Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość SAVANA
amr....Kosmetyczka ??? A zachowuje się jak zadowolona nastolatka po przekłóciu pępka...co wy na to? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Jedna chce być mądrzejsza od drugiej..... przestańce sobie do gardeł skakać jak gówniary z piaskownicy ;/ pomagajcie sobie a nie sie klniecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z kolczykiem
Witam Was wszystkie. Ja mam kolczyk w pępku juz po raz drugi. Musiałm pierwszy wyciągnc gdy byłam w ciąży...wiadomo brzuszek rośnie. Za drugim razem przekłułam pół roku po porodzie i prawie nic nie bolało. Oczywiście wczesniejsza dziurka zarosła. Zrobiłam to w profesjonalnym zakładzie. Kosztowało mnie to 120 zł (razem z kolczykiem). Goiło się około miesiąca i teraz jest super! Najwazniejsze to przekłuwac pępek nie w byle jaki zakładzie u kosmetyczki ale w profesjonalnych studiach, które tym sie zajmują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Kurce to ja przekłuwałam za darmoche :D:D:D mi tam salon nie potrzeba do szczescia :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIAAA
Dziewczyny tez chce przebic,,ale boje sie ze w ciazy jak bede to mi sie dziurka powiekszy,,a potem bedzie to niezaciekawie wygladało...Sa tu jakies dziewczyny ktore juz rodzily??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaVaNa
Chii......wybacz ale nie wpierdalaj sie za przeproszeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SAVANA Trafiłaś na troche starszą osobę, ale dziękuję, że mnie odmłodziłaś. Czytając Wasze wypowiedzi mozna stwierdzic, że piszą je młode osoby. Jeżeli nie wiesz, to do starszych osób zwraca się inaczej i do młodszych również. WIDZĘ, ŻE LUBISZ ATAKOWAĆ - LEPIEJ NAPISZ COŚ NA TEMAT, A NIE KRYTYKUJ!!! Do TAKA JEDNA Z KOLCZYKIEM Nie określaj zakładu kosmetycznego byle jakim. Mówisz o profesjonalnych studiach kolczykowania? - tam wykonują tylko takie zabiegi. Ja mam salon kosmetyczny połączony z innymi zabiegami. Nazywa się salonem kosmetycznym ponieważ wykonuję również zabiegi kosmetyczne. Połączyłam różne działy: 1. MANICURE 2. PEDICURE 3. KOSMETYKĘ PIELĘGNACYJNĄ I KOLOROWĄ 4. PEARCING - CZYLI KOLCZYKOWANIE 5. TATUAŻE 6. SOLARIUM Więc nie mogę mieć w nazwie tylko STUDIO PEARCINGU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu nikt tu się nie chce sie objeżdżać itd, ale jak ktoś nie wie to niech nie pisze głupot, bo to tylko za głowe się łapać, po niektórych postach... Przecież pizemy tutaj nie po to by sie kłucić, ale żeby sobie pomagać, no nie ? :) pozdro:P Do amr: mam do Ciebie takie pytanko :P (mam pisać per Pani ? :P )Może Ty cos mozesz doradzić na temat suchej skóry i zaczerwienienia, co ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do xxKAMCIAxx Piszcie normalnie na \"Ty\". Gdybym chciała, aby pisano do mnie na per Pani - zaznaczyłabym to w tytule. Wiem do czego nawiązałaś tym zwrotem - tylko uświadamiałam pewną osobę. Jeżeli chodzi o suchą skórę to podaj mi na początek pewne dane - jeżeli chcesz zachować prywatność możesz pisać na maila. 1. WIEK 2. CZYM MYJESZ TWARZ - JEŻELI CHODZI O SUCHĄ SKÓRĘ TWARZY, PONIEWAŻ DOKŁADNIE NIE OKREŚLIŁAŚ 3. OD JAKIEGO CZASU MASZ ZACZERWIENIENIA I W JAKICH OKOLICACH TWARZY (czy zauważasz, że raz się stają bledsze, a raz bardziej czerwone)? - nieraz zaczerwienienia występują, gdy ktoś ma bardzo wysuszoną cerę - nawet odwodnioną 4. JAKICH KOSMETYKÓW UŻYWASZ 5. CZY CZUJESZ PIECZENIE LUB TZW. ŚCIĄGANIE, CZYLI NAPIĘCIE SKÓRY NAJLEPIEJ, BY BYŁO GDYBYM ZOBACZYŁA OSOBIŚCIE - PONIEWAŻ ZAWSZE JEST RÓŻNICA W OPISIE, A W WYGLĄDZIE FAKTYCZNYM. pOZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amr, Kamci chodzilo o zaczerwienienie i sucha skore wokoł przekłutego pępka ;] tak mi sie wydaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
hmm....nikt mi bedzie mowil co mam robic...A co to Ciebie Amr...to rownie dobrze ja bym mogla napisac ze jestem kosmetyczka i dyktowac rady z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svenja
Hey laski:) Planuję zrobić sobie kolczyka w pępku i mam kilka pytań: Jaką najlepeij wybrać porę roku na przekłócie, jakie mogą wystąpić najgorsze skutki przebicia, i jeżeli jestem bardzo szczupła jak mogę odczuwać samo przekłucie i gojenie? proszę o odpowiedzi:):) z gory dziekujem;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoJuNiA =**
Dziewczyny ... naczytałam się tyle o tym że boli ... i w ogóle ... poszłam z przekonaniem że będzie tak bolało że nie wytrzymam ... a tu minimalnie poczułam jak założył mi te "szczypce" na pępek ... a potem to luzik ... zaznacze jeszcze że nie miałam robionego znieczulenia ... tak na żywca ... ale przyjemność po założeniu wielka ... nie bójcie się ... zero krwi :P trzymajcie się ... =**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do SAVANA Jeżeli chcesz sprawdzić moją autentyczność - zapraszam do salonu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciak
wiec mam pytanie do amr czy zaczerwienienie,sucha skora i maly strupek wokor pepka są to normalne objawy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an3c1a
hej dziwczyny:* mam 2 pytanka ile trzeba kupic saszetek tribotiku zeby starczyło na tydzien?? i ile ampułek soli fizologicznej tez tak na tydzien???? prosze napiszcie:)::):):) pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Mi dwie saszetki wystarczyły :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Emciak Kiedy miałaś przekłuty pępek??? Czym kosmetyczka kazała smarować jeżeli chodzi o codzienną pielęgnację? Wodą utlenioną, czy czymś innym? Czy strupek, który Ci się zrobił ma jasny kolor (zaschnięta ropa)? Jeżeli strupek zrobił się z ropy, surowicy lub krwi to skrop intensywnie patyczek do ucha wodą utlenioną i lekko pocieraj strupek. Dziewczyny!!! Jeżeli jesteście świeżo po przekłuciu pępka to możecie - owszem - smarować tribiotykami lub solą fizjologiczną, ale wystarczy woda utleniona, która bardzo dobrze oczyszcza. Wystarczy pod pępkiem umieścić płatek kosmetyczny - przytrzymać go, na wystający gwint nanieść od 3 do 5 kropel wody utlenionejdolną kulkę podciągnąć, przesunąć pod dolną dziurkę - przy górnej dziurce będzie wystawał gwint i nalać od 3 do 5 kropel wody utlenionej następnie umieść kolczyk w dawnej pozycji. Jeżeli jesteście świeżo po przekłuciu to przez pierwszy tydzień przemywajcie wodą utlenioną tak jak wyżej napisane trzy razy dziennie. Jeżeli będzie o.k. to w następnych tygodniach dwa razy dziennie. Jeżeli nosicie biodrówki z paskami, w których są większe klamry to uwaga, bo można sobie podrażnić pępek i wtedy powstają zaczerwienienia. To tyczy się także normalnych spodni. Jeżeli się kąpiecie w wannie, pod prysznicem, na basenie - zawsze po wyjściu przemywajcie pępek. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amr, chodzilo o pępek ;);) Ale juz wiem, że tą wodą trzeba przemywac ;);) Ale ja mam straszne problemy z tym kolczykiem, juz mnie to z deczka zaczyna wnerwiac.. :P Bo albo mi puchnie, albo ropieje itd :p Ale ogólnie sie cieszę, że mam ten kolczyk ;):P P.S Mam 15 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeźCie Się ogarnijcie
Do SAVANA Ejj weź ty Się dziewczynno trochę ogarnij bo pojawił Się ktoŚ kto nam lepiej może wszystko wytłumaczyć(chodzi mi o amr) I wie więcej niż ty !! Poczytać w necie to i ja mogę a póxniej szpanować że wszystko wiem !!AMR wie to z doświadczenia !! Aaa po drugie tam wyżej CHii napisała że ..Cytuje"Jedna chce być mądrzejsza od drugiej..... przestańce sobie do gardeł skakać jak gówniary z piaskownicy ;/ pomagajcie sobie a nie sie klniecie....." Tu bardzo dobrze wam powiedzałaa !! Póxniej kolejna wypoeirdź Chii "Kurce to ja przekłuwałam za darmoche mi tam salon nie potrzeba do szczescia" Aaaa na to AVANNA odpowiedziała tak : "Chii......wybacz ale nie wpie**alaj sie za przeproszeniem.." Teraz tak SAVANNA do cholery co się wpieprzasz w czyjeś wypowiedzi sama piszesz bez sensu i nie wiesz co piszesz a chcesz innych pouczac, wex ty się lepiej nauką zamjij a takie rzeczy zostaw komuS kto się na tym zna . Pozdrawiam Chii i AMR ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki!!!!!!!!!! Co u Was dzisiaj słychać?????? Jak pępuchy?????? Pozdro dla wszystkich, szczególne dla: Chii, xxKAMCIAxx, Emciak i \"Weźcie się ogarnijcie\" :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciak
Ja mam 15 lat kolczyk zrobilam 3 tygodnie temu(ale szybko zlecialo) :-) naokolo gornej kulki jest zaczerwienienie a przemywalam pepek tylko wodą utleniona ale mnie juz kusi zeby wymienic kolczyk na inny:-) a strupek jest malutki i bialy:-) wiec to normalne? pozdrowionka amr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Emciak Ten strupek jest normalny - przemywaj go nadal wodą utlenioną. Co do kolczyka to nie radziłabym jeszcze zmieniać. Możesz go wyjąć, obmyć całe miejsce przekłucia i miejsce, gdzie znajduje się pręcik leeko nacisnąć umytym palcem. Jeżeli nie wypłynie z dziurek ropa, surowica ani krewka to EWENTUALNIE możesz zmienić kolczyk MAUSI BYC ZE STALI CHILURGICZNEJ i najlepiej BEZ ZAWIESZKI NA DOLE - żebyś nie podrażniała pępka, bo jest jeszcze świeży! Jeżeli zdecydujesz się na wymianę kolczyka - PAMIĘTAJ - połóż nowy kolczyk z odkręconą górną kulką na płatku kosmetyczny, lub chusteczce i intensywnie skrop spirytusem salicylowym, jeżeli nie masz to czymś na bazie alkoholu - żeby go odkazić. następnie zakryj go skropionym płatkiem lub chusteczką również skropioną spirytem i odczekaj chociaż pięć minut - przed włożeniem go do pępka dokładnie oczyść pępek wodą utlenioną - nie spirytem, bo on zasusza i ścina ropkę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amr... niezłe rady dajesz... żeby dziewczyna, która jeszcze ma strupki i kolczyk tylko 3 tygodnie wyjęła go, przemyła i włożyła nowy :| o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Adoośka Przecież napisałam, że nie radziłabym. Co do strupka - to jeżeli to jest ropa, surowica lub lekki wyciek krwi - jeżeli to wszystko zaschło i dlatego zrobił się strupek to usuwa się go za pomocą wody utlenionej. Kolczyk można zmienić jeżeli wszystko jest dobrze oczyszczone łącznie z kolczykiem. Mam do Ciebie pytanie: Jeżeli dziewczyna ma już kolczyk nawet pół roku i ma strupki z zaschniętej ropy to też nie ma zmieniać??? Jeżeli odpowiesz, że nie to popełnisz błąd. Ponieważ w niektórych przypadkach strupek który zrobił się z tych czynników co opisałam wyżej może tamować wyciek wewnątrz. Dlatego polecane jest wyjęcie kolczyka przeczyszczenie go i miejsca w którym się znajdował. Po drugie - jeżeli osoba tak, czy tak musi wyjąć kolczyk i wszystko przeczyścić to co to jest za różnica jeżeli włoży sobie nowy kolczyk, uprzednio zdezynfekowany zrobiony z tego samego materiału co poprzedni??? Jeżeli chodzi o te trzy tygodnie - przez ten czas dziurka się wyprofilowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa dziurka się wyprofilowała... ech. Wiesz ja nie lubię się kłócić. Skoro jak twierdzisz jesteś wykwalifikowana kosmetyczką to dalej dawaj dziewczynom doobre rady :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Adoośka Ja też nie lubię się kłócić - jeżeli chodzi o praktykę na dany temat to piszę wiadomości nabyte z mojej wieloletniej praktyki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ;) :P Co tam u Was ? :p Bo u mnie tak samo beznadziejnie jak przedtem :( .. mam kolczyk od 12.01 br i po prostu nie mam juz sil :p Wiem, że może się tak długo goić, ale juz mnie to wkurza :P Pozdro dla Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Amr....Co mam zrobić jeżeli chciałam zmienić kolczyk i jak go wyjełam to nie mogę wsadzić nowego, jakbym miala dwie drogi...od gory nie moge sie wpic i od dolu co mam robic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×