Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość SAVANA
*wbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
ufff....udalo mi sie....to bylo troche dziwne...ale udalo mi sie musialam tylko przekloc MARTWĄ tkankę żeby się przebić...już jest ok....ufff...ale się denerwowałam ale dobrze by bylo zeby mi ARM powiedzialam czemu tak i co powinnam robic byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kARITKAdo Arm
Siemka mam pytanie do ArM. Kolczyk mam od 2 tygodni wcześniej już miałm i mam taką zaczerwienioną kropke w miejcu poprzedniego kolczyka czy jest szansa że ta blizna jeszcze wyblednie?? I jeszcze jedno mam dość suchą skóre i poprzednio kolczyk mi się przerwał bo złuszczyła mi się skóra, ale narazie nic mi sie nie dzieje z nową dziurką czy jest to normalne. Aha a teraz tą skórkę wokół kolczyka smaruje nawilżającym kremem. Pozrowienia ARM:* i z góry dziękuje za odpowiedź:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeźCie Się ogarnijcie
Hey amr to znowu ja ;D Mam pytanie bo ja zrobilam tego kolczyka i wiesz jak jest ten pręcik pod dkórą to na wierzchu w tym miejscu co mam ten pręcik mam takie żółte ;/..Takto nie mam problemów bo mnie nic nie boli a ni nic i wogóle jest luZz ale martwię się tym zółtym..Co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Do \"SAVANA\" Niestety wczoraj w późniejszych godzinach nie było mnie na tym blogu i nie mogłam odpowiedzieć. Do \"kARITKAdo Arm\" Cze nie wiem, czy o mnie Ci chodziło - nie lubię się wtrącać jeżeli ktoś pisze do kogoś innego, ale o tych inicjałaś nie widzę nikogo, ale odpiszę. Czy w tę zaczerwienioną kropkę osoba która przebijała pępek wbiła igłę, czy obok??? Kiedy miałaś poprzedni kolczyk i kiedy pojawiła się ta kropka? Ta blizna powinna się wchłonąć lub zmienić koloryt - niestety nie widzę, więc nie mogę powiedzieć na 100%, ale jeżeli ona zrobiła się po przekłuciu to powinna przynajmniej zmienić koloryt, ale troszkę czasu może upłynąć. Do \"WeźCie Się ogarnijcie\" Oczyszczasz wodą utlenioną??? Nanieś kilka kropli wody utlenionej na patyczek do ucha i lekko kilka razy przejedź po żółtym - może to być lekki wyciek ropki, który zasycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b e t k a
amr mam do ciebie pytanie. blagam pomoz mi:( kolczyk zrobilam trzy tygodnie temu. Przez pierwsze dwa było super, ale od kilku dni mam pod górną kuleczką czerwone i boli:( jak np. podniosę kolczyk podczas przemywania do góry i na dół to czuje silny ból:( CO ROBIĆ??? Dodam ze 1 tydzień stosowałam wode utlenioną, a po tygodniu zaczelam juz stosować sól fizjologiczna zeby nie wysuszyć za bardzo. Przemywam sola 3 razy dziennie. Tribiotic tez probowalam, ale mam wrazenie ze jest jeszcze gorzej po nim wiec odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karitka do ARM
Siemka tak pisałam do Ciebie. Dwa tygonie po tym jak wyciągłam kolczyka zrobiłam drugi raz igła była wbita wysoko nad tą kropką. Była ona tez przed przebiciem, i utrzymuje się cały czas ale wydaje mi się ze jest troche jeasnieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka 17
siema wam wszystkim. mam do was pytanko zrobilam sobie kolczyk jakis miesiac temu na poczatku bylo wszystko ok ale po jakis 2-3 tygodniach gdzies zachaczylam i nastepnego dnia mialam rope w dziurce i robily mi sie strupkiale dzisiaj zauwazylam ze te strupy za czerwone i jak chcialam go wyjac to zaczela mi leciec krew(nie jakos duzo) i teraz nie wiem co zrobic. czym to smarowac i czy wogole smarowac. blagam pomozcie mi. tylko prosze o rade osoby ktore wiedza co sie w takich sytuacjach robi. z gory dziekuje. pozdroffionka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karitka do AMR
sorki teraz się dopiero skapłam ze robir błąd w niku. Sorki AMR:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BETKA! PRZEJDŹ Z POWROTEM NA WODĘ UTLENIONĄ - ONA NIE WYSUSZA TYLKO OCZYSZCZA. POZDRO :) DO KARITKA! NIE MA PROBLEMU - TYLKO CHCIAŁAM SIĘ UPEWNIĆ ŻE TO CHODZI O MNIE. KAŻDY MOŻE SIĘ POMYLIĆ. POZDRO :) DO ASIENKA 17! PODRAŻNIŁAŚ TO MIEJSCE PRZEZ ZACHACZANIE - NIE PANIKUJ, NIE NIEPOKÓJ SIĘ BO TO, ŻE WIDAĆ TROCHĘ KREWKI, ROPKI LUB SUROWICY JEST NORMALNE. PCHNIJ LEKKO DOLNĄ KULKĘ DO DOLNEJ DZIURKI, ABY WYSTAWAŁ GWINT - NIE PATRZ NA TO, ŻE COŚ MOŻE POLECIEĆ - POLEJ INTENSYWNIE WODĄ UTLENIONĄ MOŻE SZCZYPAĆ, ALE NIE MUSI, NASTĘPNIE POWTÓRZ TO SAMO Z GÓRNĄ KULKĄ. ZABIEG TEN NA PIERWSZY RAZ WYKONAJ 2 - 3 RAZY POD RZĄD. POZDRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
OK ARM. Ile u Ciebie kosztuje zrobienie kolczyka w pępku i w języku i skąd Ty jesteś ? POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziuniaMg
Qle no.... tak sobie czytam to forum... i słucham wypowiedzi znajomych.. i już sama nie wiem... o kolczyku marze od paru lat i mam zamiar go zrobic na początku ferii (dwa tygodnie bez wf'u czyli więcej spokoju)... ale tak: tutaj jedni piszą że wszystko jest good i wogóle, a inni że mieli komplikacje... moje znajome też: jednej sie zagoiło i po dwóch dniach zmieniała już kolczyk.. tylko troche swędziało... a innej ropiało i bolało przez pare miesięcy... ehh...:| iść czy nie iść?:P Jedno wiem na pewno że pójde do studia a kolczyk będzie ze stali hirurgicznej... a co potem?:P co jak będą komplikacje?... ten cały antybiotyk w saszetkach jest dobry?... pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Nie masz sie czego bać-ja robiłam u koleżanki w domu hehehe.... każda ma inne ciało i każda inaczej reaguje moze akurat u Ciebie nic sie nie stanie... ja mam kolczyka i ostatnio chorowałam i nie miałam jak przemyc i zeby wyczyscic musiałam wyjać a tu okazuje sie ze wlozyc nie moge ale pomeczylam troche i dało rade.... było troche krwi ale od razu przemyłam go spirytusem i mam spokój teraz :) a ten antybiotyk TRIBIOTIC naprawde pomaga ;) to jest moje doświadczenie :) ja kazdej dziewczynie polecam bo ładnie to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLuNiap
Powiem Wam dziewczyny, że moim marzeniem było przebicie sobie pepka. Na poczatku okropnie, ale to okropnie sie bałam. Lecz stwierdzilam, ze do odwaznych swiat nalezy i zapisalam sie na to przebicie:D Gdy weszłam do kosmetyczki zrobilo mi sie goraco, cala drżałam, i nadeszła chiwla gdy juz lezałam na fotelu, noga i reka okropnie mi sie trzesły, p[oprostu bałam sie nie milosiernie, i powiem wam ze naciagniecie skory szczypcami jest bolesne tak ze gdy kosmetyczka wklada igle poprostu tego nie czuc. Ja bylam w szoku ze to prawie wogole nie bolało. Jestem strasznie zadowolona teraz ze moge wystawic sowj brzuszek w piekne lato i zeby chlopacy na niego lecieli:P Co do gojenia sie to zalezy od skory, np. u mnie gojenie przechodzi jak narazie ok, fakt ze leci mi ropa, ale jest ok. NAPRAWDE DZIEWCZYNY NIE MA CO SIE ZASTANAWIAC TYLKO róbcie sobiete kolczyki i to jak najszybciej!!!!!!!! papapapa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja do Arm
Mam krzywo przebitego kolcyzka w pępku:/ i to jets moj problem :( Przebijam go u kosmetyczki ale po wyjsciu ode niej zauwazylam ze jest on krzywo, nie rzuca sie to w oczy az tak bardzo ale co prawda ja to zauwazam. Co mam o tym mysles? prosz eo pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysiaaaaa do MadziuniaMg
Hey ;D Piszę już mojego prawdziewgo pseudonimu Bo ten "WEŹCIE SIĘ GARNIJCIE" juz nie pasuje do sytuacjii ;D Ok więC tak : MadziuniaMg Ja zrobiłam kolczyk dokładnie 31 stycznia i od tamtej pory przemywałam woda utlenioną i 1 lutego kupiłam tę Maść TRIBIOTIC i posamrowałam to myślalam ze nie wytrzymam zaczęło mnie biec i w ogóle strasznie mnie bolało i szybko przemyłam przegotowaną wodą i wodą utlenioną i bylo już ok..więc w moim przypadku ta maść się nie sprawdziła..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoJuNiA =**
Hello Dziewczynki ... Mam kolczyka od soboty ... to jest coś cudownego ... prawie już nic nie boli ... pępek jest normalny bez żadnych zaczerwienień ... przemywam kilka razy dziennie solą fizjologiczną ... i do poniedziałku smaraowałam co kilka godzin Tribiotykiem ...a już dzisiaj oddstawiłam maść tylko będę na noc smarować ... nic nie ropieje ... róbcie kolczyczki =**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Wszystkim!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny! Jeżeli macie jakieś pytania to możecie pisać na mojego maila. Ponieważ przez cały dzień nie mam dostępu do internetu i czytam, a także odpisuję mniej więcej w tych godzinach - sama zauważyłam, że zaniedbuję mojego przyszłego męża, ponieważ zanim przeczytam wszystkie odp. (a jest ich troszkę) i zacznę odpisywać to zajmuje razem pare godzin. Więc jeśli chcecie proszę pisać na maila, który podany jest przy moim loginie. Będę odwiedzać tę stronkę, ale nie codziennie. Pozdrawiam Was mile i serdecznie. amr Dzisiaj jednak postaram się odpisać na Wasze pytania. DO: SAVANA Zrobienie kolczyka w pępku: przekłucie + kolczyk - od 48,00 (zależy z jakimi pierdołkami się chce - 2 cyrkonie, czy jedna i kulka itp.) Na razie nie przebijam języków ponieważ mam zastój w hurtowni. Jestem z woj. kuj. - pom. Pozdro :) DO: MADZIUNIAMG PAMIĘTAJ!!! Każda skóra, jak i organizm są inne. Jeżeli będziesz dbać o higienę, po przekłuciu pępka - zawsze zmniejszasz ryzyko tzw. babrania. Ja proponuję, jak można wyczytać w moich innych wypowiedziach wodę utlenioną. Tzw: trybiotyli, leko itp. używa się tylko jeżeli już trzeba w stanach zapalnych z mocnymi wyciekami i to też trzeba uważać żeby nie stosować za długo, ponieważ może dojść do przesuszenia się skóry i tzw. ścięcia ropy, ponieważ tribiotyk i leko są na bazie spirytu, a jeżeli chodzi o sól fizjologiczną, była w czyiś wypowiedziach to ona w pewnym stopniu wysusza. Natomiast woda utleniona oczyszcza. Pozdro :) DO: JA DO ARM Czy byłaś już u osoby, która Ci przebijała pępek?????? Ja bym na Twoim miejscu poszła i złożyła reklamację, albo zwrot pieniędzy, albo przez nią podpisane z pieczatką oświadczenie, że masz wyjąć kolczyk, poczekać do zrośnięcia sie dziurki i ona jako reklamację przebije Ci bezpłatnie. Chyba, że to jest ledwo widzialne skrzywienie, to możesz iść do niej i powiedzieć, że nie jesteś zadowolona - wtedy to już od niej zależy. Jeżeli nie wyrazi chęci na powtórne darmowe przebicie, powie, że może kłuć, ale za kasę lub wymiga się innym tekstem, JEŻELI BAARDDZZO CIĘ TO DRAŻNI wyciągnij go i poczekaj, aż dziurka się zrośnie, a następnie idź do innego salonu. POZDRO :) DO: PRAWDZIWEGO PSEUDONIMU PTYSIAAAAA Przemywaj dalej wodą utlenioną. POZDRO :) TRZYMAJCIE SIĘ :) JAK COŚ TO: amr5@o2.pl Fajnie się z Wami klikało.... Życzę zdrówka i mniej tych małych i dużych, błachych i poważnych problemów!!! NO TO PA I MOŻE DO USŁYSZENIE P.S. NIE SKACZCIE SOBIE DO GARDEŁEK, BO TO NIC NIE POMOŻE - POMAGAJCIE SOBIE WZAJEMNIE TO DO CZEGOŚ DOJDZIECIE. PAMIĘTAJCIE!!! KAŻDA Z WAS ZAWSZE WYCHODZI Z TEGO FORUM Z DODATKOWĄ WIEDZĄ!!! BUZIAKI..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda utleniona wysusza!! sól fizjologiczna dobrze oczyszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagrima
witajcie:)uz od pewnego czasu chce sobie zrobic kolczyka w pepku ale boje sie nie nawet bolu bo to pewnie da sie wytrzymac tylko konsekwencji...boje sie ze jak bede ciazy to moze mi sie cos z tym dziac a poza tym zastanawiam sie czy to jeszcze jest w modzie ...pomozcie!!!!!buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agadka
Siema ja mam kolczyk od poniedzialku (5,02) juz drugi raz zrpbilam i jest superrr...przeczyszczam woda utleniona i smaruje tribiotickiem.......i jest spoko.... :)a przebijalam w studiu tatuazu i kolczykowania...nic ie bolalo...trwalo zaledwie minute :) pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciak
Hej lagrima wydaje mi sie ze kolczyk w pepku jest nadal modny chociaz pewnie kiedys budzil o wiele wiecej sensacji niz dzisiaj ale nadal podoba sie chlopakom przed wszystkim:-) I co najwazniejsze nic sie nie dzieje podczas ciązy. Mi przebijala kosmetyczka ponad 3 tyg temu ktora jest w ciązy,ma kolczyk w pepku i pokazala mi jak to wygląda:-) wklada sie albo zatyczke albo poprostu sie wyjmuje ale najczesciej jest uzywana ta zatyczka przezroczysta:-) Nie boj sie to nic strasznego nic nie boli i polecam kolczyczki w pepkach:-) buziulki:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciak
Aha i dodam jeszcze ze mojemu chlopakowi sie to na poczatku nie podobalo a nawet mi to dradzal ale teraz jest zachwycony i lubi sobie patrzec na moj brzusio(chociarz nie jest taki nieskazitelnie plaski):-) :-) :-) pzdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dla Was naprawde ważne jest to, czy kolczyk w pępku jest modny?? Ja zrobiłam to przede wszystkim dla siebie. Nigdy nie przejmuję się modą. Przeciez moda każdego roku jest inna, a kolczyk w pępku zawsze super wygląda. Zresztą trzymając się powyższego przykładu sytuacja jest analogiczna w kwestii ciuchów, jeśli w czyms dobrze wyglądamy to co nas obchodzi moda? :] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 91
hej wszystkim mam 16 lat i strasznie chce miec kolczyka w pepku.Bardzo mi sie to podoba ale boje sie bo wiele z was pisalo ze to sie wolno goi.Powiedzcie ..warto sobie zrobic? Oczywiscie w tajemnicy przed rodzicami POZDAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaaa
Hey Ania 91 Ja mam kolczyka od 31 stycznia ;D I moi rodzce nie wiedzą ;P Robiła mi qmpela ;P Nie żałuje chociaż przyznam żee booooolało mnie ale ja jestem panikarą i mmnie wszystko boli jak qmpela przyłożyla mi lód to ja myślalam ze juz igle wbija i się zaczęlam drzec;d;d hehe Oczywiście nie patrzylam na to kolega załsonił mi oczy i byl luzik ;] Zró sobie bo warto super to wygląda ;'D A ja jako jedyna w Sqlu mam kolczyka w pepku ..P.S Mam tyle samo lat co ty ;p Buźka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 91
dzieki PtySiaaaaa teraz wiem ze sobie zrobie :) tylko ze ja raczej pojde do kosmetyczki tylko tu tkwi problem bo slyszalam ze trzeba miec zgode rodzicow :/ a kolezanki ktora umie robic takie rzeczy to raczej nie mam>Masz jakas ranke po przebiciu albo jakos sie zle goi daj mi jakies informacje na ten temat jal mozesz dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PtySiaaaaa
Mam wszystko w porządku przemywałam tylko wodą utlenioną i żadnymi maściami i innymi dziwadłami nie smarowałam..No wiadome jest5 troszkę czerowne bo jakby nie bylo to się skórę przebija..Noo właśnie jaa bym też do studia poszła ale nie mialam i nie mam zgody rodziców więc mi zrobiła qmpela ona wszystkim robi ten kto u nas w mieście (a mieszkami w ddosyć malej miejscowości;/ ale przeprowadzam się do wrocka ;D) ma kolczyka w pepku brwi nosie brodzie lub gdziekolwiek indziej to własnie ona im robiła ;] Hmmm Co tam jeScze ci napiSaĆ ?? Hmm no nie wiem jak będzieSz miała pytania to piSz ja odpowiem ;] Buźka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 91
jak sie idzie do kosmetyczki to nie wiem .... trzeba isc z rodzicem czy rodzic musi napisac zgode? bo jesli napisac to oczywiscie sama bym sobie napisala mowiac ze mama nie moze przyjsc bo np. lezy w szpitalu :) strasznie chce miec kolczyka i to jak najszybciej :) ile to moze kosztowac? za ile kupilas swojego kolczyka? bo slyszalam ze nawet ladne moga kosztowac az 100 zl :( aha i jeszcze jedno nie zaczepia ci sie kolczyk o swetry? jesli tak to jest to silny bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×