Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Aguskaa
Phaula nie bój żaby nie boli prawie wcale!!! Przynajmniej mnie nie bolalo, ale za to wyjebiście wygląda- warto :):):):) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulk
hejka dawno nie pisalam:PP heeh dziuewuszki jak macie jakies pytanka czy jakies problemy to piszcie ja bardzo chetnie syskim odpowiem..;) mam nawet filmiki z przekucia pepuszkow;p i innych czesci cialka:P to wciale nie boli ja kolczyk mam jush roczek i sysko bylo ok pzrez caly czasik..;) pozdroo dziewczyny i buzioolki dla was;* pisac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia1515
Ja od niedawna mam kolczyka w pępku a przed chwilą byłam razem z koleżanką bo ona też sobie taki zrobiła... mnie osobiście przebijanie nie bolało tylko troche takie szcypce którymi oczywiście musi złapac skóre... ja nawet nie stęknęłam, natomiast moja koleżanka trochę zpanikowała. Ale to jest sprawa indywidualna czy kogos boli czy nie, to tak jak przy pobieraniu krwi: jedli mndleją a inni nawet nic nie czuja. Ja zapłaciłam 75 zł u kosmetyczki która była przeszkolona na takie rzeczy i jestem bardzo zadowolona, a to czy się babrze zalezy m.in. od higieny. Bardzo polecam!!! Fajnie to wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatkareczka
siemka!!chce sobie zrobic kolczyk, ale slyszalam ze nie mozna chodzic na solarium.Czy to prawda??bo jak tak to lipa i ile nie mozna chodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt
Co??? Moja siorka ma kolczyka i wcale jej sie dlugo nie goil! Poprostu trzeba o niego dbac. Przemywac dziurke rumiankiem i pani w salonie jej powiedziala, ze slina najszybciej jej to zagoi.. Ja ide zrobic kolczyk w pepku w sobote i tez mam cykora.. napeffno troszke boli przy przekluciu ale jakos wytrzymam to nie jest strazne! Moja kumpela se zrobila w jezyku i mowila ze boli tak jak szczepienie wiec jak moze kolczyk w pepku bolec bardziej niz przeklucie jezyka???!!! Zrobcie sobie.. ja wam napisze moje wrazenia jak bede juz po :D papa pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma po co pisać o wrażeniach, bo nawet nic nie czuc :):) Wierzcie mi, że jak dla mnie to bardziej pobrania krwi bolą :) Może wkładanie kolczyka nie jest zbyt miłe, ale na pewno nie bolesne :) Jak możecie sobie zrobić kolca, to na prawdę szczerze wam mówie RÓBCIE ;) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kasiulk Mam prosbe jak masz filmiki z przekłucia pępola to mogla bysmi je przeslac ?? z góry wielkie dziex ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Pobranie krwi ???? Ja na pobraniu krwi to ZAWSZE mdleje, jak mi ktos mówi, że będę miala popieranie to w furie wpadam...u mnie nie da się tego porównywać do pępka :))) A co do filmiku to również by mi się przydał, bo nawet nie widziałam IGŁY jaką to robiła, a mojej mamie się niedobrze zrobiloo, ale to poprostu jest bardzo na tym punkcie wrazliwa..... POZDRAWIAM KAMCIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taelczka
hej! ja mam kolczyk w pepku od ok miesiaca narazie wszystko bardzo ladnie sie goi. Pempek przuwałam u kosmetyczki> Przekuwała mi sterylnym wenflonem zaplacilam 140zl sadze ze bardzo sie oppłacało. Wogole sie nie babra tylko troszke ropa leci ale to ozywsite. Przemywam woda uteniona badz spurytusem i to nie prawda ze zatyka dziurke jak inni twierdza. Czasami tez smaruje trybiotkiem ale to tez nie zawsze. A wogole przebicice wogole nie bolalo doslownie jak szceopionka trwało to moze z 15 sekund wiec jezeli komus sie podoba to badrzo polecam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniastazja
Ej, dziewczyny jakiej grubosci powinna byc igla do przebijanie pepka, bo ja mam jakas 0.7 na 30 mm, cos takiego na niej pisze, dobra bedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusa*
Hej. Ja też niedawno zrobiłam sobie kolczyk, ale mnie to właśnie wogóle nie bolało.. nawet po nic mi nie ropiało i jak narazie łądnie sie goi. chociaż słyszałam o różnych przypadkach. Najlepiej często przemywaj woda utlenioną i kup sobie maśc "TRIBIOTIC" jakoś tak.. hehe pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savana witaj w klubie ja tez nie nawidze przekłuć i mndleje :D Identyko sytuacja! :) Nie ma porównania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
ja wczoraj bylam u kosmetyczki i zrobilam sobie dziurke :) placilam 70 zł (w cenie przebicie + kolczyk ze stali chirurgicznej) musze przyznac ze bolało, mimo to, że wczesniej kosmetyczka nalozyla mi masc znieczulającą... ale nie zaluje :) przemyłam to kilka razy rumiankiem, ale tak profilaktycznie, bo zupelnie nic sie nie dzieje... kupilam sobie tez masc o nazwie TORMENTIOL (cena: 5,50) ale mam nadzieje ze nie bedzie koniecznosci, by ja uzyc... ;] jestem bardzo zadowolona, boli mnie tylko przy schylaniu się, np. kiedy chce zalozyc buty... mam nadzieje ze ten bol potrwa tylko kilka dni... oczywiscie uwazam, zeby nigdzie tego nie zachaczyc, bo wiem ze konsekwencje moga byc conajmniej nieprzyjemne... polecam, bo efekt jest cudowny... a moj chlopak zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczekkkkkkk
kurde mój ojciec za nic nie chce sie zgodzic na kolczyka w pępku- próbowalam już wszytkich sposobów poradzcie mi co mam zrobic strasznie chce kolca!!! Dzieki z góry:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
Kasiaczekkkk z moim tata tez nie bylo tak latwo... nie wiem ile masz lat, ale ja myslalam o kolczyku w pepku juz jak mialam 14, moj ojciec za nic nie chcial sie na to zgodzic, nie bylo na niego zadnych argumentow :/ w tym roku koncze lat 18 i zgodzil sie bez zbednych dyskusji... moze trzeba po prostu odczekac swoje?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Powie mi ktos, jakiej grubosci powinna byc ta igla???? XXXKamaXXX ty jestes taka doswiadczona, to moze wiesz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja przykro mi ale na ten temat kompletnie nic nie wiem :D Nawet ja mi piercer przebijal to tak sie balam , że w sufit patrzylam :d nic kompletnie nie widzialam :D Do aurena (sorry jak nick pomylilam) ja mam 14 lat i u mnie bez problemu bylo :D tylko cos w stylu - rób co chcesz :D Pozdro dla was :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Dzieki xxxKamaxxx ja jutro sobie robie, to wam wszystko opowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
xxKAMCIAxx no niestety u mnie nie bylo tak pieknie... jestem oczkiem w glowie tatusia i slowa "rob co chcesz..." uslyszalam dopiero niedawno :) ale oplacalo sie czekac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowiszon
siemka ja dzisiaj sobie przebilam znaczy mi kolezanka ktora ma 14 la przebila ja mam 13latek i wcale nie bolalo tylko jak siedze to troche pobolewa ale jest oki papa polecam kolczyki w pepku gora!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl14
Ma ktoś filmki z tym jak się pepuszek przebija??? pliska dajcie linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaD
Siemka jestem na tym forum pierwszy raz, dużo się naczytałam co wy tu piszecie. Ale mam jedno pytańko będe se robić kolczyka w pępku dopiero w czerwcu bo musze mieć wszytkie szczepionki ale w lipcu jede nad może czy będe mogła się już kąpać z tym kolczykiem w morzu Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Girl Przeczytaj wyzej tam jest link do sstronki i tam sobie wybierz na tej stronce video i tam jest Zajebisty film z niego wyniak ze to nic nie boli POZDRAWIAM Buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
Do PartycjaD lepiej poczekać aż się do końca zagoi... ale jeżeli nic ci sie nie będzie dziać to chyba możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Dziewczyny kapota byla z tym kolczykiem, trzy razy mi kolezanka igle wkladala i nie dalo rady wlozyc kolczyka. Krew sie lala strumieniami a kolczyk ani rusz. potem kolezanka mi wiercila w brzuchu z pol godziny a ja o malo nie zemdlalam. i w koncu nie mam tego kolczyka, ale nie zniechecilam sie i nie dlugo znowu przebijam, moze bedzie lepiej, oby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
Anjastazja - juz sobie wyobrazam jaki to byl straszny ból... :/ ale to co piszesz jest dowodem na to, ze zawsze lepiej robic to u profesjonalisty... Ja mam kolczyk 5 dzien... dziurka jest delikatnie zaczerwieniona i troszke swedzi... No i ten ból przy nachylaniu sie - jak dlugo bedzie on trwac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agadka
ja mam juz 2 raz kolczyka tego mam juz miesiac i jest naprawde wporządku ladnie mi sie zagoilo nic sie nie dzieje :) na początku uwazalam na niego przemywalam wodą utleniona smarowalam tribiotickiem i jest fantastycznie naprawde :) polecam laski tylko dbajcie o pępuszki. w razich pytan odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dalej mam problema z tym kolczykiem ! :( Robiłam kolczyk 12.01 w tym roku i od jakiegos czasu w okół górnej dziurki mam ropę... Juz nawet iglę przemyłam alkoholem i nakłułam to kółko z ropy żeby wyciekła, ale wyciekła tlyko krew :( We wtorek ide do salonu gdzie robilam, ale boje się, że każe mi wyjąć kolczyk :( Może wie z Was ktoś co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×