Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Anjastazja
Dziewczyny nie było tak złe, ja jestem twarda:) ale tym razem to chyba pójdę do kosmetyczki:) ale ile to kosztuje, bo sie nie orjętuje... i jak oni to w salonie robią? proszę piszcie, bo ja bardzo sie napaliłam na tego kolczyka i nie odpuszczę do póki sobie nie zrobię? :) teraz tylko trochę boli mnie pępek, ale poczekam aż to sie wygoi i robię od nowa ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
ja u kosmetyczki placilam za to 70 zł (w cenie kolczyk ze stali chirurgicznej) :) powtarzam swoje pytanie do Was: jak długo bedzie trwać ten ból przy nachylaniu, zginaniu sie itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkaaaaa
Kamcia przejdz na wszelki wypadeka le moim zdaniem moze sie goic nawet 2 miesiace!!! W końcu to nie ucho bylo sie nad tym zastanowić jak robilaś!!! Nie potrzebnie przebijalaś tą gule z ropą!!! Przemywaj woda utlenioną co dwie godziny!!! Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonkaa
Aurenka gojenie po przebiciu pempola trwa od 2tygodni nawet do 2 miesiecy!!! Jeśłi masz świeżą rane to normaple że przez jakiś czas bedziesz odczuwać ból przy pochylaniu!!! Przemywaj koniecznie a za jakis tydzien dwa już nie bedziesz odczuwac takiego bólu!!! buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
mooonkaa a co mam zrobic z w-fem?! wiem ze kolczyka nie mozna mi wyciagnac... chcialabym cwiczyc, ale nie wiem czy moge?! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgUśŚ
Mam kolczyka od 3 tygodni Kosmetyczka jak mi przebiła to powiedziala zeby go nie moczyc? ale przez ile? xD bo wkurza mnie juz mycie sie jak kaleka?? odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
AgUśŚ moja kosmetyczka powiedziala, ze prysznic mozna brac bez zadnych zachamowan, z tego co wiem to tylko kapiel w wannie jest w jakims sensie niebezpieczna... ;] wyglada na to ze ile kosmetyczek - tyle wersji... heh :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurenka na w-fie spokojnie cwicz :d ja normalnie cwicze ;);) Do kasioolka ;) Dzieki zieki dzieki bede przemywac :D Mam nadzieje, że mi sie szybko zagoi ;) Buźka dla Was :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Słuchajcie mam taką dziwną sprawę.... Od kąd mam dziurkę :P to kupilam soboe 3 kolczyki do pepka. Jak zalożyłam pierwszy raz kolczyk nowy to mi krwawiła dziurka i bardzo bolalo...z czasem zrobilo sie idealnie i jest dobrze, kupilam drugi bylo dokładnie to samo, i z trzecim również. O co tu chodzi czemu za każdym nowym kolczykiem krwawi mi dziurka, a z czasem sie "przyzwyczaja" i jest ok ??? Z góry dzieki za odpowidz. POZDRAWIAMWAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
*Odkąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Dziewczyny ale u kosmetyczki to też igłą przebijają pępek czy czymś innym? Bo ja w ogóle pojęcia nie mam jak to jest u kosmetyczki bo ta od nas nie robi kolczyków w pępku, wiec proszę żeby któraś z was to opisać... prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
Anjastazja - tak kosmetyczka przebija kolczyk igłą z wenflonem... u mnie wygladalo to tak... najpierw kosmetyczka posmarowala mi pepuszek mascia znieczulająca i kazala przejsc do poczekalni... wybralam sobie kolczyk i po 15 minutach poprosiła mnie spowrotem... polozylam sie na takim specialnym lozku, ona chwycila skore szczypcami (i to byl chyba najbardziej bolesny moment), pozniej zrobila dziurke igla i wsadzila kolczyk xD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoOooluniaa
hey ;D ja mam już kolczyk miesiąc i nadal mam w okóło zaczerwienione ..;( co robic..A przemywam kilka razy dziennie i smaruje TRIBIOTICIEM :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaaFasolaa
do loooooolunia zaczerwienienie możesz mieć dłoogo u jednych szybko znika u innych jest czasem 2tyg. właśnie przeczytałam że maścią z antybiotykiem taką jak tribiotyk powinno się sparować jak najrzadziej tylko w tedy gdy jest to konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Aurenka, dzięki Ci bardzo, a ta igła to bardzo gruba była? i jak Ci wkładała kolczyka to bardzo bolało? dobrze Ci wszedł, nie było czegoś takiego, ze ciężko wchodził, albo nie chciał w ogóle wejść? bo właśnie tego się najbardziej obawiam, Aurenka odpisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeekoladkaaa
hm? ja sobie zrobiłam kolczyka 2 miesiące temu.. robiać sobie kolczyka zemdlalam.. bylo to tak: poszlam do kosmetyczki wszytsko bylo okey.. pozniej kolezanka pyta sie mnie czy pojde z Nią do sklepu to ja mowie ze pojde.. weszlam do sklepu.. i nagle stracilam przytomośc ... nie wiedzialam co się dzieje.. co do kolczyka.. ladnie mi sie zagoiło;))) zadowolona jestem!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
Anjastazja, igła nie była bardzo gruba, ból był do zniesienia, a kolczyk wszedl bez problemu... :) jak ktos sie na tym zna to naprawde wszystko powinno pojsc sprawnie i szybko... caly "zabieg" trwał nawet niecala minutke :) tylko idz do takiej kosmetyczki, ktora jest jakos sprawdzona... nie pozwol zrobic sobie tego pistoletem do uszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Aurenka, a mam takie pytanie, jeżeli już miałam przebity pępek i teraz znów go przebije, drugi raz, to czy to nie będzie mnie bardziej bolało? tego sie właśnie bardzo boję... a i jeżeli już przebije na nowo ten pępek i np. po 2 latach będę chciała go wyjąć, to czy ta dziura mi zarośnie, czy już na zawsze pozostanie w tym miejscu? Odpisz plosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoOooluniaa
Ale ja mam już MIESIĄC kolczyka a nie dwa tyyogodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolunia ja tez mam miesiac (nawet ponad) i jak bylam dziisaj u piercera to kazal mi spirytusem do picia przemywac, bo mam taka bialą obwódke okół dziurki .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Ja też mam pytanko. Kolczyk mam ponad miesiąc jednak ostatnio zaczęła mi skóra schodzic wokół górnej dziurki. Niewiem czemu, przemywam solą fizjologiczną i w ogóle a jest jak jest. i jak sie goi to wokół jest taka ohydna skórka twarda i w ogóle. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Dzieki ze mi kto kolwiek odpisal :[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingula 9
słyszałam jest taki na alegro za 12 złoty poprostu go wkładasz i nie musisz sobie przekłuwać pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajcia
Ja ide jutro zrobić sobie kolczyk. Prawie wogóle się nie boje :D. Jak dzwniłam to mi facet powiedział że razem z kolczykiem będzie to kosztować 100 zł w studiu Gulestus ;). A czy sam momęt wbijania igły bardzo boli :/?? To jest stronka : http://spc.kolczyki.pl/index.php?art=1&nr=173&zloz=pojedyncza&tyt=tytul z której można sobie ściągnać film pokazujący przebijanie pępka :D. Jutro wszystko wam opisze, jak było czy bolało itp.. POZDRAWIAM :**!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenka
Anjastazja - najpierw musisz dopilnowac by poprzednia dziurka dokladnie Ci zarosla... potem bedzie bolalo tak samo... ja bedziesz chciala wyiagnac kolczyk to dziurka zarosnie, ale to troche potrwa i na pewno zostanie blizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoria33
jak dla mnie to nie ma bardziej sprawdzonego sposobu na dezyfekcje dziurki w pepku jak nalanie do małego kieliszka wódzi takiej wiecie konsumpcyjnej i przylozyc do pepka zeby dziurka plywała w tej wódzi przez chwile i podstawa na okres gojena sie najlepiej zakleic plasterkiem aaaaaaaa no i jeszcze jedno jest jeszcze taka skaza skóry nie wszyscy tak maja oczywiscie ze w momencie gojenia sie takiej ranki skora sie złuszcza do tego stopnia ze potrafi dziurka zniknac bo taka ilosc skory sie zluszczy wiec na wszelki wypadek zwracajcie uwage zeby wam nie zrobiono zbyt płytko takiej dziurki ja osobiscie przekłuwam kolczykiem recznie bez pistoletu i wszelakich igiełek i wydaje mi sie ze dzieki temu jak dotad moim dziewczynom ladnie sie goi nie wiem ale taka teze wysówam hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadja4756
hej! Jutro idę zrobić kolca w pępku:) nawet sie nie boje bólu bo bede miała znieczulenie, i mam nadzieje że pójdzie gładko:) tylko jedna sprawa mnie nurtuje, czytałam wiele opini na temat pielęgnowania pępka ale już niewiem czego sie trzymać:( czy jeżeli na początku bede 3 razy dziennie przemywac solą fizjologiczną i smarować maścia Tribiotik to wszystko bedzie ok?? czy muszę robic coś jeszcze?? odpowiedzcie pliska:) jutro wszystko opisze dokładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez wy przesadzacie ja sobie sama przekulam wenflonem tym najgrubszym bez znieczulenia i wszystko bylo oki pozniej tylko przemylam pare razy spirytusem i po bolu mam juz 5 lat i wszystko pieknie a wy przezywacie to jak mrowki okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nkA
kolczyk w pepQ jest zajebisty xD ja juz mam tydzien i wyglada zajeladniscie xD xD troche bolalo, ale nie zaluje ;];] tylko pamietajcie zeby gdzies 2 dni po przekluciu nie biegac nie skakac i sie nie tanczyc :):) heheh ;];] ale ogolnie polecaMmmMMmMMm ;););) teraz cos mnie naszlo na jezyk :D:D ale to dopiero na wakacje :):) pOzDrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjastazja
Aurenka, a ile muszę czekać żeby mi sie ta dziurka zagoiła, bo mi sie wydaje że ona jest już w porzo, nie boli mnie i ładnie wygląda, tylko takie dwa małe strupki zostały, nawet nie strupki a prędzej kropeczki, ile twoim zdaniem powinnam jeszcze zaczekać żeby przebić od nowa pępek?... ( przebijałam go w tą niedziele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×