Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość HeLp mE*
HejKa:* Mam do was pytanko.. Ja mam już kupiony kolczyk do pępka.. i jak bedechciała iść do kosmetyczki... to ile zapłace za samo przekucie??? BuZiaKi:** Odpowiedzcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No wiesz,to że kupiłaś jakiś kolczyk do pępka nie znaczy że on się nadaje do przekłucia,jak jest z tytanu to się nadaje,ale kosmetyczki to zakładają jakie popadnie,nie patrzą czy można od nich dostać uczulenia albo czy się będzie dobrze goiło...a cena zależy od kosmetyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mojej mamie też nic do tego jakie mam kolczyki :) niby nic do tego ale jak była ze mną w sklepie to mowiła \"o zobacz ten jaki ładny, weź sobie ten\" :) ale tylko proponuje całe szczeście, że nie narzuca :) ja się z nią i tak ciągle kłócę :P A tate to tam nie obchodzi jakie mam kolczyki nawet się tym nie interesuje :D A mojemu chłopakowi to się podoba każdy który mam (przynajmniej tak mowi) i powiedział, że jak ładny zgrabny brzuszek to i kolczyk ładnie wygląda :) bo to w sumie prawda. Ostatnio na basenie widziałam taką dziewczynę młoda ale ważyła no... ze 100kg to napewno brzuch miała jak ponton i.. kolczyk w pępku..boże ale to wyglądało...eh. No nie gustownie. W sumie jej sprawa ale ja jakbym taka była to napewno bym sobie nie zrobiła w brzuchu kolczyka. Isska widzę, że mama się zabardzo zaangażowala w kupowanie kolczyka :P A ja mam prawie 2 miesiące kolczyk i sobie już go wymieniam. Nie mogłam się powstrzymać :P nic nie boli mnie przy wkladnia u wyjmowaniu tylko z 2 razy ropka mi pociekla ale to chyba normalne a tak jest wszytsko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help me* tak przy okazji to idź do salonu a nie do kosmetyczki. Uszy sobie rob u kosmetyczki jedynie. :] Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
ej bo dzis mi mija miesiac od kiedy mam kolczyka i niewiem kiedy bende mogla wymieniac;p troszke sie boje ze jak wyujme to nie wloze i mam pytanko bo jest troszke zaczerwienione i niewiem kiedy moghe jush wymieniac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Nie powinno się ruszać kolca w pępku dopóki się nie zagoi czyli kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnica
Ja mam pytanie nie wiem czy ktos mi pomoze ale warto sprobowac! Dzisiaj przebilam sobie pępek, juz minely ze 3h i teraz spojzalam i w pepku pod dolna kulka mam taka czerwona kropke, cos jak naczynko. Czy mam sie tym martwic, czy to moze jest uklucie od igly ktorego nie poczulam!?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Wątpię czy to jest cokolwiek czym powinnaś się martwić,wiadomo że przekłucie to niezła ingerencja w ciało i musi się zagoić,dbaj o higienę przekłucia a powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja odwazylam sie dopiero zmienic po 4 miechach, bo chcialam w 100% byc pewna, ze sie zagoiło, no i było idealnie :D A na basenie z kolczykiem byłam 2 razy ;) Co do rodziców, to im w sumie wisi jaki kolczyk , bo tata i tak sie ze mnie nabija ;) a z mamą po kolczyki jezdze czasem, bo ma identyko gust :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StokrotQowoP
ja mam kolczyka w pępku od 5 czerwca ;) a wydaje mi sie jakbym go miałajuz kilka lat ;) tak sie do niego przyzwyczaiłam,ze szok;P kolczyk wyciągnęłam po 2ch tygodniach żeby sobie porzadnie wyczyszcic dziurke;)ale zbyt częste czyszczenie to nie jest zbyt dobre rozwiązanie na poczatku czysciłam miejsc e przekucia 4 razy dziennie a teraz czyszcze raz na 2 dni;)i mysle ze to wystarczy ;0 pozdro ;);******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaaaaa91
hm.. sama mam:))) sama robilam:))) i podoba mi sie jak to wyglada.. poprostu sweet:))) slicznie i uroczo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySzCiA
jeśli moge spytac..... w jakim wieku przekłówałyscie sobie pepki ?!?!?!?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ja miałam 16,już język wcześniej przekłułam w wieku 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam jakieś 15 lat, a wszystkie kolejne kolczyki (twarz,nadgarstki,kark) to kwestia ostatnich 4 lat, czyli jak miałam jakieś 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia tata się nabija? z czego? Mój to mówi, że to głupota, ale jak chce to mam to moja sprawa i ja na to kase dałam :) Ci ojcowie to są jacyś zacofani :P pewnie nam zazdrąszczą, że możeny sobie kolczyki robić a oni nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti tez tak mysle :D:D A co do czasu, ja zrobiłam jak miałam 14, ale miesiąc później juz mi 15-stka wybiła ;] Pozdro dla Was :* (oczywiscie dla tych normalnych :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
ja mam 13 i mam jush przebity chce sobie jeshcze nos przebic...ale to pozniej i to tyle by bylo bo nie chce miec za duzo kolczykow ...tyle mi starczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nigdzie indziej oprócz w pępku i może brwi to nie podoba :) myślałam nad brwią ale...jeszcze nie wiem. MOjego chłopakowi to się strasznie nie podoba i mojej mamie zresztą też :P chociaż jakbym sobie zrobiła to nie mieli by nic do gadania ale...widocznie jak są przeciw to coś w tym jest ;) A ja w pępku sobie zrobiłam jak miałam 18 czyli teraz :P chciałam już wcześniej ale zqwsze coś wypadło, a to kasę rozwaliłam na ciuchy lub na kosmetyki, a to znowu na coś, a to była zima to nie chciałam i jakoś tak :) hehe Mi to ciężko kasę długo mieć :D zaraz muszę ją wydać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamulinka13
Hejka:) Ja przekłułam pępek 23 czerwca w 13 urodzinki :) Jest już wprawdzie zagojony, tylko jest nieco brązowy... Ale już znikają blizny I INNE BRĄZOWE ŚLADY. gdy pierwszy raz przekłuwałam pępek (1,5 roku temu) nie dałam rady włożyć kolczyka, bo nie wiedziałam, jak to się robi i przez ponad pół roku mialam wyczuwalną jakby bliiznę czy coś pod skórą. Wstyd mi, że byłam taka głupia. Teraz przekłuwam pępki i nosy. Okolice ust też przekłuwam z powodzeniem. Nie przekłuję napewno języka, bo Boję się że coś sknocę. Brwi jeszce nie przekłuwałam. JEŚLI CHODZI O PAPRANIE SIĘ PĘPKA, TO POLECAM SÓL FIZJOLOGICZNA (10 AMPUŁEK PO 12 ml KOSZTUJE W APTECE OKOLO 12 zl JEDNA AMPULKA STARCZY NA DWA PRZEMYCIA) DO TEGO MASC TRIBIOTYK (SASZETKA KOSZTUJE MNIEJ NIZ 2 zl) NALEŻY PAMIĘTRAĆ ŻEBY NIE UŻYWAĆ MAŚCI DŁUŻEJ NIŻ TYDZIEŃ, BO JEST Z ANTYBIOITYKIEM. PO TYGODNIU UŻYWANIA MASCI ZROBIC TYDZIEN PRZERWY I ZNÓW SMAROWAC TYDZIEN. I TK AZ DO CALKOWITEGO ZAGOJENIA. NAJLEPSZE KOLCZYKI SĄ Z TYTANU, BIOPLASTU LUB PTFE. STAL CHIRURGICZNA POWINNA BYC TYLKO I WYŁĄCZNIE ZAKLADANA NA WYGOJONE MIEJSCA. CO PRAWDA JA MAM OD PRZEKLUCIA KOLCZYK ZE STALI CHIRURGICZNEJ I NA MNIE DZIALA BARDZO DOBRZE, BO WYPRÓBOWAŁAM STAL NA USZACH I ILEKROC MI SIE PAPRALY USZY WKLADALAM KOLCZYKI ZE STALI I PO DWÓCH DNIACH ZNÓW WSZYSTKO WRACALO DO NORMY. POLECAM STRONE WILDCAT.PL TAM JEST WSZYSTKO O KAZDYM PRZEKLUCIU. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmka
ja mam koczyk od 4 godzin przekłucie wcale nie bolało a teraz nawt schylac sie moge bo nie boli:) jeśli ktos chce wiecej wiedziec piszcie (wcześniej mialam kolczyk 3,5 roku ale wyciąglam poniewarzmiałam peracje i dziurka mi zarosła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssiaa
Tak sobie czytam niektóre wypowiedzi i powiem jedno. Żal mi dwóch osób, a dokładnie tych kosmetyczek, o których jest mowa w każdym poście prawie i tych panienek, którym kolczyk robi koleżanka... Żenada.... Do kosmetyczek nie mam nic, no chyba, że przekłówa pępek bez żadnego doświadczenia i szkolenia. Sama chyba pójdę do kosmetyczki zrobić kolczyk w pępku, ale do takiej z certyfikatem. Mam tylko jedno pytanko: Czym najlepiej przemywać pępek?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus93
ja chcialabym miec kolczyk w pepku ale strasznie sie boje prosze doradzcie mi czy to baaardzo boli,mozna po takim zabiegu kapac sie i normalnie spac?chcilalbym miec to juz za soba ale strasznie sie boje nie jak tego przeklowania ale tego bolu po czasie przeklocia.Gdy patrze na brzuch ,na pepek w ktorym miesci sie kolczyk odrazu mnie chec nalatuje ale gdy juz mam to na mysli dopadaja mnie dziwne drgawki az boje sie pomyslec o przeklowaniu.........ale ja tak baaaaardzo chcialabym miec to cudo w pepku.pomozcie!!!caluski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa ostatnie posty : macie ponad 2000 postówna temat pielegnacji i bólu więc po kiego chuja za przeproszeniem sie pytacie ? Ogólnie rzecz biorąc NIGDY W ŻYCIU NIE POZWOLIŁABYM DZIEWCZYNCE PRZEBIC COKOLWIEK W MOIM CIELE i dziwie się, ze znajdują sie osoby,które tak własnie robią zastanówcie sie!! Lepiej wydac 100 zł z hakiem u profesjonalisty za przekłucie , niz tylko tyle co na kolczyk , z możliwością posiadania oszpecającej blizny ? .. PADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Kamcia zgadzam się z tobą,wezmą byle jaki wenflon jakiegokolwiek kolca i myślą że sobie moga ludzi przekłuwać,kto im dał takie uprawnienia żeby robić piercing...przekłuwanie się na własną rękę to kretynizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, cos mnie trafiło jak przeczytałam post Pamulinki13 , miała chyba 12 lat sama sobie przekuła i kolczyka nie mogła włożyć ( co, chciało sie przekłuwac ?To teraz blizna jest w nagrode) a teraz sama przekuwa pępki i nosy ( dobrze, zedo języka sie nie dotyka , bo sie boi) No jak dlamnie to po prostu ZENADA! Wrrr,ale sie wzburzyłam :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssiaa
xxKAMCIAxx, spytałam, bo nie mam zamiaru przeglądać wszystkich postów i szukać odpowiedzi na moje jedno pytanie, dlatego spytałam. No, ale ok. Pełna kultura... nie ma co... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssiaa
Martuś93, jak zauważyłaś jedni piszą, że to strasznie boli, a inni, że prawie nic nie czuli. Każdy odczówa ból inaczej, w zależności od skóry. Ciebie może to bardzo boleć, a możesz nawet tego nie poczuć. A co do kąpania, to zaraz po przebiciu radzę unikać jezior, mórz, basenów, itp. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak nie masz zamiaru przęglądac postów,to równie dobrze mozesz tu nie pisac, bo kompletnie nie ma sensu sie powtarzac, nikt tu Cię na siłe nie trzyma .Gdyby kazdy podhcodził do tego z podejsciem ze SWOJE JEDNO PYTANIE moze zadac , to całe forum byłoby tym zaśmiecone ( dobra rada: masz zamiar isc na łatwizne przeczytaj sobie forum,które ma jedną strone, moze na to BĘDZIE CI SIĘ CHCIAŁO rzucic okiem) Co do mojej kultury- nie znasz mnie to nie oceniaj (szczerze mówiąc, to gówno Ci do tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySzCiA
no dziewczyny sory ze sie wpierniczam i mnie tez gowno do tego ale kłócicie sie niewiadomo o co (wiem nie pisze nic na temat :P) kamcia a ty co taka nerwowa ?? dziewczyny chca sie dowiedziec no wiadomo nie chca zrobic czegos glupiego !! a mnie by sie tez nie chcialo czytac tego wszystkiego ;)) a co robią ze swoim cialem (np. przeklowanie samemu lub przez kolezanke pepka czy czegos innego) to tylko i wyłacznie ich sprawa (i glupota) i nie denerwuj sie złość pieknosci szkodzi !! hehe pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssiaa
Wiesz, co Kamcia.... Napisałabym Ci coś, ale się powstrzymam. :) A jeżeli wiesz, to forum jest do zadawania pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×