrios i mysle ze pozostane wierna ktorejs z tych firm, tym bardziej ze zostaly juz sprawdzone przez kolezanki. Poruszalyscie temat paznokci - osobiscie polecam - tym z was ktore jeszcze nie probowaly - akryle albo zelowe. Nie bardzo dlugie, wygladajace klasycznie i bardzo elegancko. Tylko radze wczesniej zrobic wywiad - u kogo warto je zrobic. Z doswiadczenia wiem, ze lepiej nie isc do pierwszego lepszego studio. Wloski tez chce rozpuszczone, delikatnie nakrecone i raczej powinny sie trzymac. Wiecie co ??? Tak sobie pisze i sama sobie nie wierze,ze az tyle przygotowan na jeden dzien !!!!! Przeciez jeszcze tyle czasu, a zobaczcie jak my do tego juz podchodzimy !!! Az boje sie pomyslec co bedzie dzien przed : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mozna iść spokojnie do pracy bo zaraz tyle napiszecie:) troszkę czytania miałąm chociaż rano siedziałam na forum. wszystkie sale sa piekne, nasza nie jest tak bardzo elegancka ale też jest piekna:) agi58- trzymam kciuki zeby wszystko było ok, postaraj się nie martwić, napewno wszystko się ułoży , jak bedziesz miała ochote to napisz co się stało, czasami dobrze jest z siebie wyrzucić złe emocje. ami - suknia z gorsetem , ukrywa brzuszek i fałdki ( przynajmniej te co mierzyłam, i suknia z dobrym gorsetem napewno sprawi że biust będie dobrze wyglaał Kaśka22- ja właśnie dlatego zdecyudowałam się na zakup już teraz, bo są przeceny:) jutro pójde zapłacić drugą część zaliczki ( drugie 400 zł) i pod koniec listopada pójdę na zdjęcie miary, w\\a pod koniec grudnia suknia ma być gotowa:) perełka- tez miałam mieć taka ale rybkę, ale była za obcisła i bałam się że bedzie mi strasznie utrudniać ruchy, Panie w salonie powiedziały mi , że właśnie trzeba umieć w takich sukniach chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Dee
Ja bym sie bala kupic duzo wczesnie, bo co zrobisz jak Ci sie odpodoba ??? A juz niedlugo beda kolekcje na 2007 rok ( niektore firmy juz maja ) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień przed to się obawiam że bedę potrzebowała środków uspokajających, jak miałam iść suknie przymierzać to juz całą noc nie spałam, tylko się nad ta przymiarka zastanawiałam... och ja strasznie wszystko przeżywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już widziałam niektóre na 2007... i wcale mi się nie podobają. ta którą wybrałam jestem zachwycona i dla mnie nie ma znaczenia z któreo jest roku. panie w salonach mówiły, że już wiedzą jaka ma być nowa kolekcja , ze maja być bardzo obszerne, i mocno zdobione suknie. dużo ma być kwiatów... a mnie to nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Dee
Ja tez mysle, ze jakies relanium sie przyda : ) Jak tak was czytam to czuje sie jakas spoznialska - nic jeszcze nie mierzone, nie zalatwione ... Ach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Dee
Obszernym sukniom, kwiatom wszelkim i ozdobom mowie stanowczo nie !! Ma byc skromnie i elegancko : 0 Dla mnie to tez nie robi zadnej roznicy z ktorego jest roku, mialam tylko na mysli, ze mozna cos moze fajniejszego wypatrzec i potem co zrobic ??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×