Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Marilyn666
Z przebijaniem języka to jest tak-jak masz za blisko czubka języka to ci stuka o zęby i dziąsła powodując różne problemy,a jak chcesz przebić język jak najgłębiej wtedy jest ogromna szansa że przebijesz wędzidełko w języku a wtedy możesz np stracić czucie w języku i mieć inne problemy,doświadczony piercer wie gdzie przebić żeby nie uszkodzić tego wędzidełka a nieumiejętna koleżanka nawet nie wie co to jest i gdzie to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia175
DO FRUTI I MARYLIN666: Nie za dużo tych waszych wypowiedzi??? gdzie nie spojrzeć to tylko wy! przez was to forum stało się nudne,bo nie każdy ma ochotę czytać kogo Ty kochasz czy nie koczasz!!!!!!!!!!!!(fruti) podały byście konkretne rady i dowidzenia! pozdraviam wszystkie laski które chcę przekłuć pępuszek :P :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia175
hej! czytam dużo po przekłuciu kolczyka i mam wątpliwości,bo jedni piszą że polecają maść tribiotic a inni że odradzają i tak samo z :wodą utlenioną,solą fizjologiczną i innymi kosmetykami do pielęgnacji przekłutego pępka.... więc co używać??? i lepszy jest kolczyk ze stali chirurgicznej czy z tytanu(na przeklutą dziurkę)????? dzięki za pomoc i pozdraViam! ciao! piszcie czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glory
dzieki serdeczne :*. chrzanie wszystko!! kolczyk musze miec ;) juz sie nie moge doczekac... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
No Martunia jak i napisze że lepszy tytan o 100 razy i przemywać solą fizjologiczną i szałwią to znowu powiesz że się rządzimy razem z Fruti na forum i za dużo piszemy,ja piszę tylko rady które muszę owtarzac do znudzenia bo jeszcze niektórzy nie przyjęli do wiadomości czym trzeba przemywać pępek i jaki kolczyk wybrać na początek(oczywiście że tytan albo bioplast)pozdro dla Fruti i Kamci i love piercing które tak jak ja rządzą się na forum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glory
heh... i dzieki FRUTI... naprawde... "niedowartosciowana" to ja napewno jestem... :/ :/ :/ prosilam tylko o rade, a nie o komentarz na moj temat... jeszcze raz dzieki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Sorry ale to głupie jak laski robią kolczyk w pępku żeby potem pokazywać wszystkim(zwłaszcza chłopakom i innym laskom-a niech zazdroszczą)swój ,,śliczniutki piękniutki kolczyk z kryształkami'' którego widać na kilometr,ehh ,można zakładać kolczyk jaki się chce ale robić go tylko dla popisu to jakiś denny szpan(a raczej pseudo szpan bo w dzisiejszych czasach jest dużo osób z kolcem w pępku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glory
Marylin, chyba powiedzialam, ze lubie jak ludzie na mnie zwracaja uwage... a czy to jest wasza (twoja i fruti) sprawa albo sprawa do waszego komentarza, to jestem pewna, ze NIE... a pozatym to forum jest 'kolczyki w pepku' a nie 'musze skrytykowac bo ktos ma inny styl niz ja'... raczej moj styl to moja sprawa i nie powinien cie interesowac... bleeh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glory no dla mnie to niedowartościoany ktoś jest i kompleksy ma jak chce na siebie uwagę zwracać :D:D jakie to dziecinne :D hahaha oj załosne dziewczyy jestescie :D Martunia nie musisz czytac kogo kocham :D naprawde w dupie to mam :D ile kurwa stron o tym przebijaniu pepka mozna pieprzyc co:D bo mi sie to juz znudziło :D pozatym mam to głeboko w dupie mojej pięknej co ty tam sobie myslisz :D:D wez nie pisz bo cie kazy wyśmieje :D druga z kompleksami :D hahah martunia i bedzie jeszcze wiecej naszych wypowiedzi a teraz rady chcesz?!!!!!!!!! wypierdalaj. Marilin wiesz gdzie ja mam wypowiedz tych... :D nie znają si i zazdroszczą :D a ja zawsze mówie co myślę, nie będę kłamać. I włąsnie ile mamy o tym samym ciągle pisac ;/ kur... Pozdrówka:*:* baczek mały... nie wierzysz? to nie :] twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylciu zobacz jak idiotek nie było nagle się zleciały :D przynajmniej jest się z czego pośmiać :D:D chodź się dalej rządzimy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz odpowiadamy na ich głupie pytania a one jeszcze, że się mądrzymy. To może nie będziemy odpowiadać?? niech sobie odpowiedzi gdzie indziej szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno zazwyczaj jak ktoś jest ładny, mądry to i skomny i nie pieprzy głupot w stylu (lubie jak ludzie na mnie uwagę zwracają)...taki ktoś nie musi pokazywać swojgo KOLCA w pępku, to i ludzie tak uwagę zwracają na niego. I co myślisz, że jak będziesz miała już ten kolczyk to ludzie się będą patrzeć?;/ ich tyle to obchodzi, że... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glory
I kto tu jest niedowartosciowany... eh... fruti...- pi^^dol sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Zgadzam się z tobą Fruti,ale możemy odpowiadać na pytania mądrych dziewczyn które się chcą czegoś dowiedzieć z tego forum,a te idiotki które myślą że się na piercingu znają a same sobie pępki przebijały są żałosne,no i Martusia czy jak ci tam,jak chcesz żeby na ciebie zwrócili to łaz nago,wtedy wszyscy cię zauważą!Bo pokazanie kolca nie sprawi że nagle staniesz sie zauważalna.No i na tym forum mogą się rządzić osoby które mają coś wspólnego z piercingiem,kochają kolce i coś wiedzą na temat piercingu,pozdrawiam te właśnie dziewczynki które spełniają te kryteria(wiecie o kogo chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
O sorry to z wypowiedzią o zwracaniu na siebie uwagi chodziło mi o Glory,ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Ehehe Fruti,nie będziemy tracić czasu na kmentowanie żałosnej wypowiedzi Glory która robi wszystko na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Marilyn666 & Fruti nie przejmujcie się wypowiedzią jakiejś pustej laleczki :P dobrze ze tyle piszecie bo dzięki Wam to forum żyje ;) i dzięki Wam wiele dziewczyn nie robi błędów który ja sama popełniłam :P Pozdro dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrchid
Glory dziecko drogie, proszę Cię wyjdź i zamknij za sobą drzwi bo jak na razie widzę, że nie masz nic mądrego do powiedzenia;/ kolec w karku, moje marzenie *^^*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Kolec w karku super sprawa^^sexy wygląda,ja chce Monroe piercing^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyk w karku fajna sprawa :) chciałabym ale moi rodzice napewno się na to nie zgodzą :(...Tak samo jak chciałam w brwi. Pomimo, że jestem już pełnoletnia to nie mogę hehe. Qrchid tio kiedy sobie robisz kolczyk ?:) a rodzice się zgodzili? Jestem ciekawa czy to boli... Pozdrówka dla Ciebie:*:* Chii my się nie przejmujemy takimi wypowiedziami hehe:) Sama widzisz, że odpowiadamy na pytania dziewczyn, ale ile można pisać ciągle o tym kolczyky, ciągle wałkujemy to samo w kółko. Na każdym forum poruszane są też ine tematy. Rozumiem gdybyśmy pisały tylko o sobie, a nie odpowiadał to było by głupie, ale jak możemy to tylko pomagamy. Dzięki, że nas doceniłaś :) i nie robisz błędów :* Marilyn dokładnie :D z tą nagością dobrze powiedziałaś :) albo niech okulczykuje sobie całą twarz wtedy wszyscy to zauważą :) I Wcale się nie mądrzymy, bo kiedyś sama nie widziałam za dużo o tym i tutaj niektóre dziewczyny z forum też mi pomogły i jestem im wdzięczna.:) buziak:* Glory ja jestem dowartościowana, uwierz mi. NIe muszę chodzić z odkrytym brzuchem po ulicy i wszystkim go pokazywać \"patrzcie mam kolczyk ale jestem fajna\". Ludzie naprawdę nie zwracają tak bardzo uwagi na ygląd jak na to co masz w głowie i to, że będziesz miała kolczyk wcale nie oznacza, że jesteś lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawdę chcemy wam pomóc, skoro coś tam wiemy na ten temat (może nie umiemy przekłuwać, ale jak pielęgnować zawsze możemy wam powiedzieć) przecież od tego jest forum, żeby sobie pomagać, i żeby wyrazić też swoje zdanie, przecież każdy ma do tego prawo. A to, że mówimy że o zrobiła Ci koleżanka to nie specialnie,ale to naprawdę głupie, po co potem macie cierpieć z powodu źle zrobionej dziurki... Mam nadzieję, że pomogłyśmy razem z Kamcią, Marilyn Wam niektórymi poradami, ale nie możemy przecież ciągle rozmawiać o kolczykach...jeżeli ktoś chce to tutaj zawsze znajdzie wszystko bo jest kilkanaście stron o pielęgnacji, koszcie usługi...jeżeli chcecie to przyłączcie się do rozmowy,dajcie jakiś temat, a nie potępiajcie nas (tyczy się to tylko niekótrych) To wszystko. Pozdro dla naszych wrogów i nie wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =EmYlKa=
siemka dziewczyny zapisałam sie juz na piercing w poniedziałek miałąm miec dzisiaj robionego kolczyka ale niestety nie było juz tej kobiety co robi...:(:(:( a szkoda bo juz sie tak cieszyłam jak bede miała juz zrobionego to chetnie do was napisze i podziele się wrazeniami:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Fruti popieram twoją całą wypowiedz i podpisuję się pod nią wszystkimi kończynami;-)Ja miałam farta bo poszłam przekłuć pępek niedługo przed zamknięciem studia,a najlepsze jest to że w tym samym dniu zrobiłam sobie też kolczyka w chrząstce ucha,łaziłam sobie po mieście,najpierw poszłam zrobić w uchu,potem poszłam się zapytać o kolczyk w pępku piercerki i mi rozwiała wszystkie wątpliwości więc się z miejsca zdecydowałam bo miałam kasę przy sobie,to było w święta^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emylka już jutro będziesz miała kolczyk :) koniecznie napisz jak było :) i pamiętaj nic się nie denerwuj, bo nie ma po co. Trzymam kciuki za Ciebie!:* i wybierz sobie ładny kolczyczek hehe. Marilyn dzięki, za poparcie :) chciałam kolczyk w chrząstce, ale jak słyszałam, że potem nie można spać na tej stronie gdzie przebite ucho to...wrrr. Ale fakt faktem podoba mi sie. Ostatnio miałam zajawkę n taką strzałę co przez ucho przechodzi, może kojarzysz o co mi chodzi?:) Ale przeszło mi to szybko bo to bardziej chłopakowi pasuje :-) Na karku fajnie podoba mi się i podoba mi się jeszcze między piersiami ale osobiście nie chciała bym tu mieć. Słyszalam, że można martwicy skóry dostać, ale czy to prawda to nie wiem...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Fruti,ta ,,strzała'' to industrial,cholernie chcę go sobie zrobić,no ja nie mogłam spać na tym boku przez pół roku po zrobieniu kolca w chrząstce a na dodatek jak spałam to kolec w pępku w tym samym czasie dawał o sobie znać jak go niechcący trącałam,podwójny ból bo zrobiłam kolce w tym samym czasie^^ale teraz oba są zagojone i mogę spać na każdym boku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilyn no widzę, że Cię to strasznie wciągnęło hehe :D TA strzała fajna ale nie zauważyłaś, że faceci przeważnie ją mają? Ciągle myślę o tym kolczyku w brwi...:> strasznie mnie ciągnie żeby sobie zrobić :) Przez pół roku spać nie można...no nieźle. jednym słowem nieprzespana noc. Ale jak się chce to się ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warjat
a ja mam w kutasie i jest bosko mówie wam polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to ze piercing Cię wciągnął :P A co sądzisz o kolczykach w sutkach? Dla mnie to straszne okleczenie zwłaszcza u kobiety...dziwne trochę, w takich miejscach uważam, że nie powinno robić się kolczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warjat wow...super :P jakbym miała kutasa to bym się zastanowiła ;) a własnie i miejsca intymne też głupie są do przekłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warjat
chetną na wylizanie ropy zapraszam 784147909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×