Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość mkk
aha i jeszcze mam pytanko.... Bo słyszlaam ze pierwszy miesiac nie wolno intensywnych ćwiczeń... czy poranna gimnastyka sie do tego zalicza? a co z brzuszkami?> tak mi tego brakuje... :( tych moich 100 lub 300 dziennie... eh :(( i jeszcze chcialam spytac czy to normalne ze pzed okresem puchnie i moze byc ropa z krwia? moja kolezanka tak ma... moj 1 okres po przebiciu dostane lada chwila :( moze dlatego spuchlo bo przed okresem... moze po okresie sie poprawi? jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi.di
ja zrobiłam wczoraj. u dermatologa. ogolnie to nic nie czułam bo mialam podnay zastrzyk ze znieczuleniem. ale robil mi to nz 10 minut ... teraz nie boli tylko jak zrobie cos zle. ale mam przerwany ten nodcinek miedzy kuleczkami bo nie mam 'sadelka' i mam zalozoony szew na tydzien. mm nadzieje ze mi sie zrosnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkk z tym okresem to nie mam pojęcia. Ale czytałam gdzieś, że jak się przebije pępek to okres bardziej boli na ile to prawda to nie wiem.? Hm ale w sumie co ma kolczyk w pępku do okresu. Czyli przebijałaś pępek u kosmetyczki tak? To powinno się robić w studiu...ale już i tak po ptakach. 2 miesiące to w sumie dość którko też tyle mam, więc różne rzeczy mogą się dziać. Można na początku nie mieć żadnych dolegliwości a teraz mogą właśnie powstawać. I tak bo już się pogubiłam czyli masz kolczyk ze stali teraz któy sobe kupiłaś..?A gdzie ten kolczyk kupowałaś?Bo mogli Cię oszukać i to wcale nie jest stal...i pręcik może być krótszy niż ten kolczyk leczniczy od pzebicia. Ja mam taki kolczyk co ma dł niby 12mm a tak naprawdę założe się, że ma mniej bo wbija mi się w górną skórę, a później mam cale spuchnięte, i obolałe to miejsce. NIe wiem czego to jest wina w Twoim przypadku...Może jakaś bakteria Ci się wdała i dlatego to spuchnięcie... a brzuszki to możesz robić. Nie można przez pierwszy tydz po przebicu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mkm a co do tej alergii...to nie wydaje mi się żeby to było od tego. Napewno wdała Ci się jakaś bakteria, nie wiem może rękami dotknęła brudnymi, rożnie si zdarza, może gdzies się kąpałaś w basenie, jeziorze i tam coś złapałaś... Ale odp na pytanie jaki teraz kolczyk nosisz ten od przebicia czy ten co kupiłaś? I powiedz gdzie go kupowałaś. Bo jak np na Wild catcie to to napewno jest stal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
Fruti tak, kupiłam kolczyka ze stali i poszlam z nia do kosmetyczki i cały czas mam ten sam. Kosmetyczka miala certyfikat, a poza tym wiele moich znajomych u niej robilo i wszystko bylo GIT i ona cieszy sie dobrą opinią wiec loz.. ale mam nadzieje ze to wszystko przejdzie, w koncu mam go pszeszło tydzień (no jakies 10dni) wiec mam nadzieje ze będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
aha jeszcze coś:P podziele sie z wami moim doswiadczeniem:P bo ja cale zycie kapalam sie pod prysznicem, a wszędzie trąbią ze jak sie przebije pepek to niewolno w wannie. A ja na odwrót! zaczelam sie kapac w wannie i nawet jest wygodniej, poprostu leżąc w wannie mam tyle wody ze brzuszek i pępuszek jest suchy, a głowe osobno oczywiscie.. Szczeze mowiac boje sie kapieli pod prysznicem gdzie "brud" z "góry" spłwa na brzuch i do pepka moga sie dostac rozne bakterie.. mi osobiście w wannie wygodniej, a wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Monroe
Hej laski... ;p wiem, że to może nie na temat, ale wyskocze z "Monroe piercingiem"=> czy któraś z was wie więcej na ten temat (Marilyn666??? może ty??? bo widze ze naprawde dużo wiesz o piercingu i możesz mi pomóc)? Bo mnie interesuje; (standardowe pytanie) czy ból jest znośny iii jak długo taki bajer sie goi??? Naprawde mnie to kreci i na 100% sobie takiego kolca zrobie tylko musze wiedziec co mnie czeka... Pozdro!!! Czekam na odp... ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti mi się podobaja tez tatuaże,ale tak na dole pleców taki wzorek,ale miałam okazje się przekońać po jakimś czasie jak to wygląda i na starośc i jakoś jedynie pozwalam sobie na tatuaże z heny:),ale za to moja znajoma sobie teraz robi taką fajną jaszczurke na kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta 15
siemka :) ja mam kolczyka w pępku od jakiegoś roku a dokładnie od 23.03.2006 roku. Fakt że może się troche goiło ale cały czas przemywałam wodą utlenioną i wszystko było oki :D ja nie pamiętam żeby tak strasznie bolało, to była chwila bardziej sie bałam przed niż w trakcie, baprawdę nie masz o co się martwic. Przebicie kosztowało mnie koło 40 zł, ale miaław w to wliczony opatrunek w wogóle. Ja jestem wielką fanką kolczyka w pępku :D:D pozdrowionka :* nie martw się to nie takie strazne :) ps. niedługo ja zabiram koleżankę na zrobienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka666
Byłam u kosmetyczki zrobic kolczyka w pepku. Pistoletem ;/ nie wiedzialam ze nie robi sie tego takim sprzetem. troche teraz załuje. bo nawet nie wiem czy w ta dziurke zmiesci sie zwykly kolczyk . moglam przed tym poczytac na ten temat. bo aktualnie zdecydowalabym sie na przebicie w studiu (porzadnym) a nie zwykla kosmetyczka co malo wie na temat piercingu. czy ktoras z waas przebijala w ten sam sposob ? nie wiem czy go wyjac czy zostawic. bo przebilam go pare dni temu . Odpiszcie . jakby coo to moje gadu 8382517 piszcie. i poradzcie z gory dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novica
ja na twoim miejscy bym wyciagnela tego kolczyka...bo niewiadomo co sie zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
Ahh...jak ja nienawidzę kosmetyczek przebijających pistoletem wszystko co popadnie {prócz płatka ucha};/ Uczulam was dziewczyny! Mi kosmetyczka przebijała chrząstkę ucha i zaczęło mi się nieźle babrać. Minął rok i teraz chcę sobie jeszcze raz przebić chrząstkę, i oczywiście kark ^^*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nigdy nie słyszałam, żeby przemywać świeżo przekłuty pępek wodą utlenioną, chyba że jestem jakaś inna. x_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
O Matko,takie kosmetyczki to pozabijać normalnie,przecież pistolet rozrywa skórę i potem ci blizna zostanie,a poza tym kolczyk do ucha nie nadaję się do pępka,ja bym ci radziła wyciągnąć i zrobić od nowa porządnie,chyba że dziurka jest już zagojona i w dobrym miejscu a kolczyk dobrze wygląda i nie wrzyna się w ciało to możesz zostawić jak już ci zrobiła,ale pistolet to zło,rana się długo goi ,ale głupia jest ta kosmetyczka po prostu nie mogę.To przestroga żeby nie chodzić do kosmetyczek tylko do studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monroe, ja też bym chciała takiego kolczyka, ale na razie jestem zadowolona oglądając jak ktoś ma ^^ ja nie muszę mieć, po za tym rodzice ^^*. Każdy inaczej odczuwa ból jeden podczas takiego piercingu wyje, inny nic nie odczuje. Goi się chyba{!} od miesiąca do kilku chociaż tego nie jestem pewna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A co do Monroe piercingu to przekłucie boli bardzo mało z tego co wiem prawie wcale,ale ważne są dwie sprawy-po pierwsze na przekłucie kolczyk musi być dłuższy bo warga spuchnie,po drugie do warg najlepsze są kolczyki z bioplastu żeby nie uszkadzały dziąseł,więc jak wybierzesz labret z biopolastu i będziesz mieć odpowiednio dobraną długość kolca i pójdziesz do dobrego studia to nie powinno być problemów,po 2-3 tygodniach jak opuchlizna zejdzie można wymienić kolec na krótszy,lepiej przylegający do wargi,najlepiej żeby pręt labreta był możliwie najcieńszy wtedy po wyjęciu blizna będzie mniejsza,no i bioplast najlepszy bo tytan w wardze będzie szorował dziąsła,to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi.di
cholera. słuchajcie. to jets przesrane. nie moge spac , chodzic , schylac sie... a mam od piatku...najlepsze jest to ze mi sie totalnie ta skora juz przerwala i widze swoj brzuch w srodku .. brrrrrrrr . jutro jade na szycie. mam goraczke i nie moge sie wyprostowac. zanim zrobicie zastanwcie sie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejdi...:o maj gad...ale swojego brzucha od tamtej strony nie możesz widzieć... mkk no to skoro ona dobra i Twoi znajomi ją polecali to spoko, chociaż ja nie mam przekoniania hehe;) No ja też tak siedziałam w wannie :) pozatym nie lubię brać prysznicy, bo wszystko okól jest zalane (cała podłoga ):P pozatym w wannie pryjemnie :D jakaś gazetka, picie, i się leży ;) Kika właśnie wiem..na starość tatuaz wygląda ochydnie... dlatgo tak sie zastanawiam...może też henna sobie zrobię... nie wiem zobaczę jeszcze, ale tak wstecz to ja nie patrzę ;) Moża koleżanka tak jakby zrobiła sobie z tyłu na dole pleców tylko bardziej po lewej stronie takiego smoka...ale to wygląda okropnie bo ona jest gruba :D bleee wszyscy sie niej w klasie śmieją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekłułam pępuszek u kosmetyczki (4 lata temu) i nie miałam żadnych problemów. Zapłaciłam 80zł plus cena kolczyka. To wcale tak strasznie nie boli... Poza tym goi się dobrze jeśli kolczyk jest ze stali chirurgicznej i stosuje się do zaleceń, przemywa, itd. Nie ma strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Mam takie głupie pytanko, bo kiedys wiedzialam a teraz nie pamietam :d w ile zarasta sie dziurka po kolczyku w pępku ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka666
ja wlasnie przed chwila sciaglam kolczyka. zrobionego pistoletem . stasznie bolał . kilka lasek poradzilo mi zebym zdjela . zdjelam i poczekam az sie zagoi i zrobie juz normalnie igla w dobrym salonie . dzieki za rady ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka666
w sumie mam dziurke. moze wloze w nia kolczyka? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Monroe
Qrchid- he he he :D ja o zdanie rodzicow juz nie musze pytac...(od jakiegos czasu mam 18 latek :)) ;P mi od niedawna przestalo wystarczac patrzenie. Musze miec tego kolca i juz!!! ;> Kolec w karku--- Suuuper- z tym ze ja bym sie nie odwazyla :/ Marilyn666- dzieki za info! Przejrzalam kilka kolczykow na wildcat i kilka mi sie podoba aleee... no wasnie... jak z ta dlugoscia dokladnie...? Chyba w salonie dostane odpowiedni... ;) A! i jeszcze jedno... Kolca chce sobie zrobic po prawej stronie... z tym, ze dokladnie w miejscu gdzie najprawdopodobniej bedzie kolczyk mam pieprzyk... Zrobic kolca na pie[przyku czy jakos tak zeby go nie bylo widzac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monroe zazdroszczę Ci! ^^* Ja mam dopiero 14 {gówniara ze mnie} z tym, że starsi się rozwiedli i jest łatwiej ich namówić na rzeczy, na które wcześniej nawet by nie spojrzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani x.
Hej, mam pytanie. Dziś miałam przekuty pępęk. Nic nie boli mnie, jakbym go nie miała. Nie mam czerwone, no tylko chwilę po przekłuciu. Smarcuje tribiocikiem czy jak to tam i pryskam tym na ostrip nie pamiętam. a no i mam opatrunki. i jeśli teraz mnie nic nie bolało to znaczy, ze zagoi się ok, czy mogę mieć jakieś problemy? bedzie ropnieć? albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Monroe
Spx... jak narazie ''szpanuje'' dowodem... ;) nie wyglądam na swoje lata więc zawsze gdy ''coś'' kupuje to dziwnie na mnie ludzie patrzą a potem ''a dowód ???'' phi... zabawne... :D a ten kolczyk... ahhh ten kolczyk... od jakiegoś roku patrze na dziewczyny i ich cudne kolce w górnej wardze z podziwem i (może troszke) z zazdrością... a teraz nie wytrzymam- koniecznie chce mieć kolczyka!! Tylko nie chcialam robic ''zabiegu'' w ciemno. Chciałam wiedzieć co mnie czeka. :) POZDRO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Sonka jak masz specjalnego kolczyka do pępka a dziurka umiejscowiona jest w miarę w dobrym miejscu to chyba możesz spróbować włożyć kolca,swoją drogą nie wyobrażam sobie jak kosmetyczka wstrzeliła w skórę na pępku kolczyk przeznaczony do przekłuwania ucha pistoletem i tak zostawiła,przecież pręt takiego kolca jest za krótki i się wrzyna w ciało,na wildcacie było takie coś opisane. No ale jak już masz dziurkę to możesz spróbować z nowym tym razem odpowiednim kolcem.A i Monroe,ja bym radziła zrobić kolca z drugiej strony jak masz pieprzyk po jednej stronie,no a długość to ci w studiu odpowiednią dadzą bo się indywidualnie dobiera,powodzenia z kolcem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatU
Hej Laski!Najlepszą radą na opuchliznę jest maść "Tribiotic",którą możecie kupić w każdej aptece za 1,60:)Stosować 3 razy dziennie.Mi to pomogło,polecam - na prawdę skuteczne.Co do bólu dziewczyny to nie boli,ale zależy od człowieka,bo są ludzie,że na samą myśl sie im robi słabo. Przebiłam kolczyka w pępku u kosmetyczki i jestem zadowolona;)Nie rzeba studia tylko dobra kosmetyczkę,która zna się na rzeczy;)Jakby ktoś chciał konkrety zapraszam na gadu->8728691:*Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Taa ,te zajebane kosmetyczki to już się szczególnie znają na rzeczy,widać jak się patrzy na dziewczyny niektóre które robiły u kosmetyczek,totalna amatorszczyzna,studio jest najlepszym rozwiązaniem a tytan najlepszym materiałem,a stal oczywiście że nie zagraża tak bardzo ale to bubel i nie istnieje stal nieuczulająca tak jak niektórzy producenci kolców reklamują,każda stal ma nikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaaaaaaaa
ja mam kolczyka w pepku od 2 tyg i ladnie sie goi!! przebijala mi sasiadka a niebylam u zadnej kosmetyczki:P smaruje kilka rezy dziennie trybiotykiem i robie sobie oklady z szalwi i jest jak narazie ok:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×