Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Olusssska
Smieszne troche ale ja za kolczyk i przeklucie zaplacilam 12,5 zl :D czyli kolczyk 10zl a wenfron 2,5 i po sprawie :)) ale za taka cene musialam pocierpiec bo bez zadnego znieczulenia.... kolezanka mi go zrobila bo ktos tam ja nauczyl (robila to juz z 8 razy:P) do tego mam calkiem umiesniony brzuch i nie bylo mnie "za co zlapac" ale juz wycierpialam swoje i kolczyk wyglada niezle Mam go od tygodnia i poki co nie nazekam, smaruje go trybiotykiem (z apteki za 2,5 zl:)) jest tylko mala ranka, ropa troszke leciala jak sie czyms zawadzilam ale to standard ;p dziewczyny nie bojcie sie :)) ! busska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusssska
Smieszne troche ale ja za kolczyk i przeklucie zaplacilam 12,5 zl :D czyli kolczyk 10zl a wenfron 2,5 i po sprawie :)) ale za taka cene musialam pocierpiec bo bez zadnego znieczulenia.... kolezanka mi go zrobila bo ktos tam ja nauczyl (robila to juz z 8 razy:P) do tego mam calkiem umiesniony brzuch i nie bylo mnie "za co zlapac" ale juz wycierpialam swoje i kolczyk wyglada niezle Mam go od tygodnia i poki co nie nazekam, smaruje go trybiotykiem (z apteki za 2,5 zl:)) jest tylko mala ranka, ropa troszke leciala jak sie czyms zawadzilam ale to standard ;p dziewczyny nie bojcie sie :)) ! busska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olussska...chwalisz się czy żalisz? ;) mega głupota :P Marylin...matko jak ja Ci współczuję...chyba bym nie przeżyła tak żyć 2 dni. Jeść zupki z torebek, kiśle...i to przez 2 tygodnie...ble. Odechciało by mi się zaraz tego kolczyka :P a co rodzice na to? Moi by powiedzieli, że zgłupiałam i jak chcialam to teraz mam problemy. A wiesz ja slyszałam, ze w języku to boli, i słyszalam to od znajomych którzy mają kolczyki w językach. A.. nie ladnie kłamać to to, że ma się 17 lat :P POZDRÓWKA:) Soffija nie zgodzę się z Tobą, że 3 miesiące nie można się kąpać... Napewno z miesiąc ale 3...ja już po miesiącu się kąpałam i nic mi sie nie stało, tylko przed wejściem do basenu i po musiałam pępek posmarować TRIBIOTIKIEM tak moj pricer powiedział :) Kamcia już pojechała ;( chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
Oo...Wypowiedź Sofffiji była zadowalająca:) Kurcze,ja to czytam i czytam o tym piercingu od kilku lat,a mam wrażenie ,że i tak za mało wiem:P wiem,że nic niewiem:P Jak miałam 12 lat,spodobał mi się kolczyk w pępku i tak się zaczęło"pępko-mania" Teraz mam 15 lat-a na 16 urodziny idę do salonu. Olusssska-Łahahaha:P Kolejna głupota głupiej nastolatki.Oh boshe ,czemu ludzie są tak pojebani?Co to znaczy,że przebijała 8 razy? To jest kropla w morzu ;/ taki piercer przebija 800 razy rocznie.Może mniej,może więcej. Kurwa! Jak przeczytałam post "PrzerysoOwanej_" To mnie szlak Trafił! Dziewczyno,my się blizny nie boimy,bo mamy profesjonalnie przebite! w salonie.A ty mówisz o bliznach.Masz blizne,bo Ci źle Twoja mądra koleżanka przebiła,i bardzo Ci tak dobrze:P Łahaha:P Niech Ci jeszcze wargi sromowe przebije,i weźmie za mało skóry:P będziesz się wygłupiać z kolegą,i cio dalej*****? Marlin 666:P Ztymi tipsami dobrze powiedziane:P Jak ja kiedyś u kosmetyczki byłam i regulowała mi brwi,bo ja sobie raz krzywo zrobiłam,to jak ja zobaczyłam jej pazury,które równały się z długością pensety,to...Ale cudem mi nic nie zrobiła:P Do xxKAMCIAxx Szkoda,że wyjeżdzasz,nie będzie miał kto besztać na tym forum! :P Ale przecież urlop nie trwa wiecznie;) wszystko cio dobre-szybko się kończy! Naszczęście jest Marlin 666 i Fruti ;) Więc nie będziemy same:D papa:* Pozdrowionka-wiadomo dla kogo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Klaudula_16,bardzo dobrze że poszłaś do studia,wiesz co robisz!Wreszcie jakaś mądra.A Olussska nawet się nie chwal że ci koleżanka robiła kolca jak gówno umie!Nie ma co się chwalić własną głupotą!No i z tym wyrwaniem kolca domowej roboty przez przerysówaną to już kompletna katastrofa i brak wyobrazni,kolców nie robi się na odwal się przez byle kogo!No już mnie nie boli język ale jak spuchł to bolał jak cholera,pozdrawiam was dziewczynki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No ekstaza też mądra kobitka^^A myślisz Fruti że rodzice wiedzą o moim kolcu w języku?A skąd;-)Wie tylko siostra,przypadkiem się dowiedziała,to moja tajemnica;-)No ciężko było wytrzymac te 2 tygodnie ale dałam radę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love Priecing, ja to u kosmetyczki byłam raz w życiu żeby mi jakieś maseczki położyła itd żeby skórę oczyścić z tego całego kurzu :) ale przyjemnie było...mogłam tak leżeć i leżeć :D ale naszczęście pazurów nie miała. Kurczę rozumiem fajne są pazury ale nie szpony! A jeszcze jak niektóre mają takie przezroczyste z jakimiś Bóg jeden wie jakimi wzorkami to...:| Mi się podobają tips ale taki delikatne, króciutkie z francuskim manicurem:) A brwi to sama sobie reguluję, kiedyś tak krzywo zrobiłam, że hej, ale traz doszłam do wprawy. Mi się nie podobają jak niektóre a zwłaszcza te bby po 50 robią sobie taki cieniutki pasek z brwi i jeszcze kredką po tym przejeżdżają FUUUUU!! Love i pewnie, że damy sobie radę z jakimiś...:P ale teraz coś mało ich wchodzi nawet szkoda nie ma się z kogo pośmiać :D Marylin nie wiedzą :o ale przecież jak się rozmawia to widać, że tam coś się świeci w buzi :> no chyba, że z nimi nie rozmawiasz;) A co jakby się dowiedzieli o kolczyku to...lipa by była?;) Olussskaaa zrób sobie kolca na cipe tak jak Love Piercing powiedziała i szalej z kolegami tak zeby kolczyk razem z pizda ci odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
Fruti: O! na maseczkę muszę się wybrać,albo jakieś oczyszczenie:P bo mam twarz nie aż taką złą,ale jak się dotykam po niej,to czuję...takie..takie szorstkie..No poprostu mam nie miłą w dotyku twarz.Pomimo,że używam 3 kremów,i jednego oczyszczacza i piling:/ Co do brwi,to ja też sama regulowałam,ale zawsze przy świetle dziennym i mi świetnie szło:D ale raz mi tak zarosły,miałam impreze,a był wieczór i przy świetle lampowym wzięłam i sobie wyrywałam.Na drugi dzień patrze- jedna brew jest cała,a druga...Końcówka drugiej brwi była tak cienka...I poszłam do kosmetyczki.Zapłaciłam 10 zł i zrobiła mi to w miare dobrze:) Mi się też podoba styl francuski tipsów,czy paznokci.Jednak moje paznokcie są słabe.Od tygodnia używam odżywki i łagodnego lakieru...Niewiem czy to coś da:/ O...masz racje! te babska wstrętne jak sobie robią te brwi:/ albo ich wcale nie mają ..tylko je malują:/ przecież to widać:/ Damy radę?Tak damy radę:P A zauważyłam,że te idiotki,które besztamy na tym forum,to podkulają ogony i nic nie piszą :D boją się...Oh! Kurcze,podoba mi sie kolczyk w języku też.Kurcze,ale wiem,że starzy mi na to na bank nie pozwolą.Ale jak pójdę na studia...i będę sama podejmowała decyzję,to czemu by nie.:D Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusssska
Zazdrosne pojeb*** pipy (fruti i marilyn666) i marilyn szatanie nie pierdol takich glupot bo jescze bardziej spuchnie ci ten jezor x] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnica
Czy 4 zł za kolczyk ze stali chirurgicznej to odpowiednia cena!?:/ Chce kupić takie kolczyki ale wydaje mi sie, ze cena jest za niska, bo koleżanka kupiła za 30(ale chyba był srebrny)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiusieieczka
witam ;] po jakimś roku raztanawiania się zebrałam się i mam zamiar zrobić sobie kolczyk ;] mam pytanie , po jakim czasie można zmienić kolczyk na taki dłuższy? nie podobają mi sie tzw'banany" i najchetniej od rzu włozyłabym wiszacy. po jakim czasie najlepiej to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenaa
Dziewczyny pomocy!! Już od około 3 miesięcy mam kolczyk w pępku, a nadal mi się nie goi! Już jest zmieniony, ale ciągle nie jest jeszcze tak jak powinno być! Skórka wokół jest świeża i wogóle....co zrobić, żeby przyspieszyc ten proces gojenia. Używałam już nawet spirytusu, ale nic...słoną wodą przemywałam..był efekt ale na krótko. Pomocy! Proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
siema:):) no wreszcie zrobiłam tego kolca:) bylam w studio piercingu i tatuażu .. fajna babka mi go robila na poczatku jakies formularze pozniej wybralam kolczyk i jeszcze mi wszystko powiedziala o zagrozeniach i jak dbac o niego .. :) bolało tylko troszke ale to bylo zajeb**** uczucie :D:D kurde .. ona kazala mi to 2 razy dziennie przemywac woda utleniona, psikac tribiotikiem w sprayu i zaklejac przez pierwszy tydzien plastrami przepuszczajacymi powietrze .. a teraz mam watpliwosci bo slyszalam ze woda utleniona zatyka dziurke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
siemka lasqi!!! wlasnie mam do was pytanko bo mam kolczyka jush 1 miesiac i 12 dni i mam pytanko bo gdzies tak tydzien temu bolalo mnie jak ruszalam nim ale posmarowalam tryubiotykiem i jush nie ma sladu nic mnie nie boli ale mam pytanko bo mam jeshcze troche zaczerwnienione nie duzo ale troche i czy moge jush zmieniac kolczyk? bo ja sie boje ze jak wyjme to jush nie wloze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Olussska nie jestem zazdrosna że ci koleżanka zrobiła kolczyka w pępku,w życiu nie dałabym się przekłuć koleżance która się na tym nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Marlenaa(masz takie samo imię co ja)nie ma się co przejmować że się jeszcze nie zagoił,czasami się goi wiele miesięcy,musisz poczekać,przemywaj szałwią i nie ruszaj go zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
novica lepiej poczekaj z wymianą kolca aż się zagoi ale jak wyjmiejsz to włożysz go z powrotem,bez obaw,lepiej poczekać aż się wygoi wtedy nie będzie bolało jak będziesz zmieniać...Olussska nie musisz się martwić,nie spuchnie mi jęzor;-)A i Fruti,nie widać jak się nie otwiera ust tak szeroko,nie mogę się tylko śmiać i ziewać,żułam przy nich gumę,jadłam i się nie kapnęli;-)A jak się kapną to co,matka mi nic nie powie bo wiedziała że chciałam sobie zrobić(nie wie tylko że już mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnica
Prosze powiedzcie mi czy kolczyk za 4 zł ze stali chirurgicznej to dobra cena, bo strasznie mi sie podobaja na allegro ale nie wiem czy kolczyki w takich cenach to nie zwykle "gowienka"!?:( Sorry jak truje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omnica--->mi się wydaje, że to jakiś kit...ja za swoje kolczyki musialam dość drogo zapłacić. i były ze stali chirurgicznej. Mówię Ci lepiej tego nie kupuj, na allegro jest dużo przekrętów. Love Piercing kochana :) ja do twarzy używam tylko żelu under 20, dość dobry jest jak dla mnie ale ten niebieski:) kiedyś jeszcze używałam tonika, kremów i w ogole bo raz miałam ladną cerę, a za 2 dni jakieś syfki. Ale od 6 miesięcy mam z tym spokój bo biorę tabletki anty...i wszystkie krosty jak by ręką odjąć:) i z tego powodu bardzo się cieszę :D a nie ktorym bo tabsach pogorsza się cera i tyją, a na mnie jakoś dobrze działają. Wiesz po pilingach robi się jeszcze więcej wyprysków, Czytałam gdzieś o tym. Bo kupiłam taki dobry piling Loreala dość drogi był i użyłam do 3 razy bo to co miałam na twarzy to katastrofa i jeszcze mnie buzia piekła bo to jakiś pieczący dodatek miało. Love jednak przyszła jedna idiotka i nas powyzywała :D:D straszne;) Olusssska tak! Dobrze powiedziałaś! :D zazdrościmy ci :D Love czego my jej zazdrościmy bo nie wiem o co chodzi:P? Klaudiusieczka---> właśnie banany są fajniejsze :) hehe. Te wiszące są troszkę ciężkie i na nowo przebity pępek raczej nie powinno się ich zakładać...Ciężko powiedzieć po jakim czasie powinnaś to zrobić, ale napewno po takim gdzie nie bęziesz miała żądnych zaczerwień w okolicy przekłutego miejsca, i nie bęzie leciała Ci roba, i wszysytko będzie wporządku jednym słowem. Isska--> No właśnie to boli trochę ale t fajny ból :D a ja lubię jak boli:P no i woda utleniona zatyka dziurkę dlatego kup sobie spirytus saicylowy jest b. dobry :) ale leprzy tribiotik w maści...po co pieprzyć się z jakimiś plastrami. Kup w maści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issska miał być spirytus salicylowy :) i miało być na pisany jest lepszy :D jak się nie patrzę na klawiaturę to byki robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiosienieczka
Fruti dziękuję za odpowiedz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No kolec za tak niską cenę to jakiś szajs,po zagojeniu jeszcze można zaryzykować ale na pewno nie na świeżą ranę,a poza tym takie tanie kolczyki czasami czernieją i wogóle,no i najlepiej mieć lekki kolec z tytanu,nie obciąża rany i jest wygodniejszy a ciężkie kolce pogłębiają ranę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudiusienieczka nie ma za co :) cieszę się, że mogłam Ci pomóc. A co do tego kolczyka, którego pokazałaś to on podobał mi się :), i tam jeszcze parę innych niektóre są ładne...ale wszystkie mają po 10 mm...:| a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
Oh,Znów kłutnie. Fruti masz rację:P Znów kolejna idiotka,która ma dużo z przodu,dużo z tyłu a mało w głowie :P Masz rację-chyba skończę z pilingiem.Ja mam z garniera.Używam go 2 razy w tyg.A może to przez mój puder? ah nie wiem.Odstawie te wszystkie chemiczne sprawy w kąt i nie będę ich używać z kilka dni.Zobaczę efekt.Bo ja mam ładną cerę.Tylko w dotyku...to jest okropna:/a kosmetyki under 20,też mam.Np.PILING:P Ale do ciała...nie szkodzi mi;) Ja jeszcze nie muszę używać tabletek anty,i chyba się na to nie zdecyduję.Podobno szkodzą i to bardzo.Najwyżej wybiorę inny sposób zabezpieczenia.:) A wiesz cio fruti...a możesz mi przesłać linka/linki z kolczykami jakie Ci się podobają? Ja też Ci dam:http://www.bodypiercing-sklep.pl/kolczyk-do-pepka-z-zawieszka-pbm1085a-p-88.html Tylko nie różowy...najlepiej turkus...zieleń . http://www.bodypiercing-sklep.pl/kolczyk-do-pepka-z-zawieszka-pbm739a-p-78.html taki...ale w różu żeby nie był.Wsumie wiszące aż tak mi się nie podobają.Wole banany,bez tych wisiorków.Np.Motylki.Mój chłopak kupił mi takiego motylka.Ale jak będę przebijać w salonie to tam sobie kupię z tytanu G23. A jak mi się zagoi to zmienie.Może to śmieszne,ale...podobają mi się cholernie zwykłe banany ,te podstawowe...standardowe:P.Najlepiej z zieloną,turkusową Cyrkonią...:) Hm...czego my Olusssce zazdrościmy? Niewiem:P Ale napewno nie głupoty:D Jaaa pierdole,żeby mieć tak najebane w głowie... ;/ A fruti,mam pytanie.Ty masz troszkę bzika na punkcie swojego pępka?czy Ot,tak go sobie przebiłaś? Pozdrowienia od Tasiemca:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love Piercing pępek sobie przebiłam dlatego bo zawsze podobały mi się kolczyki w tym miejscu :) i sama też chciałam taki mieć. No nie ma co fajnie to wygląda. Pozatym wylewającego się brzucha więc czemu by nie?:) znam takie dziewczyny co brzuchy mają takie jakby były z 5 miesiącu ciąży i po boczkach tłuszczyk im opada i kolczyk w pępku...no nie ma co mówić ale to nie za ładnie wygląda. Przecież kolczyk przyciąga oko ludzie np na basenie, więc napewno nie chciała bym przyozdabiać jeszcze dużego brzucha.. A co do tabletek to wiesz to nie prawda, że szkodzą:) bo teraz są nowoczesne tabletki które mają mało hormonów specialnie dla młodych dziewczyn. Jak dla mnie to doskonała metoda anty w 100% skuteczna :) prezerwatyw nie lubię... a plastry są drogie, wkładki też. Poprostu jak bierze się tabletki trzeba chodzić regularnie na badania do ginekologa i już :) Co do kolczyków to ja mam kolczyk z motylkiem :) kurczę fajny jest tylko troszkę za krótki. Dlatego nie noszę go codziennie tylko jak jakaś impreza czy coś to go zakładam. Mam 3 wiszące w tym jeden ciążki i nie mogę w nim spać bo mnie później boli \"pępek\" bo nie wiem jak to wytłumaczyć :) i 2 banany ten od przekłucia i taki kolorowy. A podobały mi się kolczyki: http://www.bodypiercing-sklep.pl/kolczyk-do-pepka-z-zawieszka-pbm734-p-26.html to serduszko http://www.bodypiercing-sklep.pl/kolczyk-do-pepka-z-zawieszka-bss043a-p-58.html ten kwiatek ten wiszący motylek http://www.bodypiercing-sklep.pl/kolczyk-do-pepka-z-zawieszka-pbm1132-p-11.html http://www.bodypiercing-sklep.pl/kolczyk-do-pepka-z-zawieszka-pbn409a-p-43.html i ta ważka którą pokazałaś :) ja mogę zrobić zdjęcie i wkleić moje kolczyki jakie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem w górach, jest zajebiscie :D:D Dorwałam się do neta i nie chciało mi sie czytac 2 stron, nadrobie jak wróce :D:D Widze, ze tu za mną tęsknicie :D:D Hehe jak miło ze tęsknicie, ja za Wami tez :*:* Pogode mam super, juz sie w rzece kąpałam, kolczyk oki :D Piszę chaotycznie, ale chuj, troche padnieta jestem , ale szczęsliwa :D :P jbc mozecie na koma sie odzywac, czy cos : 502415754 ;) Buziaki dla Was, mam nadzieje, ze czas mija Wam tak samo zajebiscie jak mi :D:D Buuuzka :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×