Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Heheh dawno mnie nie było, bo jakos nie mam czasu się udzielac :P Bede sobie zamawiac 2 kolczyki :D:D jezu oszalałam na punkcie kupowania kolczyków do pępka no :P A to wszystko przez Was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia9634
Hej mam 13 lat i od jakiegoś czasu myślę nad kolczykiem w pępku ale jest jeden problem.....rodzice :( Czy ktoś może wie gdzie w Radomiu robią piercing bez zgody rodziców ? Albo jak ich przekonać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Gosia9634: mysle ze jednak bedziesz potrzebowac zgody rodzicow. a jak ich przekonac? hmm... kazdy ma innych rodzicow i ty najlepiej powinnas wiedziec jak to zrobic. moze masz jakis sposob na nich?:P tylko wiesz 13 lat to nie jest az tak duzo... ale sprobowac zawsze mozna... bez zgody rodzicow to moze kosmetyczka, ale tego bym ci nie radzila. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia Amy09 ma rację...13 lat to nie dużo...trochę dziwnie sie patrzy na takie , że tak powiem \"dzieci\" z kolczykami w nosie czy gdzieś tam.. Do kosmetyczki iśc nie radzę...no a studio to tak jak powyżej tylko z RODZICEM. A Ty najlepiej powinnaś wiedzieć jak ich przekonać, chociaż gdy są stanowczy to wątpię żeby dało się ich przekonać jakimi kolwiek argumentami. Kamcia ja też miałam takie fazy z kolczykami :D wszystkie mi się podobały nie wiedziałam na jaki się zdecydowac :P A jak wejdę do jakieś sklepu i zobacze kolczyki i jest ich mnóstwo czy to do ucha czy do pępka to mogę je oglądać i oglądać z 4 godziny zanim jakiś kupię bo nigdy nie wiem jaki :P Tak jak Boju Briget jak wejdę to wyjść nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Ja tez tak mam ! u mnie w miescie jest jeden taki sklep w ktorym sa same kolczyki, branzoletki, wisiorki, pierscionki, akces. do wlosow itd.... wszystko sliczne, swieci sie i wogole... zawsze musze wszystko 'obmacac' :D zawsze conajmniej pol godziny mi tam schodzi:P lol:P to jest moj ulubiony sklep :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauLinaa
a no fakt :) macie racje, jak widzę to starsi mylą sie częsciej od nas... Ja chce przebić ten pępek a dzisiaj rano dowiedziałam sie, że nie dadzą mi zgody... nie zgadzają sie i już... Wcześniej myślałam nad przebiciem języka, bo też jest fajne:) ale niestety nie wiem co mam teraz zrobić, bez zgody ani tym bardziej bez rodzica chyba nigdzie nie będą chcieli mi przebić pępka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Hm, Fruti, nawet nie wiesz ile bym dała żeby to Warszawa. A to zwykły, mały Brzeg na Opolszczyźnie...^^ Chyba wystarczy tylko karteczka, ale w razie czego mama sie już zadeklarowała że pójdzie ;) Bu$ki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozia
Hejka... Ja sobie jutro przekuwam kolczyk... Już się nie moge doczekać, nie mam żadnego cykora... Do bólu jestem juz przyzwyczajona ponieważ na reku mam wyryte litery i takie tam różne... Przekuwać mi będzie siostra venflonem... Kiedyś sama sobie przekuwała i pięknie jej się zagoiło więc mam nadzieję, że i u mnie tak samo będzie... Pora też odpowiednia bo do wakacji wszystko mi sie ładnie zagoi...Kolczyk w pępku ślicznie wygląda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
AduQaQ :))ja tez opolszczyzna, kluczbork więc nie daleko i jeszcze wieksze zadupie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy no no dokładnie :P i to wszystko się tak świeci..,że najchętniej wszystko bym wykupiła z tego sklepu...:))) tio widzę, że nie jestem sama :P Paulina, no w tym salonie co Ci napisalam Ci bez zgody nie zrobią...każdy zakład szanujący się i mający dobrą opinię nie pójdzie na jakaś karteczkę hehe. Myślałam, że Twoi rodzice się zgodzili i że szukasz tylko salonu..:( AduQaQ jej jutro DOPIERO wtorek... jak ten czas powoli leci... JA już mam kolczyka taki z malutkim zielonym diamencikiem Fajny :) właśnie takie diamenciki delikatne mi się podobają. Już wiecej rzadnego miejsca nie planuję przebić. A to dlatego, że dla mnie takie coś jak kolczyk w wardze, dodatkowo, w nosie, w brwi to już nie wygląda ładnie...to już robienie z seibie choinki a i dodatkowo jeszcze jak ktoś ma ucho prawie całe w kolczykach i to nie tylko płatki ale też w środku. To już jest chore naprawdę... Dla mnie kolczyk to taki mały dodatek i ozdoba a nie...:| No takie jest moje zdanie a jakie wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tam chyba nie ma do pępka , co ? :P(w Biju Briget :P) Kurde, mysle czy sobie gdzies drugiego kolczyka nie zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauLinaa
Bo moja mam powiedziała mi, że będe mogła go przebic ale... później. u niej to słowo oznacza to że jak bede już pełnoletnia będe mogła go sobie zrobić... A zgody na dzień dzisiejszy mi nie dadzą. W razie czego jakbym poszła do kosmetyczki to przecież też może się wszystko ładnie zagoić, co nie? Z drugiej strony nie chciałambym bez zgody rodziców przekuwać pępka, chociaż bardzo mi na tym zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia9634
Moi rodzice powiedzieli że jak będą dobre oceny to zgodzą się na kolczyk w pępku ... ale jest za późno na poprawę a wcale nie są dobre ... :( aż nie wiem co robić ! Pomóżcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauLinaa
ja mam ten sam problem... oceny :( a słyszał ktoś o tym salonie kosmetycznem HEDER http://www.heder.pl/ przekłucie pępka kosztuje tam 130 zl...z kolczykiem rzecz jasna. z tego co wiem to dbają tam o higiene i jest tam bardzo czysto... przekłuwałam tam uszy ale pępek to w koncu co innego Pzdr :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
ja zrobilam kolczyka w pepku bez wiedzy rodzicow:P kiedys dawno temu mowilam mojej matce ze chcialabym kolczyka w pepku i wiadomo jaka byla jej reakcja:P ("no juz pewnie, skoncz 18 lat") itp itd:P uznalam ze skoro mi nie pozwala to i tak sobie zrobie bez wzgledu na jej zdanie, w koncu mnie przeciez nie powstrzyma nom nie ?:p ani nie bedzie kazala wyjac jak juz sie dowie :P przebijala mi qmpela wenflonem. kolczyka mam juz 3 tygodnie, rodzice nadal nic nie wiedzą:P mam nadzieje ze tak bedzie dalej....:P:) chce zrobic tez w nosie (ale sie peniam szczerze mowiąc...). i tego za bardzo nie da sie ukryc przed starszymi wiec nie wiem co mam zrobic.... i tez sie zgadzam z tym ze kolczyki na calej twarzy beznadziejnie wygladaja..... ja jak juz to tylko pępek i nos... i nic wiecej:P tylko to mi sie podoba jesli chodzi o piercing:P:) POZDRO...;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kargolcia
Ja tam wczoraj sobie zrobiłam kolczyk i powiem ze nic mnie nie bolało. I nadal nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMCIA sąą!!! po 80 zł :D ale nie wiem czy z tytanu czy ze stali. Są ale tam przy kasach w takich opakowaniach a nie tak na wystawie jak kolczyki do uszu :) Bo ja też szukałam tak rpzy tych gablotkach a to nie tam :) A gdzie chcesz sobie zrobić tego 2 kolczyka ?:) może przebicie na CHRISTINE :D wiesz jakie :P pauLinaa A ile masz lat w ogóle teraz?? NIe bez zgody to lepiej nie rób, a już napewno nie u kosmetyczki. Naprawdę, z całego serca dobrze Ci radzę. Pistolet rozrywa skórę czyli te kawałki mięska...A kosmetyczki zazwyczaj robią pistoletem. A pozatym i tak chyba musiała byś mieć zgodę rodzica, w każdym razie tu kosmetyczki za żadne skarby!! Igła przekłuwa ciało, a nie rozrywa w tym jest różnica. No i szybko się goi w ogole... Moze porpzmawiaj z mamą typu jak będę miała dobre oceny na semest to zrobię sobie kolczyk, albo na urodziny chciała bym kolczyk i nic więcej nie chcę. No takie rzeczy...A nie masz rodzeństwa pełnoletniego czy coś?? A co do tego salonu to ja nie słyszałam. A w tym salonie który Ci poleciłam przekłucie kosztuje 110zł. KAmcia też tam robiła i też jest zadowolona i mmy wszytsko Ok :) Gosia9634 \"jak będą dobre to będzie kolczyk\" jak tak powiedzieli, a Ty piszesz, że nie są dobre no to..:( to może postaraj na koniec roku..pewnie teraz już chcesz mieć kolczyk, no ale nie wiem jak możesz ich inaczej przekonać jak postawili już warunek. Domina...To uważaj żeby dalej się nie dowiedzili :P U mojej koleżanki ukrywanie się trwało 2 miesiace, później ma niechcący zobaczyła jak jej się bluzka podwinęła i była troszkę awantura, nawet kazała jej wyjąc, ale później ejj przeszło i jest spox ;) Czego się boisz z tym nosem?? W Pępku się nie bałaś a w nosie się boisz? hehe :) ja tam pełennn luz byle do piątku, później wam napisze jak było :) Ale np czytałam na jakimś forum, że taka dziewczyna zrobiłą sobie kolczyk w nosie i specianie wzięła z czerwonym oczkiem i jej starzy na początku nie kpnęli się, bo nie było to widoczne, raczej jak krosta :D ale później już zauważyli i nie wiem co dalej było :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA.. jestem trochę chora... I mam kaszel i katarek, mam nadzieję, ze do piątku mi przejdzie!! Kuruję się wszystkim co mam w domu :P Najgorzej to wiecie nie lubię gojenia to jest upierdliwe :P i od początku te przemywanie, smarowanie, i uważanie żeby o coś nie zachaczyć, ale jak sie zagoi a goi się od 1mies do 2 mies będzie git ;) A z moim pępeuchem jest już wszytsko dobrze! Normalnie sobie wczoraj wyjęłam, po godzinie wsadziłam, póxniej się nim bawiłam obkręcałam na boki, później znów sobie wyjmowałam i nic :) już jest chyba zagojony w 99% :) 7 mies to już coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Fruti: ja tez nienawidze gojenia... teraz kiedy wymienilam na tego pierwszego kolczyka jest wszystko ok, czerwone zniknelo, nic sie nie leje i wogole... hehe zycze zdrowia, przedewszystkim zeby katarek przeszedl bo w koncu bedziesz robic kolczyka w nosie:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
hey! Kurcze piszę tak w biegu, gdyż szkoła akurat strasznie dała mi sie w kośc, i może tak być że nie bedę do weekendu pisać. W każdym razie trzymajcie kciuki za piąteczek, jutro ide kupić kolczyka Hih, buziaki ;) Wieeelkie dla Fruti :*:* i dla wszystkich....=**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
ja znowu mam czerwone:(:( o rety jak ostatnio zmienilam na ta 12 ze stali co mialam od przebicia to momentalnie wycieka wydzielina wiec to odpada i nosze moja 10 z tytanu.ale wiecie co zauwazylam ze im sie czesciej grzebie przemywa i smaruje tym bardziej sie babra. ja tak mam. bo im mniej sie to polewa tym sie to szybciej zaszusza i łagodnieje. a te maści to tylko rozdziabują:):) sorki za nietypowe słownictwo ;p;p;p co do kolczyków to ja nawet po sklepach nie łaze po znając siebie przyszłabym do domu z 3 ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauLinaa
No ja mam 15 lat wiec do osiemnastki troche mi brakuje... niestety... a na poprawe ocen na semetr jest już trochę za późno, ale może z tymi urodzinami masz racje :) zapytam sie. Moja mama boi sie, że będzie to sie paskudziło, a jeszcze bardziej zniesmaczyło ją to że jak zdejmuje się kolczyk to jest ta dziura... sąsiadka miała sobie zrobić ale też z tego powodu sobie nie zrobiła. A powiedzcie mi duża jest ta dziura po zdjęciu kolczyka ? bo z tego co od niej słyszałam to jest sporawa. Fruti ja też wolałabym robić to w studio i jak będę robiła to na stówe tam pójdę bo jak widzę to w każdym salonie (czy to studio czy też kosmetyczka) bez zgody nie zrobią... a jeżeli lepiej jest w salonie... Mi też sie wydaję, że lepiej jest robić w studiu bo oni... no wiecie.. tyle tatuaży i kolczyków oni mają(przynajmniej tak widziałam):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Hih, to ja tutaj nie doczytałam o chłopcach :P Hm, noo ja licze na to że to pomoże mi w końcu zwrócic na siebię uwagę TEGO JEDYNEGO... mm, niestety jesteśmy teraz troche pokłóceni, ale mam nadzieję ze bd dobrze... trzymajcie kciuki, plz! =** Oh, piątek.... w sobotę napisze jak to dokładnie było, czy bolało, jak teraz i fotke wrzuce ;) Pozdroo :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy dzięki :) mam nadzieję, że przejdzie, nie nawidzę kataru...w nocy spać nie można. I kaszlu takiego duszącego :| łykam jakieś leki, coś tam pije, już trochę przeszło. Ale dzisiaj w szkole nie byłam bo wiadomo szkoła to zbiorowisko wirusów :P i jeszcze bardziej się dorobię, jutro może tez nie pójdę. madzia jak ja kiedyś poszłam, że swoim chłopakiem do sklepu to stałam tam z 30 min bo było tyle kolczyków ze nie wiedzialam który...wybrać :P Ale się na mnie wkurzał :D aż się pokłociliśmy :[ Mówił \"ile możesz stać i wgapiać się w te kolczyki dla mnie to jeden do drugiego podobny\" a ja mówię, no ale który ładniejszy ten czy ten a on \"ja się nie znam\" To mi pomógł :P No nic.. chłopaki nie lubią chodzić po sklepach z dziewczyną...i gdy dziewczyna coś kupuje, za to jak oni stoja przy swoich sklepach np z komputerem lub sprzętem albo czymś innym to dobrze :> Co do Twojego pępka no to się przyzwyczajaj bo tak nie raz jeszcze będzie, niestety:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduQaQ
Oj, wiecie co? ^^ Jeszcze mnie straaaaasznie kusi kolczyczek w języku :]! Postanowiłyśmy sobie z kumpelą, że w piąteczek robimy pępek, a gdzieś na wakacjach [ha, ha xD Już to widzę, ze wytrzymamy xD] robimy jezyk. U nas w szkole na szczęscie nauczyciele się nie czepiają takich rzeczy... Uff ;) Moje 4 kumpele mają kolczyki w języku, i jest wszystko OkAy. Najgorsze, ze dyrektor uczy wfu i może zobaczyć pępek.... ale o to się nie martwie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
kurcze ja to jestem chyba alergikiem (niedawno to odkrylam:P) i w nocy jak mnie przydusi to juz spac nie moge i do tego wlasnie katar! okropnosc... heh ja sie juz nauczylam ze do sklepu z chlopakiem nie pojde! juz wole sama albo z kolezanka, albo nawet z mama:P czasami nawet z bratem... lol:P madzia ja tez tak mam...im wiecej przemywam i ''dbam'' o to tym jest gorzej. raz dziennie starczy, czasami nawet zapominam przemyc i nawet jest lepiej bo sie zasusza. a przeciez nie nosze brudnych ubran i nie wiadomo co zeby nie wiadomo jak sie brudzilo. w koncu jak biore prysznic to tez sie przemywa ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Frutii.. wiem o czym mówisz z tymi zakupami z facetami, ale ja kupowałam kolczyk przez internet ale było ich kilka stron i nie wiedziałam który wybrać , no i moje kochanie przyszedł no i pooglądał po czym wybrał tego który mu sie najbardziej podobał i go kupiłam. ale ogólnie zakupy to cięzko. ale jak coś dla nich to potrafią godzine stać. grrrrrrr zaczynam sie przyzwyczajać i nie przejmowac.bede przemywać tylko na noc solą. masz racje Amy przeciez nie tarzam sie po piachu zeby takie brudne było czy cos heheh ale porównanie ;p;p poza tym tak moze byc do pol roku :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wasi chłopacy sądzą o kolczyku w pępku?:) mojemu się podoba ale tylko u dziewczyn z płaskimi brzuchami a nie u puszystych hehe. A w nosie to powiedział ,ze się rzyzwyczai, i, że z kolczykiem czy bez i tak mu się podobam :P tylko ze pewnie będzie teraz jakiś czas tak jak z pępkiem, ała..uważaj, no i co zrobiłes zachaczyles mnie...to było bardzo upierdliwe dla niego, ale przynajmniej nauczył się ostrożności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×