Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość amy09
hehe ok wkleje ale to moze jutro... ale wiesz co mi sie wydaje ze jest maly blad :/ bo ja zamowilam 'sniezny lampart' on jest bialy a mi przyslali tego zoltego... chyba ze zle widze:P ale przyjrzyj sie i porownaj sobie z wildcata i z tej fotki ktora wkleilam... Kurde ale teraz to juz nie bede skladac reklamacji czy cos..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
Witam wszytkich :) chciałabym podziękowac wszytkim dziewczyną które mnie wspierały boli tylkop pierwszy moment a reszta to juz historia.. :) strasznie sie denerwowałam ale jakos poszło mam kolczyka juz od wrzesnia i jest ok na poczatku cięzko sie goił ale juz jest ok odczasu do czasu jak mnei szarpnie chłopak to leci ropa ale to tylko chwilowe wystarczy przesmarowac tribiotickiem i bedzie ok:D:D polezam zrobienie kolczyka bardzo seksownie wygąda i podnieca meżcyzn a poaztym ładnie wygląda:D papa pozdrowionka dla wsyztkich P.S. Nie ma czego się bać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindy183c
Nie masz się czego bać. Ja jak przekłuwałam pępkek to srałam z bólu. Nic się nie martwcie. Trochę poboli i przestanie. Ja miałam przebijane u kosmetyczki i lekarz. Bolałlo jak nie wiem co, ale jeśli naprawdę tego chceciue to przebijcie. Nie bójcie się. Samo przekłuwanie terawo może z dwie sekundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodunia183c
Ja w sobotę przekułam pępkek. I powiem szczerze, że mnie to bardzo bolało.Jestem trochę zdziwiona, bo moje koleżanki, które mają przekłuty pępkek mają cały czarwony, zaropiały itp. Fuj... Ja przekłuwałam u specjalisty i pewnie dlatego mój kolczyk wygląda jakbym go miała od lat. Śliczny. Mam jeszcze cztery dziurki w lewym uchu i barzo mi ropiały. Do tej pory ropieje mi ten czwarty. Z tego wynika, że gojenie się uszu nie ma żadnego związku z gojeniem się pepka. Nie martwcie się. Strach wam w niczym nie pomoze. Więc wniosek z tego: NIE PRZEKŁUWAJCIE SOBIĘ PĘPKA SAME NIECH ZROBI TO PROFESJONALISTA... moja dzirka razem z kolczykiem i przekłuciem kosztowała 120zł. Zbierałam na to cały miesiąc. Ale musiałąm jechać z rodzicem. To dobrze świadczy o zakładzie kosmetycznym. Pozdrawiam was gorącooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaasminka
jezeli masz swoj kolczyk to kosztuje samo przebicie 60 zl i nie boli bardziej sie boisz niz Cie boli :) a jezeli nie masz kolczyka to ok. 80 zl pozdrawiam (a po lekcjach ide przebic pepek ::D:D:D:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti więc jednak 10 tka?? :):) powiem ci ze ja mam cały czas ta 10 i jak siedze to mi prawie tyle preta widac co przy 12, nie wiem czemu ale goi sie ładnie czerwone znika w oczach i nie zauwazylam zeby ilosc skory sie zmniejszyła. moze dlatego ze miejsce było podpuchniete i nabrzmiałe i teraz całkowicie zeszło przy tytanie. Ale ja narazie wiszących nie bede nosić tak szybko zeby nic nie obwisło. ani nic sie nie stało. kurde ciekawe kiedy ja sama wymienie kolczyka. hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia właśnie nie nie 10 :D 10 to na jeden gora 2 dni potem uuuu...boli. musze 12 jak nic. Włożysz włożysz a co masz nie włożyć :) niczego się nie bój to jak wymienianie kolczyka w uchu.. no prawie :P Madzia, kolczyka wiszącego masz racje nie zakładaj narazie al niedlatego, że coś tam Ci \"obwiśnie\" hehe tylko dlatego, że one są ciżkie i będę mogły ciągnać kolczyk do dołu a przez to wpijać Ci się...a zwłaszcza od nie dość dawna masz kolczyk więc tym bradziej. Niektore dziewczyny które patrzą na wygląd kolczyka do przekłucia kupują wisąe bo jakie były? ŚLICZNE. Eh... szczerze...to ja wolę zwykłe banany no zakonczone motylkie tak jak np mam A nie wiszące :) a niektóre to jeszcze mają takie wiszące że aż do majtek im sięga :P Jaasminka to tanio jak 80 u mnie w Wawie kosztuje 110 zł:) znaczy ja tyle płaciłam, aw innym jeszcze nawet 150 zł jak patrzyłam. Emylka No mojemu chłopakowi się podoba mój brzuch z kolczykiem :) ale nie wiem czy to go podnieca.. :D raczej nie :P ale mam takie usta z językiem (i ten język się rusza) to on lubi się nim bawić :P zresztą sam mi go kupił bo chciałam a i on na początku tez niechcacy mnie szarpnł ...Myślałam,zeee mi pępek odpadnie tak bolało. A teraz uważa :) amy09 ..Hm :> wiesz może naprawdę on tez jest taki tylko zdjęcie to tak oddało na tym wildcatie...? OJ ale one są podobne w sumie ten co m asz też jest ładny i po co zmieniać :) nawet jak to nie ten to ja bym różnicy nie poznała szczerze mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiomuuuuuuS
tez mam*) chlopakom sie nie podoba...no ale coz.mi sie podobalo:PP goilo sie rok,papralo,mimo przemywania,tribiotiku,ale nie zalluje:) mam zagojony i jest super,kiedys go zdejme.ale na razie nie:) jest piekny i fajny i cudny i w niczym nie przeszkadza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZiomuuuuuuS
no ja mialam swoj kolczyk ale musialam kupic u kosmetyczki inny.....za przebicie dalam 50zl,za kolczyka 30.Bolało sekunde,podczas przebijania.pozniej ciagnelo.....a pozniej bolalo bo ropialo przez rok.>wiecej strachu niz bolu.Ale warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti teraz rozumiem o co ci chodziło. a cod o wiszących to ja nie chce takich. mam bananki. tylko ze np zamiast dolnej kulki mam kwiatka i to mi wystarczy w zupełnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anussia16
elo chodze do 5 klasy a sobie bede robić w szustej klasie kolczyka bo teraz nie chce bo głupie nauczycielee nie pozwalająąą pozdro a i czy to boli?? odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka15
Powiem wam tak ze co druga dziewczyna zadaje takei same pytanie tylko inaczej sformulowane. Ja rozumiem ze sie boicie ale przeciez jak jedna osoba wam odpowie to nie musicie pytac sie po 100 razy. Ja kolczyka mam od prawie roku (w lutym bedzie rok) zrobila sobie na ferie zimowe goił mi się miesiąc:) Za przebiscie u kosmetyczkizapłaciłam 80zł i ogólnie nie bolalo dosłwnie lekkie wkłócie moze jak zastrzyk i tyle:> A co do przemywania to kosmetyczka od razu po przebiciu pokazała na moim pepku co i jak:) Wiec jak sie boicie poproscie komsmetyczke zeby wam pokazala jak przemywac. Chociaz powinna to zrobic bez proszenia ale cóż. a co do bzdur nie jakich ze woda utleniona zatyka dziurke totalne plotki spokojnie mozecie przemywac: Wodą utlenioną Spirytusem salicylowym solą fizjologiczną Smarować trybiotykiem detromecyną I napewno wam nic nie bedzie gwarantuje bo ja stosowałam wszytskigo naraz Buziaczki i pozdowienia jka by kto miał pytani pisac natka2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskosz
siemka ja osobiscie tez bede sobieprzekuwala i wiem ze nic nie bolinie sluchaj sie tych co mowia ze boli bo to kit przekucie roznie kosztuje tak do czterdziestu zl ale goi sie krutko i boli przez tydzien jakies pytania to na gg 10683907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
kaskosz --> że nie boli to może tak. ale ze goi sie krótko?? heheheh nie uogólniaj bo nie wszystkim. chyba ze masz na myśli krotko czyli 3 miesiace. bo jakos mi sie szybko nie zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juustynaa992
Hej:) Planuje sobie przebic kolczyka w pepku;) Troche sie boje i nie wiem gdzie zrobic:) CZy u kosmetyczki czy w studio:P Kolezanka robila u kosmetyczki i bardzo ja poleca:) Ile to kosztuje?? Boje sie gojenia:( Bo juz raz mialam kolczyk ale przez pare dni i malo bolalo:) Tylko przy siadaniu i schylaniu:) Pomozcie:) Bu$$i;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosz no mega głupota hahaha..nie boli... no pewnie... moze ciebie nie boli a innych boli, zreszta nie chce mi sie z toba dziecko dyskutowac bo widac masz zielone pojęcie o gojeniu i ogólnie. Madzia to dobrze, że juz rozumiesz :) ja też mam banany i zamiast kulki na dole COŚ :) i wiszące też mam zresztą kilka stron wcześniej dałam zdjęcia kolczyków :-) Natka ze wszystkim się zgadzam tylko nie co do przemywania wodą utlenioną..wtedy się coś zatyka czy coś nie wiem, ale czytałam, i słyszałam, że nie powinno się wodą utlenioną przemywać. Justyna --> OCZYWIŚCIE ŻE W STUDIU!!! ale jak chcesz u kosmetyczki to sobie zrób. Ile kosztue to rózne czasem nawet słyszę o cenach 30 zł :| Pępek goi się najjjjdłużej ze wszystkich miejsc i musisz się na to przygotować. Acha i nie słucha bzdur typu goił mi się 2 tyg miesiąc bo to jakaś bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juustynaa992
A w studiu przeciez tez przebija kosmetyczka?? Czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Juustynaa992: w studiu przebija doswiadczona osoba ktora ma do tego kwalifikacje i przedewszystkim- potrafi to zrobic! jest to piercer. Kosmetyczka zrobi jednodniowy kurs i bierze sie za przebijanie (nie chce nikogo urazic, ale taka jest prawda, czasami tylko zdarzaja sie wyjatki ze kosmetyczce sie uda fajnie przebic) a piercer robi to caly czas, ma doswiadczenie i wie co i jak.... Wiec tylko studio !! Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna amy ma rację. W studiu pracuje pricer, i on zajmuje się przekłuwaniem i tatuażowaniem. A kosmetyczka jest tylko dobra do przebijaniau uszu czyli takiego podstawowego przebijania. A pępek, brew, język, nos to są rozszeżone reczy i taka zwykła kosmetyczna nie powinna tego przebijać. One robią to pistoletami pistolet rozrywa skóre. Na stronach czasai można zobaczyć zdjęcia przebitego pępka, albo brwi ze \"strzału z pistoletu\" za pięknie to nie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juustynaaa992
Troche sie boje:) Ale nie odpuszcze:) a Co bedzie jak mi nie wyjdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Powiem ci Fruti że kurewskie kosmetyczki nawet dobrze uszu nie potrafią przekłuwać;-/ja kiedyś sobie przebiłam u kosmetyczki ucho i mi tak przekłuła płytko że kolec się trzymał na kawałku skóry i w końcu się ta skóra przerwała...do tej pory żałuję że dałam przekłuć pistoletem chociażby ucho u kosmetyczki,teraz już nigdy nie pójdę do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juustynaa992
A mozna przed zrobieniem kolczyka wypic piwo zeby sie znieczulic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
Hahahaha loool !! :P:P piwo na znieczulenie?:P nie no spoko, slyszalam i widzialam wiele roznych rzeczy, ale wiesz, nie potrzebne ci jest znieczulenie, to wcale nie boli! moze troszke przy samym przekluciu ale to jest moment! mozesz nawet wodke wypic, albo wogole niech ci narkoze dadza:P lol... sorki ale strasznie mnie rozbawilas:P Ok powaznie: znieczulenie nie jest potrzebne ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilyn... o matko.. :| to wspołczuję. A te kosmetyczki uważają się za niewiadomo kogo. Czasem nawet odzywają się na tych forach co one nie umieją...:| No naszczęście mi ucho dobrze przekuła...Ale chrząstki czy coś też bym nie dała nigdy w życiu! I co zrobiłaś z tym uchem? jeszcze raz przebiłaś?? A czasami jeszcze przekłuwają krzywo i jeden kolczyk bliżej drugi dalej ,albo jeden wyżej a drugi niżej :| justyna ale wymyśliłaś :D:D hahhaa się uśmiałam. już prędzej czystą się napij :P albo spirytus ;) ale po co się znieczulać ukłucia 15sekundowego nie wytrzymasz jak nie krótszego?:) nie ma co panikować! Ból jest fajny ;] ja tam lubię przekłuwanie i ten ból z tym związany no chyba, że chora jestem :D Hyyy...widziałam film na Youtube jak jacyś upici debile robili sobie kolczyk w ręku pomiedzy palcami! A w jaki sposób? wzięli kolczyk i młotek i to kolesiowi wbojali!!! Myślałam, że .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Został mi ślad po tej wyrwanej skórze,planuję zrobić w tym miejscu nowego żeby to zakryć ale głębiej a nie tak jak ta idiotka zrobiła na kawałku skóry;-/No a z alkoholem to bym nie radziła przed przekłuciem i w trakcie gojenia bo się rana może dłużej goić a poza tym się krew rozrzedza i będzie ciekła w trakcie przekłucia jak się jest po spożyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juustynaa992
Moja kolezanka jak przebijala troche wypita i jej kolezanka robila:P ma juz kolczyka 2 lata wsztystko pieknie szybko sie zagoilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juustynaa992
A moze doradzicie jak moja kolezanka ma namowic mame na zgode na kolczyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti... zaciekawiło mnie to co piszesz, jak możesz daj namiar na ten filmik gdzie przebijają rękę młotkiem...albo co mam wpisać w szukaj.. zeby odrazu znalazło:) Dziurka goi mi się ekspresowo czerwone juz widać tylko lekko przy gornej dziurce, i tez nie zawsze, jak np leze na brzuchu dłuzej. nadal przemywam solą fizj. tylko juz 2 razy dziennie. i jest gicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amy09
eh a mi wczoraj znowu wyszlo czerwone kolo gornej dziurki:(... moze to przez zmiane kolczyka? mam nadzieje ze szybko mi to zejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
albo dlatego ze troszke sie podrażniło przy zmianie kolczyka. napewno zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×