Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Kamcia no mija,mija :D wczoraj byłam z Miśkiem na basenie :):) było super. Inaczej niz zwykle i on nawet był jakiś inny :D ale teraz widzę, że pogoda sie coś psuje..tylko troszkę mi smutno bo Miś wyjeżdża w sobotę na 2 tyg nad morze ;(;( aleee mi smuutno. Dobrze, że Ty się fajnie bawisz. Twój men napewno też tęskni co?:) pisze dużo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie dzisiaj bylam zrobic sobie kolczyka w pepku.. Oczywiscie w profesjonalnym studiu :P Babka ktora mi go robila byla calkiem spoko. Powiedziala wszystko co i jak po przebiciu. I narazie nic nie boli, zadnego zaczerwienienia ani nic, nie wiem czy to normalne.. :P W sumie przy przebijaniu tez nie bolalo.. Ciesze sie ze sobie w koncu to zrobilam. Bardzo chcialam miec kolczyka w pepku.. :P Pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
O:) Fruti z tymi kobietami z wielkimi brzuszkami masz rację.Sama takie znam.U mnie na osiedlu mieszka kolesiana,gdzieś z 20 lat ma...może mniej,może więcej.I chodzi z taaaaaaaaaaaakim sadłem na wierzchu,z czego na kilometr błyszczy się kolczyk z wisający...bardzo zwisający,kurwa,takiego długiego kolczyka to w życiu na oczka nie widziałam! ale jej to sadło ten kolczyk troszkę zasłania.I ona nosi biodrówy(dziwne,że ją nie obciskają) i krótkie bluzki;/ Ja tam z linią nie mam kłopotów.Jem ile chce,nie tyję,mam szybką przemianę materii,i jest git,ale i tak współczuję niektórym laską. Cio do zabezpieczeń,też nie długo będę musiała je stosować.Liczę to w dniach.Nie boję się narazie niczego,bo jestem gotowa już od dawna.Miałam okazję to wcześniej zrobić,ale trzymałam moją błonę dla mojego obecnego chłopaka,bo jak byłam w podstawówce,to jak się z nim przyjaźniłam to przysięgliśmy sobie,że ten pierwszy raz będzie nasz,z nikim innym:P i tego się trzymałam.A,że teraz z nim jestem..to...czemu by nie? przemyślałam to,znam go,jesteśmy parą od dawna..więc,...wiadoma sprawa. A wiesz,o tych tabletkach ja się nasłuchałam od doświadczonej kuzynki. Wsumie skoro nie szkodzą,to i tak ich brać nie mogę,bo mama się dowie.Wsumie mogę je gdzieś ukryć,ale już nie o to chodzi. Bez jej wiedzy bym musiała iść do ginekologa,skitrać kase na tabletki...Bla bla bla.Troszkę z tym zachodu;) Ale po fakcie jej powiem,bo nie lubie mieć przed nią tajemnic. Daj te focie!! tak!! ja Chcę! Cio do linków,to te Twoje mi się podobają.Tylko to serduszko odpada:/ Moje gg:8996937 ;) A mam jeszcze jedno pytanie: Bo niewiem czy mój pępek się nadaje do przebicia.Bo jest troszkę głęboki,ale nie bardzo.Tak w sam raz.Nie mam foty:/ Czy kolczyk w tedy będzie zanikał? A Ty? Jaki masz kształt pępka? Oh;) jak to fajnie,że Kamilcia się świetnie bawi:D Tylko pozazdrościć:)) 3 majcie się dziewuszki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesli nilsen
a wiecie może z której strony robi się kolczyk w nosie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love na gg Ci prześlę foty :) tylko na razie Cię nie ma :> jutro Ci prześlę wieczorkiem. Ja mam też taki pępek jak ty znaczy taką dziurę no:) i właśnie te pępki są dobre do kolczyków...brzydko to wygląda w takich grzybkach wiesz chodzi mi o taki wypukły pępek. A co do tabletek to faktycznie...dla Ciebie by nie były dobre bo jesteś jeszcze troszkę za młoda, pozatym lekarz by Ci nie przepisał. Byś musiała chyba zgodę rodziców mieć. Hmm... a myślisz, że moi starzy wiedzą? :D też nie. W sumie nie wiem co by gadała matka ale mnie to nie obchodzi, z kasą też problemu nie ma bo się z Miśkiem składamy :) zresztą każda para tak robi:P I bardzo dobrze, że chcesz z nim :) bo go kochasz. NIe szamuję dziewczyn które lecą z każdym do łóżka...tak porostu. To jakieś puszczalskie kurewki. Ale nie mam nic do kochania się w młodym wieku, jeżeli dziewczyna zna długo chłopaka, kocha go a on ją to czemu nie? :) Ale też tak odrazu nie można się dać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesli nilsen (fajny aktor :P) Yyyy no jak to z której strony :) z której chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka1294
Zrobiłam se tydzień temu kolczyk w pępku. Wszystko ładnie sie goi ale mam wokół górnej kulki lekko zaczerwienione. Nie wiem czy to dobrze czy źle pomóżcie!!! A co myślicie o przebiciu pępka jak się ma 13 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co myślę to myślę sEEE kurde no. Myślę se, że powinnaś dziewczynko wejść na jakąś stronkę zanim pępek przebiłaś i przeczytać sobie czy to zjawisko, które opisujesz jest normalne... Uważaj bo pępek z kolczykiem ci odpadnie. takie małolaty 13latki co jeszcze do podstawówki chodzą to nauką powinny się zająć a nie strojeniem, i tak na takie 13 nikt uwagi nie zwraca. Takie moje zdanie i inni mają podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.. i się się pisze a nie se... to takie... prostackie. :] Love coś dla Ciebie :D niepoprawna POLSKA MOWA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sobie się pisze ;) Dobrze, że Kamciu tu nie ma bo by się załamała :D ale pewnie jak wróci to to przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milu
Hejka mam 13 lat i chce zeobic sobie kolczyk w pepku mama sie zgodzila i wszystko ok juz wiem ze lepiej nie przeklowac u kosmetyczki i kupic odbry kolczyk. Czy to niebezpieczne jesli jestem w tak mlodym wieku i chce przekloc pepek?? Moja kolezanka sobie go przekula ale ma 15 lat nie zdala mi z tego dobrych relacji ale ona byla u kosmetyczki. Bardzo mi sie to podoba i jestem gotowa przekloc sobie pepek ale obawiam sie ze mzoe mi to zaszkodzic i ze bedzie bardzo bolalo zebym nie zemdlala.jUZ OD KILKU DNI SIE NAD TYM WSZYSTKIM ZASTANAWIAM A MAMA MOZE SIE ROZMYSLIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milu
Hejka mam 13 lat i chce zeobic sobie kolczyk w pepku mama sie zgodzila i wszystko ok juz wiem ze lepiej nie przeklowac u kosmetyczki i kupic odbry kolczyk. Czy to niebezpieczne jesli jestem w tak mlodym wieku i chce przekloc pepek?? Moja kolezanka sobie go przekula ale ma 15 lat nie zdala mi z tego dobrych relacji ale ona byla u kosmetyczki. Bardzo mi sie to podoba i jestem gotowa przekloc sobie pepek ale obawiam sie ze mzoe mi to zaszkodzic i ze bedzie bardzo bolalo zebym nie zemdlala.jUZ OD KILKU DNI SIE NAD TYM WSZYSTKIM ZASTANAWIAM A MAMA MOZE SIE ROZMYSLIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love Piercing.
Fruti,ale jeśli mam za głęboki pępek? Co do tabletek,to podobno trzeba mieć ukończone ileś tam lat,żeby doktor przepisał Ci je bez zgody.Jestem skazana na gumki;) Wiesz cio,moja mama jak by sie dowiedziała,to by się aż tak nie darła.Bo mam doświadczenia ero...Ale z iinym chłopakiem,którego bardzo lubiła,aż wręcz kochała go jak swoje dziecko.No i się dowiedziała.Można przecież się bawić,nie tracąc dziewictwa.A Tomka (co teraz z nim chodze) nie znosi go.Nienawidzi,nie akceptuje.Niewiem czemu.Więc,jak bym to zrobiła z kimś innym to by się nie pluła.Ale jak z nim,a się dowie,to mam zakaz widywania.Ale znam go dłuuuugo,chodzimy..też już troszkę długo.Ale planujemy tak..nie teraz,ale niedługo;) może w roku szkolnym,na początku;) Justynko1294!! Nie se,tylko sobie.Wiocha,czy co? Do fruti jeszcze:Huj mnie szczelił jak zobaczyłam to se,które piszą tutejsze laski.Oh:( ludzie...nie psujcie mi nastroju. Ja pierdole!! przecież Fruti pisała,że nie znosi jak 13-latek,które piszą,że nie wiedzą bla bla bla..że powinny się uczyć jeszcze w tym wieku,a nie kolczykami zajmować ..i ma rację. Ale jak zobaczyłam wypowiedź Milu...To mnie szczeliło!Głupota nie zna granic.Boże,dziewczynko,co jeszcze smoczka ssiesz.Oj,żeby Cię nie bolało,żebyś nie zemdlała.. HAHAHAHAHAHHAHAHA! K**wa jak ja to zobaczyłam,to myślałam,że polegnę!! Ej,Fruti,ja będę jutro na gg,gdzieś tak wieczorkiem;) CHYBA:)) Pozdrowionka.;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza-noga
mam pytanie, myslicie, ze jak zrobie sobie kolczyk w pepku kolo wrzesnia to bede miec duze problemy, nie wiem... jakos tak, glupie pytanie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weni
Przekułam sobie pępek dwa dni temu w studio tatułaży i piercingu, przemywam go wodą utlenioną i trybotykiem, ale pod górną kuleczką mam opuchliznę, czy to tak ma być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka1294
Sorry za to se ale nie musicie się od razu tak wkurzać!!! A o kolczyku to dużo przedtem czytałam tylko że się boje bo słyszałam o takich które się nie przyjely. A co do tych 13 lat to nie mój wiek tylko mojej młodszej siostry która też chce sobie zrobić kolczyk w pępku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka1294
Aha i wy też fajne błędy robicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki według was jest najlepszy miesiąc na przekłucie pępka bo ja słyszłam,że wrzesień i październik są dobrymi miesiącami,a wy jak uważacie?I najlepiej kolczyk mieć z tytanu?W jakim wieku przebiłyście sobie pępek?POzdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulinkaa
Planuje tez niedlugo przebic sobie pepek i przyznam sie ze tez mam cykora,ale mimo tego ciesze sie bo wyglada to zarabiscie:P Moja kolezanka przebijala sobie az 2 razy i mowila ze nie jest tak zle i da sie przezyc bo nie boli jak niektore tu pisza...tylko chwike w chwili przeklocia. A jak czytam te niektore negatywne wypowiedzi na temat kolczykow w pepku to mi sie nie dobrze robi!!! po co straszycie inne dziewczyny??!! to jest jeszcze gorsze!!! pzdr:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weni
Pod górną kuleczka mam lekkie zaczerwienienie kiedy mi się ono straci i czym mam to przemywać ?? POMÓRZCIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weni jak sama napisałaś przekułaś sobie pępek 2 dni temu...:) więc nie masz się co martwić! To normalne ta opuchlizna :) wszysytko jest jeszcze świeże więc nie ma się co dziwić :) Koza noga...eh nie skomentuję tego pytania. Robi się kiedy chce to wszystko. Kika15-15...jak wyżej... co wy z tymi miesiącami? Poprostu jak w sierpniu sobie robisz albo w lipcu a jedziesz nad morze no to nie najlepszy miesiąc. Bo troszkę trzeba odczekać aż się zagoi... Love Piercing wiesz moja koleżanka jak miała 16 lat do gina poszła i sam jej tabletki zaproponował :) ja jak poszłam to miałam niecałe 18 i nawet go nie prosiłam o to :) zresztą mój gin to fajny jest i śmieszny. A moja matka to w sumie nie wiem czy wie czy nie... może się domyśla bo czasami ma takie głupie żarty. Ale to moje ciało i mogę robić z nim o chcę :] I masz rację...głupota nie zna granic :D ichyba nie przjmujesz się tym ,że mama nie lubi Tomka? Czasami rodzice są tacy jacyś dziwni... nikt ich nie zrozumie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weni---> jeszcze jedno:) to pricer nie powiedział Ci co i jak?? Dziwne... przemywać to spirytusem salicylowym albo solą fizjologiczną, rano i wieczorem najlepiej. A na to zaczerwienienie kup TRIBIOTIC taka maść z antybiotykiem w szaszetce ok 2 zł kosztuje :) smarować 2 razy dziennie przez tydzień, później przerwa tygodniowa i znowu smarować przez tydzien chyba, że już zaczerwienienia nie będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
ja mam kolczyka juz prawie 2 miechy 26 bendzie 2 miesiac;p...heh...ja mam 13 lat:P..a mi sie spoko goi...tylko jest troche zarozowione mysle ze zmienie kolczyk we wrzesniu...wczoraj nie moglam odkrecic gornej koleczki:P ale udalo sie!!:P ale balam sie go wyciagnac;p bo boje sie ze juz nie wloze;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novica, ja też nie mogłam odkręcić górnej kulki! Chyba z 30 min się męczyłam. Mój chłopak mi nawet próbował odkręcić i nic!...potem w końcu jakoś samo poszło, ale nieźle się z tym męczyłam, palce mi się ślizgały. A potem jak już odkręciłam to bałam się go wyjąć nie dlatego, że nie włoże, tylko, że ciężko mi będzie włożyć inny kolczyk, i że będzie mnie bolało. Mojej koleżance przy zmianie kolczyka np krew leciała. Dziwne ale prawdziwe. Możesz już teraz zmienić kolczyk :) nie musisz czekac do września. Ja zmieniłam już po miesiącu i nic się nie dzieje, a ta skórka przy górnej kulce nawet nie jest już zaczerwieniona, tylko przybrała kolor skóry, ale może dlatego bo opalony brzuch mam :P w każdym razie nawet tak bardzo nie dbam o ten pępek etraz :P na początku tak ale teraz już nie;) spirytusem premywam raz na dzień i to mi wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywlia
hey ja mam kolczyk od 6 miesiecy zagoi mi sie jakos szybko 4,5 miesiaca bo przemywalam sola fizjologiczna i tribiotickiem... Jak szłam przekowac to nogi mi sie trzesly jak z galarety ale tak jest napewno w kazdym przypadku no ale oznajmiam ze swego doswiadczenia ze warto bylo kolczyk eraz w lecie wyglada swietnie... bardzo polecam i powodzenia dziewczyny w przekowaniu!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weni
Fruti thx;) uspokoiłaś mnie i nie powiedzieli mi o tym tylko mówili cos o ropie i jak się cos będzie paprało to mam do nich przyjść xD Mam 14 lat i pójde do 2 gim na wf będe mogła normalnie ćwiczyć, bo teraz jak się schylam ablo siadam a czasem nawet przy wstawaniu mnie boli .. :( . A przed przekuwaniem i w czasie wogule się nie bałam i ne bolało mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weni...a ja przez 2 tyg nie mogłam się w tym miejscu zabardzo dotknąć. Miałam ruszać tym kolczykiem ale nie miałam jak bo to trochę bolało, a jak polałam pępek spirytusem to mnie trochę szczypało. Można przemywać (czyli na wacik spirytus) ale lepiej polej po pępku i poruszaj kolczykiem z góry na dół:) Będzie dobrze. To jest jeszcze świeże dlatego Cię boli. Mnie bolało przy siadaniu 1 szego dnia tylko, a później ciężko zakładać skarpetkę mi było hehe ;) uważaj żeby o nic nie zaczepić, zwłaszcza o bluzkę...bo to boli! Ja nawet teraz jak się zaczepię to odczuwam jeszcze troszkę ból mimo, że 2 miesiące już mam kolczyk. Najgorzej to było jak moj chłopak niechcący mi przejechał ręką po brzuchu i o kolczyk zachaczył.....myślałam, że mu oczy wydrapię, to tak bolało. Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weni pamiętaj ruszaj kolczykiem z góry na dół, żeby tam się nic nie zasklepiło, i np patyczkiem do uszu przemywaj też spirytusem ten pręt kolczyka, który widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weni
THX Fruti ;) ,musze sobie kupić spirytus, doś czesto nim ruszam z góry na du i mnie nie boli ale jak zachacze o bluzkę to masz rację boli, i czasem mam zamiar wyciągnąć ten kolczyk ale wiem że nie mogę wiec tego nie robię ! Najgorzej jednak się z nim śpi ! Bo czasem mi o pościel chaczy ! :/ . I kiedy mam zmienić kolczyk na nowy i jaki najlepiej kupić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrenia
A ja proponuje najlepszy srodek jaki moze byc Octenisept...psikac i za kilka dni bedzie po bolu...pisze to z wlasnego doswiadczenia.Do tego mydelko Protex do przemywania i bedzie po klopocie.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×