Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dziewczyny jest was pare z Krakowa, co? Powiedzcie mi jakie tam są ceny sukien i jakie sa salony? Bo chyba sie wybiore i chce wiedziec czy warto, bo u mnie jest cienko:( z góry dziękuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze o to samo prosiłabym dziewczyny z Wrocławia (jak są takie, ale coś mi się kojazy że są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! TRZY KROPKI!!!! Jak miło Cię czytać :D Co u Ciebie - nawet, jeśli chwilowo jesteś \"nieślubna\", mozesz skrobnąć:D!! 👄 🌼 Młoda - ja studiowałam w Krakowie i tam znalazłam suknię:) \"Zagłębie sukien\" jest na ul. Długiej (blisko dworca PKP), jest też salon na Floriańskiej i mała pracownia krawiecka tamże. Może się przydadzą \"namiary\";) hehe - Wiosenko, Cokoloko - między mną a M jestróżnica wzrostu .... 25 cm :D:D:D Ja mam 160, a on 185;) Nie powiem, żeby to przeszkadzało w życiu \"codziennym\", choć niestety nie pomaga w lekcjach tańca, na które chodzimy już trzeci rok (żeby nie było - zaczęliśmy chodzić grubo przed \"Tańcem z gwiazdami\";) ). On z tymi swoimi patykami i ja na tych moich krótkich nóżkach... Brido, miałam się pytać - i co, chodzisz też do Kosubków na tańce?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinko - w tym sęk, że u mnie nihil novi ;-) Praca-dom, praca-dom - normalne, spokojne życie. Wiec skoro życie mam spokojne, do wesela i ślubu nie czynie na razie przygotowań, to cicho sobie siedzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropeczki - ja też, wyobraź sobie, poszłam do etatowej pracy;) Spokoju jednak nie zaznaję, ponieważ jako psycholog codziennie słucham takich historii, że normalnie nóż sie w kieszeni otwiera - jak dorosli mogą zgotować dzieciom takie piekło... Daleko bardziej pozytywnie na moje samopoczucie wpływa jednak fotografia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty to masz normalnie thrillery na co dzień - taka dawka emocji. Ale przykro czytać o tych dzieciakach, co w domu maja nieciekawie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko, jeszcze do Ciebie - też próbowałam namierzyć tą suknię w internecie - i nic z tego. Nie wiem, może ona była jeszcze z 2005? W każdym razie masz dokładnie tyle wzrostu, co ta dziewczyna na zdjęciach. Nie wiem, jeżeli nie znajdziesz innego rozwiązania, zawsze mogę zapytać, czy ona nie zamierza jej sprzedać. Ja swoją także musiałam kupić \"noszoną\", i to po poszukiwaniach zakrojonych na ogromną skalę, bo nigdzie już \"mojego\" upatrzonego wzoru nie było... Autorytarnie stwierdzam, że nie wpływa to na samopoczucie \"noszącej drugi raz\";) To tak tylko, do przemyślenia -bo ja nie wiem, czy ona nie chce jej zachować dla siebie, a Ty - czy nie wolisz \"nówki\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy kropki - wiesz, ja kiedyś myślałam, że to ja miałam w domu nieciekawie. Przyszło mi \"na starość\" zmienić zdanie. Ale już dośc o tym, i tak nie mogę się wyżalić detalicznie ze względu na tajemnicę zawodową, wic nie chcę Ci psuć nastroju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym - można na tą sprawę spojrzeć inaczej. Odwalam z tymi ludźmi kawał dobrej roboty:) Po to w końcu szłam na te a nie inne studia. Muszę kończyć, bo mój kochany Programista potrzebuje czegoś z internetu - Trzy Kropeczki, naprawdę strasznie się cieszę, że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popsujesz - mam umiarowiony nastrój przeważnie :-D Niewiele rzeczy jest mi go w stanie poprawić ale i pogorszyć. Ale tajemnicy zawodowej należy dotrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie obecne przez długi czas!!! Wiecie dzis szukałam na allegro zaproszeń i stwierdziłam ze nie bede wydawała pieniedzy na własnoręcznie robione czy cos taliego bo są drogie 4 zł na sztuke a w sumie ten sam tekst co w takich normalnych znalazłam za to bardzo fajne zaproszenia za 1.30 http://www.allegro.pl/item141836725_zaproszenie_slub_zaproszenia_perlowe_i_20_innych.html http://www.allegro.pl/item142061324_zaproszenie_zaproszenia_slubne_perlowe_hit.html Tu jest za 1.40 i tez ładne http://www.allegro.pl/item141261868_zaproszenia_slubne_perlowe_hit_zz242_.html ja wiem ze trzeba sobie je wypisac samemu ale to przecioez nie problem jak ktos ma ładne pismo a mój M. ma Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bony
Tez bym chciala miec takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam ! 🖐️ Młoda ---- ja słyszalam , że właśnie w Twoich okolicach jest duży wybór sukni ! I do tego są sporo tańsze niż np. w Warszawie. A ja z moim obecnym narzeczonym również się \"mijaliśmy\". Mieszkaliśmy od siebie kilka ulic dalej. Ale poznaliśmy sie na imprezie, na którą przyszłam z jego rodzonym bratem... Niestety serce nie sługa - po prostu obustronna miość od pierwszego wejrzenia ! Od tamtej pory minęło 9 lat ... Wiosno ---- w grudniu sa targi ślubne na Torwarze , więc może oprócz \" nowości\" Lisa Ferrera wystawi też inne suknie - może właśnie Twoją :) A jeżeli nie to chociaz będziesz mogła porozmawiać z przedstawicielem tej firmy osobiście. Kaśka---- ja tam idę na \"łatwiznę\" albo zakupimy gotowe zaproszenia już wypisane, albo może zrobię sama , ale też taśmowo z tekstem wydrukowanym z komputera . Wtedy \"tylko\" będę musiała je posklejać i \"tylko\" poprzycinać \" ... :) Generalnie w ciągu dnia rzadko się udzielam , bo mam teraz tyle pracy że az wczoraj się popłakałam z braku czasu i przepracowania chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja juz nie wiem, tansze sa napewno niz w stolicy i innych wiekszych miastach, ale porozmawialam z moim C. i stwierdzilismy ze pojedziemy jednak do Poznania bo tam najlatwiej dojechac. tylko jestem jeszcze ciekawa czy salony bda otwarte miedzy swietami a sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziweczyny, U mnie na razie nic sie nie dzieje, a poza tym mam straszną depresję, chyba przez ta pogoe, tylko siedzę i objadam się czekoladkami, mam nadzieję ze niedługo mi przejdzie, bo zmaiast zgubić co nieco to nieżle przytyję. Kasia22 co do zaproszen to wyszłam z takiego samego założenia jak Ty i już nawet kupiłam bardzo podobne do tych które Ci się podobają. Przesyłam ci link http://www.allegro.pl/item143441352_zaproszenie_zaproszenia_slubne_perlowe_2_wzory.html Sa naprawdę bardzo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina --> Ale obawiam się, że Twoja znajoma jest ode mnie znacznie szczuplejsza ;) Nie mam żadnych uprzedzeń odnośnie kupowania \"noszonej\" (cały jeden raz) sukni ślubnej. Zdecydowanie ważniejszy jest dla mnie krój sukni, materiał z jakiego została wykonana, jak będzie na mnie leżeć no i cena. Chciałam najpierw pomierzyć w czym jest mi lepiej. Generalnie bardziej podoba mi się góra Cosmobelli i dół La Sposy. Na razie nie wiem, na którą z tych dwóch sukienek wolałabym się zdecydować. Obie są bardzo ładne i w \"moim\" stylu. monia --> Ciąglę słyszę o jakiś targach ślubnych. Te na Torwarze to jakaś większa impreza, czy znów jakieś trzy firmy na krzyż będą się prezentować? Może znasz jakiegoś linka pod którym można będzie poczytać na temat tych targów? Kaśka --> Ja na pewno zaproszeń sama robić nie będę. Ani nie mam na to czasu, ani chęci, ani talentu. Gotowe, ładne zaproszenia można kupić na prawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno----- mam w pracy jakieś info , to jutro Ci podeślę. Ale z tego co wiem targi organizowane sa na Torwarze co roku i są nawet \"wypasione\". Trwają przez 2 dni ( 2-3 grudzień) . Wstęp bodajże 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas są targi 3 grudnia, i wybieramy się, może tam jakieś ładne zaproszenia wybierzemy. miałam robić sama ale obawiam się że nie będzie czasu, jak trafiny na takie co nam się będą bardzo podobać to kupimy a jak nie to będę musiała znaleźć czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko, wczoraj przeglądałam Allegro w poszukiwaniu pewnej sukienki i również natknęłam się na tę aukcję. Niby firmowa suknia, a na niewysokiej i lekko puszystej kobiecie wygląda mocno nijako. Na innej aukcji natknęłam się na suknię ślubną firmy Papilio. Panna młoda nosi rozmiar 44, a mimo to w sukni jak dla mnie wyglądała świetnie. Ta rosyjska firma robi naprawdę niezłe suknie ślubne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny! mnie jakas choroba bierze:( a moze ktoras z Was wie czy w Poznaniu tez beda jakies targi i kiedy? pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tak jak trzy kropki, na razie straciłam zainteresowanie ematem, ale czytam Was na bierząco. Wybieracie naprawdę piękne suknie. Trzymajcie się, do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Wiosno ------ podesłałam Ci na maila info jakie przyszło do nas do firmy o targach na Torwarze. Ja na 100 % idę na te grudniowe. Ponoć ostatnie targi w Pałacu Kultury były totalnym niewypałem , więc pewnie w styczniu mnie tam nie zobaczą. Miłego dnia ! Jeżeli taki może być , ze świadomością tragedii jaka się wydarzyła na Śląsku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Czytam Wszystko na bieżąco :) pisać nie mam za dużo czasu...ale od czasu do czasu mnie zobaczycie :P pozdrawiam wszystkie nowe \"przedślubinki\" które ostatnio dołączyły :D Szczególnie witam zabulinę - powracając ożywiłaś topikową tematykę..strrrasznie fajnie mi się Ciebie czyta. Powodzenia i dużo sił w pracy.. wiem jak wypalające może być tego rodzaju zajęcie. Trzymaj się cieplutko :) do zakochanej w sukience.. ALE GORSECIKI :P wiosenne..czyżby wtedy ślub?? :) co do rodziców...hmm...nie wiem ile masz lat..ale raczej jesteś DOROSŁA.. w końcu to TY czy ONI biorą ślub?? ;) Masz spełniać SWOJE marzenia! o. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zaś do ostatnich niusów tematycznych... Nasze zestawienie wzrostu w parze to różnica 4cm. ;) na szczęście ja jestem ta niższa..ale buty na wysokom obcasie odpadają (i DOBRZE! nie lubię nie lubię nie lubię!!) wczoraj uroczyście poprosiliśmy mojego starego kumpla..(który aktualnie robi kariere w świecie tworzenia filmów)..o zadbanie o fotografie w naszym Dniu :) zgodził się!! JEAH!! :D ale się cieszę! to było moje marzenie jeszcze za czasów ogólniaka ;) Uwaga Warszawskie Przedślubinki!! Nadal poszukuję sensownego mądrego weekendowego kursu przedmałżeńskiego w warszawie. Gdybyście miały doświadczenia i potrafiły coś polecić..byłabym wdzięczna.. o zaproszeniach myślimy..nieśpiesznie. Nadal waham się czy zabierać się za nie samej czy kupować.. Co wyjdzie taniej? temat sukni trochę przycichł..mam jedną upatrzoną w olsztynie (moje rodzinne miasto..tam ślub) ale nawet nie mam jak się z Wami podzielić...bo firma szyjąca ją nie ma strony w necie! o. Zamierzam jeszcze się porozglądać ..może mnie coś olśni? :P mamy już za to (od ostatniego wpisu) wodzirejów, oraz kupioną przez rodziców wódeczkę. Uspokoiłam się jak już to załatwiliśmy...nerwusek był ze mnie na etapie martwienia się o stronę muzyczną wesela :) ech... Czy Wy też czasem nie możecie pojąć dlaczego z takim pięknym śiątecznym dniem musi się dla młodych wiążać tyle stresów i bieganiny przed nim?? Marzy mi się czasem żeby był zwyczaj że za młodych przygotowują wszystko najbliżsi przyjaciele...a oni tylko na gotowe wkraczają ;P po czym stwierdzam ...eee..NIE> Ten dzień ma być taki jak MY zaplanujemy i wymarzymy :) o. w każdej pierdółce. BUZIAKI DLA FORUMOWICZEK!! do następnego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×