Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość Zorba1
zauważyłem że w miare rozwoju dyskusji nasze poglądy w danej kwestii zaczynaja być coraz mniej liberalne mimo iż napewno nie uważamy sie za konserwatystów...Powiem tak: Mozna tworzyc swietny zwiazek z kobieta niedziewicą i byc szczęśliwym...wszystko kwestia podejścia, rozmowy i akceptacji oraz nie powracania do pewnych bolesnych tematów jeżeli oczywiście one takimi sa...ja zajmuje stanowisko że dziewictwo nie jest oczywiscie gwarantem superzwiazku ale napewno jest czymś szczególnym i wyjatkowym czego pragne (pragnąłem) dziewictwo nie zapewnia superzwiazku ale tym bardziej nie zapewnia go niedziewictwo...napewno dla faceta to ważne aby być jedynym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
zorba..tak -i co ci tu mądrego wysnuć-ani jedno ani drugie nie jest gwarantem udanego związku...to co los przyniesie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
jestem szowinistą?? yyyy hiehiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co los przyniesie
powiedzenie nieudaczników. Trzeba z życia brać to co najlepsze i nie czekać na los tylko samemu brać to co się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
nie wiem bo jak juz pisałam nie piłam z tobą brudzia ,że to jest ważne dla ciebie- to juz wiemy...ale dla mnie miłość, bezpieczeństwo , kompromisy-po prostu życie z ukochaną osobą są najważniejsze ...jak tak czujesz to idź w tym kierunku a może i ci się uda z dziewica- kim ja jestem aby pisać ci ,że będzie inaczej...mogę tylko dodać ,że nie porozumienia rodzą się z tego co nas boli-i nie mówię tu tylko o dziewictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nijaki topik i durne odpowiedzi.......... życie mam i będę miał takie jakie chcę mieć i nic innym do tego. Moje poglądy i mój wybór są moje. życie jest na tyle skomplikowane, że nie da się go zaprzęgnąć i przetworzyć w reguły matematyczne i inne receptury........ jest dynamiczne..........Wszystko zalezy od ludzi i ich prób usprawiedliwiania się za swoje czyny i grzechy. Nie ma reguły każdy chciałby by było to proste nie da się....kto myśli inaczej jest naiwny i samo życie prędzej czy później zweryfikuje jego poglądy....Im wiecej z siebie dajesz ryzykujesz, że mniej otrzymasz....... musisz zachowac dla siebie minimum tajemniczości i zagadki........inaczej marny Twój los....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
wypraszam sobie do nieudaczników nie na leżę...a co los da..tak może być różnie- niektóre ,,siły'' są silniejsze od tego co chcemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
ojej jaki twardziel...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
heh zawsze starałem sie byc gentlemanem w kazdym calu...nigdy nie dzieliłem kobiet na takie śmakie czy owakie...z tego powodu z resztą w szkole średniej byłem bardzo lubiany żeby nie powiedzieć rozchwytywany przez koleżanki...i nigdy tego nie wykożystałem choc mogłem wielokrotnie (czasem żałuje hehe) Dziadek nauczył mnie szanować w sposób szczególny kobiety bez wzgledu na wiek, urodę czy cokolwiek...Nie wiem skad to sie bierze ale naprawde chciałbym być szczęśliwy u boku jedynej cudownej kobiety która jest tylko moja...mógłbym wyrzec sie wielu rzeczy aby mieć kobiete czystą (dziewice jakby co) Nie chce nikogo obrazać ani krytykować-daleki jestem od tego poprostu takie jest wyobrażenie dla mnie idealnego związku...wiele kobiet pisze o nieudacznikach życiowych lub facetach z kompleksami itd. Nie uwazam sie za takiego...poprostu tesknie za ideałami których być może nie ma ale ja w to wierze...oczywiscie dziewictwo to nie jest jedyna cecha która zagwarantuje szczęście - jest i ch bardzo wiele...ale to cecha ważna dla mnie...starałem się ująć to najładniej jak umiałem i najłagodniej jak potrafiłem...składam wyrazy szacunku wszystkim kobietom bo one sa naszymi matkami, zonami, mażeniami, miłosciami itd...dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
zakochałam sie w swoim mężu a on we mnie ,co dzień dbamy o to aby było dobrze- jest nie tylko moim kochankiem jest moim największym fanem ,przyjacielem...czego chcieć więcej..rzeczy zawsze można zdobyć ,a to co jest miedzy nami trzeba pielęgnować.. znajdziesz swoją miłość, chodź bolą mnie trochę twoje poglądy to masz do nich prawo-powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba11
czy porozumienie i kompromis w tak pieknej formie nie daje o wiele wiekszej satysfakcji niż przepychanie sie i szukanie zwyciestwa za wszelka cenę?? Zwycięstwa które nie jest mozliwe...Bo wszyscy jestesmy rózni i to jest piekne...a kompromis jest jedyna droga do porozumienia...(to nie znaczy że poszukam żony wśród zatrudnionych w agencjach tow. ale jestem swiadom że kobieta która nie jest dziewicą odrazu musi być yhh.. "szmata" az mnie zabolało gdy musiałem to napisac) ide spac...wstaje o 5 rano yhh...pozdrawiam Cie "kocham sex" bo ze skrajnych wrogów oboje jestesmy blizej srodka jak sądze...i znów ktos mi ukradł nicka:I ale i tak wiadomo ze to ja bo to widac po wypowiedzi hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba11
w tym nawiasie to chcciałem napisać ze nie jest...no żeby ktoś źle nie zrozumiał....jakis taki jestem zakrecony dzis...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
dobranoc i śpij dobrze kimkolwiek jesteś🌻zrozumiałam ten nawias;) ale sie zdziwiłam właśnie ktoś zarezerwował sobie mój nick wiec dodaje kropek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
zarezerwował gdzieś na czarno..chyba wypowiedzi sie spodobały albo nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Nano!gratuluje Ci rzucenia dotychczasowej dziewczyny i znalezienia sobie 17 letniej dziewicy w ciągu 2 dni od rzucenia poprzedniej! wiedziałam, że jesteś albo dzieckiem jeszcze, albo pedofilem :) tacy są ci supermacho od dziewic, ich zachowania nie mają nic wspólnego z uczuciami. Nano znalaZł nową zabakwę - jak się wyraził - na gwarancji. jeszcze 2 słowa do tej idiotki, która zarzucała mi obelgi niby wobec dziewic - przeczytaj moje posty raz jeszcze, a jesli nadal nie rozumiesz, poproś mamę, żeby Ci je wytłumaczyła. ja atakuję facetów - wielbicieli dziewic, bo dla mnie to psychole, pedofile, zdrajcy, tchórze, WŁADCY PRZEDMIOTU O NAZWIE KOBIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niewiem dlaczego uważana jestem za osobe, która wystepuje przeciwko dziewicom. może nie piszę tak, jabky tego chciały te, któytch boli prawda, ale jeśli coś mnie brzydzi, to jedynie wielbiciele dziewic, ze swym przedmiotowym i wulgarnym stosunkiem wobec kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu trzeba szukać w odpowiedniej gruopie wiekowej, znaalezienie dziewczyny to nie jest żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
nie ma się co denerwować poglądów i tak nie zmienia dopiero życie może im dać w dupę ..jeszcze sie nauczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
nano ty przestań rozprawiczać dziewczyny a potem wypisywać swoje górnolotne poglądy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku jestem za stary żeby marnować czas. Za 3 lata będe miał 30 na karku. a 17 latnie dziewczyna to nie żadna pedofilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
troszkę to sie nie zgadza z tym co tu wypisujesz...i co rozdziewiczasz- a potem ducha winna i naiwną dziewczynę nazywasz szmata...a może chcesz sie chajtnąć z 17buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
że mama ją nie ostrzegła przed takimi jak ty...szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Nano, najłatwiej znaleźć dziewicą wśród 11 latek, bo wśród 17 latek trafiają się już niedziewice, tak, jak już się to tobie raz trafiło. którą nie wybierzesz spośród 11 latek to 100% dziewica, o ile nie była molestowana przez ojca albo wujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyziolek
Co ma piernik do wiatraka?Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
nie koszmar przestańcie...a ty facet poszukaj sobie kobiety w swoim wieku a nie ogłupiasz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty mi tu o dzieciach gadasz, póżniej napiszesz że lubie 11 i że jestem pedofilem, twoje metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę
Ta dziewczyna ma rację. Każdy niech szuka swojego szczęścia. Ze szmatami osobiście już się wykurwiłem. Teraz znalazłem sobie 17 latke oczywiście na gwarancji i jestem zadowolony przecież to twoja wypowiedz to w końcu 17 czy 21..bo 17 to jeszcze dzieciak nie znający życia-w takich gustujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×