Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość kocham sex..
i co każdą następna kandydatkę będziesz mierzył długością penisa?chyba trzeba sie dobierać pod każdym względem...a za 2miesiące napiszesz,że owszem twoja żona to dziewica ale wydaje za dużo kasy i też jest szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain
zresztą jak kobieta mówi jak lubi się grzmocić to facet szybko wysnuje wniosek że ma "przebieg", czyli doświadczenie. jest OK, zna obsługę kutasa, poradzi sobie. SPOKO. I jesteśmy zadowoleni, bo nie tracimy czasu na wykłady i nauki. mamy doczynienia z prawdziwą suką. SPOKO. Ale jak kobieta, która ma być żoną mówi że nie lubi do środeczka to mi kutas więdnie jak pomyślę że ktoś ją wcześniej dymał... to takie nieładne... takie nieestetyczne... w końcu przyznacie rację że CIPA w dziśiejszych czasach jest traktowana jak relikwia, nawet w przychodniach jest lekarz od tego zerżniętego narządu, stworzono dla CIPY całą gałąź medycyny zwaną ginekologią. A wielkie koncerny farmaceutyczne produkują tabletki ANTY-DZIECIOWE, aby CIPA była spokojnie dymana (bez konsekwencji). SPOKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
zabobon i ciemnota, mili państwo... tylko raz czy dwa na tym forum wypowiedziała sie osoba ktora dziewictwo zachowuje na noc poślubną bo takie ma zasady moralne etcetera etcetera, a panowie Wikingowie chcą miec pierwszeństwo dla samego pierwszeństwa i jakby im zacząc mowic o miłości to tylko patrzeć, jak szczęki ku ziemi lecą... zresztą pierwszeństwo w tej kwestii można mieć tylko raz, więc chyba szkoda zachodu na te parę minut ruszania tyłkiem w te i nazad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain
w każdym razie czy jest to sytuacja życiowa, czy też nieudany związek to niezmienia faktu że się po kimś poprawia, a to niefajne uczucie... jak się myśli poważnie o tym to musi być dziewica i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
zdenerwowałam cie co:D jeżeli chcesz dziewicę na żonę to sobie taka znajdź a nie robisz afery kobietą z którymi sie wiążesz i ..oświadczyłeś sie w końcu nie dziewicy i po co aby się wkurwiać ja uważam ,że jeżeli kobieta żyje w jakimś stałym związku i coś się wali to trudno...nie musi załamywać rak i zaszywać się od nowa -i nikt nie ma prawa nazwać ją kurwa bo z pierwszym jej nie wyszło ..łącz zasady z rozumem+penisem=nie musisz myśleć jak ja ,dobierz sie tak aby tobie i jej było dobrze..przecież nie każe ci zmienić zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie
"jak się lubi grzmocić" to ciekawe, czemu biedactwa, tak narzekacie na brak seksu po kilku latach małżeńctwa? skoro to takie beeeeee? a wy chyba wyznajcie zasadę, żona do garów- na "grzmocenie" do burdelu! gratulacje- świetny materiał na męża z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aździor_rex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
reasumując nie zawracaj dupy nie dziewica jak chcesz dziewicę..i ani ona ani ty nie będzie chodzić wkurwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
sorry-wkurwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrada z ciekawości jest
do wybaczenia. Sądze że fakt iż żona miała pierwszy raz z kimś innym boli znacznie bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
nie rozumiem po co w ogóle to zamieszanie dobierajcie sie tak jak wam pasuje -ani jedna strona uprawiająca sex, ani ta co tego nie robi-nie będzie wchodzić sobie w paradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
to dopiero jak kobietę musi bolec jak wy swoich panien do wyra nawet nie możecie zliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta dziewczyna ma rację. Każdy niech szuka swojego szczęścia. Ze szmatami osobiście już się wykurwiłem. Teraz znalazłem sobie 17 latke oczywiście na gwarancji i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain
to nie tak, ja ją kochałem tak mocno że nie mogłem tego zcierpieć:( kocha się za charakter i ciepło, ale dupa to dupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
taki egoizm przez was przemawia ,że aż szkoda gadać..tak trudno zaakceptować to ze kobieta przed wami królewicze miała jakieś życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
szkoda mi tej babki bo błona padła ci na mozg..skoro ja kochałeś bo odnalazłeś ciepło i miłość..to po kija ta afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain
to jakby jest bardzo istotne skoro poprzednicy tak ją przetarli że dla mnie niewiele starczało i miała ból głowy... wtedy pomyślałem o dziewicy po raz pierwszy. One mają taki apetyt na sex że nie ma mowy o bólu głowy. A niby dlaczego ja mam cierpieć przez to że żona była już dymana w takich konfiguracjach że niewiele ją zaskakuje i po prostu nie ma ochoty na sex... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
nano ciekawe ile będzie trwała ta gwarancja przy twoim boku...mogę sobie dać rękę uciąć ,że zbajerujesz tą dziewczynę mimo swoich zasad i kopniesz w zad...i co wtedy jak ta niewinna dziewczyna się pozbiera jak spodka na swojej drodze takiego łosia jak ty z tymi zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
ty chcesz być nauczycielem czy mężem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
rain...popieram, rozumiem współczuje...tylko dziewice można naprawde kochać i wpełni szanować...dziewictwo przywiązuje i jest doceniane przez faceta...a kobitki typu "kocham sex" to tzw. materiał szkoleniowy który też jest potrzebny i należy oddać mu że jest ważny w pewnym etapie życia faceta ale wiązać się z taką...hmmm ja bym się raczej nie pisał na taką siostrę niejednokrotnie przełożoną...pozdrawiam wszystkie panie którym watroba wypada przy wchodzeniu po schodach...Vivat windy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
zorba a my jesteśmy po brudziu ,że wyrobiłaś sobie tak szybko zdanie na mój temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYLUZUJCIE SIE
..nano ma racje szmaty są dobre do zabawy a jak człowiek chce założyć rodzinę to znależć jakąś małolatkę z 10 lat młodszą. Później w wieku 40 lat przychodzi pierwszy kryzys ale patrzysz się na swoją śliczną żonę i wracasz do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
samotność mi nie grozi bo mam kochanego męża i syna..a apetyt mi ciągle rośnie, jeszcze nie zdażyło mi sie aby bolała mnie ,,głowa''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
Hmmm...Twoje nizbyt lotne wypowiedzi przesiakniete wulgaryzmami raczej stawiaja Cię na półce tych mniej poszukiwanych...poza tym ja Cie nie oceniam...zniżyłem swoje loty do Twojego poziomu za co przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
:D dobre patrząc na twoje wcześniejsze wypowiedzi to daleko ci do jakiejś klasy...jesteś po prostu obrażona dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex..
dziecino znajdź sobie męża potem pogadamy bo na radzie nie ma o czym....twoje oburzenie mnie śmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorba1
hę?? Jestem facetem dziecino a Zorba to taki Grek...ale w sumie to sie nie dziwie ze nie wiedziałaś...heh blondynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×