Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

aaa martusia gratulejszyn :):) będziesz ciocią :D a ile ma siostra latek? pewnie rodzice się cieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załamię sie!!!!!!!! Ucina mi tekst normalnie ;/ martusia ja mialam też problemy z tą kulką ale w końcu jakoś odkręciłam, a ja Ci sie nie uda to idź do tego salonu oni mają takie specialne szcypce do zakręcania i odkręcania kulek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko... ;/ widze, że strasznie po polsku jest ten 1 post ;/ i 2 ale nie wiem co sie dzieje z forum ;/ wiec tak kupiłam slipki mojemu chłopakowi w zółte kaczorki z napisem I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej napisze bo tem bo znowu się ucieło;/ pier.. forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj.... a ja juz dostalam przepiekny prezencik :D Takiego wielkiego pluszowego misia ahh slodziutki jak nie wiem:P I taka ladna kurteczke z mckenzie, troszke sie wykosztowal az mi glupio.... :( :( ze 150 funtów jak nic :/ A ja mu jeszcze nic nie kupilam:P mam czas do soboty bo w sobote sie spotkamy... i ZUPELNIE nie mam pojecia co mu moge kupic... branzoletke srebrna juz dostal na mikolaja, bokserki hmm to chyba nie jest dobry pomysl... lubie walentynki ale z drugiej strony jest to wkurzajace... bo nigdy nie wiem co kupic:P Co do pepka, to mój nie daje wogóle oznak zycia:P nic sie z nim nie dzieje, wszystko jest ok. Z nosem tak samo, myslalam ze bedzie gorzej ze bedzie puchlo, ropialo itd... ale nic! nawet nie boli, wszystko pieknie ladnie sie goi:P Jak sie wygoi to zmienie kolczyk na mniejszy, widzialam takie sliczne z samym krysztalkiem takie malutkie ;) ahh Fruti powiedz mi jak to jest z tym zmienianiem kolczyka, podobno jest ciezko? Ja mam kolczyk nostril (nie ten z kulka tylko ten zawijany taki)... Aa i slyszalam ze nostrile sa niebezpieczne bo cos tam niszcza :/ ale nie wiem o co to chodzi.... Szukaj Fruti, na pewno znajdziesz zawsze jest tak ze jak czegos szukamy wszedzie po calym domu to okazuje sie ze jest w najbardziej widocznym miejscu:P przynajmniej ja tak mam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. fruti może masz go gdzieś w torebce??? a ja też mam problem co kupić swojemu?? nie mam pojęcia?? jutro pójde na miasto z... (pójde sama bo psiapsióła wyjechała i będzie w sobote:( a się chciałam rozpisać że z przyjaciółką) (no bo to kwestia przyzwyczajenia;)) amy: jak Ci się nic nie dzieje to świetnie:) a chodzi Ci o takiego kolczyka z takim jakby haczykiem?? ja mam z kuleczką;) Serdecznie pozdrawiam:fruti amy kamcie pieczare madzie matrusie sanderkasss i jak którąś pominęłam to ją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha chciałam dopisać fruti może masz odłożyłaś do jakiegoś pudełka z biżuterią?? ( bo nie wiem jak wy ale ja mam takie;)) no to postaraj się jeszcze raz zastanowić gdzie mogłaś go włożyć nie denerwuj się a na pewno się znajdzie(mam taką nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Domina...pogrzeb koleżanki...chyba cos o tym wiem...moja koleżanka z ławki w czerwcu się utopiła :( jak któś do mnie dzwonił z klasy i mi mówił to dostawałam takiego szału i się na nich wydzierałam,a przecież to nie ich wina była... dzięki dziewczynki za gratulacje ;p fruti: siostra ma 21 lat,pracuje,chłopak ma mieszkanie...tzn jeszcze razem nie mieszkają...tylko tak od czasu do czasu :D he no i ślub planują na maja a w pażdzierniku dzidzia :P już sie mnie pytali czy bede chrzestną xD no rodzice się cieszą....tylko mama myśli teraz o weselu i wogóle troche sie martwi jak sobie poradzą,ale ona wszystko przeżywa 5razy gorzej niż w rzeczywistości :) :) amy no to fajnie jak wszystko ok i z pępkiem i nosem :) no u mnie pępek coś średnio...limfa mi wypływa jak przycisne tą skóre naokoło dziurki i wczoraj w szkole zauważyłam ze mam strupka na pręciku :/ no ale jakos to będzie :) :) :) jestem optymistycznie nastawiona :P heh ilona dzięki za pozdrowienia!!również pozdrawiam Ciebie i inne laski :) a co do pudełka na biżuterie to także takie posiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj walentynki :(:(:( ehhhh większego doła juz chyba miec nie mozna... ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
xxKAMCIAxx a co sie dzieje ??:) ja troche przezywam te walentynki..najchetniej bym przespala caly ten dzien..:/ mam chlopaka ale to za bardzo skomplikowane...:(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaa1989
ja mam kolczyk w pepku i to ok 3 lat koszt 30zł i tzreba miec swoj kolczyk najlepiej kuleczke ,przekucie to ułamek sekundy i nie bolało:) mogła bym to zrobic jescze ze 100 razy:P a paskudzi sie wtedy kiedy sie za szybko go wyjmie czesto sie bawi i nie przemywa jesli uniknac tych wszystkich czynnosci jest ok .Mysle ze warto bo taka mała rzecz a cieszy ładnie komponuje brzuszek i zmiejsza go optycznie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyneczka198
Hej ja mialam robiony wczoraj i chce jak najszybciej zapomniec o tym dniu bo bylo okropny.Robilam u kolerzanki ktora juz robila z kilkanascie razy kolczyki.Mi igla weszła bez oroblemu w miare szybko i tak sie balam ale strsznie krew mi leciala duzo caly brzuch mialam we krwi i jescze kolczyknie chciala przejsc :(:(Nie radze nikomu to tak strsznie bolalo Krwew leciala mi 1 h:(:( ale to strumieniem;//A Dzis tez mnie strsznie boli i chyba sobie odpuszcze i wyjme ten kolczyk bo zadna przyjemnosc tak ciepiec.a razem ze mna robily sobie 2 kolezanki i z nimi bylo tylko 5min i juz i nic ich nie boli i wogole jest lux sa zadowaolone a ja nie jestem bo juz nie moge z bolu No to jest prawda ze karzdey inaczej odczuwa Ale ja akurat to okropnie pierwszy i ostatni raz ;/;/Boliiiiii:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
Martyneczka198 no a czego ty sie spodziewałas po przekluwaniu przez kolezanke???? piszesz na forum ze nie polecasz kolczyka w pepku a biezesz pod uwage tylko swoj przypadek. poczytaj sobie wypowiedzi innych dziewczyn na tym forum i prawie kazda jest zadowolona..:/ gdybys przebijala w profesjonalnym salonie to w 100% bys nie miala tak jak teraz opisujesz.. wspolczuje..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A ja wczoraj zrobiłam sobie mój długo wyczekiwany industrial piercing(poprzeczna sztanga przez ucho jakby ktoś nie kojarzył)nastawiłam się na wielki ból bo z tego co słyszałam to bardzo boli,ale byłam zszokowana bo mnie wogóle nie bolało!Nawet nie poczułam...gorzej bolało przebicie pępka niż industrial.Albo jestem aż tak niewrażliwa na ból albo nie wiem...ale pewnie to też zasługa mojej piercerki która wbiła igłę z całej siły i szybko to poszło xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina, po prostu mój chłopak wyjechał i zostałam sama akurat w walentynki.... Wszędzie ktoś się obściskuje, serduszka i kwiaty :(:( Ale dzisiaj juz jest lepiej, nie mam takiej chandry jak wczoraj :D Co do przebicia, to ostatnio mialam problem, ale juz jest gitez :P Pozdro dla dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
xxKAMCIAxx no to ja mam prawie tak samo tylko ze moj mieszka dalej stad, tzn w tym samym wojewodztwie ale w innej miejscowosci wiec mamy z lekka problem :P:P w walentynki tez bylam jakby sama bo sie z nim nie widzialam.. ale w dupie.. juz po walentynkach:P mnie też dół juz przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, mam nadzieję, ze dzisiaj tekstu mi nie będzie ucinało. Kolczyka nigdzie nie ma, przeszukałam dosłownie wszytsko. Jestem wkurzona bo prawie 40 zł poszło się walić. Szukałam nawet w szafie z ubaraniami bo przez przypadek mogło się zaplątać, ale nie ma ani śladu...no nic..musze zamówić znowu;/ A ja dostałam od mojego serduszko na łancuszku. Fajnie, ale co z tego jak już dzisiaj się ...popsztykaliśmy;/ beznadzieja... amy...o matko wystraszyłaś mnie teraz :o jak to może coś uszkodzić? Ja mam zawijasa, tych z kulkami nie powinno się stosować, ale ja mam bardzo dłuugiego zawijasa i rozmiar 1.2mm Ja już sama napewno go nie wyjmuję, przynajmniej nie teraz bo wiem, że nie włożę, to była wtedy jakaś tragedia, wyjąc to jeszczem chociaż, też się trzeba nagimnastykować, ale włożyć...;/ dlatego muszę isć do salonu, ale teraz nie mam z czym isć. Ale dowiedz się co ona niszczą! :( ilona22 nie dobre są z kuleczką bo później ciężko je wyjąć, bo ta kuleczka nie chce przejść. Dzięęki za pozdrówka, i co w końcu swojemu kupiłaś?:) ps. nie ma go w pudełku z biżuterią szukałam tam 10razy ;D martusia 21... o matko jakby moja matka się dowiedziała, ze w wieku 21 lat jestem w ciąży to by zawału dostała...ja planuję dziecko napewno w 25 roku życia nie chce wcześniej pchać się w pieluchy, życie zmarnowane :> no ja mam do tego takie podejscie, pozatym moj ojciec tak samo, ale by mi balange w domu zrobili ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia, jak on Cię mógł zostawić w Walentynki..:| Wiem, ja też tak miałam rok temu pokłociłąm się z moim w walentynki, i jak widzialm pary co sie przytulają, i te dziewczyny z kwiatkami to normalnie miałam ochotę się na nie wyżygać;/ i co mi po tych walentynkach jak już dzisiai się zjabało;/ kur... Z nosem mam już dobrze tylko mi lecia ropa, troszkę, ale dobrze że już ta gulka zniknęła i ten żólty strupek się nie pojawia. A w pępku... znowu mam tego BĄBLA ;D :D już mnie to cieszy bo to jest takie głupie, że zwariować można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio hej dziewczynki:) u mnie Walnetynki udane i to bardzo, było cudnie, tylko moj prezent nie doszedł na czas :( pozno wysłałi przesylke ale dostane kolczyka do pępka zwisajacego o ktorym juz zreszta pisalam :P Z moim pepkiem hmmm niby okej ale jeszcze wycieka mi to :) przemywam codziennie. dzisiaj musialam zmienic na 10 mm bo 12 juz jest za długa i mi sie haczy i boli , teraz juz 10 mm jest dobre i nawet jak leze albo sie rozciagam to wystaje kolczyk a nie jest na styk wiec okej. Fruti ja z dzieckiem tez nie predko, najpierw chce zadbac o warunki, odlozyc kase i pozwiedzać swiat a potem dom i pieluchy;p;p poza tym kompletnie sie nie czuje do pchania wozka i wstawania po nocach grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam moje kochaniutkie:) fruti: no to masz przej****e że Ci się ten kolczyk zgubił. bo 40 dychy to nie mała sumka;) a co do dziecka ja też bym nie chciała tak szybko mieć dziecka ja myślałam że dziecko no gdzieś tak jak fruti w wieku 25 lat a nie mieć 16 lat i dziecko na głowie nie skończoną szkołę itd... ja bym pierw mósiała mieć mieszkanie pieniądze i takie różne żeby mieć dziecko a wiecie co słyszałam że kolczyka w nosie można wyciągać już po 3 dniach od przebicia (ale nie wiem jak to z tym jest) ja mam kolczyka z kuleczką (w nosie) i nie jest tak źle ostatnio go wyjełam i normalnie włożyłam;) Serdecznie pozdrawiam: fruti amy kamcie pieczare madzie martusie sanderkasss jak zapomniałam któreś to ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i że właśnie jak sie tego kolczyka w nosie wyciągbie po 3 dniach to dziórka nie zarasta itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
hej! friti:co do mojej siostry to rodzice przyjęli to ze spokojem :) wiadomo zdziwienie było spore,ale co tam :D a z tym dzieckiem w wieku 25-26 lat to nie zawsze sie da tak zaplanowac ;) heh....a takie bobo niespodziewane to mega niespodzianka :) :) co do mojego pępka to sie wqrzam trochę już...limfa mi leci :( i czerwone naookoło dziurki...przemywałam solą codziennie,a dziś posmarowałam tribioticem... niech sie juz zagoi ;) ;) ;) pozdrawiam fruti,kamcie,amy,madzie,ilone,sanderkass i inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti nie wiem dokladnie, gdzies to czytalam ze uszkadza sluzówke czy cos... Kurcze nie pamietam gdzie to czytalam, nie moge tego znalesc... Ale mysle ze to tylko wyolbrzymianie calej sprawy... Moze faktycznie troche podraznia, ale chyba az tak zle nie jest.... madzia: mi tez \'objetosc\' jakby sie zmniejszyla... opuchlizna zeszla i nawet moje 10 mm wystaje troche:P wiec bez problemu chyba moglabym zalozyc nawet 8!... i wogole jestem zadowolona bo wszystko jest ok, czasami jeszcze troche limfa leci, ale to normalne ;) Jesli chodzi o dziecko, to tez nie chce miec zbyt wczesnie... Nie mysle o jakims okreslonym wieku, przede wszystkim chce sie jakos ustatkowac, miec dom, prace, meza- jesli to wszystko bedzie to bede gotowa na dziecko :) a chce kilka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....LIZA ....
hej dziewczyny mam problem bardzo chcialabym miec kolczyka w pepku ale moi starzy mi niechca pozwolic muwia ze mam za malo lat a mam juz 14 ;/;/ wkurzaja mnie bo uwarzaja mnie caly czas za dziecko;/;/ myslalam nawet rzeby se zrobic w tajemnicy przed rodzicami ale wole nieryzykować czy ja naprawde mam zamalo lat na kolczyka w pepku...????? pomurzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patusiaaa
mam takie pytanko po ilu mozna zmienic kolczyka...? =)) jak cos pisac gadu 3062679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liza no a co uważasz sie za doroslą? :D to fajnie masz :D:D ma mam 19 i nie ważam się za dorosłą, bo czasem zachowuję się nie poważnie i w ogole :P pozatym do dorosłości mi się nie śpiszy :) a z Twoją gramatyką coś nie za dobrze :P martusia a to było z wpadki nie planowane? Hm.. naprawdę ja się zastanawiam jak to jest... jest tyle kobiet co chcą mieć dzieci a nie mogą zajsc w ciąże, a te co nie chcą to O...:) Kurczę, ale ja ciągle nie wiem jak można tak wpaść? Ja znam taką dziewczynę co ma 20 lat a już ma 2 dzieci chłopiec ma 2 latka a dziewczyna 1rok... no i z wpadki... ale to ja nie wiem:> przecież żyjemy w XXI wieku a nie w XV i jest tyle zabezpieczeń...:| Jak ja bym miała dziecko w wiekju 21 lat to chyba bym się powiesiła.. bez kitu życie zwalone :|...a moj chłopak to by osiwiał :D amy Ojej... to ja nie wiedziałam... ale dużo czytałam n temat kolczyka w nosie i o czymś takim nie słyszałam, może to robienie dziury w całym i ni jak się to ma do rzeczywistości. Kiedyś jakieś pierdalanse czytałam o kolczyku w pępku. E nie należy się tym przejmować moim zdaniem :] Bo co innego o kolczyku języku to słyszałam i w brwi też różne rzeczy ale o tym nie. Kilkoro dzieci? OO nie mi jedno chyba wystarczy :D jak narazie to ja nie myślę o dziecku bo ja nie mam cierpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia z tym prezentem to było tak, że Twoj men nie wiedział co Ci kupić i się zapytał i powiedziałś chcę kolczyk czy to tak z jego głowy wyszło?:) jak tak to domyślny chłopak :D szkoda, że prezent na czas nie przyszedł :) Z tym wstawaniem po nocach to ja tak samo, ja jestem śpioch jak mnie ktoś obudzi albo wcześnie, albo rozmową, to mam cały dzień zwalony i jestem zła :> ja muszę spać a nie tam dzieci :D nie dziwię się, że coraz więcej babek chce mieć dzieck w wieku 29-3 lat :] ilona22 kolczyk się poszedł walić nie wiem gdzie jest juz nie będę go szukała nie ma sensu zamówię nowy, może ten kiedyś tam się znajdzie, ale mam pretensję do siebie ze nie odłożyłam go jak inne rzeczy to tej szktułki z biżuterią....;/ A w wieku 16 lat mieć dziecko to już w ogóle!! KRZYŻ NA DROGĘ, Chyba moi starsi to by się mnie wyrzekli ;) 3 dni po przebiciu? A skąd Ty to wiesz... pierwsze słyszę... ja naprawo po 3 dniach bym nie wyjęła nawet po 2 tyg nie! Wyjęłam po miesiacu i włożyć nie mogłam a po 3 dniach.. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti oczywsicie nie ,w tym przpadku nie był domyslny tylko ja to zasugerowałąm :) ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LookingInYourEyes
Liza ja sobie zrobiłam kolczyka jakieś dwa miesiące temu(czyli też jeszcze miałam 14 lat hehe) na początku to wogóle moi starzy nie chcieli o tym słyszeć,powiedzieli mi że dopiero za dwa albo trzy lata mi pozwolą ale prosiłam ich dosłownie codziennie przez jakiś miesiąc i poskutkowało:) teraz jestem bardzo zadowolona z mojego kolczyka,wszystko się ładnie goi:) a co do wieku to uważam że każdy ma prawo robić sobie kolczyki kiedy chce i gdzie chce,bez względu na to,co powiedzą inni pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.., fruti tak powiedziała mi moje crazy koleżanka;) (bo ona też ma kolczyka w nosie i robiła innym dziewczynom oczywiście nie mnie) no też jak bym miała mieć dziecko w wieku 16 lat to by się mnie rodzice wyrzekli:) hehehe No to serdecznie pozdrawiam te co zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×