Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość martusiaa17
"2 tyg mam kolczyk,zagoił mi się" "będzie robiła mi koleżanka".........boshe!!!!dziewczyny! co wy wypisujecie?! a za jakis czas któraś tu napisze:"odradzam przekłuwanie pępka...paskudzi się,zakażenie dostalałam itp,..." żal mi tych dziewczyn... :( :( :( fruti: obiecuje ze napewno napisze jak tylko się urodzi :P martyncia:ja tez mam 17 lat,mama tez sie nie zgadzała jak zaczynałam temat kolczyka to od razu sie wykręcała,ale stanowczo ze nie pozwala.... a ja swoje i sobie zrobiłam...mamie pokazałam...była troche zła...a teraz już latam z pępkiem na wierzchu przy niej ;) kolczyka mam od 1,5 miesiąca i jestem strasznie strasznie zadowolona :D a co do blizny.....hmm...wiadomo kolczyk przyciąga uwagę do brzucha,ale raczej powinien skupic wzrok innych na kloczyku właśnie a nie na bliznie :D i tak ty podejmiesz decyzje...to tylko moja opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia99812.fotka.pl
Ja też robiłam sobie koczyka w pępku i to 2 razy bo za pierwszym wyjęłam i zarosło.Zapłaciłam 85zł za przekłucie z kolczykiem, ale gdyby mnie to tak bolało to czy szła bym jeszcze raz!!!??? Przekłuj sobie taki kolczyk robi wrażenie...wiem coś na ten temat...PooOOoozdro for you tylko sie nie bój nie taki diabeł straszny jak go malują :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 15 latek i pragnę mieć kolczyka w pępku. Jednak mam jedno pytanko: czy jak kiedyś mi się znudzi, to czy blizna będzie duża???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna0000
hejcio:) chcialam sie dowiedziec czy jak kosmetyczka wklada igle czy to boli bo ona jest troche gruba??:P i czynm najlepiej przemywac bo woda utleniona ponoc zatyka i najlepiej sola fizjologiczna czy to prawda?? odp:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna0000
aha:) i przez ile dni bede sie mogla nie schylac?? po ilu dniach bede mogla biegac cwiczyc na w-f oprcz brzuszkow??po ile minutach bol po przekuciu ustapi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna0000
hmm... najllepiej kiedy isc przebic pepek aby moc sie kapac latem i wszystko se zagoila i bylo juz okkkk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afroo
blizny nie bedzie no chyba ze dziurka jak zarosnie to bedzie taki sladek ale niewidocznyyy:) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afroo
jak dziurka zarosnie to bedzie taki maly sladzik ale za bardzo tego nie widac jak latem opalisz brzuszek to nie:D 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociara1993: blizna nie bedzie duza, zostanie tylko kropeczka po przeklótym miejscu... Anna0000: Po pierwsze kosmetyczki nie polecam, najlepiej idz do salonu piercingu i tatuazu. Samo przeklucie trwa 3 sekundy a ból nie jest duzy... to tylko uklucie :P najlepiej przemywac sola fizjologiczna lub spirytusem salicylowym (ale lepsza jest sól), wody utlenionej nie polecam, bo po dluzszym stosowaniu rozmacza ranke. Jesli chodzi o schylanie to kazdy reaguje inaczej, ale na pewno przed pierwsze 2,3 dni bedziesz czula dyskomfort... jesli chodzi o wf to tak samo... sama bedziesz widziec najlepiej kiedy bedziesz gotowa na wf, ale tak mniej wiecej to tak przez pierwszy tydzien raczej unikaj wf.... Jesli chodzi o kapanie w morzu itd to ok 3 miesiecy powinnas tego unikac. martyncia: jesli chcesz zrobic kolczyka to go zrób! kolczyk odwróci uwage od blizny, na pierwszy rzut oka bedzie widac kolczyk a nie blizne! wiec zrób, nie zaluj ;) jest to fajna rzecz, na prawde polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiKuSs
eLo .. mam problem ;] bo jestem alergiczką i mam bardzo wrażliwą skóre i chce sobie niedlugo zrobic kolczyk i nie wiem czy wsadziac sobiee ze stali czy tytanu ;P odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
Wikuss: najlepszy jest tytan :D no a teraz to ja mam pytanie...dzis w szkole jakaś nauczycielka powiedziała ze organizuje wyjazd do aqua parku.tyklo kurde...ten wyjazd bedzie za 2 tyg,a ja mam kolczyka 1,5 miesiąca...:/ i tu moje pytanie:czy ta woda chlorowana nie zaszkodzi dziurce????? Wyjazd za 2 tyg..:P no to czekam dziewuszki...papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna0000
dzieki:) ale znam dobry salon kosmetyczny wiec moge byc spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikus
czesc, czytam, czytam iczytam wasze opinie......ja mam kolczyka juz 6 lat...przebijany by w domowych warunkach: kolczyk koleczko przypilowane pilniczkiem do paznokci, podgrzany do czerwonosci i wypazony spirytusem.... kolezanka mi przebijala i pirzebila, troche bolalo ale wytzymalam;] kilka dni pozniej pojechalam nad morze, i sie kapalam, i hcyba dzieki tym kapiela po pobycie na wakacjach mialam pepek zagojony, do tej pory nie mam problemow, chyba ze mi sie o bluzke zachaczy....polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olazgierz
ta się zastanawiam, czy jak sobie wyjmę kolczyk to mi ta dziura zarośnie? wydaje mi się, że tak, biorąc pod uwagę, że w uszach zarastają dziurki, tylko ile czasu to może trwać? czytałam też gdzieś, że jak się ma kolczyk w pępku to po zajściu w ciążę dziurka po kolczyku się robi taka wielka, to prawda? można jakoś tego uniknąć? bo zastanawiam się czy sobie zrobić, bardzo mi sięto podoba, z tym że wiem że prędzej czy później mi się to znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaa w sumie nie powinno nic sie stac... kolczyk masz 1,5 miesiaca, wiadomo ze moze jest to jeszcze troszke za wczesnie ale nie powinno nic sie dziac pozniej... Nie wiem... takie jest moje zdanie... Tylko po przyjezdzie przemyj kolczyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy przekłucie w salonie piercingu wymaga zgody rodzica? Bo ja wolałabym postawić ich już przed faktem dokonanym. Pokrzyczeliby trochę, ale myślę, że w końcu doszliby do wniosku, że to mój pępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! przez jakiś czas nie zaglądałam w sumie chyba dzień:) Martusia: ja myśle że nie powinno Ci zaszkodzić ale tak jak mówiła amy jak przyjedź przemyj od razu kolczyk, bo ten chlor i wogle:) to serdeczne pozdrowienia dla tych co zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha miałam powiedzieć... że z moim pępkiem lepiej ale nie cudownie tylko mniej cieknie mi ropa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona22 wiesz może to nie ropa tylko limfina czy jak to tam ma. Sama nie wiem. Pierwsza część ferii mi już minęła. Szkoda że akurat post jest to na dyskotekę nie można sobie pojechać. Ehhh no pech. Dawno dosyć nie pisałam i kilka stron mnie \"wyminęło\". Nie mam okazji ich przeczytać niestety ale postaram się jakoś nadrobić :)):) Pozdrowienia dla Fruti, Amy, Ilony, Martusi, Kamci :) (jak kogoś nie wymieniłam to sorry też pozdrawiam :):):) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konieczynka 14141414
Siemka no na temat kolczyków w pepku mam dużo do powiedzienia bo już sama mam swój ok.5 miesięcy. :) Robiłam go u kosmetyczki i jest spoko.Moja mama akurat mi zgode napisała..Ale równie dobrze mogła to zrobić koleżanka i skąd będą wiedzieli że to nie mama?Znajdź tylko kolezanke z fajnym pisemem i tyle.Ale ty sama nie pisz!Bo na miejscu zawsze wypełnia sie taka ankiete i gdyby zauwazyli że zgoda to też twoje pismo to z kolczyka niestety nici.Jakby były jeszcze jakies pytanka to smiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konieczynka 14141414
A i teraz w poniedziałek robie kolczyk w języku praktycznie wiem już wszystko...Ale jeszcze nie znam tego uczucia ;) .A i podstawowe zdanie.Bądźćcie pewni że kto zaznał igły i smaku piercingu raz ten będzie chciał mieć kolczyków więcej i więcej! :) Serio od kilku dziurek w uchu sie zaczyna później pepek...I kończy sie to na dużej ilości kolczyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
amy,ilona...dzięki za odpowiedz ;) uspokoiłyście mnie troszkę ;] no pewnie ze od razu przemyje...wezmę ze sobą sól i od razu po wyjściu przemyje :) heh mam nadzieje ze nic się nie powinno się babrac po wodzie chlorowanej :P pozdrawiam! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konieczynka: ojj zgadzam sie z Toba w 100% piercing wciaga !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konieczynka 14141414
A najgorsze jest to że starsi(inaczej rodzice xD) Nie na wszystko pozwalają mój stary zgodził sie na pepek a na język już nie chce :/:/Ale i tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a u mnie zaczelo sie od uszów... Wiadomo, mialam normalnie po 1 w kazdym uchu, kilka lat temu z mama poszlam zrobic druga dziurke w uchu, rok pózniej trzecia w uchu (moja mama tez se zrobila 3 w jednym uchu :D) pózniej kiedy jej powiedzialam o pepku pierwsza reakcja to: \"Coo?? dziura w brzuchu ??\" ale i tak ze mna poszla do salonu...:P 3 miesiace pozniej oznajmilam jej ze chce w nosie i pierwsze to tez ze nie powinnam, nie jest to ladne itd (ale nigdy nie powiedziala nie) no i tez ze mna poszla do salonu przebic nos;) I najlepsze jest to ze ja nie pytam mamy \"mamo, moge sobie zrobic kolczyka?\" tylko zaczynam rozmowe i jej po prostu oznajmiam \"zrobie sobie kolczyka\" i jak mówila zebym nie robila bo cos tam to jej oznajmilam ze i tak sobie zrobie nie teraz, to za miesiac, nie za miesiac to za rok. ;) i jest to dobra metoda zeby przekonac rodziców do kolczyka. Bo w koncu kiedy mam sobie zrobic jak nie teraz? jak bede miec 30 lat? HA ! jasne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziurki wcale tak szybko nie zarastają. Ostatnio spotkałam dziewczynę, która pomimo, że nie ma już kolczyka w nosie 2 lata to nadal moze sobie wsadzić kolczyk! SZOK! I dziurkę widać, odrazu wiedzialam,ze miałam kolczyk w nosie... No to fajnie, w sumie ja nie chce mieć takiej dziurki jak ona bo to nie za ładnie wygląda... Co innego w pępku no to nie widać :], chociaz jak czasem wyjmuję kolczyk z pępka, to... nie podoba mi sie ta dziurka, bo ona nie jest wcale taka mała jak w uszach wiadomo. Martusia no ja czekam aż się dowiem co i jak z tym bobasem :P ciekaaawa jestem co to będzie, znaczy KTO to będzie ;) a co byś wolała? amy no w sumie to chyba dobry sposób :> ja robie podobnie, znaczy już nie robię bo wiesz, ich zdanie to mnie tam ;)mam dowód mogę wszystko. A masz coś takiego, że jak rodzice mówią nie to tym bardziej chcesz im udowodnić swego i to robisz? Ja tak mam :] I to nie tylko przypadku rodziców, tyko np też mojego chłopaka, jak on mi mówi nie nie spotkamy się dziś bo się pokłociliśmy np. to ja wtedy tak drąże i drąze i wymyślam takie sposoby żeby tym badziej się spotkać :P Ciekawe jak tam madzia na wyjeździe się bawi :):) zazdroszczę jej... i pewnie Oscypki je :D moja miłość! Uwielllbiam oscypki :) a zwlaszcza takie makarony długie wiecie o co cho?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. mojej mamie to się nie podoba w ogole biżuteria na ciele typu właśnie pępek, nos itd, ale nie neguje tego, a mój tata nic nie mowi , że mam ale wiem ,ze mu się to nie podoba, ale mnie to wiecie.. mam to GDZIEŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konieczynka 14141414
Hehe mojemu taci wisi to że mam 14 dziurek w uszach,pepek też przeżył ale to że chce kolczyk w języku to dla niego niemożliwe!Mama jest spoko zgadza sie na wszystko ale on...Nie mam pojęcia jak go już przekonać a jak sie nie zgodzi to i tak ide z mamą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka robila sobie madonne i monroe tzn pod i nad ustami... miala to kilka lat temu, pozniej wyciagla... przez kilka lat (2 lub 3) nie wkladala tam kolczykow i niedawno chciala wlozyc i wlozyla !! nic jej nie zaroslo... ale szczerze powiem to tak bardzo tych dziurek nie bylo widac, jedynie z bliska jak sie przypatrzy... Fruti: oo tak !! jesli cos chce a oni mowia nie to i tak sie upieram, nudze lub dogaduje im ze i tak to zrobie, albo specjalnie z moim bratem gadam przy nich jak to bedzie (kiedy cos tam) i po prostu gadamy jakby juz tak mialo byc:] i tym uswiadamiam ich ze nie jestem mala dziewczynka ktorej mozna wszystko zakazywac, ze tez mam swoje prawa i pewne rzeczy i tak beda po mojej mysli (kurcze napisalam jakbym byla jakas wyrodna córka hehe:P) oczywiscie nie mowie o glupich lub zlych rzeczach, przeciez tez mam rozum:P hehe tez lubie te takie dlugie !! a oscypki to tylko niektóre, bo nie wszystkie sa dobre:P ale tez uwielbiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×