Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość anecia016
Właśnie 3dni temu zrobiłam sobie kolczyka w brzuszkq i bardzo się z tego ciesze... wygląda to Bo$$ko.... Pani która mi to przebijał dała mi tymczasowy kolczyk, żeby mi się szybko zagoiło i za 2tyg. mam przyjść już sobie wybrać kolczyk=) Wszystko się ślicznie goiło tylko po zabiegu na kolczyku była krewka ale było jej malutko... no i mam teraz czerwone koło kolczyka i nie wiem po ilu dniach to mi zejdzie... czy 3 dni to nie za długo? Mam maść trybityk i od juto mam przemywać sola fizjologiczną i maść nagietkowa... I nie wiem co się dzieje ale dziś mi napuchnął pępek....(dopiero po 3dniach) =( Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy mnie tez denerwuje jak 13 stki robią kolczyki ale nie mówie odrazu że są głupie Polki. Dla mnie łupie Polki to są te które puszczają sie za granicą i taką na opinię robią więc rozróżniajmy pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia dokladnie, 12, 13 lat to jest troche glupi wiek na takie rzeczy... Ale nigdy nikogo nie powinno sie skreslac. Glupie Polki faktycznie mozna tylko za granica spotkac :/... A opinia idzie na wszystkich i to jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 12 lat to napewno za mało. 13 też za mało w sumie czemu nie? To jest 1 gim już. Głupie polski można spotkać tylko za granicą? Zależy po czym je okreslać bo nie wiadomo jaki kto ma poziom IQ prawda? Dobra zostawmy już ten temat nie bedziemy się przejmować jakimś idiotą prawda?(bez obrazy ale inaczej tego nie potrafiłam określić ) Pozdrawiam dziewczyny :):):):*:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pojecie \'glupie Polki\' kojarzy sie tylko z jednym. Polkami za granica które sie puszczaja z bezowymi (hindusami), robia okropna opinie polakom za granica. Sama mieszkam za granica wiec wiem o czym mówie. Ale ok, dajmy juz sobie spokój...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Anecia:kolczyk goi się długo i zaczerwienienie może byc przez dłuższy czas...ja mam kolczyka 1,5 miesiąca i nadal mam lekko zaczerwienine naokoło dziurki :P jakoś dziwnie piszesz...:"Wszystko się ślicznie goiło " w ciągu 3 dni Ci się nie zagoi pępek! na to potrzeba ok pół roku jak nie dłużej (z tego co słyszałam) no bo mój jeszcze zagojony nie jest ;) Ja też przez pierwsze kilka dni nawet czerwonego nie miałam ;) a teraz pępek mi takie niespodzianki robi...że normalnie szok :P niby wszystko ok...a za chwile leci limfa... :? sól fizjologiczna i tribiotic jak najbardziej ok :D tylko pamiętaj ze tribiotic jest z antybiotykem więc możesz nią smarowac ok5-6 dni...potem trzeba ją odstawic na jakiś czas :) zresztą FRUTI pisała instrukcje coś ok 130 strony albo dalej..wiec poszukaj sobie :P pozdrawiam dziewuszki ;) a jak tam pierwszy dzień w szkole....? przeżyłyście jakoś..hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia016
Dziex =) Poczytałam sobie.... :) Pozdróffki =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia zapomniałam połowy książek ale to mały szczegół :) Jakoś sennie było w tej budzie. 1/3 klasy nie było bo albo chorzy albo jeszcze nie wrócili :) Jakoś poszło jednej lekcji koncowej nie było to do domciu szybciej dotarłam :) Buziaki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i Kobitki ! Mam 15 lat i chcę zrobić sobie kolczyk w pępku. Oczywiste, że jeszcze rosnę. Czy to w czymś przeszkadza? Moja sąsiadka miała i jej się zagoiło masakrycznie szybko, że aż się zdziwiłam !! Więc jak patrze na te komy to sama nie wiem co myśleć. Czy to jest ze znieczuleniem i czy bardzo boli ? Teraz jest chyba dobra pora na przekłócie prawda ? Help .... !! pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxKamciaxx: Dziękuje Ci kochanie że stanęłaś za mną (tzn że nawtykałaś tej typce \"ilonko\" ) wiesz masz rację jeszcze nie jestem pełnoletnia i praktycznie z ortografi nie mam złych ocen ale nie chcę mi sie myśleć np. co i jak pisać bo jak się teraz zaczęła szkoła i nawet podczas ferii nie chciało mi sie myśleć:);) hmm... któraś z was pytała gdzie mieszkam (chyba że nie pytała się mnie) ale na wszelki wypadek mieszkam we wrocku:) ;) A co się ostatnio działo na forum (szczerze przeczytałam tylko kilka postów bo po szkole nie mam czasu a potem tylko podwórko i jestem zmęczona:);) Buźka dla wszystkich tych co zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na chwilkę :) dzień w szkółce... minął spoko :) nawet. NApoczątku wszyscy byli zamuleni (wiadomo :D) ale później się rozkręciło :) poniedziałe przeleciał szybko hehe tylko 6 lekcji i jutro tez :) a pon, wtor, srode za tydz mam rekolekcje czyli...wolne ;D a ta idiotką to sie nie przejmować...niedowartościowane gówno zawsze jest najgorsze. Pozdrówka dziewczynki te fajne :)))))):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona: Zawsze poprę tą osobe co według mnie ma racje :) nawet ja sie ortografią zbytnio nie przejmuje :P Pozdro :* Alinka : Tez mam 15 lat (jutro 16 :D ) Kolczyk mam , dalej mi sie goi( ok.rok i 2 miechy) , Ból nie jest taki ogromny,a gojenie tylko czasem moze byc wredne :D Tak czy inaczej jak przemyslałaś decyzje i jestes pewna, ze chcesz go ( byle nie dla szpanu:P) to znajdz jakies studio dobre i zrób sobie :) Pozdro dla dziewczynek kcohanych:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alinka1771: To ze rosniesz w niczym nie przeszkadza. Z gojeniem jest róznie... ale mniej wiecej ok pól roku sie goi (teoretycznie) czasami bywa ze dluzej. Nie boli bardzo, tylko troszeczke poczujesz tylko male uklucie, oczywiscie jesli robi to profesjonalista w studiu. Ale jesli bardzo bedziesz chciala znieczulenie to mozesz o nie poprosic. Pora teraz jest b. dobra jesli chcesz miec pepek w miare zagojony do wakacji;) (mówie w miare bo mozliwe ze nie bedzie calkiem zagojony, ale po kilku miesiacach juz mozna sie kapac itd) :P Pozdro ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alinka1771: To ze rosniesz w niczym nie przeszkadza. Z gojeniem jest róznie... ale mniej wiecej ok pól roku sie goi (teoretycznie) czasami bywa ze dluzej. Nie boli bardzo, tylko troszeczke poczujesz tylko male uklucie, oczywiscie jesli robi to profesjonalista w studiu. Ale jesli bardzo bedziesz chciala znieczulenie to mozesz o nie poprosic. Pora teraz jest b. dobra jesli chcesz miec pepek w miare zagojony do wakacji;) (mówie w miare bo mozliwe ze nie bedzie calkiem zagojony, ale po kilku miesiacach juz mozna sie kapac itd) :P Pozdro ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkur***am !! pisalam, pisalam i sie nie dodalo no szlak mnie trafi musze od poczatku :/ alinka1771: To ze rosniesz w niczym nie przeszkadza. Z gojeniem jest róznie ale zazwyczaj goi sie ok pól roku, czasami dluzej. To nie boli bardzo, tylko bedziesz czula takie male uklucie ;) Pod warunkiem ze robi to fachowiec ktory sie na tym zna. Znieczulenie nie jest potrzebne, ale jesli bedziesz bardzo chciala to mozesz o nie poprosic w studiu. Pora na przklócie jest dobra, bo do wakacji troche Ci sie juz podgoi wiec bedziesz mogla normalnie plywac itd... ;) Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham tę damską, pożądną solidarność :D :) :* / a co z tym znieczuleniem?? :( jest czy go nie ma ?? powiedzcie o tych kolczykach cus jeszcze :D /a to nie dla szpanu ! Po prostu wygląd kolczyka na opalonym brzuszku jest cudny nie bolało prawie :)( 1 dziurka jest troszkę krzywo, lecz 2 so good :D a koleżanski z klasy stwierdziły, że głupia jestem-> mi się nudziło i chciałam się odchamić ) :D .... Buźki Laseczki :* odp jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wkur***am !! pisalam, pisalam i sie nie dodalo no szlak mnie trafi musze od poczatku :/ alinka1771: To ze rosniesz w niczym nie przeszkadza. Z gojeniem jest róznie ale zazwyczaj goi sie ok pól roku, czasami dluzej. To nie boli bardzo, tylko bedziesz czula takie male uklucie ;) Pod warunkiem ze robi to fachowiec ktory sie na tym zna. Znieczulenie nie jest potrzebne, ale jesli bedziesz bardzo chciala to mozesz o nie poprosic w studiu. Pora na przklócie jest dobra, bo do wakacji troche Ci sie juz podgoi wiec bedziesz mogla normalnie plywac itd... ;) Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham tę damską, pożądną solidarność :D :) :* / a co z tym znieczuleniem?? :( jest czy go nie ma ?? powiedzcie o tych kolczykach cus jeszcze :D /a to nie dla szpanu ! Po prostu wygląd kolczyka na opalonym brzuszku jest cudny nie bolało prawie :)( 1 dziurka jest troszkę krzywo, lecz 2 so good :D a koleżanski z klasy stwierdziły, że głupia jestem-> mi się nudziło i chciałam się odchamić ) :D .... Buźki Laseczki :* odp jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham tę damską, pożądną solidarność :D :) :* / a co z tym znieczuleniem?? :( jest czy go nie ma ?? powiedzcie o tych kolczykach cus jeszcze :D /a to nie dla szpanu ! Po prostu wygląd kolczyka na opalonym brzuszku jest cudny nie bolało prawie :)( 1 dziurka jest troszkę krzywo, lecz 2 so good :D a koleżanski z klasy stwierdziły, że głupia jestem-> mi się nudziło i chciałam się odchamić ) :D .... Buźki Laseczki :* odp jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieło mi połowe komentarza(juz mi sie pisac nie chce xD) !! popatrz ile razy dodałysmy komy , ale to nic :) Dobranoc Kobitki :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah kilka razy weszlo suuuper.... Glupie to forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pisało ze nie weszło, a jest :D Ja przy przebijaniu miałam wczesniej niby \"zamrażane\" ale to nic nie zmienia, tylko chłodne to miejsce sie staje :P To nie jest az tak wielki ból, zeby ze znieczuleniem robili ;] A język to juz w ogóle boli, ale jeszcze kilka dni po, to jest dopiero katorga :P Buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
alinka:radziłabym bez znieczulenia robic :D to praktycznie nic nie boli (o ile robi to specjalista) ;) takie maluteńkie ukłucie...nic pozatym :) mi też czasem sie tak robi,że dodam a tu się pokazuje ze jakis błąd i nie postu,a później patrze a jednak się dodał :D spokojnie dziewczynki ;) forum tak oblegane ze się aż zamula :P heh Buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom dokładnie, te znieczulenie to w sumie farmazon :D :P Kurde dzisiaj mam 16 :D:D lol2 Jakis dobry humorek mam :D O jej .... :) Pozdro dla tych co zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Kamcia Wszystkiego naj,naj,naj :):):) Chłopaka to oczywiste Szcześcia i uśmiechu na twarzy Kasy bo bez niej nie da się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :*:* Chłopaka juz mam od hmmm prawie 3 lat :P Kurde urodziny, a pepek mi zrobił niespodzianke i jest czerwony i mnie booli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciaaaa Wszystkiego Najlepszegoo :) Ja z Moim mamy dzisiaj 4 rocznice :)) ale zlecaiło :) Ale wiecie co chyba zrobie kolczyk w nosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciaaaa Wszystkiego Najlepszegoo :) Ja z Moim mamy dzisiaj 4 rocznice :)) ale zlecaiło :) Ale wiecie co chyba zrobie kolczyk w nosku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia575 No no gratulacje,gratulacje :):):) Oby tak dalej Kamcia a pępek pewnie czuł się zapomniany i fikusa zrobił :) W końcu właściciel ma urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×